http://kariera.mk

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Telegrafi

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Gazeta Express

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve ...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Lajmi.net

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve ...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Indeks online

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve ...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Almakos

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Opozita

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Gazeta Liria

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Arbresh

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve ...

Kërkesat e komunitetit RAE për koalicionin PAN

para 10 muajve - Sovrani

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve...

Këto janë kërkesat e RAE për PAN-in

para 10 muajve - Periskopi

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve ...

Komuniteti RAE ka kërkesa për koalicionin PAN

para 10 muajve - Gazeta e re

Koalicioni PAN nuk i ka të sigurta votat e deputetëve të komuniteteve, ashkali, egjiptian dhe romë, ani pse zyrtarë të këtij koalicioni pohojnë se tashmë i kanë numrat e sigurt. Deputetë të këtyre komuniteteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK