http://kariera.mk

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiqin

para 11 muajve - Zeri

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiqin

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiqin

para 11 muajve - Lajmi.net

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiçin

para 11 muajve - Lexo

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Vuçiç në Washington, bisedime të vështira,çështja e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Shqiptarja

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka udhëtuar këtë të hënë drejt Washingtonit për t’u takuar me nënpresidentin amerikan Mike Pence dhe përfaqësues të tjerë të niveleve të larta në Amerikë. Në prag...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Portalb

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj, njofton REL , përcjell Portalb.mk . Shërbimi...

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiqin

para 11 muajve - Infokusi

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiqin

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiqin

para 11 muajve - Gazeta Liria

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiqin

para 11 muajve - Gazeta e re

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Befasojnë senatorët amerikanë: Ballkani s’ka zgjidhje pa Vuçiqin

para 11 muajve - Bota Press

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar për një vizitë zyrtare në Amerikë, ku sot ka zhvilluar takime me disa senatorë. Ron Johnson dhe Chris Murphy i kanë dhënë përkrahje presidentit serb,...

Senatorët amerikan: Vuçiq lider i Ballkanit

para 11 muajve - Periskopi

Senatorët amerikanë Ron Johnson dhe Chris Murphy theksuan qëndrimin e Uashingtonit për të hapur çështjen e Ballkanit se kjo gjë nuk mund të zgjidhet pa udhëheqjen e Beogradit, dhe se presidenti i Serbisë...

Mediat serbe: Vuçiç në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Gazeta e re

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, është...

Vizita e Vuçiç në SHBA

para 11 muajve - RTSH

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare që prej marrjes se detyres si president, në fund të muajit maj. Vuçiç pritet te takohet me zv/presidentin amerikan,...

Vuçiç: Krim i tmerrshëm vrasja e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Albeu

Kryeministri serb Aleksandar Vuçiç, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Për disa media në Beograd ai ka bërë me dije se një nga temat që do të trajtohen me zyrtarët amerikanë është vrasja...

A mund të kërkojë Thaçi nga Rusia atë që po kërkon Vuçiq nga ShBA-të?

para 11 muajve - Gazeta e re

Këto ditë, për vizitë zyrtare në ShBA po qëndron Presidenti serb Aleksandër Vuçiq. Pjesë e temave të diskutimeve do të jenë djegia e ambasadës amerikane në Beograd dhe rasti i vrasjes së vëllezërve Bytyçi...

Flaka Surroi: Vëllezërit Bytyçi i ka vrarë Qeveria në të cilën ministër ishte Vuçiq

para 11 muajve - Koha.net

Publicistja dhe drejtoresha e Grupit KOHA, Flaka Surroi ka reaguar sot ndaj “keqardhjes” së kryetarit të Serbisë Aleksandar Vuçiq për vrasjen e vëllezërve Bytyçi nga Policia serbe në korrikun vitit 1999...

Kryetari i Serbisë e quan krim të tmerrshëm vrasjen e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Politiko

Shefi i shtetit serb Aleksandar Vuçiq, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Para shkuarjes në Washington ai, medieve të Beogradit, ua ka bërë me dijes disa nga temat që do të trajtohen...

Vuçiq e quan krim të tmerrshëm vrasjen e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Gazeta Express

Shefi i shtetit serb Aleksandar Vuçiq, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Para shkuarjes në Washington ai, medieve të Beogradit, ua ka bërë me dijes disa nga temat që do të trajtohen...

Media ruse: Vuçiq në SHBA do të tregojë se kë zgjedhë Serbia, Rusinë apo Perëndimin

para 11 muajve - Lajmi.net

Vizita e presidenti të Serbisë, Aleksandar Vuçiq në Uashingtoni ka rëndësi të madhe, sepse në këtë vizitë ai pritet të jap një përgjigje të qartë për prioritetet e politikës së jashtme të Beogradit, shkruan...

Kryetari i Serbisë e quan krim të tmerrshëm vrasjen e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Koha.net

Shefi i shtetit serb Aleksandar Vuçiq, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Para shkuarjes në Washington ai, medieve të Beogradit, ua ka bërë me dijes disa nga temat që do të trajtohen...

Vuçiç në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Vuçiç do të takojë nënpresidentin amerikan,...

Vuçiç në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Alsat-M

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prej marrjes detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë bën...

Vuçiç jep llogari për Rusinë

para 11 muajve - Vizion Plus

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ndodhet në Uashington në vizitën e tij të parë zyrtare pas marrjes së detyrës si kreu i shtetit serb. Ai do të takohet me zëvendës presidentin amerikan, Mike Pence...

Vizita e Vuçiç në SHBA, mediat ruse: Politikës së balancës po i ulen shanset. Serbia duhet të zgjedhë

para 11 muajve - Respublica

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ndodhe tnë një vizitë në SHBA ku pritet të takohet me numrin dy të Shtëpisë së Bardhë, Mike Pence. Vizitës po i kushtohet rëndësi, pasi Serbia përfaqëson një nyje të rëndësishme...

Media ruse: Vuçiq në SHBA do të tregojë se kë zgjedhë Serbia, Rusinë apo Perëndimin

para 11 muajve - Bota Press

Vizita e presidenti të Serbisë, Aleksandar Vuçiq në Uashingtoni ka rëndësi të madhe, sepse në këtë vizitë ai pritet të jap një përgjigje të qartë për prioritetet e politikës së jashtme të Beogradit, shkruan...

Vuçiç në Uashington, në axhendë dhe vrasja e vëllezërve kosovare me shtetësi amerikane

para 11 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Mediat serbe: Vuçiç në luftë me Rusinë

para 11 muajve - InfoShqip

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiç në Washington, në axhendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Albeu

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Washington për vizitën e parë zyrtare nga marrja e mandatit si i pari i vendit. REL bën të ditur se Vuçiç do të takojë zvpresidentin amerikan, Mike Pence,...

Mediat serbe: Vuçiç në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Albeu

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb , Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiq në Uashington Nën Hijen e Vrasjes së Vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Kallxo

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prej se ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i REL bën të ditur se...

Vuçiç në Washington, në axhendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Washingtonpër vizitën e parë zyrtare nga marrja e mandatit si i pari i vendit. REL bën të ditur se Vuçiç do të takojë zvpresidentin amerikan,...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Telegrafi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Portalb

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj, shkruan REL . Shërbimi i Ballkanit i Radios...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Politiko

Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë bën të ditur se Vuçiq do të takojë nënpresidentin amerikan, Mike Pence, dhe zyrtarë të tjerë. Në prag të shkuarjes së Vuçiqit në SHBA, Dhoma e Përfaqësuesve...

Vuçiç në Washington, në axhendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Washingtonpër vizitën e parë zyrtare nga marrja e mandatit si i pari i vendit. REL bën të ditur se Vuçiç do të takojë zvpresidentin amerikan, Mike Pence,...

Vuçiq në Washington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - RTV 21

Vuçiq në Washington për herë të parë si president Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Washington për vizitën e parë zyrtare prej se ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit...

Vuçiq në Washington për marrëdhëniet me Kosovën e Rusinë

para 11 muajve - Koha.net

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq, i cili gjendet në Washington, pret edhe bisedime për djegien e Ambasadës amerikane në Beograd dhe për rastin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi, transmeton Koha.net. Ai...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Vuçiq e quan krim të tmerrshëm vrasjen e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Gazeta Liria

Shefi i shtetit serb Aleksandar Vuçiq, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Para shkuarjes në Washington ai, medieve të Beogradit, ua ka bërë me dijes disa nga temat që do të trajtohen...

Mediat serbe: Vuçiç në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Syri

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiq e quan krim të tmerrshëm vrasjen e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Bota Press

Shefi i shtetit serb Aleksandar Vuçiq, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Para shkuarjes në Washington ai, medieve të Beogradit, ua ka bërë me dijes disa nga temat që do të trajtohen...

Vuçiq e quan krim të tmerrshëm vrasjen e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Arbresh

Shefi i shtetit serb Aleksandar Vuçiq, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Para shkuarjes në Washington ai, medieve të Beogradit, ua ka bërë me dijes disa nga temat që do të trajtohen...

Vuçiq sot në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Indeks online

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vu 137iq, i cili po qëndron në Uashington për një vizitë, do të takohet sot me nënpresidnetin e SHBA-së, Make Pence, dhe do të takohet edhe me kryetarin dhe bashkë-kryetarin...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Ina

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Vuçiç në Uashington, do diskutohet edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Ora news

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare që kur  ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Zeri

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Mediat godasin Vuçiçin: Ai do të luftojë me Rusinë

para 11 muajve - Java News

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Nga raportet Rusi-Serbi tek vrasja e Vëllezërve Bytyqi – Vuçiq jep llogari në Pentagon

para 11 muajve - Insajderi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Mediat serbe: Vuçiç në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Gazeta Max

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, është...

Vizita e presidentin serb në SHBA, mediat: Vuçiç në luftë më Rusinë

para 11 muajve - BalkanWeb

BEOGRAD- E përditshmja serbe ‘Informer’ në numrin e saj të radhës i ka kushtuar një artikull vizitës së presidentit Aleksandër Vuçiç në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në titullin kryesor të gazetës shkruhet...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Gazeta Liria

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Mediat serbe: Vuçiç në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Tetova Sot

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiç në Uashington, në axhendë dhe vrasja e vëllezërve kosovare me shtetësi amerikane

para 11 muajve - Opozita

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Mediat godasin Vuçiçin: Po lufton me Rusinë

para 11 muajve - GazetaBlic

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA. Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është...

Mediat godasin Vucic’in: Po lufton me Rusinë

para 11 muajve - Gazeta Express

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA. Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Almakos

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Infokusi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Arbresh

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj, shkruajnë medet në rajon. Vuçiq do të takojë...

Vuçiq në Uashington pret bisedime për marrëdhëniet me Kosovën dhe me Rusinë

para 11 muajve - Illyria

Uashington, 17 korrik 2017 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili gjendet në Uashington, pret që me zyrtarë të lartë të shtetit amerikan të bisedohet edhe për marrëdhëniet e Serbisë me Kosovën...

Mediat godasin Vuçiçin: Po lufton me Rusinë

para 11 muajve - Infokusi

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA. Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiq në Washington, diskuton për marrëdhëniet me Kosovën e Rusinë

para 11 muajve - Periskopi

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq, i cili gjendet në Washington, pret edhe bisedime për djegien e Ambasadës amerikane në Beograd dhe për rastin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi, transmeton Koha.net. Ai...

Vrasja e vëllezërve Bytyçi në agjendën e Vuçiqit në Uashington

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj. Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë...

Mediat godasin Vucic’in: Po lufton me Rusinë

para 11 muajve - Gazeta Liria

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA. Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është...

Mediat “godasin” Vuçiç: Po lufton me Rusinë

para 11 muajve - BalkanWeb

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vucic në SHBA. Artikulli me titullin “Vucic në luftë me Rusinë”, është...

Mediat “godasin” Putin: Po lufton me Rusinë

para 11 muajve - BalkanWeb

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vucic në SHBA. Artikulli me titullin “Vucic në luftë me Rusinë”, është...

Mediat serbe: Vuçiq në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Zeri

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA. Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është...

Mediat serbe: Vuçiq në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Indeks online

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA. Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiç në SHBA: Rasti i vëllezërve Bytyçi krim i tmerrshëm, përgjegjësia mbi ata që e kryen

para 11 muajve - Klan

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se atje do të diskutohen tema të rëndësishme për shtetin e tij, por edhe për Ballkanin, siç janë...

Vuçiq në SHBA: Rasti i vëllezërve Bytyçi krim i tmerrshëm, përgjegjësia mbi ata që e kryen

para 11 muajve - Zhurnal

Beograd, 16 korrik - Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se atje do të diskutohen tema të rëndësishme për shtetin e tij, por edhe...

Mediat serbe: Vuçiq në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Arbresh

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA. Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është...

Mediat serbe: Vuçiq në luftë me Rusinë

para 11 muajve - Periskopi

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuciq në SHBA. Artikulli me titullin “Vuciq në luftë me Rusinë”, është...

Vuçiq në SHBA: Rasti i vëllezërve Bytyçi krim i tmerrshëm, përgjegjësia mbi ata që e kryen

para 11 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se atje do të diskutohen tema të rëndësishme për shtetin e tij, por edhe për Ballkanin, siç janë...

Vuçiq në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vuçiç në SHBA do diskutojë edhe për rastin e vëllezërve Bytyçi

para 11 muajve - Java News

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vuçiq paralajmëron diskutimin e rastit të vëllezërve Bytyqi në Washington

para 11 muajve - Indeks online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në vizitën e tij në Washington pritet që të realizojë biseda të rëndësishme për Serbinë, dhe se temat që sigurt do të diskutohen janë marrëdhëniet serbo-ruse,...

Vuciq në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vuçiq në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Zeri

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vucic në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vuçiq në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vuçiq paralajmëron temat e diskutimit në SHBA

para 11 muajve - Indeks online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në vizitën e tij në Washington pritet që të realizojë biseda të rëndësishme për Serbinë, dhe se temat që sigurt do të diskutohen janë marrëdhëniet serbo-ruse,...

Vuçiq: Në Uashington do të fliten tema të mëdha

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në vizitën e tij në Uashington priten biseda të rëndësishme për Serbinë, si temat për marrëdhëniet serbo-ruse, rasti i vëllezërve Bytyqi si dhe për djegien...

Vucic në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vuciq në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Infokusi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vuçiq: Në Uashington do të fliten tema të mëdha

para 11 muajve - Infokusi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në vizitën e tij në Uashington priten biseda të rëndësishme për Serbinë, si temat për marrëdhëniet serbo-ruse, rasti i vëllezërve Bytyqi si dhe për djegien...

Server tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-të

para 11 muajve - Klan Kosova

Daniel Server, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Server thotë se kjo vizitë...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-ja

para 11 muajve - Lajmi.net

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer ka thënë se vizita e Vuçiqit...

Server tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-të

para 11 muajve - Indeks online

Daniel Server, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Server thotë se kjo vizitë...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-të

para 11 muajve - Gazeta Express

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer thotë se kjo vizitë...

Vuçiq dëshiron hetim për rastin e vëllezërve Bytyqi: Krim i tmerrshëm

para 11 muajve - Insajderi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai ka thënë se atje do të diskutohen tema të rëndësishme për shtetin e tij, por edhe për Ballkanin, siç janë...

Server tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-të

para 11 muajve - Zeri

Daniel Server, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Server thotë se kjo vizitë...

Server tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-të

para 11 muajve - GazetaBlic

Daniel Server, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Server thotë se kjo vizitë...

Vuçiq nis vizitën në SHBA

para 11 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vizitë kjo e para e tij si kreu i shtetit serb. Sipas raportimeve të mediave serbe, ekspertët...

Vucic në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

para 11 muajve - Bota Press

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet serbo-ruse,...

Vuçiq nis vizitën në SHBA, pritet takimi me Pence

para 11 muajve - Indeks online

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vizitë kjo e para e tij si kreu i shtetit serb. Sipas raportimeve të mediave serbe, ekspertët...

Vuçiq nis vizitën në SHBA, pritet takimi me Pence

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vizitë kjo e para e tij si kreu i shtetit serb. Sipas raportimeve të mediave serbe, ekspertët...

Vuçiq nis vizitën në SHBA, pritet takimi me Pence

para 11 muajve - Zeri

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vizitë kjo e para e tij si kreu i shtetit serb. Sipas raportimeve të mediave serbe, ekspertët...

Vuçiq paralajmëron temat e diskutimit në SHBA

para 11 muajve - Arbresh

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në vizitën e tij në Washington pritet që të realizojë biseda të rëndësishme për Serbinë, dhe se temat që sigurt do të diskutohen janë marrëdhëniet serbo-ruse,...

Vuçiq paralajmëron temat e diskutimit në SHBA

para 11 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në vizitën e tij në Washington pritet që të realizojë biseda të rëndësishme për Serbinë, dhe se temat që sigurt do të diskutohen janë marrëdhëniet serbo-ruse,...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA’ja

para 11 muajve - Lajm

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer thotë se kjo vizitë...

Vuçiq: Në Uashington do të fliten tema të mëdha

para 11 muajve - Periskopi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në vizitën e tij në Uashington priten biseda të rëndësishme për Serbinë, si temat për marrëdhëniet serbo-ruse, rasti i vëllezërve Bytyqi si dhe për djegien...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA’ja

para 11 muajve - Opozita

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer thotë se kjo vizitë...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-të

para 11 muajve - Infokusi

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer thotë se kjo vizitë...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-ja

para 11 muajve - Arbresh

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer ka thënë se vizita e Vuçiqit...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA’ja

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer thotë se kjo vizitë...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA’ja

para 11 muajve - Bota Press

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer thotë se kjo vizitë...

Serwer: Vizita e Vuçiqit në ShBA ka një kërkesë

para 11 muajve - Insajderi

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan, ka komentuar vizitën e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Serwer thotë se kjo vizitë...

Vuçiq nis vizitën e tij në SHBA

para 11 muajve - Periskopi

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vizitë kjo e para e tij si kreu i shtetit serb. Sipas raportimeve të mediave serbe, ekspertët...

Vuçiq nis vizitën në SHBA, pritet takimi me Pence

para 11 muajve - Bota Press

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vizitë kjo e para e tij si kreu i shtetit serb. Sipas raportimeve të mediave serbe, ekspertët...

Profesori amerikan: Vuçiq do të kërkojë nga SHBA anëtarësimin e Serbisë në BE

para 11 muajve - Periskopi

Profesori në Universitetin AmerikanJohn Hopkins, Daniel Serwer, beson se objektivi kryesorë i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, gjatë bisedimeve në Uashington do të jetë krijimi i marrëdhënieve...

Carpenter: Kosova dhe Serbia të jenë pjesë e diskutimeve

para 11 muajve - RTV 21

”SHBA dëshiron eliminimin e ndikimit rus në Ballkan” Profesori i Instituti të Uashingtonit Cato, Ted Carpenter, ka thënë se pret që ulja e tensioneve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë të jetë njëra ndër temat...

Carpenter: SHBA dëshiron eliminimin e ndikimit rus në Ballkan

para 11 muajve - Tetova Sot

Profesori i Instituti të Uashingtonit Cato, Ted Carpenter, ka thënë se pret që ulja e tensioneve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë të jetë njëra ndër temat e diskutimeve ndërmjet zëvendës presidentit amerikan...

Carpenter: SHBA dëshiron eliminimin e ndikimit rus në Ballkan

para 11 muajve - Gazeta e re

Profesori i Instituti të Uashingtonit Cato, Ted Carpenter, ka thënë se pret që ulja e tensioneve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë të jetë njëra ndër temat e diskutimeve ndërmjet zëvendës presidentit amerikan...

Vuçiq në SHBA, do ta takojë Pencen

para 11 muajve - Koha.net

Presidenti i SHBA-ve, Aleksandar Vuçiq do të qëndrojë nesër dhe pasnesër në vizitën e tij më të rëndësishme këtë vit në Washington, ku do të bisedojë me zëvendës presidentin amerikan, Mike Pence. Vuçiq...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK