http://kariera.mk

City refuzon shitjen e Agueros

para 10 muajve - Koha.net

Manchester City raportohet se nuk ka ndryshuar qëndrimin sa i përket largimit të mundshëm të Sergio Agueros. Chelsea u raportua se po kërkon futbollistin argjentinas, megjithatë “The Independent” raporton...

Katër sulmuesit e mëdhenj që po kërkohen nga Chelsea

para 10 muajve - Lajmi.net

Chelsea vazhdon të kërkojë një emër të madh për fazën e sulmit. Largimi i Diego Costas dhe dështimi për të rikthyer Romelu Lukakun që iu bashkua Manchester Unitedit, ka bërë që Chelsea të mendojë për alternativa...

Chelsea i bën super ofertë Carrascos

para 10 muajve - Telegrafi

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka etiketuar Yannick Carrascos si njëri nga transferimet ‘big’ për këtë afat kalimtar. Kampioni i Ligës Premier deri më tani ka transferuar mbrojtësin Antonio Rudiger...

Chelsea dëshiron Aubameyangun

para 10 muajve - Zeri

Chelsea dëshiron të kompletoj transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Pierre-Emrick Aubameyang, transmeton zeri.info Kampionët e Anglisë dështuan të transferojnë Romelu Lukakun, i cili shkoi drejt...

Chelsea para dhe një lojtar për sulmuesin e Atleticos

para 10 muajve - Gazeta Express

Antonio Conte e dëshiron në skuadrën e tij anësorin belg, Yannick Carrasco Trajneri i Chelseat, Antonio Conte dëshiron të përforcojë skuadrën e tij, në mënyrë që të jetë konkurruese në Premierligë dhe...

Chelsea me ofertë për Carrascon

para 10 muajve - Klan Kosova

Kampioni anglez, Chelsea, dëshiron që ta transferojë sulmuesin e Atletico Madrid, Yannick Carrasco, sipas Don Balon. BTë kaltrit ia kanë ofruar belgut një marrëvesdhje pesëvjeçare nga e cila do t’i dyfishohej...

Ibra nuk e do largimin nga ‘Djajtë e Kuq’

para 10 muajve - Tetova Sot

Zlatan Ibrahimoviç dëshiron të mbetet pjesë e Manchester United. Sipas mediave britanike, sulmuesi do ta refuzojë ofertën e amerikanëve të Los Angeles Galaxy, pasi kërkon të triumfojë në Premier League....

Ibrahimovic refuzon Amerikën, Chelsea në “gjurmët” e Agueros

para 10 muajve - Top Channel

Pavarësisht ofertës së ardhur nga Los Angeles Galaxy, gjiganti suedez Zlatan Ibrahimovic duket i vendosur për të ardhmen e tij të cilën e sheh të Manchester United. Sipas mediave britanike, sulmuesi do...

Chelsea pas Agueros

para 10 muajve - Zeri

Pas dështimit për të transferuar Romelu Lukakun, Chelsea ka kthyer sytë nga sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, transmeton zeri.info Sidoqoftë kjo do të jetë mjaft e vështirë për t’u arritur, raporton...

Chelsea i bën super ofertë Carrascos

para 10 muajve - Almakos

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka etiketuar Yannick Carrascos si njëri nga transferimet ‘big’ për këtë afat kalimtar. Kampioni i Ligës Premier deri më tani ka transferuar mbrojtësin Antonio Rudiger...

Chelsea me ofertë për Carrascon

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Kampioni anglez, Chelsea, dëshiron që ta transferojë sulmuesin e Atletico Madrid, Yannick Carrasco, sipas Don Balon. BTë kaltrit ia kanë ofruar belgut një marrëvesdhje pesëvjeçare nga e cila do t’i dyfishohej...

Chelsea i bën super ofertë Carrascos

para 10 muajve - Insajderi

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka etiketuar Yannick Carrascos si njëri nga transferimet ‘big’ për këtë afat kalimtar. Kampioni i Ligës Premier deri më tani ka transferuar mbrojtësin Antonio Rudiger...

Chelsea seriozisht pas Agueros

para 10 muajve - Indeks online

Aguero mund ta veshë fanellën e Chelseas në sezonin e ardhshëm, shkruan indeksonline. Sky Sport raporton se Abramovic do të bëjë një ofertë zyrtare në drejtim të sulmuesit argjentinas. Mediumi anglez është...

Ibra nuk e do largimin nga ‘Djajtë e Kuq’

para 10 muajve - Gazeta Liria

Zlatan Ibrahimoviç dëshiron të mbetet pjesë e Manchester United. Sipas mediave britanike, sulmuesi do ta refuzojë ofertën e amerikanëve të Los Angeles Galaxy, pasi kërkon të triumfojë në Premier League....

Conte afër marrëveshjes me super yllin e Atletico Madrid

para 10 muajve - GazetaBlic

Chelsea dëshiron ta përforcojë sulmin në afatin kalimtar. Sipas informacioneve të fundit të “Don Balon”, Antonio Conte ka identifikuar sulmuesin që do. Italiani iu ka bërë me dije drejtuesve të klubit...

Chelsea bën transferimin e madh nga La Liga

para 10 muajve - Lajmi.net

Chelsea dëshiron ta përforcojë sulmin në afatin kalimtar. Sipas informacioneve të fundit të “Don Balon”, Antonio Conte ka identifikuar sulmuesin që do. Italiani iu ka bërë me dije drejtuesve të klubit...

Chelsea ofertë për Carrascon

para 10 muajve - Zeri

Chelsea i ka ofruar një kontratë pesë-vjeçare dhe dyfishim të pagës sulmuesit të Atletico Madridit, Yannick Carrasco, transmeton zeri.info Antonio Conte dëshiron të përforcoj vijën e sulmit dhe është vënë...

Chelsea i bën super ofertë Carrascos

para 10 muajve - Periskopi

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka etiketuar Yannick Carrascos si njëri nga transferimet ‘big’ për këtë afat kalimtar. Kampioni i Ligës Premier deri më tani ka transferuar mbrojtësin Antonio Rudiger...

Chelsea para dhe një lojtar për sulmuesin e Atleticos

para 10 muajve - Sovrani

Antonio Conte e dëshiron në skuadrën e tij anësorin belg, Yannick Carrasco Trajneri i Chelseat, Antonio Conte dëshiron të përforcojë skuadrën e tij, në mënyrë që të jetë konkurruese në Premierligë dhe...

Chelsea interesohet për Sergio Aguero

para 10 muajve - Periskopi

Chelsea është i interesuar për sulmuesin e Manchester City, Sergio Augero. Ditëve të fundit është duke qarkulluar lajmi se sulmuesi argjentinas mund ta largohet nga “Etihad Stadium”, pasi Pep Guardiola...

​Ibrahimoviq refuzon Amerikën, Chelsea në “gjurmët” e Agueros

para 10 muajve - Gazeta e re

Pavarësisht ofertës së ardhur nga Los Angeles Galaxy, gjiganti suedez Zlatan Ibrahimoviq duket i vendosur për të ardhmen e tij të cilën e sheh të Manchester United. Sipas mediave britanike, sulmuesi do...

Aubameyang transferohet tek Chelsea ?

para 10 muajve - GazetaBlic

Chelsea harron Moratan, e dëshiron Aubameyangun në “Stamford Bridge”. Sipas Sky Sports, Chelsea ka vendosur se kush do ta zëvendësojë Diego Costan. Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang,...

Foto/ Antonio Conte shpreh dëshirën e radhës, shoping në Madrid

para 10 muajve - Newsport

Chelsea dëshiron ta përforcojë sulmin në merkaton verore. Sipas informacioneve të fundit të “Don Balon”, Antonio Conte ka identifikuar sulmuesin që do. Italiani iu ka bërë me dije drejtuesve të klubit...

Aubameyang në Premierligë?

para 10 muajve - Gazeta Express

Chelsea harron Moratan, e dëshiron Aubameyangun në “Stamford Bridge”. Sipas Sky Sports, Chelsea ka vendosur se kush do ta zëvendësojë Diego Costan. Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang,...

Chelsea seriozisht pas Agueros

para 10 muajve - Sovrani

Aguero mund ta veshë fanellën e Chelseas në sezonin e ardhshëm, shkruan indeksonline. Sky Sport raporton se Abramovic do të bëjë një ofertë zyrtare në drejtim të sulmuesit argjentinas. Mediumi anglez është...

Chelsea bën transferimin e madh nga La Liga

para 10 muajve - Gazeta Liria

Chelsea dëshiron ta përforcojë sulmin në afatin kalimtar. Sipas informacioneve të fundit të “Don Balon”, Antonio Conte ka identifikuar sulmuesin që do. Italiani iu ka bërë me dije drejtuesve të klubit...

Carrasco në Premier League, ja tek cila super skuadër

para 10 muajve - Sovrani

Chelsea dëshiron ta përforcojë sulmin në afatin kalimtar. Sipas informacioneve të fundit të “Don Balon”, Antonio Conte ka identifikuar sulmuesin që do. Italiani iu ka bërë me dije drejtuesve të klubit...

Ibrahimoviq refuzon Amerikën, Chelsea në “gjurmët” e Agueros

para 10 muajve - KosovaPress

Sipas mediave britanike, sulmuesi do ta refuzojë ofertën e amerikanëve të Los Angeles Galaxy, pasi kërkon të triumfojë në Premier League. Vetëm pak ditë më parë, trajneri Mourinho e la të hapur derën për...

Aubameyang në Premierligë?

para 10 muajve - Sovrani

Chelsea harron Moratan, e dëshiron Aubameyangun në “Stamford Bridge”. Sipas Sky Sports, Chelsea ka vendosur se kush do ta zëvendësojë Diego Costan. Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang,...

Aubameyang në Chelsea?

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Chelsea harron Moratan, e dëshiron Aubameyangun në “Stamford Bridge”. Sipas Sky Sports, Chelsea ka vendosur se kush do ta zëvendësojë Diego Costan. Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang,...

Aubameyang më i përshtatshmi për skenën e Antonio Contes

para 10 muajve - Gazeta e re

Chelsea është në kërkim të një super sulmuesi për sezonin e ri. Conte ka shënjuar shumë sulmues të klasit të lartë e ndër ta është edhe sulmuesi i Dortmundit, Pierre Emeric Aubameyang, shkruan Gazeta e...

Aguero largohet nga City, por mbetet te një gjigant anglez në Premier Ligë

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Kampioni i Anglisë, Chelsea, po synon që të bëjë tranfertën e bujshme. Sulmuesi i Manchester City, Sergio Aguero, është dëshira e madhe e trajnerin Antonio Conte. Trajneri i City-t, Pep Guardiola,...

Chelsea gjen në Ligën Premier zëvendësuesin e Costas

para 10 muajve - Telegrafi

Kampioni i Ligës Premier, Chelsea ka hedhur sytë kah argjentinas i Manchester Cityt, Sergio Aguero. Trajneri Antonio Conte nuk beson më në spanjollin Diego Costa, dhe këtë ia ka bërë me dije edhe vet futbollistit....

Chelsea synon ta marrë Agueron

para 10 muajve - Klan Kosova

Chelsea po shqyrton mundësinë e transferimit të sulmuesit të Manchester City, Sergio Aguero, sipas gazetarit të AS, Manu Sainz. Bosi i Cityt, Pep Guardiola, tashmë e ka kundërshtuar një transferim të tillë,...

Formacioni i frikshëm i Chelseat me të cilin do t’i “tmerrojë” kundërshtarët

para 10 muajve - GazetaBlic

Chelsea këtë javë kompletuar transferimin e Timeou Bakayoko nga Monaco për 40 milionë funte. Por, ky nuk pritet të jetë transferimi i fundit i Chelsea këtë afat kalimtar. ‘Blutë’ e Londrës janë afër nënshkrimit...

FOTO / Sergio Aguero mbetet në Premierligë, por jo te Manchester City

para 10 muajve - Syri

Kampioni i Anglisë, Chelsea, po synon që të bëjë tranfertën e bujshme. Sulmuesi i Manchester City, Sergio Aguero, është dëshira e madhe e trajnerin Antonio Conte. Trajneri i City-t, Pep Guardiola, nuk...

‘Bomba’ e merkatos: Sergio Aguero në Chelsea

para 10 muajve - GazetaBlic

Chelsea është duke tentuar që ta transferojë sulmuesin e Manchester City, Sergio Aguero, bën të ditur gazetari i AS, Manu Sainz. Trajneri i City, Pep Guardiola, nuk i beson shumë argjentinasit, diçka që...

Guardiola jep “OK” për transferimin e Agueros te Chelsea

para 10 muajve - Indeks online

Chelsea mund të përforcohet me njërin nga sulmuesit më të mire në Premierligë, shkruan indeksonline. Sipas gazetarit të “AS”, Manu Sainz , Guardiola ka dhënë dritën e gjelbër për shitjen e Sergio Aguerros....

Guardiola jep “OK” për transferimin e Guardiolës te Chelsea

para 10 muajve - Indeks online

Chelsea mund të përforcohet me njërin nga sulmuesit më të mire në Premierligë, shkruan indeksonline. Sipas gazetarit të “AS”, Manu Sainz , Guardiola ka dhënë dritën e gjelbër për shitjen e Sergio Aguerros....

Aguero largohet nga City, mbetet në Premierligë?

para 10 muajve - Gazeta Express

Chelsea ka shprehur interesim për Sergio Agueron Chelsea është duke tentuar që ta transferojë sulmuesin e Manchester City, Sergio Aguero, bën të ditur gazetari i AS, Manu Sainz. Trajneri i City, Pep Guardiola,...

Chelsea e gjen zëvendësuesin e Costas tek skuadra e madhe e Premierligës

para 10 muajve - Lajmi.net

Chelsea vazhdon të jetë në kërkim të një sulmuesi që do të zëvendësonte Diego Costan. Pas bisedimeve të gjata me Real Madridin për Moratan dhe mos arritja e një marrëveshje, ka bërë që Chelsea të shikoi...

Chelsea gjen në Ligën Premier zëvendësuesin e Costas

para 10 muajve - Almakos

Kampioni i Ligës Premier, Chelsea ka hedhur sytë kah argjentinas i Manchester Cityt, Sergio Aguero. Trajneri Antonio Conte nuk beson më në spanjollin Diego Costa, dhe këtë ia ka bërë me dije edhe vet futbollistit....

Guardiola jep “OK” për transferimin e Agueros te Chelsea

para 10 muajve - Periskopi

Sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero mund të transferohet në Chelsea deri në fund të këtij afati kalimtar veror. Sipas gazetarit spanjoll, Manu Sainz, ky transfer mund të ndodh pasi trajneri Josep Guardiola...

Chelsea e gjen zëvendësuesin e Costas

para 10 muajve - Sovrani

Chelsea vazhdon të jetë në kërkim të një sulmuesi që do të zëvendësonte Diego Costan. Pas bisedimeve të gjata me Real Madridin për Moratan dhe mos arritja e një marrëveshje, ka bërë që Chelsea të shikoi...

​‘Chelsea duhet ta transferojë Aubameyang jo Morata’

para 10 muajve - Gazeta Express

Marcel Desailly ka thënë se Chelsea duhet ta transferojë Pierre-Emerick Aubameyang para Alvaro Moratas Legjenda e Chelseat, Marcel Desailly shpreson se ish skuadra e tij do të transferojë sulmuesin e Borussia...

Chelsea bëhet me super sulmues

para 10 muajve - Albeu

Chelsea janë afër arritjes së marrëveshjes me Borussia Dortmundin për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang. Kampionët e Premierligës ende nuk e kanë zgjidhur problemin e fazës së sulmit, pas dështimit për...

Kush do të mund ta mposht Chelsean me këtë super-formacion?

para 10 muajve - Lajmi.net

Chelsea sot kanë kompletuar transferimin e Timeou Bakayoko nga Monaco për 40 milionë funte. Por,  ky nuk pritet të jetë transferimi i fundit i Chelsea këtë afat kalimtar. ‘Blutë’ e Londrës janë afër nënshkrimit...

Lamtumirë Costa, Chelsea bëhet me super sulmues

para 10 muajve - Lajmi.net

Chelsea janë afër arritjes së marrëveshjes me Borussia Dortmundin për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang. Kampionët e Premierligës ende nuk e kanë zgjidhur problemin e fazës së sulmit, pas dështimit për...

Conte projekton formacionin e sezonit të ri, ja si duket…

para 10 muajve - Sovrani

Chelsea sot kanë kompletuar transferimin e Timeou Bakayoko nga Monaco për 40 milionë funte. Por, ky nuk pritet të jetë transferimi i fundit i Chelsea këtë afat kalimtar. ‘Blutë’ e Londrës janë afër nënshkrimit...

Foto/ Lamtumirë Costa, Chelsea bëhet me super sulmues

para 10 muajve - Newsport

Chelsea është afër arritjes së marrëveshjes me Borussia Dortmundin për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang. Kampionët e Premier League ende nuk e kanë zgjidhur problemin e fazës së sulmit, pas dështimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK