http://kariera.mk

Çmenduria e merkatos: 222 milionë euro për Neymar

para 10 muajve - GazetaBlic

PSG është e gatshme që të paguajë klauzolën e sulmuesit të Barcelonës, Neymar. Skuadra franceze, PSG është gati që të thyej rekordin botëror të Paul Pogbas, si lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

FOTO / Neymar tremb Barcelonën, në bisedime me presidentin miliarder

para 10 muajve - Syri

Neymar raportohet se ka kërkuar largimin nga Barcelona për arsyen e vetme që të dalë nga hija e Lionel Messit, shkruan “Sport”, raporton SYRI.net. Kujtojmë që braziliani në vitin 2013 nënshkroi me Barcelonën...

Çmenduri: Gjiganti evropian gati të paguajë 222 milionë euro për Neymar

para 10 muajve - Gazeta Express

PSG është e gatshme që të paguajë klauzolën e sulmuesit të Barcelonës, Neymar Skuadra franceze, PSG është gati që të thyej rekordin botëror të Paul Pogbas, si lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

Neymar lodhet nga hija e Messit, mendon largimin nga Barcelona

para 10 muajve - Telegrafi

Sulmuesi brazilian, Neymar po inkurajohet të largohet nga Barcelona pasi dëshiron të dalë nga hija e Lionel Messit. Neymar u transferua në Camp Nou në vitin 2013 dhe është nën kontratë deri në vitin 2021,...

Barcelona e gatshme të shes një nga këta yje për Verrattin

para 10 muajve - GazetaBlic

Mediat në Spanjë shkruajnë për një shkëmbim të mundshëm mes Barcelonës dhe PSG-së. Barcelona insiston për objektivin kryesor Marco Verratti të cilin insiston ta transferojë gjatë këtij afati kalimtar....

FOTO / Gjiganti evropian gati të paguajë 222 milionë euro për Neymar

para 10 muajve - Opozita

PSG është e gatshme që të paguajë klauzolën e sulmuesit të Barcelonës, Neymar Skuadra franceze, PSG është gati që të thyej rekordin botëror të Paul Pogbas, si lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

Sekretari teknik i Barçës: Do përpiqemi të transferojmë Verrattin

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Sekretari tekniku i Barcelonës, Robert Fernandez, ka folur për mundësinë e transferimit të Marco Verrattit në Spanjë. Ylli i Paris Saint-Germainit nuk është i lumtur dhe agjenti i tij ka treguar...

⚽ Shtypi katalanas, Neymar planifikon largimin për shkak të Messi-t

para 10 muajve - Infokusi

Ylli i Barcelona-s, Neymar, është i pakënaqur dhe po mendon të largohet nga “Cam Nou”. Braziliani mund të bëhet protagonisti i merkatos së verës, teksa dy skuadrat e interesuara për të siguruar shërbimet...

Barcelona ofron Rakitic ose Gomes, për Verrattin

para 10 muajve - RTV 21

Me shitjen e Verrattit, PSG nuk do të dilte e humbur Mediat në Spanjë shkruajnë për një shkëmbim të mundshëm mes Barcelonës dhe PSG-së. Barcelona insiston për objektivin kryesor Marco Verratti të cilin...

Neymar braktis Barcelonën?

para 10 muajve - Albeu

Braziliani Neymar kohëve të fundit është këshilluar që të largohet nga Barcelona , nëse dëshiron që të rritet edhe më shumë si lojtar, pasi në Barcelonë gjithnjë do të jetë nën hijen e Leo Messit. Sipas...

‘Dridhet’ Barcelona, Neymar nis kontaktet me gjigantin evropian

para 10 muajve - Lajmi.net

Neymar dhe babai i tij kanë nisur kontaktet me skuadrën e PSG-së, konkretisht me presidentin Al-Khelaifi. ‘AS’ shkruan se babai i Neymarit gjatë kësaj jave do të udhëtojë për në Paris për t’u takuar me...

Neymar planifikon largimin nga Barcelona për shkak të Messit

para 10 muajve - GazetaBlic

Ylli i Barcelona-s, Neymar, është i pakënaqur dhe po mendon të largohet nga “Camp Nou”. Braziliani mund të bëhet protagonisti i merkatos së verës, teksa dy skuadrat e interesuara për të siguruar shërbimet...

Sekretari teknik i Barçës: Do përpiqemi të transferojmë Verrattin

para 10 muajve - Telegrafi

Sekretari tekniku i Barcelonës, Robert Fernandez, ka folur për mundësinë e transferimit të Marco Verrattit në Spanjë. Ylli i Paris Saint-Germainit nuk është i lumtur dhe agjenti i tij ka treguar se dëshira...

Verrati jep sinjale largimi nga PSG, Barcelona në pritje

para 10 muajve - Syri

E ardhmja e mesfushorit fantazist Marco Verratti duket se do të jetë telenovela e merkatos së verës së këtij viti. Lojtari kërkon të largohet nga Paris Saint Germanin, që nuk dëshiron ta lërë të lirë lojtarin....

Neymar trondit Barcelonën, kërkon largimin nga “Camp Nou”

para 10 muajve - Gazeta Tema

Klubi i Barcelona ka marrë një lajm tronditës. Sulmuesi Brazilian, Neymar, ka kërkuar që të largohet nga ekipi katalanas. Lajmi është raportuar nga “Sport”, e cila th ekson se, Neymar, kërkon që të ketë...

​Neymar nis bisedimet me skuadrën e madhe evropiane

para 10 muajve - Gazeta Express

Sulmuesin brazilian, Neymar mund të largohet nga Barcelona gjatë kësaj vere Braziliani kohëve të fundit është këshilluar që të largohet nga Barcelona, nëse dëshiron që të rritet edhe më shumë si lojtar,...

Trajneri i Barcelonës: Do të isha i lumtur nëse vjen ky lojtar

para 10 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Barcelonës ka mbajtur sot një konferencë për shtyp. Valverde që këtë verë ka marrë drejtimin e Barcelonës, është pyetur për mesfushorin e PSG-së, Marco Verratti, për të cilin skuadra e tij po...

Neymar të largohet nga Barça?

para 10 muajve - Klan Kosova

Ylli brazilian, Neymar, është inkurajuar që të largohet nga Barcelona, nga miqtë e tij, në mënyrë që, sipas tyre, të daqlë ngah ija e Lionel Messit, pohon gazeta Sport. Braziliani kaloi në Camp Nou më...

Barcelona reagon për Neymarin

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Neymari nuk do të largohet nga “Camp Nou”, kështu thotë Fernandez. Sekretari teknik i Barcelonës, Robert Fernandez, nuk pret që Neymar ta lërë klubin dhe insiston që nuk ka pasur oferta për...

Neymar lëshon “bombën”, kërkon largimin nga Barcelona

para 10 muajve - Ora news

Pas kësaj merkatoje të nxehtë vere, vjen dhe lajmi “bombë” nga Barcelona. Neymar raportohet se i ka kërkuar largimin katalanasve. “Sport” shkruan se ylli brazilian dëshiron të dalë nga hija e Lionel Messit...

Valverde i durueshëm për transferimin e Verrattit

para 10 muajve - Gazeta Express

Ernesto Valverde do të ishte i lumtur nëse Verratti transferohet në "Camp Nou", por po ashtu është i lumtur me lojtarët që momentalisht i ka në ekip. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se...

Çmenduri: Gjiganti evropian gati të paguajë 222 milionë euro për Neymar

para 10 muajve - Gazeta Monitor

PSG është e gatshme që të paguajë klauzolën e sulmuesit të Barcelonës, Neymar Skuadra franceze, PSG është gati që të thyej rekordin botëror të Paul Pogbas, si lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

Çmenduri: Gjiganti evropian gati të paguajë 222 milionë euro për Neymar

para 10 muajve - Sovrani

PSG është e gatshme që të paguajë klauzolën e sulmuesit të Barcelonës, Neymar Skuadra franceze, PSG është gati që të thyej rekordin botëror të Paul Pogbas, si lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

Sekretari teknik i Barçës: Do përpiqemi të transferojmë Verrattin

para 10 muajve - Tetova Sot

Sekretari tekniku i Barcelonës, Robert Fernandez, ka folur për mundësinë e transferimit të Marco Verrattit në Spanjë. Ylli i Paris Saint-Germainit nuk është i lumtur dhe agjenti i tij ka treguar se dëshira...

Barcelona reagon për Neymarin

para 10 muajve - Gazeta Express

Neymari nuk do të largohet nga “Camp Nou”, kështu thotë Fernandez. Sekretari teknik i Barcelonës, Robert Fernandez, nuk pret që Neymar ta lërë klubin dhe insiston që nuk ka pasur oferta për brazilianin,...

Messi për herë të parë nën urdhrat e trajnerit të ri

para 10 muajve - Indeks online

Messi është rikthyer në stërvitje me Barcelonën pas pushimeve që kishte pas dasmës së madhe që organizoi. Ylli argjentinas për herë të parë u stërvit nga trajneri i ri i Barcelonës, Ernesto Valverde, shkruan...

Valverde i lehtësuar që ka Messin në skuadër

para 10 muajve - Gazeta Express

Ernesto Valverde thotë se do të jetë shumë i qetë që ka në skuadër Messin e “veçantë”. Trajneri i ri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thur elozhe për pesë herë fituesin e “Topit të Artë”, Lionel Messi....

⚽ ‘Dridhet’ Barcelona, Neymar nis kontaktet me gjigantin evropian

para 10 muajve - Infokusi

Neymar dhe babai i tij kanë nisur kontaktet me skuadrën e PSG-së, konkretisht me presidentin Al-Khelaifi. ‘AS’ shkruan se babai i Neymarit gjatë kësaj jave do të udhëtojë për në Paris për t’u takuar me...

Neymar lodhet nga hija e Messit, mendon largimin nga Barcelona

para 10 muajve - Almakos

Sulmuesi brazilian, Neymar po inkurajohet të largohet nga Barcelona pasi dëshiron të dalë nga hija e Lionel Messit. Neymar u transferua në Camp Nou në vitin 2013 dhe është nën kontratë deri në vitin 2021,...

Sekretari teknik i Barçës: Do përpiqemi të transferojmë Verrattin

para 10 muajve - Almakos

Sekretari tekniku i Barcelonës, Robert Fernandez, ka folur për mundësinë e transferimit të Marco Verrattit në Spanjë. Ylli i Paris Saint-Germainit nuk është i lumtur dhe agjenti i tij ka treguar se dëshira...

Këshillohet Neymar, largohu nga Barcelona

para 10 muajve - Indeks online

Neymar nuk ndihet rehat në Barcelonë dhe për të dalë nga hija e Leo Messit, është këshilluar të largohet. Neymari po inkurajohet që të largohet nga Barcelona nga njerëzit që e rrethojnë për të dalë nga...

Barcelona ofron Rakitic ose Gomes, për Verrattin

para 10 muajve - Sovrani

Me shitjen e Verrattit, PSG nuk do të dilte e humbur Mediat në Spanjë shkruajnë për një shkëmbim të mundshëm mes Barcelonës dhe PSG-së. Barcelona insiston për objektivin kryesor Marco Verratti të cilin...

Valverde i durueshëm për transferimin e Verrattit

para 10 muajve - Opozita

Ernesto Valverde do të ishte i lumtur nëse Verratti transferohet në “Camp Nou”, por po ashtu është i lumtur me lojtarët që momentalisht i ka në ekip. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se...

‘Dridhet’ Barcelona, Neymar nis kontaktet me gjigantin evropian

para 10 muajve - Gazeta Liria

Neymar dhe babai i tij kanë nisur kontaktet me skuadrën e PSG-së, konkretisht me presidentin Al-Khelaifi. ‘AS’ shkruan se babai i Neymarit gjatë kësaj jave do të udhëtojë për në Paris për t’u takuar me...

‘Dridhet’ Barcelona, Neymar nis kontaktet me gjigantin evropian

para 10 muajve - Arbresh

Neymar dhe babai i tij kanë nisur kontaktet me skuadrën e PSG-së, konkretisht me presidentin Al-Khelaifi. ‘AS’ shkruan se babai i Neymarit gjatë kësaj jave do të udhëtojë për në Paris për t’u takuar me...

‘Dridhet’ Barcelona, Neymar nis kontaktet me gjigantin evropian

para 10 muajve - Newsport

Neymar dhe babai i tij kanë nisur kontaktet me skuadrën e PSG-së, konkretisht me presidentin Al-Khelaifi. ‘AS’ shkruan se babai i Neymarit gjatë kësaj jave do të udhëtojë për në Paris për t’u takuar me...

Sekretari teknik i Barçës: Do përpiqemi të transferojmë Verrattin

para 10 muajve - Periskopi

Sekretari tekniku i Barcelonës, Robert Fernandez, ka folur për mundësinë e transferimit të Marco Verrattit në Spanjë. Ylli i Paris Saint-Germainit nuk është i lumtur dhe agjenti i tij ka treguar se dëshira...

Verrati nuk ushtron me PSG-në

para 10 muajve - Lajm

E ardhmja e mesfushorit fantasist Marco Verratti duket se do të jetë telenovela e merkatos së verës së këtij viti. Lojtari kërkon të largohet nga Paris Saint Germanin, që nuk dëshiron ta lërë të lirë lojtarin....

⚽ Barcelona – Neymar, ky është lajmi i fundit

para 10 muajve - Infokusi

Neymari nuk do të largohet nga “Camp Nou”, kështu thotë Fernandez. Sekretari teknik i Barcelonës, Robert Fernandez, nuk pret që Neymar ta lërë klubin dhe insiston që nuk ka pasur oferta për brazilianin,...

Neymari duhet të largohet nga Barcelona

para 10 muajve - Politiko

Neymar nuk ndihet rehat në Barcelonë dhe për të dalë nga hija e Leo Messit, është këshilluar të largohet. Neymari po inkurajohet që të largohet nga Barcelona nga njerëzit që e rrethojnë për të dalë nga...

Neymar lodhet nga hija e Messit, mendon largimin nga Barcelona

para 10 muajve - Periskopi

Sulmuesi brazilian, Neymar po inkurajohet të largohet nga Barcelona pasi dëshiron të dalë nga hija e Lionel Messit. Neymar u transferua në Camp Nou në vitin 2013 dhe është nën kontratë deri në vitin 2021,...

Barcelona ofron Rakitiç ose Gomes, për Verrattin

para 10 muajve - KosovaPress

Barcelona insiston për objektivin kryesor Marco Verratti të cilin insiston ta transferojë gjatë këtij afati kalimtar, raporton KosovaPress. Sipas El Mundo Deportivo, katalanasit janë të gatshëm të ofrojnë...

‘Sport’ lëshon 'bombën' e ditës: Neymar kërkon largimin nga Barcelona

para 10 muajve - Syri

Neymar raportohet se ka kërkuar largimin nga Barcelona për arsyen e vetme që të dalë nga hija e Lionel Messit, shkruan “Sport”, raporton SYRI.net. Kujtojmë që braziliani në vitin 2013 nënshkroi me Barcelonën...

Neymar nis bisedimet me skuadrën e madhe evropiane

para 10 muajve - Sovrani

Sulmuesin brazilian, Neymar mund të largohet nga Barcelona gjatë kësaj vere Braziliani kohëve të fundit është këshilluar që të largohet nga Barcelona, nëse dëshiron që të rritet edhe më shumë si lojtar,...

Neymar planifikon largimin nga Barcelona për shkak të Messi-t

para 10 muajve - Insajderi

Ylli i Barcelona-s, Neymar, është i pakënaqur dhe po mendon të largohet nga “Camp Nou”. Braziliani mund të bëhet protagonisti i merkatos së verës, teksa dy skuadrat e interesuara për të siguruar shërbimet...

Neymari këshillohet që të largohet nga Barcelona

para 10 muajve - Gazeta Express

Neymar nuk ndihet rehat në Barcelonë dhe për të dalë nga hija e Leo Messit, është këshilluar të largohet. Neymari po inkurajohet që të largohet nga Barcelona nga njerëzit që e rrethojnë për të dalë nga...

Valverde i durueshëm për transferimin e Verrattit

para 10 muajve - Sovrani

Ernesto Valverde do të ishte i lumtur nëse Verratti transferohet në “Camp Nou”, por po ashtu është i lumtur me lojtarët që momentalisht i ka në ekip. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se...

Valverde: Do të ishte shumë mirë nëse klubi e blen Marco Verrattin

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Ernesto Valverde do të ishte i lumtur nëse Verratti transferohet në “Camp Nou”, por po ashtu është i lumtur me lojtarët që momentalisht i ka në ekip. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se...

Neymari këshillohet që të largohet nga Barcelona

para 10 muajve - Tetova Sot

Neymar nuk ndihet rehat në Barcelonë dhe për të dalë nga hija e Leo Messit, është këshilluar të largohet. Neymari po inkurajohet që të largohet nga Barcelona nga njerëzit që e rrethojnë për të dalë nga...

Valverde i lehtësuar që ka Messin në skuadër

para 10 muajve - Sovrani

Ernesto Valverde thotë se do të jetë shumë i qetë që ka në skuadër Messin e “veçantë”. Trajneri i ri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thur elozhe për pesë herë fituesin e “Topit të Artë”, Lionel Messi....

Rakitic e Gomes, “çelësat” e Barçës për të arritur te Verratti

para 10 muajve - SuperSport

Barcelona nuk do të heqë dorë nga objektivi i saj kryesor Marco Verratti deri në mbylljen e merkatos verore më 1 Shtator. Pavarësisht përgjigjjes negative të PSG dhe qëndrimit të presidentit Al Khelaifi...

Barcelona transferon yllin anglez të Tottenham-it

para 10 muajve - Periskopi

Barcelona po planifikon të bëjë lëvizje për mesfushorin e Tottenhamit, Dele Alli. Tashmë ‘pista’ Marco Verrattin konsiderohet një objektiv shumë i vështirë për t’u arritur. Nelson Semedo nga Benfica dhe...

Neymari këshillohet që të largohet nga Barcelona

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Neymar nuk ndihet rehat në Barcelonë dhe për të dalë nga hija e Leo Messit, është këshilluar të largohet. Neymari po inkurajohet që të largohet nga Barcelona nga njerëzit që e rrethojnë për të dalë nga...

Neymari këshillohet që të largohet nga Barcelona

para 10 muajve - Sovrani

Neymar nuk ndihet rehat në Barcelonë dhe për të dalë nga hija e Leo Messit, është këshilluar të largohet. Neymari po inkurajohet që të largohet nga Barcelona nga njerëzit që e rrethojnë për të dalë nga...

Barça me ofertë të re për Verratin

para 10 muajve - Klan Kosova

Barcelona është e gatshme t’ia paguajë 65 milionë euro plus t’ia japë Ivan Rakitic nënkampionit francez, Paris Saint-Germain, për mesfushorin Marco Verratti, raporton Calciomercato. Unai Emery, trajneri...

“Çmenduri” për Verrattin, Barça ofron 65 mln euro plus Rakitiç

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Barcelona vështirë se heq dorë nga ylli i Paris Saint-Germain, Marco Verratti. Pasi kanë hasur vështirësi me transferimin e Paulinhos nga klubi kinez i Guangzhoi Evergrande, katalanasit i janë...

“Çmenduri” për Verrattin, Barça ofron 65 mln euro plus Rakitiç

para 10 muajve - Ora news

Barcelona vështirë se heq dorë nga ylli i Paris Saint-Germain, Marco Verratti. Pasi kanë hasur vështirësi me transferimin e Paulinhos nga klubi kinez i Guangzhoi Evergrande, katalanasit i janë rikthyer...

Barcelona çmendet për Verrattin, i ofron PSG-së 65 milion euro dhe Rakitic

para 10 muajve - Syri

Barcelona nuk heq dorë nga Marco Verratti. Klubi katalanas, që ka zyrtarizuar blerjen e Nelson Semedo nga Benfica, po punon për të rinovuar mesfushën, reparti që ka pasur shumë vështirësi sezonin e kaluar....

Barcelona i bën ofertë të “parezistueshme” PSG-së për Veratin

para 10 muajve - Indeks online

Barcelona vazhdon të insistojë për Marco Verrattin, shkruan indeksonline. Skuadra katalane i ka bërë një ofertë të re PSG-së për mesfushorin italian. ‘Calciomercato’ shkruan se Barcelona i ka ofruar 65...

Guangzhou i jep ultimatum Barçës për Paulinhon

para 10 muajve - Telegrafi

Guangzhou Evergrande thuhet se ka paralajmëruar Barcelonën që të paguajë klauzolën e lirimit të Paulinhos prej 40 milionë eurosh ose të harrojë nënshkrimin e mesfushorit brazilian. Mesfushori brazilian,...

Skuadra kineze i cakton ultimatum Barcelonës

para 10 muajve - GazetaBlic

Guangzhou Evergrande thuhet se ka paralajmëruar Barcelonën që të paguajë klauzolën e lirimit të Paulinhos prej 40 milionë eurosh ose të harrojë nënshkrimin e mesfushorit brazilian. Mesfushori brazilian,...

Barcelona me ofertë të re e të parefuzueshme për Verrattin

para 10 muajve - Lajmi.net

Barcelona vazhdon të insistojë për Marco Verrattin. Skuadra katalane i ka bërë një ofertë të re PSG-së për mesfushorin italian. ‘Calciomercato’ shkruan se Barcelona i ka ofruar 65 milionë euro dhe kartonin...

⚽ Barcelona me ofertë të re e të parefuzueshme për Verrattin

para 10 muajve - Infokusi

Barcelona vazhdon të insistojë për Marco Verrattin. Skuadra katalane i ka bërë një ofertë të re PSG-së për mesfushorin italian. ‘Calciomercato’ shkruan se Barcelona i ka ofruar 65 milionë euro dhe kartonin...

Guangzhou i jep ultimatum Barçës për Paulinhon

para 10 muajve - Almakos

Guangzhou Evergrande thuhet se ka paralajmëruar Barcelonën që të paguajë klauzolën e lirimit të Paulinhos prej 40 milionë eurosh ose të harrojë nënshkrimin e mesfushorit brazilian. Mesfushori brazilian,...

Verratti edhe mëpranë Barcelonës, katalanasit dërgojnë ofertë lojtar plus miliona

para 10 muajve - Albeu

Barcelona është gati për të bërë blerjën më të madhe të merkatos. Caclciomerkato raporton se Barcelona ka bërë një ofertë zyrtare për Verratin. Barcelona ka trokitur sërish në dyert e PSG dhe ka ofruar...

Barcelona i bën ofertë të “parezistueshme” PSG-së për Veratin

para 10 muajve - Periskopi

Barcelona vazhdon të insistojë për Marco Verrattin. Skuadra katalane i ka bërë një ofertë të re PSG-së për mesfushorin italian. ‘Calciomercato’ shkruan se Barcelona i ka ofruar 65 milionë euro dhe kartonin...

E FUNDIT: FC Barcelona me ofertë shokuese për Verratin

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Barcelona vazhdon të insistojë për Marco Verrattin. Kësaj rradhe oferta është shumë serioze dhe vështirë e refuzueshme. Skuadra katalane i ka bërë një ofertë të re PSG-së për mesfushorin italian. ‘Calciomercato’...

Barcelona – Verratti, vjen “bomba” e ditës

para 10 muajve - Lajmi.net

Barcelona hidhet edhe një herë në sulm për Marco Verrattin. Katalunasit nuk e kanë ndërmend të heqin dorë nga mesfushori i Paris Saint Germainit. Sipas “Calciomercato.it”, Barca ka dërguar edhe një ofertë...

Verratti – Barcelona, vjen lajmi i madh

para 10 muajve - Sovrani

Barcelona vazhdon të insistojë për Marco Verrattin. Skuadra katalane i ka bërë një ofertë të re PSG-së për mesfushorin italian. ‘Calciomercato’ shkruan se Barcelona i ka ofruar 65 milionë euro dhe kartonin...

Barcelona me ofertë të re e të parefuzueshme për Verrattin

para 10 muajve - Gazeta Liria

Barcelona vazhdon të insistojë për Marco Verrattin. Skuadra katalane i ka bërë një ofertë të re PSG-së për mesfushorin italian. ‘Calciomercato’ shkruan se Barcelona i ka ofruar 65 milionë euro dhe kartonin...

Ultimatum Barcelonës

para 10 muajve - Arbresh

Guangzhou Evergrande thuhet se ka paralajmëruar Barcelonën që të paguajë klauzolën e lirimit të Paulinhos prej 40 milionë eurosh ose të harrojë nënshkrimin e mesfushorit brazilian. Mesfushori brazilian,...

Merkato e Barcelonës drejt “dështimit”, vështirësohen negociatat për këtë lojtar

para 10 muajve - Ora news

Barcelona ndryshe nga rivalët nuk po shkëlqen në këtë merkato. Pas zyrtarizimit të mbrojtësit të Benfikës, Nelso Semedo, katalanasit nuk po arrijnë dot të transferojnë një mesfushor. Marco Veratti duket...

Barcelona – Verratti, vjen “bomba” e ditës

para 10 muajve - Infokusi

Barcelona hidhet edhe një herë në sulm për Marco Verrattin. Katalunasit nuk e kanë ndërmend të heqin dorë nga mesfushori i Paris Saint Germainit. Sipas “Calciomercato.it”, Barca ka dërguar edhe një ofertë...

Barcelona, ofertë e re për të bindur Paris SG të shesë italianin Verratti

para 10 muajve - Lajm

Barcelona nuk i ndahet mesfushorit italian Marco Verratti. Klubi katalanas, pasi ka zyrtarizuar blerjen e Nelson Semedos nga Benfica, po punon për lojtrain e Paris SG. Barça e ka siguruar akordin me lojtarin...

BARÇA E DO COUTINHON, ALLI OSE HERRERA-N

para 10 muajve - TV21

Barcelona është hedhur në sulm drejt Premier Leagues për blerje të reja Mediet spanjolle raportojnë se “Blaugranat” synojnë ta blejnë Philippe Coutinho (Liverpool), Dele Alli (Tottenham) ose Ander Herrera...

Merkatoja e Barcelonës drejt katastrofës. Ja çfarë po ndodh

para 10 muajve - Lajm

Vështirësohet në maksimum transferimi i Paulinhos te Barcelona. Klubi kinez Guangzhoi Evergrande, nuk ka pranuar të ulë çmimin e mesfushorit. Sipas gazetës “Sport”, kinezët kërkojnë 40 milionë euro për...

FOTO/ Merkatoja e Barcelonës drejt katastrofës. Ja çfarë po ndodh

para 10 muajve - Syri

Vështirësohet në maksimum transferimi i Paulinhos te Barcelona. Klubi kinez Guangzhoi Evergrande, nuk ka pranuar të ulë çmimin e mesfushorit. Sipas gazetës “Sport”, kinezët kërkojnë 40 milionë euro për...

Shprehet lojtari: E prita Barcelonën deri kur kuptova se kishte nënshkruar me Semedon

para 10 muajve - Albeu

Nelson Semedo është zgjedhur për të mbushur krahun e djathtë të Barcelonës, por një nga kandidatët e tjerë për këtë punë ishte Djibril Sidibe i Monakos, i cili priti një ofertë që nuk erdhi. 24-vjeçari...

​Barça e do Coutinhon, Alli ose Herrera-n

para 10 muajve - RTV 21

Barcelona është hedhur në sulm drejt Premier Leagues për blerje të reja Mediet spanjolle raportojnë se “Blaugranat” synojnë ta blejnë Philippe Coutinho (Liverpool), Dele Alli (Tottenham) ose Ander Herrera...

BARCELONA OFERTË TË ÇMËNDUR PËR VERRATI-N

para 10 muajve - TV21

Barcelona nuk dëshiron të heqë dorë nga Marco Verratti 70 milionë euro plus Ivan Rakitic, kjo është oferta që i ka bërë Barcelona Paris Saint Germainit për Marco Verrattin. Pavarësisht deklaratave të detyrueshme...

Merkatoja e Barcelonës drejt katastrofës. Ja çfarë po ndodh

para 10 muajve - Lajm

Vështirësohet në maksimum transferimi i Paulinhos te Barcelona. Klubi kinez Guangzhoi Evergrande, nuk ka pranuar të ulë çmimin e mesfushorit. Sipas gazetës “Sport”, kinezët kërkojnë 40 milionë euro për...

Barcelona, ofertë e re për të bindur Paris SG të shesë italianin Verratti

para 10 muajve - Syri

Barcelona nuk i ndahet mesfushorit italian Marco Verratti. Klubi katalanas, pasi ka zyrtarizuar blerjen e Nelson Semedos nga Benfica, po punon për lojtrain e Paris SG. Barça e ka siguruar akordin me lojtarin...

Katastrofë e madhe në merkaton e Barcelonës

para 10 muajve - Lajmi.net

Vështirësohet në maksimum transferimi i Paulinhos te Barcelona. Klubi kinez Guangzhoi Evergrande, nuk ka pranuar të ulë çmimin e mesfushorit. Sipas gazetës “Sport”, kinezët kërkojnë 40 milionë euro për...

Barcelona nuk ka hequr dorë nga Verrati por dhe presidenti ndihet i "dorëzuar"

para 10 muajve - Albeu

Tre ishin prioritetet për Barcelonën në merkaton e transferimeve të kësaj vere dhe ata tashmë i kanë zmbrapsur dy nga lista duke nënshkruar me Nelson Semedo dhe Gerard Deulofeu. Tani fokusi i tyre është...

Barcelona dorëzohet për Verrattin

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Barcelona duket se përfundimisht ka hequr dorë nga Marco Verratti Barcelona që një kohë të gjatë është duke u interesuar për mesfushorin italian të PSG-së, Marco Verratti. Por, duket se katalaunasit...

​Barcelona dorëzohet për Verrattin

para 10 muajve - Gazeta Express

Barcelona duket se përfundimisht ka hequr dorë nga Marco Verratti Barcelona që një kohë të gjatë është duke u interesuar për mesfushorin italian të PSG-së, Marco Verratti. Por, duket se katalaunasit janë...

Barça e do Coutinhon, Alli ose Herrera-n

para 10 muajve - KosovaPress

Mediet spanjolle raportojnë se “Blaugranat” synojnë ta blejnë Philippe Coutinho (Liverpool), Dele Alli (Tottenham) ose Ander Herrera (Manchester United), raporton KosovaPress. Barcelona duket se tashmë...

Katastrofë e madhe në merkaton e Barcelonës

para 10 muajve - Arbresh

Vështirësohet në maksimum transferimi i Paulinhos te Barcelona. Klubi kinez Guangzhoi Evergrande, nuk ka pranuar të ulë çmimin e mesfushorit. Sipas gazetës “Sport”, kinezët kërkojnë 40 milionë euro për...

Kaq ishte, Barcelona dorëzohet për Verrattin

para 10 muajve - Sovrani

Barcelona që një kohë të gjatë është duke u interesuar për mesfushorin italian të PSG-së, Marco Verratti. Por, duket se katalaunasit janë dorëzuar në garë për shërbimet e tij, sepse skuadra franceze nuk...

​Barcelona dorëzohet për Verrattin

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Barcelona duket se përfundimisht ka hequr dorë nga Marco Verratti Barcelona që një kohë të gjatë është duke u interesuar për mesfushorin italian të PSG-së, Marco Verratti. Por, duket se katalaunasit janë...

Barcelona dorëzohet për Verrattin

para 10 muajve - Insajderi

Barcelona duket se përfundimisht ka hequr dorë nga Marco Verratti. Barcelona që një kohë të gjatë është duke u interesuar për mesfushorin italian të PSG-së, Marco Verratti. Por, duket se katalaunasit janë...

Barcelona insiston për mesfushorin brazilian

para 10 muajve - GazetaBlic

Barcelona vazhdon të jetë në kërim të një mesfushori defanzivë. Objektivi kryesor mbetet italiani i PSG -së Marco Verratti, por klubi francez po i reziston të gjitha ofertave. Tani klubi katalanas po tenton...

Barcelona ofertë të çmëndur për Verrati-n

para 10 muajve - RTV 21

Barcelona nuk dëshiron të heqë dorë nga Marco Verratti 70 milionë euro plus Ivan Rakitic, kjo është oferta që i ka bërë Barcelona Paris Saint Germainit për Marco Verrattin. Pavarësisht deklaratave të detyrueshme...

Barcelona nuk dorëzohet për Verratin, ofron 70 mln euro plus Rakitiç

para 10 muajve - Mapo

Barcelona nuk dëshiron të heqë dorë nga Marco Verratti. Pavarësisht deklaratave të detyrueshme të lojtarit se dëshiron të qëndrojë te PSG-ja, katalanasit besojnë se mund të ndryshojnë gjithçka deri në...

Barcelona me ofertë të re për Paulinho-n

para 10 muajve - RTV 21

Barcelona nuk po heqin dorë nga mesfushori brazilian Paulinho Ata janë në gjëndje që të rrisin ofertën e tyre për Paulinho-n në 30 milionë euro, teksa përgatiten për të zhvilluar bisedime tjera me Guangzhou...

Barcelona insiston për mesfushorin brazilian

para 10 muajve - Tetova Sot

Barcelona vazhdon të jetë në kërim të një mesfushori defanzivë. Objektivi kryesor mbetet italiani i PSG -së Marco Verratti, por klubi francez po i reziston të gjitha ofertave. Tani klubi katalanas po tenton...

Barcelona nuk dorëzohet për Verratin, ofron 70 mln euro plus Rakitiç

para 10 muajve - Java News

Barcelona nuk dëshiron të heqë dorë nga Marco Verratti. Pavarësisht deklaratave të detyrueshme të lojtarit se dëshiron të qëndrojë te PSG-ja, katalanasit besojnë se mund të ndryshojnë gjithçka deri në...

Barcelona e ka seriozisht për Paulinhon, rritet oferta…

para 10 muajve - Sovrani

Barcelona vazhdon të jetë në kërim të një mesfushori defanzivë. Objektivi kryesor mbetet italiani i PSG -së Marco Verratti, por klubi francez po i reziston të gjitha ofertave. Tani klubi katalanas po tenton...

Paulinho pritet t’i bashkohet Barcelonës javën tjetër

para 10 muajve - Koha.net

Trajnerit të Barcelonës, Ernesto Valverdez i është thënë që të fillojë të planifikojë që t’ia gjejë një vend në skuadër brazilianit Paulinho. Mediet spanjolle raportojnë se teknikut spanjoll në një takim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK