http://kariera.mk

Barcelona bën mega ofertë për Dybalan, merr përgjigjen nga Juventusi

para 10 muajve - GazetaBlic

Juventusi e cilëson të pa shitshëm sulmuesin Paulo Dybala. ‘Zonja e Vjetër’ së fundi ka refuzuar një ofertë prej 95 milionë euro të Barcelonës për sulmuesin argjentinas. Lajmin e ka bërë të ditur media...

Barcelona i bën ofertë të “çmendur” Dybalas, e merr përgjigjen e Juventusit

para 10 muajve - Lajmi.net

Juventusi e cilëson të pa shitshëm sulmuesin Paulo Dybala. ‘Zonja e Vjetër’ së fundi ka refuzuar një ofertë prej 95 milionë euro të Barcelonës për sulmuesin argjentinas. Lajmin e ka bërë të ditur media...

Juventus kthen mbrapsht super ofertën e Barcelonës për Dybala

para 10 muajve - Albeu

Juventus sapo ka kthyer mbrapsht si të "pamjaftueshme" një ofertë prej 95 milionë euro të Barcelonës për Dybala . Lajmi bëhet i ditur nga Calcimercato.it duke iu referuar portalit spanjoll "Don Balon"....

Barcelona i bën ofertë të “çmendur” Dybalas, por merr përgjigjen e Juventusit

para 10 muajve - Lexo

Juventusi e cilëson të pa shitshëm sulmuesin Paulo Dybala. ‘Zonja e Vjetër’ së fundi ka refuzuar një ofertë prej 95 milionë euro të Barcelonës për sulmuesin argjentinas. Lajmin e ka bërë të ditur media...

Barcelona me ofertë të ‘çmendur’ për Dybala!

para 10 muajve - Sovrani

Gjiganti italian Juventus sapo ka kthyer mbrapsht si të “pamjaftueshme” një ofertë prej 95 milionë euro të Barcelonës për Dybala. Lajmi bëhet i ditur nga Calcimercato.it duke iu referuar portalit spanjoll...

⚽ Barcelona me ofertë të ‘çmendur’ për Dybala!

para 10 muajve - Infokusi

Gjiganti italian Juventus sapo ka kthyer mbrapsht si të “pamjaftueshme” një ofertë prej 95 milionë euro të Barcelonës për Dybala. Lajmi bëhet i ditur nga Calcimercato.it duke iu referuar portalit spanjoll...

Juve refuzon 95 milionë euro nga Barcelona për Dybala

para 10 muajve - Insajderi

Sipas spanjolles Don Balon, Barcelona ka ofruar 95 milionë euro për Paulo Dybala të Barcelona-s. Sipas shtypit spanjoll klubi katalanas ka qenë gati të nënshkruajë me yllin argjentinas gjatë merkatos së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK