http://kariera.mk

Ulet në Shkup avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt nga Katari

para 11 muajve - Portalb

Avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt ajrore nga Doha për në Shkup sot u ul në aerorportin “Aleksandri i Madh”. Linja e re nga Katari për në kryeqytetin e Maqedonisë do të jetë në shërbim katër ditë...

Maqedonia dhe Katari më afër, ateroi aerplani nga Doha në Shkup

para 11 muajve - Flaka

Avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt ajrore nga Doha për në Shkup sot u ul në aerorportin “Aleksandri i Madh”. Linja e re nga Katari për në kryeqytetin e Maqedonisë do të jetë në shërbim katër ditë...

Ulet në Shkup avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt nga Katari

para 11 muajve - Almakos

Avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt ajrore nga Doha për në Shkup sot u ul në aerorportin “Aleksandri i Madh”. Linja e re nga Katari për në kryeqytetin e Maqedonisë do të jetë në shërbim katër ditë...

Ulet në Shkup avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt nga Katari

para 11 muajve - Shenja

Avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt ajrore nga Doha për në Shkup sot u ul në aerorportin “Aleksandri i Madh”. Linja e re nga Katari për në kryeqytetin e Maqedonisë do të jetë në shërbim katër ditë...

Realizohet fluturimi i parë i “Katar ervejs” nga Doha në Shkup

para 11 muajve - Aktuale

Në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh” sot u realizua fluturimi i parë i rregullt i drejtpërdrejtë nga Doha. Ruta e re deri te kryeqyteti i Maqedonisë do të jetë në shërbim katër herë në javë (të...

Ulet në Shkup avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt nga Katari

para 11 muajve - AlbPortali

Avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt ajrore nga Doha për në Shkup sot u ul në aerorportin “Aleksandri i Madh”. Linja e re nga Katari për në kryeqytetin e Maqedonisë do të jetë në shërbim katër ditë...

Realizohet fluturimi i parë i "Katar ervejs" nga Doha në Shkup

para 11 muajve - MRT

Në aeroportin e Shkupit "Aleksandri i Madh" sot u realizua fluturimi.... Në aeroportin e Shkupit "Aleksandri i Madh" sot u realizua fluturimi i parë i rregullt i drejtpërdrejtë nga Doha. Ruta e re deri...

Realizohet fluturimi i parë i “Katar ervejs” nga Doha në Shkup

para 11 muajve - Tetova Sot

Në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh” sot u realizua fluturimi i parë i rregullt i drejtpërdrejtë nga Doha. Ruta e re deri te kryeqyteti i Maqedonisë do të jetë në shërbim katër herë në javë (të...

Ulet në Shkup avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt nga Katari

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv SHKUP (AA) – Avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt ajrore nga Doha për në Shkup sot u ul në aerorportin “Aleksandri i Madh”. Linja e re nga Katari për në kryeqytetin e Maqedonisë do të...

Realizohet fluturimi i parë i “Qatar Airways” nga Doha në Shkup

para 11 muajve - Almakos

Në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh” sot u realizua fluturimi i parë i rregullt i drejtpërdrejtë nga Doha. Ruta e re deri te kryeqyteti i Maqedonisë do të jetë në shërbim katër herë në javë (të...

Ulet në Shkup avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt nga Katari

para 11 muajve - Gazeta e re

Pasagjerët nga Doha u pritën me urë uji në formë ylberi dhe me ushqim tradicional maqedonas. Avioni i parë i linjës së drejtpërdrejt ajrore nga Doha për në Shkup sot u ul në aerorportin “Aleksandri i Madh”....

Realizohet fluturimi i parë i “Katar ervejs” nga Doha në Shkup

para 11 muajve - Tetova Sot

Në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh” sot u realizua fluturimi i parë i rregullt i drejtpërdrejtë nga Doha. Ruta e re deri te kryeqyteti i Maqedonisë do të jetë në shërbim katër herë në javë (të...

LINJË E DREJTPËRDREJTË DOHA – SHKUP

para 11 muajve - TV21

Linja ajrore “Katar Eruejs” nga sot vendos linjë të drejtpërdrejtë ajrore nga Doha për në Shkup. Linja e re ajrore do të promovohet me arritjen e aeroplanit të parë nga Doha në aeroportin e Shkupit “Aleksandri...

Realizohet fluturimi i parë i “Katar ervejs” nga Doha në Shkup

para 11 muajve - Kurir

Shërbimi i ri i “Katar ervejs” do ta lidhë Maqedoninë me më shumë se 150 destinacione internacionale të hartës globale të fluturimeve. Ehab Amin, drejtori kryesor komercial i “Katar ervejs” dhe Vukica...

Linjë e drejtpërdrejtë Doha – Shkup

para 11 muajve - MRT

Linja ajrore "Katar Eruejs" nga sot vendos linjë të drejtpërdrejtë.... Linja ajrore "Katar Eruejs" nga sot vendos linjë të drejtpërdrejtë ajrore nga Doha për në Shkup. Linja e re ajrore do të promovohet...

Linjë e drejtpërdrejtë Doha - Shkup

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik- Linja ajrore "Katar Eruejs" nga sot vendos linjë të drejtpërdrejtë ajrore nga Doha për në Shkup. Linja e re ajrore do të promovohet me arritjen e aeroplanit të parë nga Doha në aeroportin...

Linjë e drejtpërdrejtë Doha – Shkup

para 11 muajve - Almakos

Linja ajrore “Katar Eruejs” nga sot vendos linjë të drejtpërdrejtë ajrore nga Doha për në Shkup. Linja e re ajrore do të promovohet me arritjen e aeroplanit të parë nga Doha në aeroportin e Shkupit “Aleksandri...

Linjë e drejtpërdrejtë Doha – Shkup

para 11 muajve - Kurir

Linja e re ajrore do të promovohet me arritjen e aeroplanit të parë nga Doha në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh”. Të premten në aeroportin e Shkupit TAV Maqedoni promovoi edhe tre linja të reja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK