http://kariera.mk

Filloi projekti për rregullimin e shtratit të lumit të Likovës

para 9 muajve - Portalb

Në Kumanovë sot u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. Duraki tha se njëra ndër prioritetet kryesore të komunës së Kumanovës është zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet....

Filloi rregullimi i shtratit të Lumit të Likovës

para 9 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 17 korrik - Sot në Kumanovë u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës . - Zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet është njëra ndër prioritetet kryesore në komunën...

Projekt për rregullimin e shtratit të lumit

para 9 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 17 korrik - Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës në lagjen Sredorek. Projekti siguron mbrojtje direkte dhe afatgjatë të një numri të madh...

Filloi rregullimi i shtratit të lumit në Likovë

para 9 muajve - Telegrafi

Në Kumanovë sot u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. Ministri, Sadulla Duraki, tha se njëra ndër prioritetet kryesore të komunës së Kumanovës është zvogëlimi i rrezikut...

Filloi projekti për rregullimin e shtratit të lumit të Likovës

para 9 muajve - Gazeta Express

Në Kumanovë sot u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. Duraku tha se njëra ndër prioritetet kryesore të komunës së Kumanovës është zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet....

Filloi projekti për rregullimin e shtratit të lumit të Likovës

para 9 muajve - Indeks.mk

Sot në Kumanovë u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. Zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet është njëra ndër prioritetet kryesore në komunën e Kumanovës. Për këtë arsye...

Filloi rregullimi i shtratit të Lumit të Likovës

para 9 muajve - Ina

Sot në Kumanovë u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. “Zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet është njëra ndër prioritetet kryesore në komunën e Kumanovës. Për këtë...

FILLOI RREGULLIMI I SHTRATIT TË LUMIT TË LIKOVËS

para 9 muajve - TV21

Në Kumanovë sot u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. Duraki tha se njëra ndër prioritetet kryesore të komunës së Kumanovës është zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet....

Filloi rregullimi i shtratit të Lumit të Likovës

para 9 muajve - Aktuale

Sot në Kumanovë u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. “Zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet është njëra ndër prioritetet kryesore në komunën e Kumanovës. Për këtë...

PROJEKT PËR RREGULLIMIN E SHTRATIT TË LUMIT

para 9 muajve - TV21

Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës në lagjen Sredorek. Projekti siguron mbrojtje direkte dhe afatgjatë të një numri të madh të banorëve të Kumanovës...

Fillon rregullimi i shtratit të lumit në Likovë

para 9 muajve - MRT

Edhe zyrtarisht kanë filluar punimet për rregullimin e shtratit të lumit të Likovës në gjatësi prej 1.8 kilometra... Edhe zyrtarisht kanë filluar punimet për rregullimin e shtratit të lumit të Likovës...

Fillon rregullimi i shtratit të lumit në Likovë

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - Edhe zyrtarisht kanë filluar punimet për rregullimin e shtratit të lumit të Likovës në gjatësi prej 1.8 kilometra, që kalon përmes lagjes Dardania e deri në lagjen rome Sredorek. Bëhet...

Projekt për rregullimin e shtratit të lumit

para 9 muajve - Portalb

Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës në lagjen Sredorek. Projekti siguron mbrojtje direkte dhe afatgjatë të një numri të madh të banorëve të Kumanovës...

Do të rregullohet shtrati i lumit të Likovës

para 9 muajve - Flaka

Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës në lagjen Sredorek. Projekti siguron mbrojtje direkte dhe afatgjatë të një numri të madh të banorëve të Kumanovës...

Projekt për rregullimin e shtratit të lumit

para 9 muajve - MRT

Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit.... Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës në lagjen Sredorek. Projekti siguron mbrojtje direkte dhe afatgjatë...

Kumanovë, projekt për rregullimin e shtratit të lumit

para 9 muajve - Gazeta Express

Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës në lagjen Sredorek. Projekti siguron mbrojtje direkte dhe afatgjatë të një numri të madh të banorëve të Kumanovës...

Filloi projekti për rregullimin e shtratit të lumit të Likovës

para 9 muajve - Lajm

Në Kumanovë sot u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. Duraki tha se njëra ndër prioritetet kryesore të komunës së Kumanovës është zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet....

Sadulla Duraku e filloi rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës

para 9 muajve - Tetova Sot

Sot në Kumanovë u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. – Zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet është njëra ndër prioritetet kryesore në komunën e Kumanovës. Për këtë...

Filloi projekti jetik për rregullimin e shtratit të lumit të Likovës

para 9 muajve - Flaka

Në Kumanovë sot u shënua fillimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës. Duraki tha se njëra ndër prioritetet kryesore të komunës së Kumanovës është zvogëlimi i rrezikut nga përmbytjet....

Projekt për rregullimin e shtratit të lumit

para 9 muajve - Almakos

Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës në lagjen Sredorek. Projekti siguron mbrojtje direkte dhe afatgjatë të një numri të madh të banorëve të Kumanovës...

Projekt për rregullimin e shtratit të lumit

para 9 muajve - Lajm

Në Kumanovë sot fillon realizimi i projektit për rregullimin e shtratit të Lumit të Likovës në lagjen Sredorek. Projekti siguron mbrojtje direkte dhe afatgjatë të një numri të madh të banorëve të Kumanovës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK