http://kariera.mk

Jeni në pushime? Ja si do të jetë moti gjatë javës

para 11 muajve - Zeri

Nëse gjatë kësaj jave jeni me pushime në bregdet dhe prisni ditë me diell, mos u shqetësoni, sepse shiu dhe vranësirat do të jenë larg bregdetit. Deti parashikohet të jetë i trazuar për shkak të erës së...

Jeni në pushime? Ja si do të jetë moti gjatë javës

para 11 muajve - Lajmi.net

Nëse gjatë kësaj jave jeni me pushime në bregdet dhe prisni ditë me diell, mos u shqetësoni, sepse shiu dhe vranësirat do të jenë larg bregdetit. Deti parashikohet të jetë i trazuar për shkak të erës së...

Jeni me pushime? Ja si do të jetë moti këtë javë (17 – 23 Korrik)

para 11 muajve - Syri

Nëse gjatë kësaj jave jeni me pushime në bregdet dhe prisni ditë me diell, mos u shqetësoni, sepse shiu dhe vranësirat do të jenë larg bregdetit. Deti parashikohet të jetë i trazuar për shkak të erës së...

Parashikimi i motit, e martë 18 korrik 2017

para 11 muajve - NOA

Tiranë, NOA.al- Territori shqiptar paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në ultësirën perëndimore ndërsa kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të ketë në zonat Jugore dhe Lindore. Orët...

Jeni me pushime? Ja si do të jetë moti këtë javë (17 – 23 Korrik)

para 11 muajve - Opozita

Nëse gjatë kësaj jave jeni me pushime në bregdet dhe prisni ditë me diell, mos u shqetësoni, sepse shiu dhe vranësirat do të jenë larg bregdetit. Deti parashikohet të jetë i trazuar për shkak të erës së...

Jeni në pushime? Ja si do të jetë moti gjatë javës

para 11 muajve - Bota Press

Nëse gjatë kësaj jave jeni me pushime në bregdet dhe prisni ditë me diell, mos u shqetësoni, sepse shiu dhe vranësirat do të jenë larg bregdetit. Deti parashikohet të jetë i trazuar për shkak të erës së...

Jeni me pushime? Ja si do të jetë moti këtë javë (17 – 23 Korrik)

para 11 muajve - Gazeta Liria

Nëse gjatë kësaj jave jeni me pushime në bregdet dhe prisni ditë me diell, mos u shqetësoni, sepse shiu dhe vranësirat do të jenë larg bregdetit. Deti parashikohet të jetë i trazuar për shkak të erës së...

Moti sot i vranët dhe i freskët

para 11 muajve - Alsat-M

Mot i vranët dhe i ftohtë do të mbizotërojë në Maqedoni. Paradite në pjesët jugore  ende do të ketë shi lokal.Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura minimale do...

Mot i vranët dhe i freskët me erë veriore

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - Mot i vranët dhe i ftohtë do të mbizotërojë në Maqedoni. Paradite në pjesët jugore  ende do të ketë shi lokal.Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura...

Këtë javë temperatura të ulëta, të mërkurën 37 gradë celsius

para 11 muajve - Telegrafi

Moti këtë javë nis me temperatura të ulëta dhe me reshje. Temperatura maksimale e ditës së hënë do të jetë 30 gradë celsius. Deri të mërkurën moti do të jetë i paqëndrueshëm ndërsa më pas pritet të pësojë...

Shira dhe re, kur pritet të rikthehet dielli në Shqipëri

para 11 muajve - Albeu

Moti ofroi një surprizë të pakëndshme për të gjithë ata që i filluan pushimet gjysmën e dytë të gushtit, por duket se retë nuk do të qendrojnë për kohë të gjatë. Meteoalb parashikon se kjo jave që sapo...

Ja kur rikthehet vapa

para 11 muajve - Politiko

Mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale, por gjithnjë në vlerat e normales të kësaj periudhe. Sipas Institutit...

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - Telegrafi

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Edhe sot harrojeni plazhin. Zbuloni si do jetë moti gjatë gjithë kësaj jave

para 11 muajve - Gazeta Tema

Gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbizotërojë mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare që do dominojnë në bregdet dhe zonat e ulëta, por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat...

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - Lajmi.net

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Ja çfarë moti na pret sot

para 11 muajve - MRT

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët... Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore. Do të...

Keni nisur pushimet? Ja si do të jetë moti këtë javë

para 11 muajve - Shekulli

Shumë mund t’i jenë gëzuar freskimit të motit, ndërsa të tjerë që mund të kenë nisur pushimet ndoshta janë me sytë nga qielli duke pritur rritjen e temperaturave. Sipas parashikimit të Meteoalb koha e...

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - Antpress

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

E hëna dhe e marta të freskëta, pastaj kthehet përsëri i nxehti

para 11 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik, përmes një komunikate për media ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e para të javës, transmeton Koha.net. Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht...

Moti këtë javë me temperatura të ulëta, ja kur rifillon i nxehti përvëlues

para 11 muajve - Opinion

Moti këtë javë nis me temperatura të ulëta dhe me reshje. Temperatura maksimale e ditës së hënë do të jetë 30 gradë celsius. Deri ditën e mërkurë moti do të jetë i paqendrueshëm ndërsa më pas pritet të...

Moti i kësaj jave, temperatura në rritje mbi 35°C

para 11 muajve - Standard

Java 17 – 23 korrik 2017, sipas Meteoalb paraqitet me mot kryesisht te kthjellet por vranesira kalimtare do kete ne zonat malore duke rrezikuar shira te paket, kryesisht zonat malore veriore dhe lindore....

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - GazetaBlic

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

E hëna dhe marta të freskëta, pastaj kthehet përsëri i nxehti

para 11 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik, përmes një komunikate për media ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e para të javës, transmeton Koha.net. Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - GazetaBlic

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore. Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu. Temperaturat minimale do...

Edhe sot harrojeni plazhin. Zbuloni si do jetë moti gjatë gjithë kësaj jave

para 11 muajve - Ina

Gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbizotërojë mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare që do dominojnë në bregdet dhe zonat e ulëta, por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Gazeta Express

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore. Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu. Temperaturat minimale do...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Portalb

Mot i vranët dhe i ftohtë do të mbizotërojë në Maqedoni. Paradite në pjesët jugore  ende do të ketë shi lokal.Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura minimale do...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Telegrafi

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore. Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu. Temperaturat minimale do...

Parashikimi i motit 17 Korrik 2017

para 11 muajve - Koha Jone

Territori shqiptar paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në ultësirën perëndimore ndërsa kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të ketë në zonat Jugore dhe Lindore. Pjesa e dytë e ditës,...

Ja kur rikthehet vapa

para 11 muajve - Gazeta Express

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Mot i vranët, me reshje lokale të shiut

para 11 muajve - Ina

Sot pritet të ketë mot të vranët dhe të ftohtë. Paradite në pjesët jugore  mund të ketë shi lokal. Pritet të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura minimale do të lëvizë...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para 11 muajve - Indeks online

Gjatë ditë së sotme në vendin tonë parashihet të ketë mot relativisht të freskët. Temperatura minimale do të sillen nga 11 gradë, ndërsa ato maksimalet deri në 22 gradë celsius, të cilat mund të shoqërohen...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Albeu

Moti sot në Maqedoni do të jetë i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në disa zona malore. Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 10...

Moti në Maqedoni

para 11 muajve - RTV 21

Temperatura maksimale do të arrijë deri në 36 gradë Moti në Maqedoni sot do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa, në jug-perëndim të vendit do të ketë shi. Temperaturat minimale do të lëvizin nga...

Moti në Maqedoni

para 11 muajve - Aktuale

Gjatë ditës do të mbretërojë mot i freskët me rreshje shiu, njofton Aktuale.mk. Temperaturat do të arrijnë deri në 26 gradë celsiuz ndërkaq në Shkup deri në 25./Aktuale.mk/

Edhe sot harrojeni plazhin. Zbuloni si do jetë moti gjatë gjithë kësaj jave

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbizotërojë mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare që do dominojnë në bregdet dhe zonat e ulëta, por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat...

Moti sot i vranët dhe i freskët

para 11 muajve - Tetova Sot

Mot i vranët dhe i ftohtë do të mbizotërojë në Maqedoni. Paradite në pjesët jugore  ende do të ketë shi lokal.Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura minimale do...

Moti sot i vranët dhe i freskët

para 11 muajve - Almakos

17 July Mot i vranët dhe i ftohtë do të mbizotërojë në Maqedoni. Paradite në pjesët jugore  ende do të ketë shi lokal.Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura minimale...

Moti sot në Kosovë

para 11 muajve - Albeu

Moti sot në Kosovë parashikohet të jetë mot me vranësira të pjesëshme të cilat më të theksuara do të jenë në pjesën e parë të ditës. Temperaturat do të lëvizin në mes 13 e 22 gradë Celsius . Nesër pritet...

Moti sot, Vjeshtë në mes të Verës

para 11 muajve - Flaka

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore. Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu. Temperaturat minimale do...

Këtë javë temperatura të ulëta, të mërkurën 37 gradë celsius

para 11 muajve - Almakos

Moti këtë javë nis me temperatura të ulëta dhe me reshje. Temperatura maksimale e ditës së hënë do të jetë 30 gradë celsius. Deri të mërkurën moti do të jetë i paqëndrueshëm ndërsa më pas pritet të pësojë...

Moti i kësaj jave, temperatura në rritje mbi 35°C

para 11 muajve - Syri

Java 17 - 23 korrik 2017, sipas Meteoalb paraqitet me mot kryesisht te kthjellet por vranesira kalimtare do kete ne zonat malore duke rrezikuar shira te paket, kryesisht zonat malore veriore dhe lindore....

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - Almakos

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Parashikimi i motit

para 11 muajve - RTV 21

Nga java e ardhshme do të ketë ngritje graduale të temperaturave Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot me vranësira të pjesëshme të cilat më të theksuara do të jenë në pjesën e parë të ditës. Temperaturat...

Edhe sot harrojeni plazhin. Zbuloni si do jetë moti gjatë gjithë kësaj jave

para 11 muajve - Opozita

Gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbizotërojë mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare që do dominojnë në bregdet dhe zonat e ulëta, por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat...

Edhe sot harrojeni plazhin. Zbuloni si do jetë moti gjatë gjithë kësaj jave

para 11 muajve - Lexo

Gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbizotërojë mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare që do dominojnë në bregdet dhe zonat e ulëta, por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat...

Si parashikohet moti këtë javë dhe çfarë duhet të kenë parasysh plazhistët

para 11 muajve - Java News

Mezi prisnim pak freskim të motit, por ata që janë me pushime po i mbajnë sytë nga qielli për të ditur se si do u mbajë koha. Meteoalb parashikon se kjo jave që sapo nisi do te jete me vranesira, madje...

Ja kur rikthehet vapa

para 11 muajve - Infokusi

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - Almakos

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Lajm

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore. Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu. Temperaturat minimale do...

Mot i vranët, me reshje lokale të shiut

para 11 muajve - Almakos

Sot pritet të ketë mot të vranët dhe të ftohtë. Paradite në pjesët jugore  mund të ketë shi lokal. Pritet të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura minimale do të lëvizë...

Mot i vranët, me reshje lokale të shiut

para 11 muajve - Shenja

Sot pritet të ketë mot të vranët dhe të ftohtë. Paradite në pjesët jugore  mund të ketë shi lokal. Pritet të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura minimale do të lëvizë...

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - 10minuta

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Ja kur rikthehet vapa

para 11 muajve - Bota Press

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Po mban mot i freskët, por ja kur kthehet vapa

para 11 muajve - Periskopi

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Të mërkurën rriten temperaturat

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Instituti Hidrometeorologjik, përmes një komunikate për media ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e para të javës, transmeton Koha.net. Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht...

Po ju mungon nxehti? Ja kur rikthehet vapa

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Ndryshon moti sërish këtë javë, ja temperaturat

para 11 muajve - Arbresh

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Moti i kësaj jave, temperatura në rritje mbi 35°C

para 11 muajve - AlbPress

Java 17 – 23 korrik 2017, sipas Meteoalb paraqitet me mot kryesisht te kthjellet por vranesira kalimtare do kete ne zonat malore duke rrezikuar shira te paket, kryesisht zonat malore veriore dhe lindore....

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Gazeta e re

Sot pritet të ketë mot të vranët dhe të ftohtë. Paradite në pjesët jugore mund të ketë shi lokal. Pritet të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Temperatura minimale do të lëvizë...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para 11 muajve - Sovrani

Gjatë ditë së sotme në vendin tonë parashihet të ketë mot relativisht të freskët. Temperatura minimale do të sillen nga 11 gradë, ndërsa ato maksimalet deri në 22 gradë celsius, të cilat mund të shoqërohen...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Gazeta Max

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore. Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu. Temperaturat minimale do...

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - Gazeta e re

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Ky është moti për sot, pritet…

para 11 muajve - Periskopi

Gjatë ditë së sotme në vendin tonë parashihet të ketë mot relativisht të freskët. Temperatura minimale do të sillen nga 11 gradë, ndërsa ato maksimalet deri në 22 gradë celsius, të cilat mund të shoqërohen...

Të mërkurën rikthehet vapa

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale  parashihet të lëvizin ndërmjet 12-16 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-33 gradë Celsius. Do...

Mot i vranët, me reshje lokale të shiut

para 11 muajve - AlbPortali

Sot pritet të ketë mot të vranët dhe të ftohtë. Paradite në pjesët jugore  mund të ketë shi lokal. Pritet të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore dhe verilindore. Loading... Temperatura minimale...

Parashikimi i motit për pesë ditë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bere te ditur se nga  dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika...

Moti për pesë ditët e ardhshme

para 11 muajve - Antpress

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

U gëzuat me uljen e temperaturave? Ja si pritet të jetë dita e hënë

para 11 muajve - Opozita

Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në bregdet dhe zonat e ulëta por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat Jugore dhe Lindore. Sipas Meteoalb, pasditja vijon...

Ky është parashikimi i motit për 5 ditët e javës së ardhshme

para 11 muajve - Bota Press

Parashikimi i motit për pesë ditë nga IHMK Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshëm në Kosovë: Temperatura më le lartë – 33 gradë!

para 11 muajve - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që moti në ditën e hënë dhe të marte të jetë relativisht i freskët. Më tej mbi, Kosovë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 11 muajve - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik, përmes një komunikate për media ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e ardhshme. Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 11 muajve - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik, përmes një komunikate për media ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e ardhshme. Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej...

Parashikimi i motit për ditët e ardhshme

para 11 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik, përmes një komunikate për media ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e ardhshme, transmeton Koha.net. Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht...

Parashikimi i motit për ditët e ardhshme

para 11 muajve - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik, përmes një komunikate për media ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e ardhshme. Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej...

Freskët apo temperatura afrikane, ja si do të jetë moti gjatë javës së ardhshme

para 11 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë ajvës do të mbreërojë mot i ndryshueshëm. “Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të...

Kujdes, rikthehet i nxehti afrikan

para 11 muajve - RTV 21

Maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-33 gradë Celsius Sipas parashikimeve të Institutit Kombëtar Hidrometeorologjik të Kosovës,dita e hëne dhe e martë parashihen të jenë relativisht të...

Mot i freskët apo temperatura afrikane, ja si do të jetë moti gjatë javës së ardhshme

para 11 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë ajvës do të mbreërojë mot i ndryshueshëm. “Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të...

Ja kur rikthehet vapa e madhe në vendin tonë

para 11 muajve - Indeks online

Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Parashikimi i motit, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - NOA

Tiranë, NOA.al- Territori shqiptar paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në ultësirën perëndimore ndërsa kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të ketë në zonat Jugore dhe Lindore. Pjesa...

Deri në fundjavë do të ketë ulje drastike të temperaturave

para 11 muajve - Almakos

Këto ditë do të ketë ulje drastike të temperaturave. Nga temperaturat që kalonin 40 gradë, tani ato do të kenë ulje të dukshme, duke arritur deri në 15 gradë. Nga Enti hidrometeorologjik njoftojnë se bashkë...

Deri në fundjavë do të ketë ulje drastike të temperaturave

para 11 muajve - Shenja

Këto ditë do të ketë ulje drastike të temperaturave. Nga temperaturat që kalonin 40 gradë, tani ato do të kenë ulje të dukshme, duke arritur deri në 15 gradë. Nga Enti hidrometeorologjik njoftojnë se bashkë...

Parashikimi i motit për ditët e ardhshme

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Instituti Hidrometeorologjik, përmes një komunikate për media ka njoftuar për parashikimin e motit për pesë ditët e ardhshme. Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta, më tej...

Ja kur rikthehet vapa e madhe në vendin tonë

para 11 muajve - Arbresh

Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Deri në fundjavë do të ketë ulje drastike të temperaturave

para 11 muajve - AlbPortali

Këto ditë do të ketë ulje drastike të temperaturave. Nga temperaturat që kalonin 40 gradë, tani ato do të kenë ulje të dukshme, duke arritur deri në 15 gradë. Nga Enti hidrometeorologjik njoftojnë se bashkë...

Ja kur i kthehet Kosovës sërish vapa e madhe

para 11 muajve - Fakti Ditor

Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Mot i çmendur këtë javë – Shumë ndryshime të temperaturave

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë ajvës do të mbreërojë mot i ndryshueshëm. “Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të...

Ja kur i kthehet Kosovës sërish vapa e madhe

para 11 muajve - Periskopi

Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Parashikimi i motit nga IHMK !

para 11 muajve - Bota Press

Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Moti për pesë ditët e ardhshme

para 11 muajve - Gazeta e re

Dita e hënë dhe e martë parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Ja kur rikthehet vapa e madhe në vendin tonë

para 11 muajve - Sovrani

Dita e hëne dhe e marte parashihen të jenë relativisht të freskëta , më tej mbi vendin tonë do të vijnë masat e ajrit me origjinë nga Afrika të cilat do të ndikojnë dukshëm në rritjen e temperaturave maksimale,...

Moti për pesë ditët e ardhshme

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale  parashihet të lëvizin ndërmjet 12-16 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-33 gradë Celsius. Do...

MOTI SOT

para 11 muajve - TV21

Moti në Maqedoni do të jetë i vranët dhe i freskët, me reshje të shiut, që në pjesët jugore dhe lindore do të jenë të rrëmbyeshme me rreth 30 l/m2. Në tërë vendin do të ketë reshje të shiut, që në pjesët...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm me reshje të shiut, bubullima dhe erë të fortë veçanërisht në pjesët jugore dhe lindore të Maqedonisë. Reshjet do të vazhdojnë edhe gjatë natës. Siç njoftoi...

Moti sot me shi dhe temperatura në rënie

para 11 muajve - Alsat-M

Moti sot në vend do të jetë i freskët dhe me shi dhe në pjesën jug-lindore të vendit shirat do të jenë më intensitet më të lartë. Temperaturat e ditës do të lëvvizin prej 11 deri në 22 gradë celsius. Reshje...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Portalb

Në territorin e Maqedonisë sot do të mbahet mot i freskët me temperatura që do të sillen prej 11 deri në 26 gradë Celsius të cilat do të shoqërohen me erë kryesisht veriperëndimore dhe vende vende reshje...

Moti, rikthehemi në pranverën e hershme

para 11 muajve - Flaka

Moti në Maqedoni do të jetë i vranët dhe i freskët, me reshje të shiut, që në pjesët jugore dhe lindore do të jenë të rrëmbyeshme me rreth 30 l/m2. Në tërë vendin do të ketë reshje të shiut, që në pjesët...

Vazhdon edhe sot moti i freskët dhe me shi

para 11 muajve - GazetaBlic

Moti sot në Maqedoni do të jetë i vranët dhe i freskët, me reshje shiu që në pjesët jugore dhe lindore kohë pas kohe do të jenë të rrëmbyeshme. Reshjet lokale të shiut do të ketë edhe të hënën paradite....

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 korrik - Moti sot në Maqedoni do të jetë i freskët dhe me shi që në pjesën jug-lindore të vendit do të jenë më intensive, shkruan Telegrafi Maqedoni. Temperaturat e ditës do të lëvvizin prej...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Telegrafi

Moti sot në Maqedoni do të jetë i freskët dhe me shi që në pjesën jug-lindore të vendit do të jenë më intensive, shkruan Telegrafi Maqedoni. Temperaturat e ditës do të lëvvizin prej 11 deri në 22 gradë...

Vazhdon edhe sot moti i freskët dhe me shi

para 11 muajve - Gazeta Express

Moti sot në Maqedoni do të jetë i vranët dhe i freskët, me reshje shiu që në pjesët jugore dhe lindore kohë pas kohe do të jenë të rrëmbyeshme. Reshjet lokale të shiut do të ketë edhe të hënën paradite....

Parashikimi i motit në Shqipëri

para 11 muajve - RTV 21

Bien temperaturat edhe në bregdet Zonat bregdetare dhe të ulëta paraqiten me kthjellime dhe vranësira kalimtare ndërsa vranësira të dendura dhe të shpeshta, do të ketë në zonat malore deri në mesditë kur...

I nxehti afrikan ia lë vendin shiut, ja si do të jetë sot moti

para 11 muajve - Shekulli

I nxehti afrikan që kishte pushtuar Shqipërinë javët e fundit do t’ia lërë tashmë vendin shirave. Ditën e sotme priten shira thuajse në të gjithë vendin. Reshje të rrëmbyeshme shiu kanë përfshirë Korçën...

Mos dilni pa çadrën nga shtëpia! Sot priten shira në të gjithë vendin

para 11 muajve - Albeu

Zonat bregdetare dhe të ulëta paraqiten me kthjellime dhe vranësira kalimtare ndërsa vranësira të dendura dhe të shpeshta, do të ketë në zonat malore deri në mesditë kur vranësirat sërish fuqizohen. Pjesa...

Moti sot me vranësira dhe rreshje shiu

para 11 muajve - Aktuale

Moti sot  do të jetë  i vranët dhe  i freskët me erë mesatare dhe të fortë veriore si pasojë e ndikimit të masës më të ftohtë të ajrit e cila vjen nga veriu, njoftonë DPHM-ja. Në tërë vendin do të ketë...

Lajmi i mirë, të dielën priten shira në gjithë vendin/ Ja harta

para 11 muajve - Syri

Kjo është tabloja e shirave për datat 15 - 16 korrik 2017 në Shqipëri, sipas Meteoalb. Ditën e sotme priten shira thuajse në të gjithë vendin. Komentet Shto koment

Moti sot me shi dhe temperatura në rënie

para 11 muajve - Almakos

Moti sot në vend do të jetë i freskët dhe me shi dhe në pjesën jug-lindore të vendit shirat do të jenë më intensitet më të lartë. Temperaturat e ditës do të lëvvizin prej 11 deri në 22 gradë celsius. Reshje...

Moti sot, me vranësira dhe rreshje të shiut

para 11 muajve - Almakos

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira, rreshje të shiut të cilat në pjesët jugore dhe lindore pritet të jenë më të dendura. Rreshje lokale të shiut pritet të ketë edhe të hënën në orët e pasditës. Do...

Moti sot, me vranësira dhe rreshje të shiut

para 11 muajve - Shenja

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira, rreshje të shiut të cilat në pjesët jugore dhe lindore pritet të jenë më të dendura. Rreshje lokale të shiut pritet të ketë edhe të hënën në orët e pasditës. Do...

Parashikimi i motit

para 11 muajve - RTV 21

Mot i vranët dhe me shi Sipas parashikimeve të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, gjatë ditës së sotme vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik....

Pas nxehtit afrikan, sot moti i freskët dhe me shi

para 11 muajve - Tetova Sot

Pas nxehtit afrikan, moti sot në Maqedoni  pritet të freskohet ku në disa vende pritet të ketë edhe shi. . Siç mësohet temperaturat e ditës do të lëvizin prej 11 deri në 22 gradë celsius.

Priten shira në gjithë vendin/ Ja harta

para 11 muajve - AlbPress

Kjo është tabloja e shirave për datat 15 – 16 korrik 2017 në Shqipëri, sipas Meteoalb. Ditën e sotme priten shira thuajse në të gjithë vendin.

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Gazeta Max

Moti sot në Maqedoni do të jetë i freskët dhe me shi që në pjesën jug-lindore të vendit do të jenë më intensive. Temperaturat e ditës do të lëvvizin prej 11 deri në 22 gradë celsius. Rreshje shiu do ketë edhe nesër.

Moti sot me shi dhe temperatura në rënie

para 11 muajve - Gazeta Max

Moti sot në vend do të jetë i freskët dhe me shi dhe në pjesën jug-lindore të vendit shirat do të jenë më intensitet më të lartë. Temperaturat e ditës do të lëvvizin prej 11 deri në 22 gradë celsius. Reshje...

Lajmi i mirë, priten shira në gjithë vendin/ Ja harta

para 11 muajve - Opozita

Kjo është tabloja e shirave për datat 15 – 16 korrik 2017 në Shqipëri, sipas Meteoalb. Ditën e sotme priten shira thuajse në të gjithë vendin. Related

Vazhdon edhe sot moti i freskët dhe me shi

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Moti sot në Maqedoni do të jetë i vranët dhe i freskët, me reshje shiu që në pjesët jugore dhe lindore kohë pas kohe do të jenë të rrëmbyeshme. Reshjet lokale të shiut do të ketë edhe të hënën paradite....

Moti sot, me vranësira dhe rreshje të shiut

para 11 muajve - AlbPortali

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira, rreshje të shiut të cilat në pjesët jugore dhe lindore pritet të jenë më të dendura. Rreshje lokale të shiut pritet të ketë edhe të hënën në orët e pasditës. Do...

Moti sot në Maqedoni

para 11 muajve - Fol

Moti sot në Maqedoni do të jetë i freskët dhe me shi që në pjesën jug-lindore të vendit do të jenë më intenzive. Temperaturat e ditës do të lëvvizin prej 11 deri në 22 gradë celsius. Rreshje shiu do ketë edhe nesër.

Merr fund tortura? Ja çfarë moti do të ketë nesër

para 11 muajve - Lajmi.net

Duket se tortura e vapës do të marrë fund për pak kohë. Meteoalb parashikon se Jugu i vendit do të përfshihet nga rebeshë shiu në fundjavë, kurse Tirana parashikohet të ketë reshje të pakta gjatë të dielës.Dita...

Merr fund tortura? Shirat pushtojnë Shqipërinë nesër!

para 11 muajve - GazetaBlic

Duket se tortura e vapës do të marrë fund për pak kohë. Meteoalb parashikon se Jugu i vendit do të përfshihet nga rebeshë shiu në fundjavë, kurse Tirana parashikohet të ketë reshje të pakta gjatë të dielës....

Merr fund tortura? Ja çfarë moti do të ketë nesër

para 11 muajve - Infokusi

Duket se tortura e vapës do të marrë fund për pak kohë. Meteoalb parashikon se Jugu i vendit do të përfshihet nga rebeshë shiu në fundjavë, kurse Tirana parashikohet të ketë reshje të pakta gjatë të dielës.Dita...

Merr fund tortura? Ja çfarë moti do të ketë nesër

para 11 muajve - Bota Press

Meteoalb parashikon se Jugu i vendit do të përfshihet nga rebeshë shiu në fundjavë, kurse Tirana parashikohet të ketë reshje të pakta gjatë të dielës.Dita e nesërme do te karakterizohet nga vranësira dhe...

Merr fund tortura? Shirat pushtojnë Shqipërinë nesër!

para 11 muajve - Sovrani

Duket se tortura e vapës do të marrë fund për pak kohë. Meteoalb parashikon se Jugu i vendit do të përfshihet nga rebeshë shiu në fundjavë, kurse Tirana parashikohet të ketë reshje të pakta gjatë të dielës.Dita...

Vera më e nxehtë në gjysmë shekull

para 11 muajve - Vizion Plus

Shqipëria po përjeton vëren me te nxehte te viteve te fundit. Specialistet e Institutit te Gjeoshkencave tregojnë se këtë vit temperatura mesatare është rritur me dy grade celsius. Kuçova është qyteti...

Parashikimi i motit/ Shi dhe vranësira në bregdet

para 11 muajve - Opinion

Kthjellimet dominojnë bregdetin dhe zonat e ulëta ndërsa në zonat malore do të ketë vranësira të shpeshta. Pjesa e dytë e ditës vijon me kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat bregdetare e të ulëta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK