http://kariera.mk

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë elektronike!

para 10 muajve - Shenja

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim. Vendi baltik ka vendosur që në vitin 2018, ta hapë në Luksemburg ambasadën e parë elektronike...

Dy vendet që hapën ambasadat elektronike

para 10 muajve - Insajderi

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim. Vendi baltik ka vendosur që në vitin 2018, ta hapë në Luksemburg ambasadën e parë elektronike...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - Gazeta e re

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim. Bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - Koha Jone

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - Politiko

“Siguria e të dhënave dhe siguria kibernetike janë të një rëndësie thelbësore nga kënd vështrimi i besimit tek njerëzit dhe të funksionimit të shërbimeve”, tha kryeministri estonez, Juri Ratas muajin e...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - Gazeta Tema

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - Ora news

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - Ora news

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - Lexo

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë elektronike

para 10 muajve - Zhurnal

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë elektronike

para 10 muajve - Gazeta Liria

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë elektronike

para 10 muajve - Arbresh

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë elektronike

para 10 muajve - Antpress

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë… elektronike!

para 10 muajve - BalkanWeb

TALIN– I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë elektronike

para 10 muajve - Tetova Sot

I konsideruar si vendi që përdor më shumë internetin në botë, Estonia ka bërë një tjetër hap në këtë drejtim, duke vendosur që të hapë në vitin 2018 në Luksemburg ambasadën e parë elektronike për të ruajtur...

Estonia hap në Luksemburg një ambasadë elektronike

para 10 muajve - KosovaPress

Salla e serverëve, me masa të sigurisë së lartë, do të mbajë informacione të rëndësishme elektronike të qeverisë estoneze, që do të jetë e mundur të aksesohen edhe nëse sistemi në territorin kombëtar të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK