http://kariera.mk

Zbulohet baza iraniane e raketave ruse S-300

para 9 muajve - RTV 21

Zbulohet se Irani ka vendosur tre nga katër sistemet mbrojtëse ajrore S-300 Në bazë të imazheve satelitore, revista britanike Jane’s Defence Weekly, ka zbuluar se në cilin vend Irani ka vendosur tre nga...

Zbulohet baza iraniane e raketave ruse S-300

para 9 muajve - GazetaBlic

Në bazë të imazheve satelitore, revista britanike Jane’s Defence Weekly, ka zbuluar se në cilin vend Irani ka vendosur tre nga katër sistemet mbrojtëse ajrore S-300, të cilat Rusia i ka dorëzuar Iranit...

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që nga mbrëmë po vijojnë aksionin për të shuar zjarret e rëna në Manati...

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që nga mbrëmë po vijojnë aksionin për të shuar zjarret e rëna në Manati...

Ushtria shqiptare angazhohet për të shuar zjarret

para 9 muajve - Koha.net

Ushtria shqiptare është angazhuar për të shuar zjarret që kanë kapluar vendin. Lajmin e ka dhënë Edi Rama përmes një njoftimi në Facebook. “Që mbrëmë vijon pa pushim aksioni i Forcave të Armatosura për...

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që nga mbrëmë po vijojnë aksionin për të shuar zjarret e rëna në Manati...

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - RTV 21

Ushtria shqiptare nga mbrëmë po vijojnë aksionin për të shuar zjarret Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që...

Sitiuatë e rëndë nga zjarret në Lezhë, Rama poston fotot

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që mbrëmë vijojnë pa pushim aksionin për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati...

Situatë e rëndë nga zjarret në Lezhë, Rama poston fotot

para 9 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që mbrëmë vijojnë pa pushim aksionin për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati...

Forcat e Armatosura shuajnë zjarrin me lopata, qytetarët i kthehen keq Ramës

para 9 muajve - Shekulli

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një album me foto nga aksioni i Forcave të Armatosura për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës. Por qytetarët...

Foto/Zjarret, forcat e armatosura në aksion me lopata, Rama i përshëndet

para 9 muajve - Shqiptarja

Gjatë këtij muaji vendi ynë është përballur me një sërë vatrash zjarri të cilat herë pas here kanë vënë në rrezik edhe banesat e shumë prej banorëve. Fatmirësisht deri më tani ka patur vetëm  dëme materiale...

Forcat e Armatosura shuajnë zjarrin me lopata, Rama nxjerr fotot e tyre por qytetarët i kthehen keq

para 9 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një album me foto nga aksioni i Forcave të Armatosura për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës. Por qytetarët...

FOTOT/ Këta janë heronjtë tanë, Rama përshëndet aksionin e Forcave të Armatosura për të shuajtur zjarret

para 9 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur punën e Forcave të Armatosura për të shuajtur flakët e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës. “Që mbrëmë vijon pa pushim aksioni i Forcave të Armatosura...

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - Almakos

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që nga mbrëmë po vijojnë aksionin për të shuar zjarret e rëna në Manati...

Zbulohet baza iraniane e raketave ruse S-300

para 9 muajve - KosovaPress

Sipas revistës britanike, një nga katër bazat e sistemit mbrojtës të raketave me rreze të gjatë veprimi, është vendosur në qytetin bregdetar Bushehr në fund të prillit, e cila në mënyrë të konsiderueshme...

Zjarret, ushtarët në “luftë” me flakët, Rama i përshëndet

para 9 muajve - Lexo

Gjatë këtij muaji vendi ynë është përballur me një sërë vatrash zjarri të cilat herë pas here kanë vënë në rrezik edhe banesat e shumë prej banorëve. Fatmirësisht deri më tani ka patur vetëm  dëme materiale...

Zbulohet baza iraniane e raketave ruse S-300

para 9 muajve - Gazeta e re

Në bazë të imazheve satelitore, revista britanike Jane’s Defence Weekly, ka zbuluar se në cilin vend Irani ka vendosur tre nga katër sistemet mbrojtëse ajrore S-300, të cilat Rusia i ka dorëzuar Iranit...

Zbuluar baza iraniane e raketave ruse S-300

para 9 muajve - KosovaPress

Sipas revistës britanike, një nga katër bazat e sistemit mbrojtës të raketave me rreze të gjatë veprimi, është vendosur në qytetin bregdetar Bushehr në fund të prillit, e cila në mënyrë të konsiderueshme...

Rama mesazh për forcat e angazhuara kundër zjarreve

para 9 muajve - Java News

Temperaturat e larta kanë qenë shkak i shumë vatrave të zjarrit në vend të cilat herë pas here kanë vënë në rrezik edhe banesat e shumë qytetarëve. Fatmirësisht deri më tani ka patur vetëm dëme materiale....

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që nga mbrëmë po vijojnë aksionin për të shuar zjarret e rëna në Manati...

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që nga mbrëmë po vijojnë aksionin për të shuar zjarret e rëna në Manati...

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që nga mbrëmë po vijojnë aksionin për të shuar zjarret e rëna në Manati...

Sitiuatë e rëndë nga zjarret në Lezhë, Rama poston fotot

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga aksioni i Forcave të Armatosura, të cilat që mbrëmë vijojnë pa pushim aksionin për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati...

Ushtria shqiptare vazhdon aksionin për të shuar zjarret

para 9 muajve - KosovaPress

“Që mbrëmë vijon pa pushim aksioni i Forcave të Armatosura për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës”, ka shkruar Rama. Temat: Edi Rama zjarret Kjo web faqe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK