http://kariera.mk

Shkodër/ Favorizuan bizneset që cënonin matësin, në pranga dy elektricistë

para 8 muajve - Sot News

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuar me detyrën, pasi...

Shkodër/ Favorizuan bizneset që cënonin matësin, në pranga dy elekticistë

para 8 muajve - Sot News

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuar me detyrën, pasi...

Toleruan abonentët që ndërhynë te matësi, ndalohen 2 elektriçistë të OSHEE

para 8 muajve - Java News

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuarm e detyrën, pasi...

Arrestohen dy elektricistë nga Lezha, toleruan bizneset që cënonin matësin e energjisë

para 8 muajve - Opozita

Task Forca e OSHEE vijon verifikimet e në shkelje të ligjit, në qytetin e Shkodrës. Nga verifikimeve në terren, janë denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH. banues në Lezhë, për...

Abuzuan me detyrën, në polici dy elektriçistë të Lezhës

para 8 muajve - Top Channel

Grup task force i OSHEE Dy elektriçistë të Lezhës janë shoqëruar në polici për abuzim me detyrën. Pas verifikimeve në terren të njësisë task forcë të Shkodrës, u zbulua se dy elektriçistët Gjelosh D. dhe...

Arrestohen dy elektriçistë të OSHEE në Lezhë

para 8 muajve - ABC News

Dy elektriçistë të OSHEE-së në Lezhë janë arrestuar pasi favorizonin furnizimin me energji të një biznesi. Lajmi bëhet I ditur nga kompania e shpërdarjes së energjisë, e cila thekson se grupi i Task Forcës...

Favorizuan biznesin, arrestohen dy elektriçistë nga Lezha

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektriçistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuarm e detyrën, pasi...

Toleruan bizneset që kishin ndërhyrë në sahat, pranga dy elektricistëve në Lezhë

para 8 muajve - BalkanWeb

LEZHE- Dy elektricistë në Lezhë kanë rënë në pranga, pasi akuzohen se kanë abuzuar me detyrën. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren,...

Favorizuan biznesin, arrestohen dy elektriçistë nga Lezha

para 8 muajve - Gazeta Tema

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuarm e detyrën, pasi...

Denoncohen dy elektricistë, ja si i lejonin bizneset të vidhnin energji

para 8 muajve - Shekulli

Dy elektricistë, të identifikuar si Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, janë denoncuar në polici nga Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër. Mësohet se shtetasit në fjalë akuzohen  për shkelje të ligjit...

Shkodër, lanë bizneset të ndërhynin në sahat, arrestohen 2 elektricistë

para 8 muajve - Shqiptarja

SHODËR- Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në Prokurori dy elektriçistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit pasi kanë abuzuar me...

Favorizuan bizneset për të vjedhur energjinë elektrike, pranga dy elektricistëve në Lezhë

para 8 muajve - Sot News

Policia e Lezhës ka arrestuar dy elektricistë pasi akuzohen se kanë abuzuar me detyrën. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar...

OSSHE/ Denoncohen 2 elektricistë shkodranë, abuzonin me detyrën

para 8 muajve - Standard

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistë, Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuar me detyrën, pasi...

Favorizuan biznesin, arrestohen dy elektriçistë nga Lezha

para 8 muajve - Ora news

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuarm e detyrën, pasi...

Denoncohen 2 elektricistë shkodranë, 'i falnin' bizneset që vidhnin energji

para 8 muajve - Syri

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistë, Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuar me detyrën, pasi...

Favorizuan biznesin, arrestohen dy elektricistë nga Lezha

para 8 muajve - Indeks online

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH. Që të dy dihet se janë nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuarm e...

Favorizuan biznesin, arrestohen dy elektricistë!

para 8 muajve - Koha Jone

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuarm e detyrën, pasi...

Denoncohen 2 elektricistë shkodranë, ‘i falnin’ bizneset që vidhnin energji

para 8 muajve - Opozita

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistë, Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuar me detyrën, pasi...

Arrestohen dy elektricistë nga Lezha, favorizuan biznesin në mënyrë të paligjshme

para 8 muajve - Java News

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektricistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuarm e detyrën, pasi...

Favorizuan biznesin, arrestohen dy elektriçistë nga Lezha

para 8 muajve - 24 ore

Njësia Task Forcë e OSHEE Shkodër, pas verifikimeve në terren, ka denoncuar në prokurori dy elektriçistët Gjelosh D. dhe Ndoc SH., që të dy nga Lezha, për shkelje të ligjit duke abuzuarm e detyrën, pasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK