http://kariera.mk

Francezja u kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë, gjykata e lë të lirë (Detajet)

më 7.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve...

U kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë. Lihet e lirë vajza franceze

më 7.2017 - Syri

Rreth një muaj pas arrestimit, vajza franceze e vënë në pranga pasi në çantën e dorës iu  gjetën 117 fara kanabisi, është lënë e lirë. Mësohet se Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë të lirë Marion Alain...

FOTO/ U kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë. Lihet e lirë vajza franceze

më 7.2017 - Syri

Rreth një muaj pas arrestimit, vajza franceze e vënë në pranga pasi në çantën e dorës iu  gjetën 117 fara kanabisi, është lënë e lirë. Mësohet se Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë të lirë Marion Alain...

Francezja u kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë, gjykata “surprizon” me vendimin e dhënë

më 7.2017 - Shekulli

Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të...

Francezja u kap me fara kanabisi në kufi, gjykata 'surprizon' me vendimin e dhënë

më 7.2017 - Gazeta Express

Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të...

DETAJE/ Francezja u kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë, gjykata e lë të lirë

më 7.2017 - Standard

Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të...

U kap me kanabis në Qafë-Thanë, Krimet e Rënda lirojnë francezen

më 7.2017 - Sot News

Rreth një muaj më parë një shtetase franceze u kap me 117 fara kanabisi në çantë, në doganën e Qafë-Thanës. Mësohet se sot ajo është lënë e lirë. Gjykata për Krime të Rënda ka lënë të lirë Marion Alain...

Ndodh edhe kështu/ U kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë, lirohet francezja

më 7.2017 - Lexo

Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të...

U kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë, lirohet francezja

më 7.2017 - Java News

Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të...

U kap me fara kanabisi në kufi francezja ja me cfarë vendimi ‘surprizon’ gjykata

më 7.2017 - Opozita

Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të...

Francezja u kap me fara kanabisi në kufi, gjykata ‘surprizon’ me vendimin e dhënë

më 7.2017 - Gazeta Monitor

Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të...

Francezja u kap me fara kanabisi në kufi, gjykata 'surprizon' me vendimin e dhënë

më 7.2017 - Gazeta Telegraf

Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK