http://kariera.mk

Lajm i keq për tifozët shqiptarë që do ta ndjekin nga afër finalen Real Madrid – Man Utd

para 8 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo ka gjasa të mos luajë për Real Madridin në Superkupën e Evropës ndaj ish skuadrës së tij, Manchester United, më 8 gusht në Shkup. Portugezi do të jetë nga të vetmit lojtar që do të ketë...

Bale i lumtur te Reali

para 8 muajve - Klan Kosova

Gareth Bale ka thënë që nuk po planifikon që ta lë Real Madridin për Manchester United, duke thënë se nuk e ka bërë asnjë ofertë. Sulmuesi uellsian është lidhur që një kohë të gjatë me një kalim në Premier...

“RONALDO DO TË PENSIONOHET TE REALI”

para 8 muajve - TV21

Sulmuesi portugez me gjasë nuk do të largohet nga Real Madridi Cristiano Ronaldo mund të pensionohet nga futbolli si futbollist i Realit. Të paktën kështu mendon ish-lojtari i ‘Los Blancos’, Michel Salgado....

Bale i lumtur te Reali

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Gareth Bale ka thënë që nuk po planifikon që ta lë Real Madridin për Manchester United, duke thënë se nuk e ka pranuar asnjë ofertë. Sulmuesi uellsian është lidhur që një kohë të gjatë me një kalim në...

“Ronaldo do të pensionohet te Reali”

para 8 muajve - RTV 21

Sulmuesi portugez me gjasë nuk do të largohet nga Real Madridi Cristiano Ronaldo mund të pensionohet nga futbolli si futbollist i Realit. Të paktën kështu mendon ish-lojtari i ‘Los Blancos’, Michel Salgado....

Bale vendos për të ardhmen

para 8 muajve - Telegrafi

Gareth Bale mbylli sezonin më të dobët në radhët e Realit të Madridit, që kur mbërriti në kryeqytetin spanjoll katër vite më parë. Për shkak të problemeve të shumta fizike uellsiani u aktivizua në gjysmën...

Objektivi i Bales

para 8 muajve - Tetova Sot

Real Madridi përgatitet me intensitet të shtuar dhe të jetë më i gatshëm sidomos për ndeshjen e Superkupës së Evropës, kundër Mancehster Utd, e cila luhet me 8 gusht në Shkup.  Futbollisti Gareth Bale...

“Ronaldo do të pensionohet te Reali”

para 8 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi portugez me gjasë nuk do të largohet nga Real Madridi. Cristiano Ronaldo mund të pensionohet nga futbolli si futbollist i Realit. Të paktën kështu mendon ish-lojtari i ‘Los Blancos’, Michel Salgado....

⚽ Lajm i keq për tifozët shqiptarë që do ta ndjekin nga afër finalen Real Madrid – Man Utd

para 8 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo ka gjasa të mos luajë për Real Madridin në Superkupën e Evropës ndaj ish skuadrës së tij, Manchester United, më 8 gusht në Shkup. Portugezi do të jetë nga të vetmit lojtar që do të ketë...

Reali pa Ronaldon vjen në Shkup

para 8 muajve - Aktuale

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, me siguri, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa me Mançester Juntajted të caktuar për më 8 gusht në Shkup, por duhet të luajë kundër Barcelonës...

Formacioni i frikshëm i Man United për sezonin 2017/18

para 8 muajve - Gazeta Express

Jose Mourinho është duke krijuar skuadër të fuqishme për sezonin 2017/18, ku deri më tani ka transferuar dy lojtarë: Lukaku dhe Lindelof. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, synon që të luftojë...

Bale flet për të ardhmen

para 8 muajve - Koha.net

Ylli i Real Madridit ka folur rreth së ardhmes së tij. Gareth Bale është një nga emrat e përmendur në media që gjatë kësaj vere mund të largohet nga Real Madridi, për t’i lënë vend talentit të Monacos,...

Gareth Bale: Jam i lumtur tek Reali, nuk largohem

para 8 muajve - Syri

Gareth Bale nuk ka ndërmend të largohet nga Real Madrid. Në një intervistë për të përditshmen spanjolle “Marca”, uellsiani konfirmoi se ndihet i lumtur në “Santiago Bernabeu” dhe nuk e dëshiron rikthimin...

Lajm i keq për tifozët shqiptarë që do ta ndjekin nga afër finalen Real Madrid – Man Utd

para 8 muajve - Bota Press

Cristiano Ronaldo ka gjasa të mos luajë për Real Madridin në Superkupën e Evropës ndaj ish skuadrës së tij, Manchester United, më 8 gusht në Shkup. Portugezi do të jetë nga të vetmit lojtar që do të ketë...

Lajm i keq për tifozët shqiptarë që do ta ndjekin nga afër finalen Real Madrid – Man Utd

para 8 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo ka gjasa të mos luajë për Real Madridin në Superkupën e Evropës ndaj ish skuadrës së tij, Manchester United, më 8 gusht në Shkup. Portugezi do të jetë nga të vetmit lojtar që do të ketë...

⚽ Ylli i Realit vendos për të ardhmen

para 8 muajve - Infokusi

Gareth Bale mbylli sezonin më të dobët në radhët e Realit të Madridit, që kur mbërriti në kryeqytetin spanjoll katër vite më parë. Për shkak të problemeve të shumta fizike uellsiani u aktivizua në gjysmën...

Reali pa Ronaldon vjen në Shkup

para 8 muajve - Zhurnal

Loading... Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, me siguri, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa me Mançester Juntajted të caktuar për më 8 gusht në Shkup, por duhet të luajë kundër...

Bale vendos për të ardhmen

para 8 muajve - Almakos

Gareth Bale mbylli sezonin më të dobët në radhët e Realit të Madridit, që kur mbërriti në kryeqytetin spanjoll katër vite më parë. Për shkak të problemeve të shumta fizike uellsiani u aktivizua në gjysmën...

Ronaldo i lumtur te Real Madridi

para 8 muajve - Zeri

Ish sulmuesi i Real Madridit, Fernando Morientes thotë se nuk e pret largimin e yllit portugez, Cristiano Ronaldo nga klubi mbretëror, transmeton zeri.info Sipas Morientes, Ronaldo është shumë i lumtur...

⚽ Kështu përgjigjet Bale kur pyetet nëse Cristiano do të largohet nga Reali

para 8 muajve - Infokusi

Bale preferon heshtjen kur bëhet fjalë për të ardhmen e Cristianos. Katër herë fituesi i “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo, ende nuk e ka konfirmuar nëse do të vazhdojë të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”,...

Bale refuzon Mourinhon

para 8 muajve - Politiko

Bale është i lumtur në Madrid dhe nuk dëshiron tani për tani të rikthehet në Premierligë. Gareth Bale ka thënë se nuk është duke planifikuar që të largohet nga Real Madridi për Mancheter Unitedin, teksa...

Gareth Bale: Jam i lumtur te Reali i Madridit

para 8 muajve - AlbPortali

Loading... Gareth Bale mbylli sezonin më të dobët në radhët e Realit të Madridit, që kur mbërriti në kryeqytetin spanjoll katër vite më parë. Për shkak të problemeve të shumta fizike uellsiani u aktkvizua...

Gareth Bale: Jam i lumtur te Reali i Madridit

para 8 muajve - SuperSport

Gareth Bale mbylli sezonin më të dobët në radhët e Realit të Madridit, që kur mbërriti në kryeqytetin spanjoll katër vite më parë. Për shkak të problemeve të shumta fizike uellsiani u aktkvizua në gjysmën...

⚽ Formacioni i frikshëm i Man United për sezonin 2017/18

para 8 muajve - Infokusi

Jose Mourinho është duke krijuar skuadër të fuqishme për sezonin 2017/18, ku deri më tani ka transferuar dy lojtarë: Lukaku dhe Lindelof. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, synon që të luftojë...

Gareth Bale: Jam i lumtur te Reali i Madridit

para 8 muajve - Fakti Ditor

Gareth Bale mbylli sezonin më të dobët në radhët e Realit të Madridit, që kur mbërriti në kryeqytetin spanjoll katër vite më parë. Për shkak të problemeve të shumta fizike uellsiani u aktkvizua në gjysmën...

Ronaldo te Man. Utd është “mision i pamundur”

para 8 muajve - Koha.net

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka hedhur poshtë mundësinë e transferimit të superyllit portugez të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Në qershor është raportuar se Ronaldo është i pakënaqur...

Bale refuzon Mourinhon: “Man United? Jam i lumtur në Madrid”

para 8 muajve - Gazeta Express

Bale është i lumtur në Madrid dhe nuk dëshiron tani për tani të rikthehet në Premierligë. Gareth Bale ka thënë se nuk është duke planifikuar që të largohet nga Real Madridi për Mancheter Unitedin, teksa...

Bale flet për kalimin te Manchester United

para 8 muajve - Indeks online

Gareth Bale është përfolur për një kalim të mundshëm në Manchester United, shkruan indeksonline. Mirëpo futbollisti më i shtrenjtë i Real Madridit në një intervistë për Marca i ka hedhur poshtë spekulime....

Reali pa Ronaldon vjen në Shkup

para 8 muajve - Portalb

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, me siguri, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa me Mançester Juntajted të caktuar për më 8 gusht në Shkup, por duhet të luajë kundër Barcelonës...

Bale nuk e mohon largimin e Ronaldos nga Reali

para 8 muajve - Portalb

Gareth Bale nuk e mohon largimin e Cristiano Ronaldos. Uellsiani ka folur rreth të ardhmes së portugezit, i cili mund të largohet nga Real Madridi. “A do të largohet Ronaldo? Nuk e di. Ai e di më mirë....

“Ronaldo do të pensionohet te Reali”

para 8 muajve - KosovaPress

Cristiano Ronaldo mund të pensionohet nga futbolli si futbollist i Realit. Të paktën kështu mendon ish-lojtari i ‘Los Blancos’, Michel Salgado. Sipas ish-mbrojtësit spanjoll, Ronaldo është tejet i rëndësishëm...

Salgado: “Reali është klubi i fundit i Ronaldos në Evropë”

para 8 muajve - Java News

Cristiano Ronaldo nuk do të largohet nga Real Madridi për një tjetër klub Evropian, kështu thotë Michel Salgado.Ish mbrojtësi i Real Madridit, Michel Salgado, tashmë në pension, nuk e sheh Cristiano Ronaldon...

Formacioni i frikshëm i Man United për sezonin 2017/18

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Jose Mourinho është duke krijuar skuadër të fuqishme për sezonin 2017/18, ku deri më tani ka transferuar dy lojtarë: Lukaku dhe Lindelof. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, synon që të luftojë...

Ronaldo largohet nga Reali? Bale i befason të gjithë me përgjigjen e tij

para 8 muajve - Syri

Greth Bale preferon të heshtë kur pyetet për të ardhmen e Cristiano Ronaldos. “A besoni se Cristiano do të largohet me të vërtetë? Unë nuk di asgjë. Nuk mund ta di se çfarë mund të ndodhë. Shikoni, më...

Bale refuzon Mourinhon: Man United? Jam i lumtur në Madrid

para 8 muajve - Lexo

Bale është i lumtur në Madrid dhe nuk dëshiron tani për tani të rikthehet në Premierligë. Gareth Bale ka thënë se nuk është duke planifikuar që të largohet nga Real Madridi për Mancheter Unitedin, teksa...

Rrëfehet Bale, do të qëndrojë apo do të largohet?

para 8 muajve - KosovaPress

Gareth Bale është një nga emrat e përmendur në media që gjatë kësaj vere mund të largohet nga Real Madridi, për t’i lënë vend talentit të Monacos, Kylian Mbappe. Në një intervistë për të përditshmen madrielene...

Bale nuk e mohon largimin e Ronaldos nga Reali

para 8 muajve - Lajmi.net

Gareth Bale nuk e mohon largimin e Cristiano Ronaldos. Uellsiani ka folur rreth të ardhmes së portugezit, i cili mund të largohet nga Real Madridi. “A do të largohet Ronaldo? Nuk e di. Ai e di më mirë....

Kështu përgjigjet Bale kur pyet nëse Cristiano do të largohet nga Reali

para 8 muajve - Gazeta Express

Bale preferon heshtjen kur bëhet fjalë për të ardhmen e Cristianos Katër herë fituesi i “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo, ende nuk e ka konfirmuar nëse do të vazhdojë të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”,...

Kështu përgjigjet Bale kur pyet nëse Cristiano do të largohet nga Reali

para 8 muajve - Infokusi

Bale preferon heshtjen kur bëhet fjalë për të ardhmen e Cristianos Katër herë fituesi i “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo, ende nuk e ka konfirmuar nëse do të vazhdojë të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”,...

Bale flet për kalimin te Manchester United

para 8 muajve - Sovrani

Gareth Bale është përfolur për një kalim të mundshëm në Manchester United, shkruan indeksonline. Mirëpo futbollisti më i shtrenjtë i Real Madridit në një intervistë për Marca i ka hedhur poshtë spekulime....

Bale e zbulon një lajm interesant për Cristiano Ronaldon

para 8 muajve - Arbresh

Gareth Bale nuk e mohon largimin e Cristiano Ronaldos. Uellsiani ka folur rreth të ardhmes së portugezit, i cili mund të largohet nga Real Madridi. “A do të largohet Ronaldo? Nuk e di. Ai e di më mirë....

Bale tregon se a do të largohet Ronaldo

para 8 muajve - Gazeta e re

Uellsiani Gareth Bale, ka folur për largimin e mundshëm të Cristiano Ronaldos, shkruan Gazeta e Re. Bale ka thënë se nuk e di kur do të largohet Ronaldo, ku më mirë e di vet portugezi sipas tij. “A do...

Reali pa Ronaldon vjen në Shkup

para 8 muajve - Republika

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa me Mançester Juntajted të caktuar për më 8 gusht në Shkup, por duhet të luajë kundër Barcelonës në Super...

Bale me deklaratë shokuese për Ronaldon

para 8 muajve - Sovrani

Gareth Bale nuk e mohon largimin e Cristiano Ronaldos. Uellsiani ka folur rreth të ardhmes së portugezit, i cili mund të largohet nga Real Madridi. “A do të largohet Ronaldo? Nuk e di. Ai e di më mirë....

Bale i heshtur kur flitet për të ardhmen e Ronaldos

para 8 muajve - Insajderi

Bale preferon heshtjen kur bëhet fjalë për të ardhmen e Cristianos. Katër herë fituesi i “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo, ende nuk e ka konfirmuar nëse do të vazhdojë të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”,...

“Reali do të jetë klubi i fundit i Ronaldos në Evropë”

para 8 muajve - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo nuk do të largohet nga Real Madridi për një tjetër klub Evropian, kështu thotë Michel Salgado. “Nuk e shoh Ronaldon me një fanellë tjetër, të paktën në futbollin prefesionit”, tha Salgado....

Real Madrid dëshiron ta shesë Bale

para 8 muajve - Klan Kosova

Kampioni evropian, Real Madrid, dëshiron që ta shesë Gareth Bale në mënyrë që t’i rrisë fondet për transferimin e Kylian Mbappe, raporton Sunday Express. Mbretërit duan që ta bëjnë tinejxherin francez...

Lamtumirë Gareth Bale

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madrid dëshiron ta shesë anësorin Gareth Bale. Kampioni evropian, Real Madrid, dëshiron që ta shesë Gareth Bale në mënyrë që t’i rrisë fondet për transferimin e Kylian Mbappe, raporton Sunday Express....

“Reali do të jetë klubi i fundit i Ronaldos në Evropë”

para 8 muajve - Lajm

Cristiano Ronaldo nuk do të largohet nga Real Madridi për një tjetër klub Evropian, kështu thotë Michel Salgado. “Nuk e shoh Ronaldon me një fanellë tjetër, të paktën në futbollin prefesionit”, tha Salgado....

“Reali do të jetë klubi i fundit i Ronaldos në Evropë”

para 8 muajve - Opozita

Cristiano Ronaldo nuk do të largohet nga Real Madridi për një tjetër klub Evropian, kështu thotë Michel Salgado. “Nuk e shoh Ronaldon me një fanellë tjetër, të paktën në futbollin prefesionit”, tha Salgado....

Ronaldo shuan dyshimet, sfidon Barcelonën në ‘Camp Nou’

para 8 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Realit të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në “Camp Nou” përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

Ronaldo, gati për finalen e Camp Nou në kuadër të Super Kupës së Spanjës

para 8 muajve - Flaka

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Super Kupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullarë në finalen e 13 Gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuen dhe...

Ronaldo shuan dyshimet, sfidon Barcelonën në ‘Camp Nou’

para 8 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Realit të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në “Camp Nou” përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

Mesfushori i Manchesterit çudit me deklaratën: Kjo është skuadra më e fortë

para 8 muajve - Syri

Mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera, ka folur për takimin kundër Real Madridit në Superkupën e Europës. Ai e pranoi se Real Madrid ka skuadrën më të fortë në botë, sepse ka fituar dy vite radhazi...

Ronaldo nuk vjen në Shkup, gati për “El Clasico”

para 8 muajve - Alsat-M

E përditshmja spanjolle “Marca” zbulon se Kristiano Ronaldo , nuk do të paraqitet në Superkupën e Evropës, më 8 gusht në Shkup, kundër Mançester Junajtedit. Sulmuesi portugez preferon të jetë gati për...

A DO LUAJ RONALDO NË SUPER KUPËN E EVROPËS ?

para 8 muajve - TV21

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

MOURINHO KËRKON DY BLERJE

para 8 muajve - TV21

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho thotë se skuadrës së tij i duhen edhe dy blerje “Djajtë e Kuq” tashmë kanë nisur përgatitjet për sezonin e ri. Tekniku portugez me Unitedin synon trofe në...

A do të luajë Ronaldo në finalen e Superkupës së Spanjës?

para 8 muajve - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

Mourinho kërkon dy blerje

para 8 muajve - RTV 21

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho thotë se skuadrës së tij i duhen edhe dy blerje “Djajtë e Kuq” tashmë kanë nisur përgatitjet për sezonin e ri. Tekniku portugez me Unitedin synon trofe në...

Mourinho kërkon dy blerje të reja nga Manchester United

para 8 muajve - GazetaBlic

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho thotë se skuadrës së tij i duhen edhe dy blerje. “Djajtë e Kuq” tashmë kanë nisur përgatitjet për sezonin e ri. Tekniku portugez me Unitedin synon trofe në...

​Herrera tregon skuadrën më të fortë në botë

para 8 muajve - Gazeta Express

Ander Herrera beson se Real Madrid është skuadra më e fortë në botë Mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera ka folur për takimin kundër Real Madridit në Superkupën e Evropës. Ai e pranoi se Real...

Ronaldo, gati për finalen e Camp Nou

para 8 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Super Kupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullarë në finalen e 13 Gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuen dhe...

Ronaldo nuk do të udhëtojë për në Shkup

para 8 muajve - Klan Kosova

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Zidane nuk do ta merr Ronaldon në Shkup

para 8 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Reali vjen me një vendim 'shokues' për Balen!

para 8 muajve - Zeri

Real Madridi është i gatshëm ta shesë Gareth Balen për një ofertë të majme dhe të parezistueshme, përcjellë zeri.info. Në fakt, “Los Blancos” duket se kanë hequr dorë nga ylli uellsian, i cili në dy sezonet...

⚽ A do të luaj Ronaldo në Shkup?

para 8 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës me 8 gusht në Shkup. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës...

Herrera tregon skuadrën më të fortë në botë

para 8 muajve - Tetova Sot

Ander Herrera beson se Real Madrid është skuadra më e fortë në botë Mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera ka folur për takimin kundër Real Madridit në Superkupën e Evropës. Ai e pranoi se Real...

Mourinho lëshon bombën për Ronaldon

para 8 muajve - Lajm

Jose Mourinho ka thënë nuk është e pamundshme transferimi i Cristiano Roanldos. Lojtari më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo nuk është i lumtur në Real Madrid dhe thuhet se dëshiron të largohet gjatë kësaj...

A do të luajë Ronaldo në finalen e Superkupës së Spanjës?

para 8 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

Mourinho lëshon bombën për Ronaldon

para 8 muajve - Tetova Sot

Jose Mourinho ka thënë nuk është e pamundshme transferimi i Cristiano Roanldos Lojtari më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo nuk është i lumtur në Real Madrid dhe thuhet se dëshiron të largohet gjatë kësaj...

A do të luajë Ronaldo në finalen e Superkupës së Spanjës?

para 8 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullarë në finalen e 13 gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuen dhe...

​Herrera tregon skuadrën më të fortë në botë

para 8 muajve - Infokusi

Ander Herrera beson se Real Madrid është skuadra më e fortë në botë Mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera ka folur për takimin kundër Real Madridit në Superkupën e Evropës. Ai e pranoi se Real...

Gareth Bale mund të shitet nëse dikush paraqet këtë ofertë

para 8 muajve - Albeu

Formacioni i Realit është i tejmbsuhur. Zidane po mendon për të rinovuar ekipin e tij dhe së fundmi është çuar në mendje shitja e uellsjanit Gareth Bale . Bale mund të shitet këtë verë për 120 million...

Ronaldo ende në pushime, konfirmohet nëse do të luajë në “Camp Nou” ndaj Barcelonës

para 8 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo do të luajë në Camp Nou kundër Barcelonës. Përkundër pushimeve të zgjatura, portugezi do të jetë i gatshëm për sfidën e Superkupës së Spanjës më 13 gusht ndaj Barcelonës. Sipas “Marcas”,...

Zidane nuk do ta merr Ronaldon në Shkup

para 8 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Ronadlo është me psuhime, por mendjen e ka në Camp Nou

para 8 muajve - Albeu

Si pasojë e angazhimit me Portugalinë në Kupën e Konfederatave ka zgjatur pushimet e tij dhe dita se kur ai do të rikthehet në klub për parasezon nuk është vendosur nga Zidane. Trajneri e ka lënë në duart...

Zidane nuk do ta merr Ronaldon në Shkup

para 8 muajve - Periskopi

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Ronaldo në Manchester është mision i pamundur, thotë Mourinho

para 8 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka folur për transferimin e mundshëm të Cristiano Ronaldos nga Real Madrid, njofton Klan Kosova. BBC Sport kishte raportuar në qershor se Ronaldo ishte i dëshpëruar...

Reali i gatshëm të heq dorë nga superylli i saj

para 8 muajve - Sovrani

Real Madridi është i gatshëm ta shesë Gareth Balen për një ofertë të majme dhe të parezistueshme, përcjellë zeri.info. Në fakt, “Los Blancos” duket se kanë hequr dorë nga ylli uellsian, i cili në dy sezonet...

Murinho komenton situatën e rikthimit të Ronaldos në Old Trafford

para 8 muajve - Albeu

José Mourinho, pas fitores së Manchester United në një ndeshje miqësore kundër Los Angeles Galaxy, ka thënë se të menduarit në lidhje me nënshkrimin e Cristiano Ronaldo është një humbje kohe. "Unë nuk...

Ronaldo nuk do të udhëtojë për në Shkup

para 8 muajve - Bota Press

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Ronaldo nuk do të udhëtojë për në Shkup

para 8 muajve - Gazeta Liria

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Mourinho kërkon dy blerje

para 8 muajve - KosovaPress

“Djajtë e Kuq” tashmë kanë nisur përgatitjet për sezonin e ri. Tekniku portugez me Unitedin synon trofe në edicionin e ardhshëm, raporton KosovaPress. “Ne kemi nevojë edhe për dy lojtarë. Nuk do të përmendi...

Mourinho: Rikthimi i Ronaldos në United i pamundur

para 8 muajve - Koha.net

Jose Mourinho insiston se Manchester Unitedi asnjëherë nuk e ka konsideruar transferimin e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo, duke e cilësuar këtë një “mision të pamundur”, shkruan Goal. 32 vjeçari...

Reali me vendim shokues për super-yllin e skuadrës

para 8 muajve - Lajmi.net

Gareth Bale do të largohet nga Real Madridi. Lajmi është konfirmuar nga gazeta britanike “Sunday Express”. Ajo ka bërë të ditur që presidenti Florentino Perez ka vendosur përfundimisht që ta largojë uellsianin,...

​Herrera i përgjigjet Barcelonës

para 8 muajve - Gazeta Express

Ander Herrarea ka thënë se nuk do të largohet nga Manchester United për t’u transferuar në Barcelonë Drejtuesit e Barcelonës janë në kërkim të një mesfushori, me Ander Herreran e Manchester Unitedit si...

Mourinho jep lajmin e madh për Ronaldon

para 8 muajve - Lajmi.net

Transferimi i Cristiano Ronaldos te Manchester United është i pamundur. Kështu ka deklaruar Jose Mourinho, duke iu shuar shpresat tifozëve të Unitedit. “Transferimi i Ronaldos është i pamundur. Ne nuk...

Ronaldo nuk udhëton për në Shkup

para 8 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Mourinho: Të transferoj Ronaldon? Asgjë nuk më duket e pamundur

para 8 muajve - Telegrafi

Manchester United ka filluar me ndeshjet miqësore të turit parasezonal amerikan. “Djajtë e Kuq” triumfuan kundër Los Angeles Galaxy me rezultat 5-2, ku debutoi edhe Romelu Lukaku. Por, ky i fundit pritet...

⚽ Reali me vendim shokues për super-yllin e skuadrës

para 8 muajve - Infokusi

Gareth Bale do të largohet nga Real Madridi. Lajmi është konfirmuar nga gazeta britanike “Sunday Express”. Ajo ka bërë të ditur që presidenti Florentino Perez ka vendosur përfundimisht që ta largojë uellsianin,...

​Mourinho lëshon bombën për Ronaldon

para 8 muajve - Gazeta Express

Jose Mourinho ka thënë nuk është e pamundshme transferimi i Cristiano Roanldos Lojtari më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo nuk është i lumtur në Real Madrid dhe thuhet se dëshiron të largohet gjatë kësaj...

Real Madridi sakrifikon Bale-n për Mbappe-n

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas medieve spanjolle, “mbretërit” janë ta gatshëm ta shesin Gareth Bale në mënyrë që ta blejnë francezin, raporton KosovaPress. Mbappe mbetet cak kryesor i gjigantit spanjoll. “Los Blancos” janë duke...

Luhet Superkupa e Spanjës, vendoset për Ronaldon edhe pse akoma me pushime

para 8 muajve - Newsport

Cristiano Ronaldo do të luajë në “Camp Nou” kundër Barcelonës. Edhe pse me pushime të zgjatura, portugezi do të jetë i gatshëm për sfidën e Superkupës së Spanjës më 13 gusht ndaj Barcelonës. Sipas “Marcas”,...

Mourinho: Të transferoj Ronaldon? Asgjë nuk më duket e pamundur

para 8 muajve - Almakos

Manchester United ka filluar me ndeshjet miqësore të turit parasezonal amerikan. “Djajtë e Kuq” triumfuan kundër Los Angeles Galaxy me rezultat 5-2, ku debutoi edhe Romelu Lukaku. Por, ky i fundit pritet...

Mourinho: Rikthimi i Ronaldos në United i pamundur

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Jose Mourinho insiston se Manchester Unitedi asnjëherë nuk e ka konsideruar transferimin e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo, duke e cilësuar këtë një “mision të pamundur”, shkruan Goal. 32 vjeçari...

Mourinho: Ronaldo? Asgjë nuk është e pamundur

para 8 muajve - Sovrani

Lojtari më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo nuk është i lumtur në Real Madrid dhe thuhet se dëshiron të largohet gjatë kësaj vere. Drejteuesit e Realit janë të bindur se ai do të qëndrojë, por vet lojtari...

Mourinho kërkon edhe dy blerje

para 8 muajve - Sovrani

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka zbuluar se edhe dy blerje së paku do të ndodhin në Old Trafford. Tekniku portugez ka refuzuare të jep emra, por ka premtuar blerje. “Kemi nevojë për dy...

Mourinho: Nuk jap emra, por dy transferime na nevojiten

para 8 muajve - Telegrafi

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka zbuluar se edhe dy blerje së paku do të ndodhin në Old Trafford. Tekniku portugez ka refuzuare të jep emra, por ka premtuar blerje. “Kemi nevojë për dy...

Mourinho: Nuk jap emra, por dy transferime na nevojiten

para 8 muajve - Almakos

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka zbuluar se edhe dy blerje së paku do të ndodhin në Old Trafford. Tekniku portugez ka refuzuare të jep emra, por ka premtuar blerje. “Kemi nevojë për dy...

Mourinho: Nuk jap emra, por dy transferime na nevojiten

para 8 muajve - Arbresh

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka zbuluar se edhe dy blerje së paku do të ndodhin në Old Trafford. Tekniku portugez ka refuzuare të jep emra, por ka premtuar blerje. “Kemi nevojë për dy...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK