http://kariera.mk

EBA mohon pohimet për hakimin e medias shtetërore të Katarit

para 11 muajve - Almakos

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) kanë mohuar pohimet se ky vend qëndron pas serisë së hakimeve që ndezën krizën rajonale dhe që izoloi Katarin nga fqinjët, raporton AA. Gazeta amerikane “Washington Post”...

EBA mohon pohimet për hakimin e medias shtetërore të Katarit

para 11 muajve - Shenja

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) kanë mohuar pohimet se ky vend qëndron pas serisë së hakimeve që ndezën krizën rajonale dhe që izoloi Katarin nga fqinjët, raporton AA. Gazeta amerikane “Washington Post”...

EBA mohon pohimet për hakimin e medias shtetërore të Katarit

para 11 muajve - AlbPortali

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) kanë mohuar pohimet se ky vend qëndron pas serisë së hakimeve që ndezën krizën rajonale dhe që izoloi Katarin nga fqinjët, raporton AA. Loading... Gazeta amerikane “Washington...

EBA mohon pohimet për hakimin e medias shtetërore të Katarit

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv DOHA (AA) - Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) kanë mohuar pohimet se ky vend qëndron pas serisë së hakimeve që ndezën krizën rajonale dhe që izoloi Katarin nga fqinjët, raporton Anadolu Agency...

Emiratet e Bashkuara: Katari duhet të ndryshojë qëndrimin, jo regjimin

para 11 muajve - Syri

Ministri i Punëve të Jashtme të Emirateve të Bashkuara, Anwar Gargash i kërkoi sot Katarit të rikthehej në tryezën e negociatave duke nënvizuar se vendi i tij dhe aleatët nuk kërkojnë një ndryshim të regjimit,...

EBA mohojnë të kenë hakuar agjencinë e lajmeve të Katarit

para 11 muajve - Arbresh

Emiratet e Bashkuara Arabe kanë mohuar se janë prapa hakimit të dyshuar të agjencisë shtetërore të lajmeve të Katarit në maj. Uashingtoni citonte zyrtarët e inteligjencës amerikane duke thënë se Emiratet...

Emiratet e Bashkuara: Katari duhet të ndryshojë qëndrimin, jo regjimin

para 11 muajve - Opozita

Ministri i Punëve të Jashtme të Emirateve të Bashkuara, Anwar Gargash i kërkoi sot Katarit të rikthehej në tryezën e negociatave duke nënvizuar se vendi i tij dhe aleatët nuk kërkojnë një ndryshim të regjimit,...

EBA mohon pohimet për hakimin e medias shtetërore të Katarit

para 11 muajve - Gazeta e re

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) kanë mohuar pohimet se ky vend qëndron pas serisë së hakimeve që ndezën krizën rajonale dhe që izoloi Katarin nga fqinjët. Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) kanë mohuar...

Emiratet Arabe mohojnë hakimin e agjencisë së lajmeve të Katarit

para 11 muajve - GazetaBlic

Emiratet e Bashkuara Arabe e kanë mohuar se ndodhen prapa hakimit të supozuar të agjencisë shtetërore të lajmve të Katarit në maj. The Washington Post citoi zyrtarët e inteligjencës së SHBA-ve, duke thënë...

Emiratet Arabe mohojnë hakimin e agjencisë së lajmeve të Katarit

para 11 muajve - Klan Kosova

Emiratet e Bashkuara Arabe e kanë mohuar se ndodhen prapa hakimit të supozuar të agjencisë shtetërore të lajmve të Katarit në maj. The Washington Post citoi zyrtarët e inteligjencës së SHBA-ve, duke thënë...

Washington Post: EBA qëndron pas hakimit të mediave katarase

para 11 muajve - Gazeta e re

Washington Post thekson se emiri Sheiku Tamim bin Hamad Al Thani është cituar rrejshëm gjoja lavdëron Hamasin dhe thotë se Irani është “forcë islamike”. Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa...

Washington Post: EBA qëndron pas hakimit të mediave katarase

para 11 muajve - Lajmi.net

Washington Post thekson se emiri Sheiku Tamim bin Hamad Al Thani është cituar rrejshëm gjoja lavdëron Hamasin dhe thotë se Irani është "forcë islamike" Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa...

Emiratet Arabe mohojnë se kanë hakuar agjencinë e lajmeve të Katarit

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Emiratet e Bashkuara Arabe e kanë mohuar se ndodhen prapa hakimit të supozuar të agjencisë shtetërore të lajmve të Katarit në maj. The Washington Post citoi zyrtarët e inteligjencës së SHBA-ve, duke thënë...

Washington Post: Pas hakimit të mediave katarase qëndron EBA

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Washington Post thekson se emiri Sheiku Tamim bin Hamad Al Thani është cituar rrejshëm gjoja lavdëron Hamasin dhe thotë se Irani është “forcë islamike”. Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa...

Washington Post: EBA qëndron pas hakimit të mediave katarase

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv WASHINGTON (AA) - Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa hakimit të rrjeteve sociale dhe mediave qeveritare të Katarit e cila rezultoi me publikimin e citimeve të rreme në lidhje...

Washington Post: Hakerët nga Emiratet krijuan shkas për krizën me Katarin

para 11 muajve - Almakos

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa hakimit të rrjeteve sociale dhe mediave qeveritare të Katarit e cila rezultoi me publikimin e citimeve të rreme në lidhje me Emirin e Katarit, e cila shkaktoi...

Washington Post: Hakerët nga Emiratet krijuan shkas për krizën me Katarin

para 11 muajve - Tetova Sot

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa hakimit të rrjeteve sociale dhe mediave qeveritare të Katarit e cila rezultoi me publikimin e citimeve të rreme në lidhje me Emirin e Katarit, e cila shkaktoi...

Washington Post: Hakerët nga Emiratet krijuan shkas për krizën me Katarin

para 11 muajve - Shenja

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa hakimit të rrjeteve sociale dhe mediave qeveritare të Katarit e cila rezultoi me publikimin e citimeve të rreme në lidhje me Emirin e Katarit, e cila shkaktoi...

Washington Post: Emiratet qëndrojnë prapa hakimit të mediave të Katarit

para 11 muajve - Te Sheshi

“Emiratet e Bashkuara Arabe qëndrojnë prapa hakimit të rrjeteve sociale dhe mediave qeveritare të Katarit, që rezultoi me publikimin e citateve të rreme në lidhje me Emirin e Katarit, e cila shkaktoi krizën...

Washington Post: EBA qëndron pas hakimit të medieve në Katar

para 11 muajve - Insajderi

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa hakimit të rrjeteve sociale dhe medieve qeveritare të Katarit e cila rezultoi me publikimin e citimeve të rreme në lidhje me Emirin e Katarit, e cila shkaktoi...

Washington Post: Hakerët nga Emiratet krijuan shkas për krizën me Katarin

para 11 muajve - AlbPortali

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) qëndrojnë prapa hakimit të rrjeteve sociale dhe mediave qeveritare të Katarit e cila rezultoi me publikimin e citimeve të rreme në lidhje me Emirin e Katarit, e cila shkaktoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK