http://kariera.mk

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

Gostivar, 31 vjeçari lëndohet nga plumbat në dasmë

para 9 muajve - Aktuale

31 vjeçari nga Tumçevishti i Gostivarit shkoi në dasmë te një i afërmi i tij, por u shtrua në spital pasi u lëndua rëndë në nofull nga të shtënat në dasmë. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme gjatë një...

SPB Tetovë: Kontrolle të përforcuara për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Zhurnal

Tetovë, 17 korrik - Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të...

Gostivar, 31 vjeçari lëndohet nga plumbat në dasmë

para 9 muajve - Alsat-M

31 vjeçari nga  Tumçevishti i Gostivarit  shkoi në dasmë të një të afërmi të tij, por u shtrua në spital pasi u lëndua rëndë në nofull nga të shtënat në dasmë. Rastin ka ndodhur pasditen e djeshme  gjatë...

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Portalb

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

SPB e Tetovës: Mos përdorni armë zjarrë nëpër dasma dhe ahengje tjera familjare

para 9 muajve - Telegrafi

Pas disa rasteve të lëndimeve me armë zjarri në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB e Tetovës u bën apel qytetarëve që të përmbahen nga gjuajtja me armë dhe mbajtje të paautorizuar të armëve. SPB e Tetovës...

SPB Tetovë, aksion për parandalimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

SPB Tetovë: Kontrolle të përforcuara për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Aktuale

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarrëve...

Incident në një dasmë në Gostivar, plagoset me armë zjarri një person

para 9 muajve - Portalb

MPB njofton se dje rreth orës 15:00 ka ndodhur një incident në Gostivar, ku një person i panjohur pjesëmarrës në dasmë, ka gjuajtur me pistoletë disa plumba në ajër, gjatë së cilës e ka plagosur një person...

Dasma në Gostivar, plagoset me armë zjarri një person

para 9 muajve - Gazeta Express

MPB njofton se dje rreth orës 15:00 ka ndodhur një incident në Gostivar, ku një person i panjohur pjesëmarrës në dasmë, ka gjuajtur me pistoletë disa plumba në ajër, gjatë së cilës e ka plagosur një person...

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Almakos

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

Gostivar, 31 vjeçari lëndohet nga plumbat në dasmë

para 9 muajve - Almakos

17 July 31 vjeçari nga  Tumçevishti i Gostivarit  shkoi në dasmë të një të afërmi të tij, por u shtrua në spital pasi u lëndua rëndë në nofull nga të shtënat në dasmë. Rastin ka ndodhur pasditen e djeshme ...

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Almakos

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

SPB Tetovë: Mos përdorni armë zjarrë nëpër dasma dhe ahengje tjera familjare

para 9 muajve - Lajm

Pas disa rasteve të lëndimeve me armë zjarri në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB e Tetovës u bën apel qytetarëve që të përmbahen nga gjuajtja me armë dhe mbajtje të paautorizuar të armëve. SPB e Tetovës...

Policia prangos personin që plagosi 31 vjeçarin mbrëmë në Gostivar

para 9 muajve - Flaka

Policia e Gostivarit ka zbuluar dhe prangosur dasmorin i cili mbrëmë plagosi 31 vjeçarin nga fshati Tumçevishtë. Bëhet fjalë për 58 vjeçarin D.M nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, njofton Flaka Kujtojmë...

Përmbyset makina në dalje të Gostivarit, lëndohet 2 persona

para 9 muajve - Tetova Sot

Në rrugën rajonale Gostivar-Kërçovë, në afërsi të objektit të seksionit në Gostivar “Rruga e Maqedonisë” dje (16 korrik) rreth orës 3 e 45 minuta, automjeti i pasagjerëve “Jugo” me targa të Gostivarit,...

Plagoshet me armë zjarri 31 vjeçari nga Gostivari, në një festim familjar

para 9 muajve - Tetova Sot

Dje (16 korrik) në ora 14 e 45 minuta, një shkelës i panjohur i cili ka marrë pjesë në festimin e një familje, e cila u organizua në oborr në rrugën “Mara Ugrinova” numër 52 në Gostivar, ka shkrepur një...

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - AlbPortali

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

SPB Tetovë: Kontrolle të përforcuara për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Republika

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

Policia prangos personin që plagosi 31 vjeçarin mbrëmë në Gostivar

para 9 muajve - AlbPortali

Policia e Gostivarit ka zbuluar dhe prangosur dasmorin i cili mbrëmë plagosi 31 vjeçarin nga fshati Tumçevishtë. Bëhet fjalë për 58 vjeçarin D.M nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, njofton Flaka Loading......

Përmbyset makina në dalje të Gostivarit, lëndohet 2 persona

para 9 muajve - Fol

Në rrugën rajonale Gostivar-Kërçovë, në afërsi të objektit të seksionit në Gostivar “Rruga e Maqedonisë” dje (16 korrik) rreth orës 3 e 45 minuta, automjeti i pasagjerëve “Jugo” me targa të Gostivarit,...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - AlbPortali

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Ina

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Aktuale

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Fakti Ditor

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Lajm

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, një person merr plumb në këmbë

para 9 muajve - NOA

Një person në Kosovë ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30 në Prishtinë, ndërsa personi që u qëllua ka marrë plumb në këmbë si pasojë e të shtënave....

Gostivar: Plagoset një person gjatë festimit në dasëm

para 9 muajve - Zhurnal

Gostivar, 16 korrik - Tridhjet e një vjeçari C.GJ. nga fshati Tumçevishte të Gostivarit, pasditën e sotme është plagosur nga një plumb të shkrepur gjatë festimit në një dasmë, përcjell Zhurnal. I lënduari,...

Tetovarja duke punuar në oborr, qëllohet me armë zjarri nga plumbi “qorr”

para 9 muajve - Ina

Në Qendrën Klinike në Tetovë dje është pranuar një person i plagosur me një plagë me armë zjarri nga një plumb qor në shpatullën e djathtë. Policia thekson se P.Z. (60) nga fshati Saraçinë duke punuar...

Përgjaket dasma në Gostivar, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Tetova Sot

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Tetovarja duke punuar në oborr, qëllohet me armë zjarri nga plumbi “qorr”

para 9 muajve - Lajm

Në Qendrën Klinike në Tetovë dje është pranuar një person i plagosur me një plagë me armë zjarri nga një plumb qor në shpatullën e djathtë. Policia thekson se P.Z. (60) nga fshati Saraçinë duke punuar...

Tetovarja duke punuar në oborr, qëllohet me armë zjarri nga plumbi “qorr”

para 9 muajve - Tetova Sot

Në Qendrën Klinike në Tetovë dje është pranuar një person i plagosur me një plagë me armë zjarri nga një plumb qor në shpatullën e djathtë. Policia thekson se P.Z. (60) nga fshati Saraçinë duke punuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK