http://kariera.mk

Turqia vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Portalb

Parlamenti turk ka miratuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme edhe për tre muaj. Vendimi për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi, ishte marrë një vit më parë, pas tentimit të dështuar...

Turqia vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Gazeta Express

Parlamenti turk ka miratuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme edhe për tre muaj. Vendimi për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi, ishte marrë një vit më parë, pas tentimit të dështuar...

Turqia e goditur nga grushti i shtetit, e vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Shekulli

Parlamenti turk ka miratuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme edhe për tre muaj. Vendimi për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi, ishte marrë një vit më parë, pas tentimit të dështuar...

Turqia vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Koha.net

Parlamenti turk ka miratuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme edhe për tre muaj. Vendimi për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi, ishte marrë një vit më parë, pas tentimit të dështuar...

Turqia vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Lajmi.net

Parlamenti turk ka miratuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme edhe për tre muaj. Vendimi për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi, ishte marrë një vit më parë, pas tentimit të dështuar...

Turqia vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Parlamenti turk ka miratuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme edhe për tre muaj. Vendimi për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi, ishte marrë një vit më parë, pas tentimit të dështuar...

Zgjatet edhe për 3 muaj të tjerë gjendja e jashtëzakonshme në Turqi

para 9 muajve - Gazeta Express

Parlamenti i Turqisë e ka aprovuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme për edhe tre muaj të tjerë, gati një vit pasi kjo masë u vendos pas tentim puçit të dështuar ushtarak në vend. Parlamenti i...

Turqi, propozohet vazhdim i gjendjes së jashtëzakonshme

para 9 muajve - Portalb

Qeveria turke sot deri te Parlamenti në Ankara parashtroi kërkesë për vazhdimin e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi për edhe tre muaj. Në kumtesën e Kabinetit të kryeministrit turk Binali Ildërëm thuhet...

Turqia vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Bota Press

Parlamenti turk ka miratuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme edhe për tre muaj. Vendimi për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi, ishte marrë një vit më parë, pas tentimit të dështuar...

Turqia vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Sovrani

Parlamenti turk ka miratuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme edhe për tre muaj. Vendimi për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi, ishte marrë një vit më parë, pas tentimit të dështuar...

Sot vendoset fati i gjendja së jashtëzakonshme në Turqi

para 9 muajve - MRT

Parlamenti i Turqisë sot do të vendos nëse do të zgjatë... Parlamenti i Turqisë sot do të vendos nëse do të zgjatë gjendjen e tanishme të jashtëzakonshme në Turqi edhe për tre muaj të tjerë. Presidenti...

Zgjatet edhe për 3 muaj të tjerë gjendja e jashtëzakonshme në Turqi

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Parlamenti i Turqisë e ka aprovuar sot zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme për edhe tre muaj të tjerë, gati një vit pasi kjo masë u vendos pas tentim puçit të dështuar ushtarak në vend. Parlamenti i...

Turqia zgjatë për 3 muaj të tjerë gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Arbresh

Parlamenti turk ka miratuar zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme për tre muaj të tjerë, pothuajse një vit pasi është vendosur në kohën e grusht shtetit ushtarak, raporton Reuters, transmeton portali...

Parlamenti turk kërkon që gjendjen e jashtëzakonshme ta shtrijë në të gjithë vendin

para 9 muajve - Periskopi

Qeveria turke i bëri thirrje parlamentit që të shtrijë gjendjen e jashtëzakonshme në gjithë vendin, raportojnë mediat. Qeveria turke paraqiti një kërkesë në parlament për të shtrirë gjendjen e jashtëzakonshme...

Turqi, parlamenti të hënën debaton për zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Parlamenti i Turqisë do të debatojë të hënën nëse do të zgjatë gjendjen e tanishme të jashtëzakonshme në Turqi edhe për tre muaj të tjerë, tha një burim nga grupi parlamentar...

Parlamenti turk të hënën debaton për zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme

para 9 muajve - Almakos

Parlamenti i Turqisë do të debatojë të hënën nëse do të zgjatë gjendjen e tanishme të jashtëzakonshme në Turqi edhe për tre muaj të tjerë, tha një burim nga grupi parlamentar i partisë në pushtet për AA....

Parlamenti turk të hënën debaton për zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme

para 9 muajve - Shenja

Parlamenti i Turqisë do të debatojë të hënën nëse do të zgjatë gjendjen e tanishme të jashtëzakonshme në Turqi edhe për tre muaj të tjerë, tha një burim nga grupi parlamentar i partisë në pushtet për AA....

Parlamenti turk të hënën debaton për zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme

para 9 muajve - AlbPortali

Parlamenti i Turqisë do të debatojë të hënën nëse do të zgjatë gjendjen e tanishme të jashtëzakonshme në Turqi edhe për tre muaj të tjerë, tha një burim nga grupi parlamentar i partisë në pushtet për AA....

Përvjetori i “tentim-puçit” - Gulen godet Erdoganin për shkelje të drejtave të njeriut

para 9 muajve - Indeks online

Fethullah Gulen ka folur edhe një herë për shkeljen e të drejtave të njeriut në Turqi. Veprimet e tilla, sipas tij kryhen nga vetë qeveria turke. Ai ka ftuar intelektualët turq që të ngritin zërin dhe...

Përvjetori i “tentim-puçit” - Gulen godet Erdoganin për shkelje të drejtave të njeriut

para 9 muajve - Gazeta Express

Fethullah Gulen ka folur edhe një herë për shkeljen e të drejtave të njeriut në Turqi. Veprimet e tilla, sipas tij kryhen nga vetë qeveria turke. Ai ka ftuar intelektualët turq që të ngritin zërin dhe...

Përvjetori i “tentim-puçit” – Gulen godet Erdoganin për shkelje të drejtave të njeriut

para 9 muajve - Tetova Sot

Fethullah Gulen ka folur edhe një herë për shkeljen e të drejtave të njeriut në Turqi. Veprimet e tilla, sipas tij kryhen nga vetë qeveria turke. Ai ka ftuar intelektualët turq që të ngritin zërin dhe...

Turqia do ta vazhdojë gjendjen e jashtëzakonshme

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri turk Binal Yildirim deklaroi sot se do të propozojë vazhdimin e gjendjes së jashtëzakonshme në vend edhe për tre muaj, transmeton CNN Turk. Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan pat deklaruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK