http://kariera.mk

Vdes pasi bien dyert e oborrit mbi të

para 10 muajve - Klan Kosova

Në fshatin Kravasari të Malishevës, ka ndërruar jetë një mashkull, i cili derisa po punonte, për shkaqe të panjohura dyert oborrit kishin rënë mbi të, njofon Klan Kosova. Si pasojë viktima ka pësuar lëndime...

Në pranga pasi gjuajti me armë në aheng

para 10 muajve - Klan Kosova

Në fshatin Ujz të Gjakovës, dje është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar, njofton Klan Kosova. I dyshuari e ka vetë-dorëzuar armën me një karikator...

Dyert e oborrit bien mbi të, malishevasi ndërron jetë pasi dërgohet në QKUK

para 10 muajve - Telegrafi

Një banor nga fshati Kravasari i Malishevës ka gjetur vdekjen pasi që dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orëve të paradites. Siç thuhet...

I bien dyert e shtëpisë mbi trup, vdes në spital

para 10 muajve - Koha.net

Gjatë ditës së djeshme në fshatin Kravasari në Malishevë, ka ndodhur një incident i cili ka përfunduar me vdekje. Në raportin policor thuhet se viktima mashkull derisa ishte duke punuar në dyert e oborrit...

E bën gruan për spital, arrestohet

para 10 muajve - Klan Kosova

Në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, njofton Klan Kosova. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman...

Ngjarje si në filma pas tentativës për grabitje në market

para 10 muajve - Klan Kosova

Në Lapnasellë të Graçanicës disa të dyshuar të cilët ishin duke kryer një grabitje në një market pasi kanë vërejtur zyrtarët policorë janë larguar nga vendi i ngjarjes me një veturë. Gjatë ndjekjes të...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - GazetaBlic

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Prizren; Arrestohet pasi ia lëshoi qenin

para 10 muajve - Klan Kosova

Në Prizren është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi qëi njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën mashkull ia kishte lëshuar qenin, njofton Klan Kosova. Qeni më pas e kishte kafshuar viktimën...

Rrahu gruan, arrestohet gjilanasi

para 10 muajve - Gazeta Express

Në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër...

Vetura godet këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - Klan Kosova

Në fshatin Carralevë të Shtimes ka ndodhur një aksident trafiku ku ka pasur të lënduar, njofton Klan Kosova. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, në orën 13:15,  ku i dyshuari mashkull derisa ishte...

Gjuan me armë në ajër, arrestohet

para 10 muajve - Klan Kosova

Në Prishtinë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti nga vetura ka shtënë me armë zjarri në ajër. Sipas Policisë, gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një armë me një...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - RTV 21

Pakujdesia e shoferit e bën këmbësorin për spital Në Carralevë të Shtimes raportohet se dje një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes...

Dyert e oborrit bien mbi të, ndërron jetë një banor nga Malisheva

para 10 muajve - Albeu

Një banor nga fshati Kravasari i Malishevës ka gjetur vdekjen pasi që dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orëve të paradites. Siç thuhet...

Vrasje në tentativë në Prishtinë

para 10 muajve - Klan Kosova

Gjatë ditës së djeshme, në rrugën “Perandori Dioklecian” në Prishtinë i dyshuari mashkull për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - Indeks online

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Një person është gejtur i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 10 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 14:40, një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ndërsa viktima është nga komuniteti...

E lëshon qenin për ta kafshuar një person, arrestohet prizrenasi

para 10 muajve - Koha.net

Dje në rrugën “Pushkatarët” në Prizren, është arrestuar një mashkull. Në raportin policor thuhet se ky i dyshuar pas një mosmarrëveshje që kishte me një tjetër, ia ka lëshuar qenin për ta sulmuar. Qeni...

Në pranga pasi gjuajti me armë në aheng

para 10 muajve - GazetaBlic

Në fshatin Ujz të Gjakovës, dje është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar, njofton Klan Kosova. I dyshuari e ka vetë-dorëzuar armën me një karikator...

Tentim vrasje në Prishtinë, policia jep detajet

para 10 muajve - Telegrafi

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor....

Vdekje aksidentale në Malishevë

para 10 muajve - Zeri

Një banor nga fshati Kravasari, i Malishevës ka gjetur vdekjen pasi që dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 10 të paradites dhe...

Arrestohet gjilanasi pasi rrahu gruan

para 10 muajve - Lajmi.net

Një qytetar i Gjilanit është arrestuar pasi ka rrahur gruan e tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gruaja ka pranuar tretmanin mjekësor, ndërsa burri është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i...

Pas një mosmarrëveshje i lëshon qenin i cili e bën për spital

para 10 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën i kishte lëshuar qenin , i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka njoftuar...

Sulm me Qen në Prizren

para 10 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës ka arrestuar një person që dyshohet se lëshoi qenin e tij për ta kafshuar një person tjetër. Një burrë në Prizren ka përdorur një mënyrë të pazakontë për të sulmuar një person me të cilin...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin i cili e bën për spital

para 10 muajve - Politiko

Policia ka njoftuar se të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje

Vdekje aksidentale në Malishevë

para 10 muajve - RTV 21

E zënë dyert e oborrit Një banor nga fshati Kravasari, i Malishevës ka gjetur vdekjen pasi që dyert e oborrit kanë rënë mbi të. Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:30 dhe...

I bien dyert e oborrit, ndërron jetë një person nga Malisheva

para 10 muajve - Gazeta Express

Një banor nga fshati Kravasari, i Malishevës ka gjetur vdekjen pasi që dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 10 të paradites dhe...

Tentativë për vrasje në Prishtinë

para 10 muajve - Albeu

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndime të rënda. “Viktima pas...

Arrestohet gjilanasi që rrahu gruan e tij

para 10 muajve - Koha.net

Dje në Gjilan është arrestuar një burrë pasi ka rrahur gruan e tij. Në raportin policor thuhet se ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të ditës së djeshme. I dyshuari pas një mosmarrëveshje...

I bien dyert e oborrit, ndërron jetë një person nga Malisheva

para 10 muajve - Indeks online

Një banor nga fshati Kravasari, i Malishevës ka gjetur vdekjen pasi që dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 10 të paradites dhe...

Gjendet një person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 10 muajve - Politiko

Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet se viktima K-Boshnjak, është gjetur i shtrirë në tokë pa shenja jete, transmeton Express. “Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar...

Gjendet një person i person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 10 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40 një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet...

Gjendet një person i person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 10 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40 një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin

para 10 muajve - RTV 21

Qeni e bën për spital Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar...

Grabitësit e Marketit Sulmojnë Policinë

para 10 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës nuk ka arritur të kapë disa të dyshuar që u nxunë në flagrancë tek kryenin grabitje dhe sulmuan me armë zyrtarët policorë. Disa persona gjatë grabitjes në fshatin Lapnasellë të Komunës...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 10 muajve - Indeks online

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

Policia jep detaje për plagosjen e mbrëmshme në Prishtinë, kjo është gjendja viktimës

para 10 muajve - Gazeta Express

I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Sipas raportit 24 orësh të Policisë,...

E rrah gruan, arrestohet Gjilanasi

para 10 muajve - Indeks online

Është arrestuar një person në Gjilan pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e vetë. Policia ka bërë të ditur se pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij fizikisht. Viktima...

Gjuan me armë zjarri në ajër, arrestohet një person

para 10 muajve - Indeks online

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti nga vetura ka shtënë me armë zjarri në ajër. Gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një armë me një karikator dhe 14-fishekë...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 10 muajve - RTV 21

Viktima u trajtua në QKUK Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim...

Gjilan: Arrestohen dy persona, një viktimë dërgohet në QKUK

para 10 muajve - Indeks online

Në fshatin Dobërqan të Gjilanit janë arrestuar dy persona pasi kanë sulmuar fizikisht një viktimë mashkull. Pasi që të të njëjtijt pas një mosmarrëveshje në trafik kanë sulmuar fizikisht me një mjet të...

Kjo është gjendja e të plagosurit mbrëmë në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Indeks online

I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura ka shtënë me arme në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Sipas raportit 24 orësh të Policisë,...

Vrasje në tentativë mbrëmë në Prishtinë

para 10 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë mbrëmjes së djeshme në rrugën “Perandori Dioklecian” në Prishtinë, ka ndodhur një vrasje në tentativë. Në raportin policor thuhet se disa të dyshuar duke vozitur...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 10 muajve - GazetaBlic

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Dyert e oborrit bien mbi të, malishevasi ndërron jetë pasi dërgohet në QKUK

para 10 muajve - Almakos

Një banor nga fshati Kravasari i Malishevës ka gjetur vdekjen pasi që dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orëve të paradites. Siç thuhet...

Pas një mosmarrëveshje, ia lëshon qenin

para 10 muajve - Infokusi

Një person pas një mosmarrëveshje me një te dyshuar ia ka lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Sipas policisë së Kosovës rasti ka ndodhur ne Prizren dje pas mesnate,...

Rrëzohen dyer e oborrit, vdes një person

para 10 muajve - Infokusi

Një person ka vdekur pasi duke punuar në dyert e oborrit të tij, për shkaqe të panjohura dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Sipas policisë së Kosovës rasti ka ndodhur ne fshatin Kravasari të Malishevës...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - AlbPortali

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - 10minuta

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë

para 10 muajve - Infokusi

Një person mashkull i komunitetit boshnjak është gjetur pa shenja jetë në afërsi të Liqenit në Mitrovicë. Sipas policisë së Kosovës vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes,...

Plagosje me armë në Prishtinë

para 10 muajve - Klan

Një person është plagosur pas të shtënave me armë zjarru në Prishtinë. Ngjarja ka ndodh rreth orës 18:30 të kësaj mbrëmjeje. Zëdhënësi për mediat i policisë së Prishtinës, Daut Hoxha tha se rasti ka ndodhur...

Policia dhe hajnat ndiqen dhe gjuhen me armë si në filma

para 10 muajve - Infokusi

Mbrëmë pas mesnatë në Graçanicë persona të panjohur pasi janë vërejtur duke kryer një vjedhje kanë shtënë me armë në drejtim të zyrtarëve policorë me ç’rast edhe zyrtarët kanë shtënë në drejtim të dyshuarve....

Tentim vrasje në Prishtinë, policia jep detajet

para 10 muajve - Almakos

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor....

Tentim vrasje në Prishtinë

para 10 muajve - Infokusi

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Qëllon për vdekje një person, më pas edhe veten

para 10 muajve - Arbresh

Një person në fshatin Jahoc të Gjakovës për motive të panjohura, në një restorant pasi ka shtënë me armë zjarri drejt një personi ka qëlluar edhe veten. Si pasojë të dy personat kanë pësuar lëndime vdekjeprurëse,...

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - KosovaPress

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30. Nga hetimet e para është plagosur me armë zjarri Vangjel Kashara, 28 vjeç. Ai është qëlluar nga një person...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - Sovrani

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Policia jep detajet e vdekjes së një personi në liqenin e Mitrovicës

para 10 muajve - Arbresh

Një person i komuniteti boshnjak në Mitrovicë  është gjetur pa shenja jetë në afërsi të liqenit. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes, shkruan arbresh.info. Sipas dëshmitarëve...

Dyert e oborrit i bien mbi trup, vdes viktima

para 10 muajve - Arbresh

Një person në fshatin Kravasar të Malishevës, derisa ishte duke punuar në dyert e oborrit të tij, për shkaqe të panjohura dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Si pasojë viktima ka pësuar lëndime...

Vdekje tragjike në Malishevë

para 10 muajve - Periskopi

Në fshatin Kravasari të Malishevës, ka ndërruar jetë një mashkull, i cili derisa po punonte, për shkaqe të panjohura dyert oborrit kishin rënë mbi të. Si pasojë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i...

Në pranga pasi gjuajti me armë në aheng

para 10 muajve - Sovrani

Në fshatin Ujz të Gjakovës, dje është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar, njofton Klan Kosova. I dyshuari e ka vetë-dorëzuar armën me një karikator...

Vdes pasi bien dyert e oborrit mbi të

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Në fshatin Kravasari të Malishevës, ka ndërruar jetë një mashkull, i cili derisa po punonte, për shkaqe të panjohura dyert oborrit kishin rënë mbi të, njofon Klan Kosova. Si pasojë viktima ka pësuar lëndime...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - Gazeta e re

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 10 muajve - KosovaPress

Si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor./KosovaPress/ Temat: Kembesori Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve...

Grabitësitë ikin nga policia, gjuajnë me armë në drejtim të tyre

para 10 muajve - Arbresh

Disa të dyshuar të cilët ishin duke kryer një grabitje në një market pasi kanë vërejtur zyrtarët policorë janë larguar nga vendi i ngjarjes me një veturë. Gjatë ndjekjes të dyshuarit kanë shtënë me armë...

Gjilanasi e bën gruan për spital

para 10 muajve - Sovrani

Është arrestuar një person në Gjilan pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e vetë. Policia ka bërë të ditur se pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij fizikisht. Viktima...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 10 muajve - Sovrani

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

Kanosje me vdekje për borxhin pesë mijë euro

para 10 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shumadia” ku të  dyshuarit janë arrestuar dhe intervistuar. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, i cili urdhëron që rasti të shkojë në procedurë të rregullt./KosovaPress/...

Grabitësit sulmojnë me armë policinë në Graçanicë

para 10 muajve - Insajderi

Policia ka bërë të ditur se në Llapnasellë të komunës së Graçanicës, policia ka hasur në disa persona, të cilët ishin duke e kryer grabitje në një market. “Disa të dyshuar të cilët ishin duke kryer një...

Nuk merren vesh, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

Një person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 10 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40 një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet...

Gjendet një person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40, një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet...

Vdekje aksidentale në Malishevë

para 10 muajve - KosovaPress

Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 10 të paradites dhe tashmë i ndjeri ishte duke punuar dhe për shkaqe të  panjohura dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij. Si pasojë...

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicë

para 10 muajve - Bota Press

Policia në raportin 24 orësh njofton se dje gjatë ditës është gjetur një person i vdekur afër një liqeni në Mitrovicë, transmeton Botapress.info “ Viktima mashkull K-Boshnjak në afërsi të liqenit është...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 10 muajve - 10minuta

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 10 muajve - 10minuta

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Gjuan me armë zjarri në ajër, arrestohet një person

para 10 muajve - Sovrani

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti nga vetura ka shtënë me armë zjarri në ajër. Gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një armë me një karikator dhe 14-fishekë...

Tentim vrasje në Prishtinë, policia jep detajet

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor....

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 10 muajve - KosovaPress

Të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Qeni Kjo web faqe mirëmbahet...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 10 muajve - Gazeta e re

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

Kërkonte para për “shokun e sëmurë” , arrestohet

para 10 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Marie Shllaku”, ndërsa me  urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Mashtruesi Arrestim Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia...

Ja gjendja e të plagosurit mbrëmë në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Periskopi

I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura ka shtënë me arme në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Sipas raportit 24 orësh të Policisë,...

Kjo është gjendja e të plagosurit mbrëmë në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Sovrani

I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura ka shtënë me arme në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Sipas raportit 24 orësh të Policisë,...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 10 muajve - Periskopi

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 10 muajve - Gazeta e re

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 10 muajve - KosovaPress

Viktima pas tretmanit mjekësor në QKUK është liruar, ndërsa njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një gëzhojë cal-7 mm dhe po ashtu pas hetimit kanë gjetur dhe kanë sekuestruar...

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 10 muajve - Bota Press

Policia e Kosovës njofton se dje në rrugën  “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri, transmeton Botapress.info “ I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura...

Mblidhet Qeveria në detyrë

para 10 muajve - KosovaPress

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media, nga zyra e kryeministrit në detyrë Isa Mustafa. Në njoftim thuhet se mbledhja e qeverisë mbahet më 17.07.2017 duke filluar nga ora 09:00./KosovaPress/...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 16 korrik - Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë...

Një person plagoset në Prishtinë

para 10 muajve - Klan Kosova

Një person është plagosur pas të shtënave me armë në Prishtinë. Rasti ka ndodh rreth orës 18:30 të kësaj mbrëmjeje, ndërsa atë për klankosova.tv e ka konfirmuar edhe Daut Hoxha, zëdhënësi për media në...

Plagoset një person në Prishtinë

para 10 muajve - Gazeta Express

Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur se i dyshuari...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Zeri

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - GazetaBlic

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 10 muajve - Lajmi.net

Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion për lajmi.net, e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Indeks online

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 10 muajve - Antpress

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Zhurnal

Mitrovicë, 16 korrik - Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti,...

Ngjarjet e datës 17 korrik

para 10 muajve - KosovaPress

...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Tetova Sot

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Infokusi

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Afër liqenit të Mitrovicës, gjendet i vdekur një 53-vjeçar

para 10 muajve - Telegrafi

Një person rreth 53-vjeçar është gjetur i vdekur sot, rreth orës 15:00, afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën, mund të ketë pësuar infarkt....

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Klan Kosova

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Plagoset një person në Prishtinë

para 10 muajve - Insajderi

Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur se i dyshuari...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete në Graçanicë

para 10 muajve - Zhurnal

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Vushtrri, arrestohen dy persona pasi sulmuan policët në detyrë

para 10 muajve - Zhurnal

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 10 muajve - GazetaBlic

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 10 muajve - Koha.net

Një 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt. Ngjarjen...

Në Gjakovë dy vrasje, në Prishtinë plagosje me armë zjarri

para 10 muajve - Periskopi

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Lajmi.net

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion për lajmi.net, e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur...

Gjendet i vdekur një person afër liqenit të Mitrovicës

para 10 muajve - Indeks online

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Zeri

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial. Rastin për Klan Kosovën e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e policisë në rajonin...

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar

para 10 muajve - RTV 21

Viktima është i nacionalitetit boshnjak Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 10 muajve - Sovrani

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 10 muajve - KosovaPress

Sipas zëdhënësit të PK së Kosovës në Gjakovë Krist Gjokaj, një person ka vrarë një tjetër dhe më pas edhe vetën. Ai ka konfirmuar për KosovPress-in se viktimat janë rreth moshës 50 vjeçarje. Ngjarja raportohet...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete në Graçanicë

para 10 muajve - Telegrafi

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 10 muajve - Portalb

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky I fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Sulmohet me armë policia në Graçanicë

para 10 muajve - Zeri

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Vushtrri, arrestohen dy persona pasi sulmuan policët në detyrë

para 10 muajve - Gazeta Express

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Të shtëna armësh mes hajnave dhe Policisë në Graçanicë

para 10 muajve - Koha.net

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Policia në Graçanicë sulmohet me armë

para 10 muajve - Lajmi.net

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Bëhet për spital nga rrahjet – policia arreston dy persona

para 10 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një person në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë të shtunën, njofton Klan Kosova. Sipas policisë viktima ka pësuar...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 10 muajve - Indeks online

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Në  vend të ngjarjes disa qytetarë kanë...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 10 muajve - GazetaBlic

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Nesër mblidhet Qeveria në detyrë

para 10 muajve - KosovaPress

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media, nga zyra e kryeministrit në detyrë Isa Mustafa. Në njoftim thuhet se mbledhja e qeverisë mbahet më 17.07.2017  duke filluar nga ora 09:00./KosovaPress/...

Policia në Graçanicë Sulmohet me Armë

para 10 muajve - Kallxo

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Tetova Sot

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial. Rastin për Klan Kosovën e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e policisë në rajonin...

Sulmohet me armë policia në Graçanicë

para 10 muajve - Tetova Sot

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Afër liqenit të Mitrovicës, gjendet i vdekur një 53-vjeçar

para 10 muajve - Almakos

Një person rreth 53-vjeçar është gjetur i vdekur sot, rreth orës 15:00, afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën, mund të ketë pësuar infarkt....

Dy të arrestuar për kanosje dhe sulm ndaj zyrtarëve policorë

para 10 muajve - Koha.net

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës, transmeton Koha.net. Policia e Kosovës përmes një komunikate...

Sulmohen fizikisht policët në Vushtrri

para 10 muajve - GazetaBlic

Në qytetin e Vushtrrisë janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë kërcënuar dhe ofenduar zyrtarët policor. Madje njëri nga të dyshuarit edhe e ka sulmuar fizikisht njërin nga policët, duke i shkaktuar...

Rrahje në Prishtinë

para 10 muajve - RTV 21

Viktima po trajtohet në spital Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Policia e Kosvës. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 10 muajve - GazetaBlic

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky I fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Bën për spital gruan, arrestohet një burrë në Malishevë

para 10 muajve - Koha.net

Një burrë është arrestuar dje në Malishevë rreth orës 11:30 pasi ka rrahur gruan e tij, e cila ka marrë tretman mjekësor në QKUK, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media. Policia...

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 10 muajve - Infokusi

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Sulmohen policët në Vushtrri

para 10 muajve - RTV 21

Sulmuesit janë arrestuar Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Vushtrri pasi që kanë kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia ka raportuar se njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar...

Sulmohen fizikisht policët në Vushtrri

para 10 muajve - Lajmi.net

Në qytetin e Vushtrrisë janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë kërcënuar dhe ofenduar zyrtarët policor. Madje njëri nga të dyshuarit edhe e ka sulmuar fizikisht njërin nga policët, duke i shkaktuar...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - Lajmi.net

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK....

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - GazetaBlic

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 10 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Të shtëna me armë në Podujevë, konfiskohen dy pistoleta

para 10 muajve - Indeks online

Pas kryeqytetit, të shtëna me armë zjarri ka ndodhur edhe në rrugën “Ilir Konushevci” të Podujevës. Policia ka bërë të ditur se një mashkull gjersa ishte duke lëvizur me veturë, ka shtënë me armë zjarri...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - Gazeta Express

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Prizren: Burri dhe gruaja konfrontohen fizikisht me njëri-tjetrin

para 10 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prizren ka ndodhur një rast i konfrontimit fizik mes burrit dhe gruas. Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se ata i kanë shkaktuar lëndime trupore njëri-tjetrit. “Është...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Infokusi

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Sulmojnë policët, arrestohen dy persona

para 10 muajve - Indeks online

Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Vushtrri pasi që kanë kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar edhe fizikisht zyrtarin policor, duke i shkaktuar...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 10 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Të shtëna me armë në një aheng, arrestohet një i dyshuar

para 10 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në rrugën “Halil Alidema” të Prishtinës. Pasi që i njëjti gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. Nga i dyshuari është konfiskuar një pistoletë,...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 10 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 10 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Arrestohen dy persona në Prishtinë, bëjnë për spital një person

para 10 muajve - Indeks online

Në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar për sulm fizik ndaj një viktime. Të njëjtit pasi kanë sulmuar fizikisht vikitmën mashkull. E njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është...

Prishtinë, arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 10 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Si në filma: Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 10 muajve - Tetova Sot

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Indeksonline mëson  se të dyshuarit...

Vushtrri, arrestohen dy persona pasi sulmuan policët në detyrë

para 10 muajve - Infokusi

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete në Graçanicë

para 10 muajve - Almakos

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Mbytet një person në liqenin artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 10 muajve - Infokusi

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Në  vend të ngjarjes disa qytetarë kanë...

Mbytet një person në liqenin artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Fakti Ditor

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Insajderi

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e policisë në rajonin...

Gjendet i vdekur një person afër liqenit të Mitrovicës

para 10 muajve - Arbresh

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Mbytet një person në liqenin artificial në Mitrovicë

para 10 muajve - Periskopi

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Gjendet i vdekur një person afër liqenit të Mitrovicës

para 10 muajve - Bota Press

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 10 muajve - Gazeta e re

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 10 muajve - KosovaPress

Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt. Ngjarjen e ka konfirmuar për KosovaPress  edhe majori i policisë në Mitrovicë Nysret Mehmeti....

Prishtinë, arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 10 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - Opozita

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Arrestohen dy persona në Prishtinë, bëjnë për spital një person

para 10 muajve - Arbresh

Në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar për sulm fizik ndaj një viktime. Të njëjtit pasi kanë sulmuar fizikisht vikitmën mashkull. E njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 10 muajve - Infokusi

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Malishevë, arrestohet pasi sulmon fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - Infokusi

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 10 muajve - Opozita

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Sulmohet me armë policia në Graçanicë

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Vushtrri, arrestohen dy persona pasi sulmuan policët në detyrë

para 10 muajve - Bota Press

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Bëhet për spital nga rrahjet – policia arreston dy persona

para 10 muajve - Gazeta Liria

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një person në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë të shtunën. Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është...

Aksident në Shkabaj

para 10 muajve - KosovaPress

KosovaPress mëson se nga ky aksident ka të lënduar, por nuk dihet sa është numri i tyre. Deri më tani as Policia nuk ka informata për këtë aksident./KosovaPress/ Temat: Aksident Kjo web faqe mirëmbahet...

Si në filma: Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 10 muajve - Gazeta Liria

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Indeksonline mëson  se të dyshuarit...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 10 muajve - Gazeta e re

Një grabitje e armatosur ka ndodhur ne qendren tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë...

Hajnat plumba Policisë te ETC-ja, policët kthejnë zjarrin

para 10 muajve - Periskopi

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 10 muajve - KosovaPress

Burime të KosovaPress pranë vendit të ngjarjes kanë treguar se të dyshuarit pasi që kanë vërejtur se janë në ndjekje të policisë gjatë ikjes kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të zyrtarëve policor,...

Sulmohen fizikisht policët në Vushtrri

para 10 muajve - Sovrani

Në qytetin e Vushtrrisë janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë kërcënuar dhe ofenduar zyrtarët policor. Madje njëri nga të dyshuarit edhe e ka sulmuar fizikisht njërin nga policët, duke i shkaktuar...

Bëhet për spital nga rrahjet – policia arreston dy persona

para 10 muajve - Bota Press

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një person në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë të shtunën, njofton Klan Kosova. Sipas policisë viktima ka pësuar...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 10 muajve - Gazeta e re

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky i fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - Sovrani

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU. “Me...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 10 muajve - AlbPortali

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky I fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Treni aksidenton 60-vjeçarin

para 10 muajve - KosovaPress

Ngjarja ndodhi rreth orës 10.00, në hyrje të qytetit bregdetar dhe i dëmtuari është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.  Policia ka shoqëruar drejtuesin e lokomotivës, ndërsa...

Dy persona sulmojnë zyrtarët policorë në Vushtrri

para 10 muajve - Insajderi

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Arrestohen dy persona, rrahën policët në Vushtrri

para 10 muajve - Periskopi

Në qytetin e Vushtrrisë janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë kërcënuar dhe ofenduar zyrtarët policor. Madje njëri nga të dyshuarit edhe e ka sulmuar fizikisht njërin nga policët, duke i shkaktuar...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - Arbresh

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK....

Arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 10 muajve - Sovrani

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 10 muajve - 10minuta

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky I fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 10 muajve - Bota Press

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 10 muajve - 10minuta

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Prishtinë, arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 10 muajve - Gazeta Liria

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Prizren, rrihen ndërmjet vete burri e gruaja

para 10 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Sulmojnë policët, arrestohen dy persona

para 10 muajve - Gazeta e re

Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Vushtrri pasi që kanë kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar edhe fizikisht zyrtarin policor, duke i shkaktuar...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 10 muajve - Sovrani

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Borë në Kili, një i vdekur

para 10 muajve - Zhurnal

Një person ka vdekur, dy janë lënduar ndërsa me mijëra njerëz kanë mbetur pa ngrohje pasi që në kryeqytetin e Kilit Santiago ka rënë borë, gjë që është shumë e rrallë. Një punëtor ka vdekur derisa ka tentuar...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 10 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, ndërsa me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Rrahje Lendim Kjo web faqe mirëmbahet...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 10 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Sulmojnë policët, arrestohen dy persona

para 10 muajve - KosovaPress

Njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar edhe fizikisht zyrtarin policor, duke i shkaktuar lëndim trupor. Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është liruar, ndërsa tjetri  fillimisht është dërguar...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 10 muajve - KosovaPress

Në konsultim me prokurorin pas intervistimit e dyshuara është liruar, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje. Temat: Burri Gruaja Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress....

Borë në Kili, një i vdekur

para 10 muajve - RTV 21

E rrallë në Kili Një person ka vdekur, dy janë lënduar ndërsa me mijëra njerëz kanë mbetur pa ngrohje pasi që në kryeqytetin e Kilit Santiago ka rënë borë, gjë që është shumë e rrallë. Një punëtor ka vdekur...

Borë në Kili, një i vdekur

para 10 muajve - Arbresh

Një person ka vdekur, dy janë lënduar ndërsa me mijëra njerëz kanë mbetur pa njerëz dhe ngrohje pasi që në kryeqytetin e Kilit Santiago ka rënë borë, gjë që është shumë e rrallë. Një punëtor ka vdekur...

Borë në Kili, një i vdekur

para 10 muajve - Gazeta e re

Një person ka vdekur, dy janë lënduar ndërsa me mijëra njerëz kanë mbetur pa rrym dhe ngrohje pasi që në kryeqytetin e Kilit Santiago ka rënë borë, gjë që është shumë e rrallë. Një punëtor ka vdekur derisa...

Borë në Kili, një i vdekur

para 10 muajve - KosovaPress

Një punëtor ka vdekur derisa ka tentuar ta pastrojë akullin, derisa dy njerëz tjerë janë lënduar kur i ka goditur rryma, pasi që kanë rënë telat në tokë, bëjnë të ditur zyrtarët e qytetit për mediat lokale,...

Bora ia merr jetën 1 personi

para 10 muajve - RTV 21

Borë në Kili, një person humb jetën Një person ka humbur jetën, dy persona janë lënduar dhe dhjetëra-mijëra njerëz kanë mbetur pa energji elektrike dhe ngrohje, pasi kryeqyteti i Kilit, Santiago, u mbulua...

Borë në Kili, një person humb jetën

para 10 muajve - GazetaBlic

Një person ka humbur jetën, dy persona janë lënduar dhe dhjetëra-mijëra njerëz kanë mbetur pa energji elektrike dhe ngrohje, pasi kryeqyteti i Kilit, Santiago, u mbulua nga bora, që është një dukuri shumë...

Borë në Kili, një person humb jetën

para 10 muajve - Indeks online

Një person ka humbur jetën, dy persona janë lënduar dhe dhjetëra-mijëra njerëz kanë mbetur pa energji elektrike dhe ngrohje, pasi kryeqyteti i Kilit, Santiago, u mbulua nga bora, që është një dukuri shumë...

Çmendet moti në këtë shtet, një person humb jetën

para 10 muajve - Tetova Sot

Një person ka humbur jetën, dy persona janë lënduar dhe dhjetëra-mijëra njerëz kanë mbetur pa energji elektrike dhe ngrohje, pasi kryeqyteti i Kilit, Santiago, u mbulua nga bora, që është një dukuri shumë...

Borë në Kili, një person humb jetën

para 10 muajve - Antpress

Një person ka humbur jetën, dy persona janë lënduar dhe dhjetëra-mijëra njerëz kanë mbetur pa energji elektrike dhe ngrohje, pasi kryeqyteti i Kilit, Santiago, u mbulua nga bora, që është një dukuri shumë...

Borë në Kili, një person humb jetën

para 10 muajve - Tetova Sot

Një person ka humbur jetën, dy persona janë lënduar dhe dhjetëra-mijëra njerëz kanë mbetur pa energji elektrike dhe ngrohje, pasi kryeqyteti i Kilit, Santiago, u mbulua nga bora, që është një dukuri shumë...

Borë në Kili, një person humb jetën

para 10 muajve - Gazeta e re

Një person ka humbur jetën, dy persona janë lënduar dhe dhjetëra-mijëra njerëz kanë mbetur pa energji elektrike dhe ngrohje, pasi kryeqyteti i Kilit, Santiago, u mbulua nga bora, që është një dukuri shumë...

Borë në Kili, një person humb jetën

para 10 muajve - KosovaPress

Siç raporton AFP, një punëtor humbi jetën, derisa ishte duke u përpjekur për të pastruar akullin, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën pasi ishin goditur nga telat e energjisë elektrike që ishin shkëputur,...

Evcen merr kritika për shkak të veshjes

para 10 muajve - KosovaPress

Disa nga ndjekësit i kanë shkruar aktores: "Nuk ke rroba të tjera?" apo "Vetëm me këtë veshje të kemi parë". Temat: Evcen kritika veshje Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress....

Sozia e Shakirës

para 10 muajve - Indeks online

Rebecca Maiellano është kantautore nga Venezuela, ndërsa ditët e fundit është duke bërë bujë për shkak se ngjan me artisten kolumbiane Shakira. Ajo përpiqet në të gjitha mënyrat të sillet e të vishet njësoj...

Njihuni me sozinë e Shakirës

para 10 muajve - Sovrani

Rebecca Maiellano është kantautore nga Venezuela, ndërsa ditët e fundit është duke bërë bujë për shkak se ngjan me artisten kolumbiane Shakira. Ajo përpiqet në të gjitha mënyrat të sillet e të vishet njësoj...

Shikoni reagimin e Shakiras kur e sheh sozinë e saj

para 10 muajve - Periskopi

Rebecca Maiellano është kantautore nga Venezuela, ndërsa ditët e fundit është duke bërë bujë për shkak të ngjajshmërisë së madhe me artisten kolumbiane Shakira. Ajo përpiqet në të gjitha mënyrat të sillet...

FOTOT/ Sozia e Shakirës, “si dy pika uji”

para 11 muajve - Gazeta Tema

Rebecca Maiellano është kantautore nga Venezuela, ndërsa ditët e fundit është duke bërë bujë për shkak se ngjan me artisten kolumbiane Shakira. Ajo përpiqet në të gjitha mënyrat të sillet e të vishet njësoj...

Sozia e Shakirës

para 11 muajve - KosovaPress

Ajo përpiqet në të gjitha mënyrat të sillet e të vishet njësoj si Shakira. Këngëtarja është në dijeni të Rebeccas dhe ka pasur mundësi të shohë disa video në të cilat ajo këndon dhe kërcen, shkruan La...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK