http://kariera.mk

Mësohet e vërteta për tragjedinë në Jahoc të Gjakovës: E pame dhe varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - Telegrafi

Në vendin ku u vranë, po bëhet e pamja për dy kushërinj: Njëri i kishte punët më mirë e tjetri kishte shumë halle! Kristë Memaj (45) qëlloi për vdekje Kushëririn Pjetër Memaj, pasi ky i fundit deshi ta...

Ja pse ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë sipas famullitarit të Kishës Katolike

para 11 muajve - Zeri

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi...

Ja pse ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë sipas famullitarit të Kishës Katolike

para 11 muajve - Gazeta Express

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi...

Ja pse ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë sipas famullitarit të Kishës Katolike

para 11 muajve - GazetaBlic

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi...

Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - Klan Kosova

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi...

Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - GazetaBlic

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi do t’u bëhet i përbashkët.

Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - Lajmi.net

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi do t’u bëhet i përbashkët.

E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - GazetaBlic

Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi do t’u bëhet i përbashkët.

Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - Indeks online

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi...

Ja pse ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë sipas famullitarit të Kishës Katolike

para 11 muajve - Infokusi

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi...

Mësohet e vërteta për tragjedinë në Jahoc të Gjakovës: E pame dhe varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - Almakos

Në vendin ku u vranë, po bëhet e pamja për dy kushërinj: Njëri i kishte punët më mirë e tjetri kishte shumë halle! Kristë Memaj (45) qëlloi për vdekje Kushëririn Pjetër Memaj, pasi ky i fundit deshi ta...

Varrim dhe e pame e përbashkët për dy të vrarët në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Gazeta Express

Një e pame e vetme është hapur në fshatin Jahoc për vrasjen e K.Memajt e P.Memajt. Që të dy janë vrarë pasditen e së dielës ku njëri shtiu në drejtim të tjetrit e më pas qëlloj edhe veten. Për tragjedinë...

Vrasja në Jahoc: E pame e varrim i përbashkët

para 11 muajve - GazetaBlic

Një e pame e vetme është hapur në fshatin Jahoc për vrasjen e K.Memajt e P.Memajt. Që të dy janë vrarë pasditen e së dielës ku njëri shtiu në drejtim të tjetrit e më pas qëlloj edhe veten. Për tragjedinë...

Vrasja në Jahoc; E Pame e Varrim i Përbashkët

para 11 muajve - Kallxo

Një e pame e vetme është hapur në fshatin Jahoc për vrasjen e K.Memajt e P.Memajt. Që të dy janë vrarë pasditen e së dielës ku njëri shtiu në drejtim të tjetrit e më pas qëlloj edhe veten. Për tragjedinë...

Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi do t’u bëhet i përbashkët.

E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - Bota Press

Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi do t’u bëhet i përbashkët.

Ja pse ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë sipas famullitarit të Kishës Katolike

para 11 muajve - Bota Press

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi...

Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët, edhe pse njëri e vrau tjetrin

para 11 muajve - Periskopi

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi...

Dëshmitari rrëfen se si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Telegrafi

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, flet dëshmitari i ngjarjes

para 11 muajve - Zhurnal

Gjakovë, 17 korrik - Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular  (familjar i njërit prej viktimave) i cili ka...

Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët

para 11 muajve - Gazeta e re

Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi do t’u bëhet i përbashkët.

Flet dëshmitari i vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Albeu

Komandanti i Policisë në Gjakovë, Krist ë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular (familjar i njërit prej viktimave) i cili ka qenë në vendin e ngjarjes...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, flet dëshmitari i ngjarjes

para 11 muajve - Klan Kosova

Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular  (familjar i njërit nga viktimat) i cili ka qenë në vendin e ngjarjes...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, flet dëshmitari i ngjarjes

para 11 muajve - Zeri

Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular (familjar i njërit prej viktimave) i cili ka qenë në vendin e ngjarjes...

Dëshmitari rrëfen se si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, flet dëshmitari i ngjarjes

para 11 muajve - GazetaBlic

Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular (familjar i njërit prej viktimave) i cili ka qenë në vendin e ngjarjes...

Varrim dhe e pame e përbashkët për dy të vrarët në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Bota Press

Një e pame e vetme është hapur në fshatin Jahoc për vrasjen e K.Memajt e P.Memajt. Që të dy janë vrarë pasditen e së dielës ku njëri shtiu në drejtim të tjetrit e më pas qëlloj edhe veten. Për tragjedinë...

Dëshmitari rrëfen se si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Almakos

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Dy të vdekurit e mbrëmshëm në Gjakovë, varrosen bashkë

para 11 muajve - Gazeta e re

Për ngjarjen e mbrëmshme që tronditi Gjakovën por edhe gjithë Kosovën, ku një person u vra dhe një tjetër u vetëvra, po zbardhen akoma detaje. Siç mëson gazetametro.net, dy të vdekurit ishin kushëri të...

Viktimat në Jahoc ishin djem të axhës

para 11 muajve - Klan Kosova

Klan Kosova merr vesh se dy personat që mbetën të vdekur në Jahoc të Gjakovës gjatë natës së mbrëmshme ishin familjarë, më saktësisht djem të axhës. Pjetër Memaj ka shtënë në djalin e axhës së tij, Krist...

Policia del me detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Zeri

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Policia jep detaje për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Lajmi.net

Policia ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në fshatin Jahoc të Gjakovës, rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti i të cilëve tanimë është bërë i...

Dëshmitari rrëfen se si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Insajderi

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Dëshmitari rrëfen se si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Sovrani

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Dëshmitari rrëfen se si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Bota Press

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Rrëfehet dëshmitari: Ja si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Periskopi

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Policia del me detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Policia del me detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Portalb

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Detaje të reja të vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Albeu

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera rreth ngjarjes në Jahoc të Gjakovës, ku një person ka vrarë një tjetër dhe më pas edhe veten. Policia njofton se viktimat janë meshkuj, njëri i moshës 55 dhe...

Ja çfarë thotë policia për vrasjen e djeshme në Gjakovë

para 11 muajve - Infokusi

Sipas policisë së Kosovës ende nuk dihen shkaqet e vrasjes se djeshme në Jahoc të Gjakovës, ndërsa policia është ende duke hetuar rastin. Një person për në një restorant në fshatin Jahoc të Gjakovës ka...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Ina

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga Kosova,...

Gjermani, 52-vjeçari nga Kosova vret bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Opozita

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

Policia jep detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc, rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Detaje shtesë për vrasjen e dy personave në Gjakovë

para 11 muajve - Periskopi

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Policia jep detaje për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë

para 11 muajve - Bota Press

Mbrëmë në Gjakovë ndodhi një ngjarje tragjike ku mbeten të vdekur dy persona, transmeton Botapress.info Policia në raportin e saj thotë: “ I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura, në një...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Almakos

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Shenja

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - AlbPortali

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Arbresh

Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - RTV 21

Në Gjermani, një shqiptar nga Kosova vrau bashkëshorten dhe të dashurin e të bijës Një person i moshës 52 vjeçare me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Raportohet...

Gjermani: Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Ina

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Vriten dy vetë në Gjakovë, ja arsyet

para 11 muajve - Shekulli

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Këta janë emrat e të vrarit dhe të vetëvrarit në Gjakovë

para 11 muajve - Indeks online

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas Gazetës Express, Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Këta janë emrat e personave të vrarë sot në Gjakovë

para 11 muajve - Zeri

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Aktuale

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Këta janë emrat e personave të vrarë sot në Gjakovë

para 11 muajve - Lajmi.net

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Këta janë personat e vrarë në Gjakovë

para 11 muajve - Klan Kosova

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete. Rasti ka ndodh në fshatin Jahoc të Gjakovës rreth orës 19:00 Të vdekur janë P. S. i lindur me 1962 mashkull dhe K. M. i lindur me 1972, ndërsa...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar...

E rëndë në Kosovë, ekzekuton një person dhe më pas vetëvritet

para 11 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Kosovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:55 në fshatin Jahoc në Gjakovë, ku një person me iniciale K.M., ka qëlluar me armë zjarri...

Këta janë emrat e të vrarit dhe të vetëvrarit në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Gazeta Express ka mësuar se Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Fakti Ditor

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga...

Këta janë emrat e të dy të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - GazetaBlic

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Express ka mësuar se Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Këta janë personat e vrarë sonte në Gjakovë

para 11 muajve - Indeks online

(I plotësuar)- Sipas burimeve të Indeksonline, personat të cilët humbën jetën nga të shtënat me armë sonte në Gjakovë janë familjarë. Njëri prej tyre po tentonte të bënte vetëvrasje, teksa tjetri provoj...

Vlorë, 52 vjeçari vetëvritet me armë gjahu, vuante nga shëndeti mendor

para 11 muajve - Sot News

Një 52 vjeçar nga Vlora është vetëvrarë më armë gjahur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40 të së dielës në fshatin Babicë e Madhe. “Në banesën e tij është gjetur i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi F.A.,...

Këta janë personat e vrarë në Gjakovë

para 11 muajve - Zeri

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete. Rasti ka ndodh në fshatin Jahoc të Gjakovës rreth orës 19:00 Të vdekur janë P. S. i lindur me 1962 mashkull dhe K. M. i lindur me 1972, ndërsa...

Vlorë, i sëmuri mendor vret veten me armë të gjahut

para 11 muajve - Shekulli

Një burrë 52 vjeç nga Vlora është vetëvrarë me armë gjahu. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 20:45 minuta në fshatin Babicë e Madhe. Policia tha se viktima është shtetasi me iniciale F.A. Viktima është...

Vrasja në Gjakovë ndodhi në restorant

para 11 muajve - GazetaBlic

Personi me inicialet K.M, i datëlindjes 1962, vrau sot me armë zjarri personin me inicialet P.M në Jahoc të Gjakovës, e më pas vrau edhe veten. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, vrasja ka ndodhur në restorantin...

Vriten dy vetë në Gjakovë, ja arsyet

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes...

Sërish në Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Syri

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Portalb

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

Vriten dy vetë në Gjakovë, ja arsyet

para 11 muajve - Fakti Ditor

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Foto/ Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Klan

Një krim në një familje shqiptare ka ndodhur në Baden-Württemberg të Gjermanisë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë, kur një 52-vjeçar vrau bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Mediat gjermane shkruajnë...

Vetëvritet me armë gjahu një 52-vjeçar nga Vlora

para 11 muajve - Albeu

Një 52 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu . Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Babicë e Madhe Vlorë, ku në banesën e tij është gjetur i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi F.A., 52 vjeç....

Policia jep detaje për vrasjen dhe vetëvrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Koha.net

Sot rreth orës 18:55 në Gjakovë një person ka vrarë një tjetër e më pas edhe veten. Koha.net ka mësuar se vrasja ka ndodhur në Jahoc të Gjakovës, ndërsa policia ka njoftuar se bëhet fjalë për personin...

52 vjeçari nga Vlora bën vetëvrasje me armë gjahu. Vuante nga çrregullime mendore

para 11 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e sotme një tjetër ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Vlorës. Një 52-vjeçar është vetëvrarë më armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40 të së dielës në fshatin Babicë e Madhe. Policia...

Policia jep detaje për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Koha.net

Sot rreth orës 18:55 në Gjakovë një person ka vrarë një tjetër e më pas edhe veten. Koha.net ka mësuar se vrasja ka ndodhur në Jahoc të Gjakovës, ndërsa policia ka njoftuar se bëhet fjalë për personin...

E rëndë në Vlorë, vetëvritet me armë gjahu një person në banesën e tij

para 11 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40, në fshatin Babicë e Madhe, ku një person është vetëvrarë me armë gjahu në banesën...

Vlorë, i sëmuri mendor i jep fund jetës me armë gjahur

para 11 muajve - Ora news

Një 52-vjeçar nga Vlora është vetëvrarë më armë gjahur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40 të së dielës në fshatin Babicë e Madhe. Policia thotë se “në banesën e tij është gjetur i vetëvrarë me armë gjahu...

Tronditet sërish Vlora, ndodh vetëvrasja e dytë brenda ditës…

para 11 muajve - Standard

Tronditet perseri qyteti i Vlores. Nje tjeter vetevrasje eshte regjistruar atje duke e cuar ne dy numrin e veteflijimeve te ndodhura brenda dites. Burimet zyrtare te policise, thane se në datë 16.07.2017,...

Detaje tjera të vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - RTV 21

Njëri është 45 vjeçar, ndërsa tjetri 55 Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera rreth ngjarjes në Jahoc të Gjakovës, ku një person ka vararë një tjetër dhe më pas edhe veten. Policia njofton se viktimat...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy persona kanë mbetur të vdekur në fshatin Jahoc të Gjakovës. Rasti është konfirmuar edhe nga policia e Kosovës. Të vdekur janë P. S. Dhe K. M. Në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Njoftimi i...

Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Njoftimi i plotë i policisë. Sot me datë 16. Korrik 2017 rreth orës 18: 55...

Sërish në Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Opozita

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Lajmi i Fundit: Në Gjakovë një person vret një tjetër më pas veten

para 11 muajve - Klan Kosova

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete. Rasti ka ndodh në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin e ka konfirmuar edhe Policia në Gjakovë. Policia thanë se vrasja ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje,...

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole.

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - GazetaBlic

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole.

Detaje për vrasjen e dy personave sonte në Gjakovë

para 11 muajve - Indeks online

(I plotësuar)- Sipas burimeve të Indeksonline, personat të cilët humbën jetën nga të shtënat me armë sonte në Gjakovë janë familjarë. Njëri prej tyre po tentonte të bënte vetëvrasje, teksa tjetri provoj...

Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Zeri

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima K.M së pari e ka vrarë personin...

Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima K.M së pari e ka vrarë personin...

Vret njërin e pastaj edhe veten: Dy të vrarë në Jahoc të Gjakoës

para 11 muajve - Telegrafi

Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë Kristë Gjokaj. Sipas Gjokajt, dy të vrarët...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - GazetaBlic

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Vrasjet...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Gjakovë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole.

Krim i rëndë në Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Shekulli

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur në qytezën e Nurentigenit në Gjermani. Një burrë 52 vjeç nga Kosova ka dyshime se ka vrarë bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij. Krimi ka ndodhur mbrëmjen...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - RTV 21

Viktimat ishin të moshës rreth 50 vjeçare Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas zëdhënësit të PK së Kosovës në Gjakovë, Krist Gjokaj, një person ka vrarë një tjetër dhe...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë ndodhi në restorant

para 11 muajve - Tetova Sot

Personi me inicialet K.M, i datëlindjes 1962, vrau sot me armë zjarri personin me inicialet P.M në Jahoc të Gjakovës, e më pas vrau edhe veten. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, vrasja ka ndodhur në restorantin...

Krim i rëndë në Gjakovë, dy të vrarë me armë

para 11 muajve - Syri

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës rreth 55 vjeç kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Sërish në Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Ora news

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

Tragjedi në Gjermani, shqiptari vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Mapo

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Vlorë, 53-vjeçari vetëvaret në banesën e tij

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës pasi është varur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia thotë se “ viktima...

Dy persona të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Indeks online

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës afro 55 vjeçare kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Në Gjakovë një person vret një tjetër më pas veten

para 11 muajve - Politiko

Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Koha.net, se bëhet fjalë për dy meshkuj rreth të 50′ve. Gjokaj ka treguar se vrasja ka ndodhur pas një zënke, me ç’rast njëri prej...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - BalkanWeb

GJERMANI – Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar...

Dy person të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Indeks online

Dy persona kanë humbur jetën para 1 orë në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës afro 55 vjeçare kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Zeri

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Në Gjakovë, një person vret një tjetër më pas veten

para 11 muajve - Koha.net

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete në fshatin Jahoc të Gjakovës. Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Koha.net, se bëhet fjalë për dy meshkuj...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Gazeta Express

Rreth orës 19:00 të ditës së sotme janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur, komandanti...

Krim i rëndë në Gjakovë: Dy persona rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - GazetaBlic

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Lajmi.net

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Antpress

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Shqiptari në Gjermani vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Nuretingen të Gjermanisë, aty ku një shqiptar 52 vjeçar nga Kosova ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij 45 vjeçare dhe të dashurin e vajzës . Ngjarja ka...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Antpress

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas zëdhënësit të PK së Kosovës në Gjakovë Krist Gjokaj, një person ka vrarë një tjetër dhe më pas edhe vetën. Ai ka konfirmuar për...

Detaje të tjera të vrasjes dhe vetëvrasjes në Gjakovë

para 11 muajve - Antpress

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera rreth ngjarjes në Jahoc të Gjakovës, ku për pasojë një person ka vararë një tjetër dhe më pas vetën. Policia njofton se viktimat janë meshkuj,  njëri i moshës...

Dy të Vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Kallxo

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Opozita

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Sherri në familje, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Nuretingen të Gjermanisë, aty ku një shqiptar 52 vjeçar nga Kosova ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij 45 vjeçare dhe të dashurin e vajzës. Ngjarja ka...

Vlorë, 53-vjeçari i jep fund jetës duke u varur me litar

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORE – Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia thotë se “viktima...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Standard

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Zhurnal

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

E rëndë në Gjermani, shqiptari qëllon dhe vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Syri

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Një burrë var veten në Vlorë

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Vlorës ka bërë me dije se një burrë ka varur veten në banesën e tij në qytetin bregdetar rreth orës 17.10 minuta. Forcat blu kanë bërë me dije se në lagjen “Lirimi” është gjendur i vetëvarur...

Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Tetova Sot

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Njoftimi i plotë i policisë. Sot me datë 16. Korrik 2017 rreth orës 18: 55...

Krim i rëndë në Gjakovë, dy të vrarë me armë

para 11 muajve - Opozita

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës rreth 55 vjeç kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 11 muajve - Indeks online

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Express

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Një burrë var veten në Vlorë

para 11 muajve - Shekulli

Policia e Vlorës ka bërë me dije se një burrë ka varur veten në banesën e tij në qytetin bregdetar rreth orës 17.10 minuta. Forcat blu kanë bërë me dije se në lagjen “Lirimi” është gjendur i vetëvarur...

Këta janë emrat e të vrarit dhe të vetëvrarit në Gjakovë

para 11 muajve - Sovrani

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas Gazetës Express, Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë

para 11 muajve - Lajmi.net

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Këta janë emrat e të vrarit dhe të vetëvrarit në Gjakovë

para 11 muajve - Arbresh

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas Gazetës Express, Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Burri nga Vlora i hep fund jetës tragjikisht në banesë, fqinjët njoftojnë policinë

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Këta janë emrat e personave të vrarë sot në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - Infokusi

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole.

Këta janë emrat e të dy të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - Bota Press

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Express ka mësuar se Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Klan Kosova

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë. E gjejnë …

para 11 muajve - Standard

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Burri nga Vlora i hep fund jetës tragjikisht në banesë, fqinjët njoftojnë policinë

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Vrasjet...

Vlorë, kryefamiljari vetëvaret në banesë

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, një person është vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë janë afruar në vendin e ngjarjes. Ngjarja...

E rëndë! Gjendet i vetëvarur në banesën e tij një person në Vlorë

para 11 muajve - NOA

Gjendet i vetëvarur një person në Vlorë. Një person me iniciale N.H., 53-vjeç, është gjetur i vetëvarur në banesë rreth orës 17:10. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në në lagjen "Lirimi, ndërsa në momentin...

Gjermani, shqiptari nga Kosova ekzekuton bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë me protagonistë shqiptarë të Kosovës ka ndodhur në Gjermani. Një 52-vjeçar nga Kosova, qëllon me armë zjarri bashkëshorten e tij 45-vjeçare dhe të dashurin e së bijës, duke i lënë  që...

Sërish në Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Periskopi

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Infokusi

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Dy të vrarët...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Opozita

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Related

E fundit/ Një burrë gjendet i vetëvarur në Vlorë

para 11 muajve - Opinion

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e tij...

Dalin emrat e dy të vrarëve sonte në Gjakovë

para 11 muajve - Periskopi

Një krim i rëndë ka tronditur Gjakovën këtë mbrëmje. Policia ka thënë se dy të vrarët janë personat me iniciale P.N dhe K.M, dhe se që të dy kishin rreth 50 vjeç. Siç është thënë në njoftimin e Policisë,...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Telegrafi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

53-vjeçari në Vlorë i jep fund jetës duke u varur me litar

para 11 muajve - Albeu

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës duke u vetë varur me litar në banesë n e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia njofton se bëhet...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë. E gjejnë ...

para 11 muajve - Syri

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Vlorë, 53-vjeçari i jep fund jetës duke u varur me litar

para 11 muajve - Ora news

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës pasi është varur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia thotë se “viktima...

Tjetër ngjarje e rëndë në Vlorë/ 53 vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ngjarjet e rënda që vijnë nga qyteti bregdetar i Vlorës duket se nuk kanë fund. Pasi ditën e djeshme 4 të rinj humbën jetën në det, sot vjen një tjetër tragjedi. Një 53 vjeçari i ka dhënë fund jetës duke...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Lajmi.net

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Gjakovë, dy të vrarë me armë

para 11 muajve - Opozita

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës rreth 55 vjeç kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Këta janë personat e vrarë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete. Rasti ka ndodh në fshatin Jahoc të Gjakovës rreth orës 19:00 Të vdekur janë P. S. i lindur me 1962 mashkull dhe K. M. i lindur me 1972, ndërsa...

Në Gjakovë, një person vret një tjetër më pas veten

para 11 muajve - Tetova Sot

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete në fshatin Jahoc të Gjakovës. Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Koha.net, se bëhet fjalë për dy meshkuj...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Zeri

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - GazetaBlic

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Vret njërin e pastaj edhe veten: Dy të vrarë në Jahoc të Gjakoës

para 11 muajve - Almakos

Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë Kristë Gjokaj. Sipas Gjokajt, dy të vrarët...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Opozita

Rreth orës 19:00 të ditës së sotme janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur, komandanti...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Albinfo

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga...

Krim i rëndë në Gjakovë: Dy persona rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - Infokusi

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

​Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Blitz

Një ngjarje ë rëndë është regjistruar në qytetin e Nurentingen të Gjermanisë, ku një shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës, duke i lënë ata të vdekur. Ngjarja...

Vetëvritet me armë gjahu një 52-vjeçar nga Vlora

para 11 muajve - Arbresh

Një 52 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Babicë e Madhe Vlorë, ku në banesën e tij është gjetur i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi F.A., 52 vjeç,...

Gjermani/ Krim brenda familjes, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - InfoShqip

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

E rëndë në Gjermani, shqiptari qëllon dhe vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Opozita

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Ky është vendi ku ndodhi vrasja e vetëvrasja në Gjakovë

para 11 muajve - Periskopi

Personi me inicialet K.M, i datëlindjes 1962, vrau sot me armë zjarri personin me inicialet P.M në Jahoc të Gjakovës, e më pas vrau edhe veten. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, vrasja ka ndodhur në restorantin...

Vrasja në Gjakovë ndodhi në restorant

para 11 muajve - Insajderi

Personi me inicialet K.M, i datëlindjes 1962, vrau sot me armë zjarri personin me inicialet P.M në Jahoc të Gjakovës, e më pas vrau edhe veten. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, vrasja ka ndodhur në restorantin...

Flet Policia e Gjakovës, tregon identitetin e dy të vrarëve

para 11 muajve - Periskopi

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole. Reklamë Reklamë

Policia jep detaje për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës ka publikuar inicialet e dy personave të vdekur sot rreth orës 19:00 në Gjakovë. Siç njofton policia përmes një komunikate për media, ngjarja ka ndodhur në restorantin “Glory” në fshatin...

Detaje për vrasjen e dy personave sonte në Gjakovë

para 11 muajve - Arbresh

(I plotësuar)-Sipas burimeve të Indeksonline, personat të cilët humbën jetën nga të shtënat me armë sonte në Gjakovë janë familjarë. Njëri prej tyre po tentonte të bënte vetëvrasje, teksa tjetri provoj...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima K.M së pari e ka vrarë personin...

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - Bota Press

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Blero nuk përmbahet, e puthë Afronën midis emisionit (Video) Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Lajm

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Detaje të tjera të vrasjes dhe vetëvrasjes në Gjakovë

para 11 muajve - KosovaPress

Policia njofton se viktimat janë meshkuj,  njëri i moshës 55 dhe tjetri 45 vjeç. Njoftimi i PK-së Sot me datë 16. Korrik 2017 rrethë orës 18: 55 minuta, Stacioni  Policor në Gjakovë përmes telefonit është...

Detaje të tjera të vrasjes dhe vetëvrasjes në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera rreth ngjarjes në Jahoc të Gjakovës, ku për pasojë një person ka vararë një tjetër dhe më pas vetën. Policia njofton se viktimat janë meshkuj,  njëri i moshës...

Dy tragjedi në familjet kosovare brenda dy javësh në Gjermani

para 11 muajve - Insajderi

Vrasje të grave, të vajzës, e të të afërmve të tjerë të familjes. Dy tragjedi brenda familjeve kosovare në Gjermani kanë ndodhur gjatë muajit korrik të këtij viti. Njëra në Marburg, e tjetra në Nurentingen....

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Tetova Sot

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Vlorë/ Një 53 vjeçar vetëvaret në banesën e tij

para 11 muajve - Java News

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Opozita

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas zëdhënësit të PK së Kosovës në Gjakovë Krist Gjokaj, një person ka vrarë një tjetër dhe më pas edhe vetën. Ai ka konfirmuar për...

Dy persona në Gjakovë rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Crime Scene Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i...

Vret një person, pastaj gjakovari vret edhe veten

para 11 muajve - Insajderi

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete në fshatin Jahoc të Gjakovës. Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë se bëhet fjalë për dy meshkuj rreth të 50-ave,...

Dy persona të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Sovrani

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës afro 55 vjeçare kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë. E gjejnë …

para 11 muajve - Opozita

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Tjetër ngjarje e rëndë në Vlorë/ 53 vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

para 11 muajve - Tetova Sot

Ngjarjet e rënda që vijnë nga qyteti bregdetar i Vlorës duket se nuk kanë fund. Pasi ditën e djeshme 4 të rinj humbën jetën në det, sot vjen një tjetër tragjedi. Një 53 vjeçari i ka dhënë fund jetës duke...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë. E gjejnë …

para 11 muajve - Tetova Sot

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Tetova Sot

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Dy persona të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Arbresh

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës afro 55 vjeçare kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Tjetër ngjarje e rëndë në Vlorë/ 53 vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

para 11 muajve - Opozita

Ngjarjet e rënda që vijnë nga qyteti bregdetar i Vlorës duket se nuk kanë fund. Pasi ditën e djeshme 4 të rinj humbën jetën në det, sot vjen një tjetër tragjedi. Një 53 vjeçari i ka dhënë fund jetës duke...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Rreth orës 19:00 të ditës së sotme janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur, komandanti...

Krim i rëndë në Gjakovë: Dy persona rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - Bota Press

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Krim i rëndë në Gjakovë: Dy persona rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - Periskopi

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Infokusi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Crime Scene Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Almakos

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 11 muajve - Gazeta e re

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Një burrë var veten në Vlorë

para 11 muajve - Arbresh

Policia e Vlorës ka bërë me dije se një burrë ka varur veten në banesën e tij në qytetin bregdetar rreth orës 17.10 minuta. Forcat blu kanë bërë me dije se në lagjen “Lirimi” është gjendur i vetëvarur...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 11 muajve - Arbresh

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Burri nga Vlora i hep fund jetës tragjikisht në banesë, fqinjët njoftojnë policinë

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Vlorë, 53-vjeçari i jep fund jetës duke u varur me litar

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës pasi është varur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia thotë se “viktima...

Burri nga Vlora i hep fund jetës tragjikisht në banesë, fqinjët njoftojnë policinë

para 11 muajve - Sovrani

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Sovrani

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Bota Press

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Periskopi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Insajderi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK