http://kariera.mk

VMRO akuzon PPS-në: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - Flaka

Sipas tyre, kërkesa për paraburgim për udhëheqësinë e VMRO-DPMNE–së e dërguar për apel, është fyerje dhe presion ndaj gjykatës që të mos i përmbys vendimet e padrejta për marrjen e pasaportës të të akuzuarve....

VMRO: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - Antpress

VMRO-DPMNE akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit. Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë  se krerët e partisë nuk e kanë në plan të arratisën dhe duhet...

Udhëheqësit e VMRO-së nuk e kanë në plan arratisjen, kërkojnë t’u kthehen pasaportat

para 11 muajve - Koha.net

VMRO-DPMNE akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit. Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë se krerët e partisë nuk e kanë në plan të arratisën dhe duhet...

VMRO: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - GazetaBlic

VMRO-DPMNE akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit. Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë se krerët e partisë nuk e kanë në plan të arratisën dhe duhet...

VMRO-DPMNE: Udhëheqja e VMRO-së nuk e ka ndërmend të arratiset nga vendi

para 11 muajve - Gazeta Express

VMRO-DPMNE sot në konferencën për shtyp ka akuzuar Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit, sipas kësaj partie, kjo prokurori po vepron me motive politike, dhe bën me dije se krerët e partisë...

VMRO: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - Lexo

VMRO-DPMNE akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit. Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë  se krerët e partisë nuk e kanë në plan të arratisën dhe duhet...

VMRO akuzon PPS-në: krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - MRT

VMRO-DPMNE e akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit... Sipas tyre, kërkesa për paraburgim për udhëheqësinë e VMRO-DPMNE–së e dërguar për apel, është fyerje dhe presion ndaj gjykatës...

VMRO-DPMNE: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - VMRO-DPMNE akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit. Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë  se krerët e partisë nuk e kanë në plan...

VMRO: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - Alsat-M

VMRO-DPMNE akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit. Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë  se krerët e partisë nuk e kanë në plan të arratisën dhe duhet...

VMRO-DPMNE: Udhëheqësit e Partisë nuk e kanë ndër mend të arratisen

para 11 muajve - Fakti Ditor

VMRO-DPMNE sot në konferencën për shtyp ka akuzuar Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit, sipas kësaj partie, kjo prokurori po vepron me motive politike, dhe bën me dije se krerët e partisë...

VMRO: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - Gazeta e re

VMRO-DPMNE akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit. Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë se krerët e partisë nuk e kanë në plan të arratisën dhe duhet...

VMRO: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë  se krerët e partisë nuk e kanë në plan të arratisën dhe duhet t’u kthehet pasaporta. Kërkesa për paraburgim për udhëheqësin e VMRO-DPMNE...

VMRO: Krerët e partisë nuk do të arratisen nga vendi

para 11 muajve - Almakos

17 July VMRO-DPMNE akuzon Prokurorinë Speciale për ankesat në Gjykatën e Apelit. Sipas tyre, kjo prokurori vepron me motive politike kurse pretendojnë  se krerët e partisë nuk e kanë në plan të arratisën...

VMRO-DPMNE: Gjykata të mos vendosë sipas presioneve

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjykata duhet të punojë vetëm sipas ligjit dhe Kushtetutës dhe assesi ndryshe, ndërsa si reprezent i pushtetit të tretë nuk guxon t’i nënshtrohet dhe vendosë sipas sugjerimeve dhe presioneve, porositi...

VMRO-DPMNE: Gjykata të mos vendosë sipas presioneve

para 11 muajve - Albeu

Gjykata duhet të punojë vetëm sipas ligjit dhe Kushtetutës dhe assesi ndryshe, ndërsa si reprezent i pushtetit të tretë nuk guxon t’i nënshtrohet dhe vendosë sipas sugjerimeve dhe presioneve, porositi...

VMRO-DPMNE: Gjykata të mos vendos sipas presioneve

para 11 muajve - RTV 21

VMRO porositi të mos nënshtrohet Gjykata Gjykata duhet të punojë vetëm sipas ligjit dhe Kushtetutës dhe assesi ndryshe, ndërsa si reprezent i pushtetit të tretë nuk guxon t’i nënshtrohet dhe vendosë sipas...

VMRO-DPMNE: Gjykata të mos u nënshtrohet dhe vendosë sipas presioneve dhe sugjerimeve

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - Gjykata duhet të punojë vetëm sipas ligjit dhe Kushtetutës dhe assesi ndryshe, ndërsa si reprezent i pushtetit të tretë nuk guxon t'i nënshtrohet dhe vendosë sipas sugjerimeve dhe presioneve,...

VMRO-DPMNE: GJYKATA TË MOS U NËNSHTROHET DHE VENDOSË SIPAS PRESIONEVE DHE SUGJERIMEVE

para 11 muajve - TV21

Gjykata duhet të punojë vetëm sipas ligjit dhe Kushtetutës dhe assesi ndryshe, ndërsa si reprezent i pushtetit të tretë nuk guxon t’i nënshtrohet dhe vendosë sipas sugjerimeve dhe presioneve, porositi...

VMRO-DPMNE: Gjykata të mos u nënshtrohet dhe vendosë sipas presioneve dhe sugjerimeve

para 11 muajve - Almakos

Gjykata duhet të punojë vetëm sipas ligjit dhe Kushtetutës dhe assesi ndryshe, ndërsa si reprezent i pushtetit të tretë nuk guxon t’i nënshtrohet dhe vendosë sipas sugjerimeve dhe presioneve, porositi...

VMRO-DPMNE: Gjykata të mos u nënshtrohet dhe vendosë sipas presioneve dhe sugjerimeve

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjykata duhet të punojë vetëm sipas ligjit dhe Kushtetutës dhe assesi ndryshe, ndërsa si reprezent i pushtetit të tretë nuk guxon t’i nënshtrohet dhe vendosë sipas sugjerimeve dhe presioneve, porositi...

VMRO-DPMNE: Gjykata të mos u nënshtrohet dhe vendosë sipas presioneve dhe sugjerimeve

para 11 muajve - Kurir

Sipas Orce Gjorgjievski nga VMRO-DPMNE-ja, procedurat penale të Prokurorisë Speciale Publike janë tendencioze dhe plotësisht të motivuara politike, ndërsa kërkesat për paraburgim për udhëheqësinë e VMRO-DPMNE-së...

VMRO akuzon PSP-në, dorë e zgjatur e pushtetit

para 11 muajve - MRT

As sot nuk kanë munguar akuzat e pjesetareve te VMRO-DPMNE-se.... As sot nuk kanë munguar akuzat e pjesetareve te VMRO-DPMNE-se ndaj punes se Prokurorise Speciale lidhur me ankesat e dorezuara para gjykates...

VMRO-ja opozitare: PSP-ja po i ndihmon LSDM-së në prag të zgjedhjeve lokale

para 11 muajve - Flaka

Darko Kostovski nga VMRO-DPMNE e akuzoi Prokurorinë Speciale Publike se vepron dhe është nën kontrollë të Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë. Sipas tij, të gjitha akuzat e ngritura të PSP-së dhe të...

VMRO: Specialja po i ndihmon LSDM-së në prag të zgjedhjeve lokale

para 11 muajve - Gazeta Express

Darko Kostovski nga VMRO-DPMNE e akuzoi Prokurorinë Speciale Publike se vepron dhe është nën kontrollë të Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë. Sipas tij, të gjitha akuzat e ngritura të PSP-së dhe të...

VMRO-DPMNE: PSP po i ndihmon LSDM-së në prag të zgjedhjeve lokale

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 korrik - Darko Kostovski nga VMRO-DPMNE e akuzoi Prokurorinë Speciale Publike se vepron dhe është nën kontrollë të Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë. Sipas tij, të gjitha akuzat e ngritura...

OBRM-PDUKM: Prokuroria Speciale ndihmon Zaevin dhe LSDM-në në prag të zgjedhjeve lokale

para 11 muajve - Telegrafi

Darko Kostovski nga OBRM-PDUKM-ja e akuzoi Prokurorinë Speciale Publike (PSP) se vepron dhe është nën kontrollë të Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë (LSDM). Sipas tij, të gjitha akuzat e ngritura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK