http://kariera.mk

Bie mbështetja për Presidentin Trump

para 9 muajve - Aktuale

Në anketën e përbashkët të gazetës “Washington Post” dhe televizionit ABC, mbështetja për zotin Trump ka rnë nga 42 për qind në muajin prill, në 36 për qind në korrik. Ndërkohë, është shtuar mosmiratimi,...

E ardhmja e kujdesit shëndetësor në Amerikë

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

E ardhmja e kujdesit shëndetësor të Amerikës mbetet një çështje e hapur, tani që republikanët e kanë shtyrë përsëri hedhjen në votë të planit të tyre për të zëvendësuar ligjin e ish-presidentit Obama,...

Anketë e re, bie mbështetja për presidentin Trump në SHBA

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Sipas një ankete të re, popullariteti i presidentit Donald Trump ka rënë gjatë 2-3 muajve të fundit. Në anketën e përbashkët të gazetës “Washington Post” dhe televizionit ABC, mbështetja për zotin Trump...

Akuza të reja mediave, Trump: Po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Lexo

Presidenti Donald Trump kritikoi sërish median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - Top Channel

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Trump kritikon mediat: “Po shkatërrojnë demokracinë!”

para 9 muajve - RTSH

Presidenti Donald Trump kritikoi përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juristë ruse, pasi i ishte...

Bie popullariteti i Trumpit, vetëm 36% mbështesin veprimet e tij

para 9 muajve - Alsat-M

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trumpit në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Akuza të reja mediave, Trump: Po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Top Channel

Presidenti Donald Trump kritikoi sërish median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Servilizmi i Trumpit ndaj Rusisë ka dhënë shumë pak rezultate

para 9 muajve - Ina

Ka disa shenja shpresëdhënëse, duke përfshirë një armëpushim të kufizuar në Sirinë jugperëndimore. Gjithashtu, administrata emëroi një ish-ambasador amerikan në NATO, Kurt Volker, i cili është i njohur...

Servilizmi i Trump ndaj Rusisë ka dhënë shumë pak rezultate

para 9 muajve - Gazeta Tema

Edhe pa zgjerimin e skandalit të ndërhyrjes së zgjedhjeve, Presidenti Trump do ta kishte pasur të vështirë të menaxhonte marrëdhëniet e Amerikës me Rusinë, të cilat janë aq të tensionuara sa kurrë më parë...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - RTV 21

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

​Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - Indeks online

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - GazetaBlic

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Servilizmi i Trumpit ndaj Rusisë ka dhënë shumë pak rezultate

para 9 muajve - Gazeta Express

Ka disa shenja shpresëdhënëse, duke përfshirë një armëpushim të kufizuar në Sirinë jugperëndimore. Gjithashtu, administrata emëroi një ish-ambasador amerikan në NATO, Kurt Volker, i cili është i njohur...

Bie popullariteti i Trumpit

para 9 muajve - Almakos

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale.Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Bie popullariteti i Trumpit

para 9 muajve - Shenja

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale.Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Trump akuzon përsëri mediat

para 9 muajve - Portalb

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Trump: Mediat po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Politiko

Presidenti i bëri këto komente në “Twitter”, nga resorti i tij i golfit në Bedminster, të Nju Xhërsit. Ai i doli përsëri në mbrojtje takimit të të birit, Donald Trump Jr., me Natalia Veselnitskaya në qershor...

Trump akuzon mediat se po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Koha.net

Presidenti Donald Trump kritikoi sërish median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Trump: Media amerikane po shkatërron demokracinë me lajmet e rreme

para 9 muajve - Shekulli

Presidenti Donald Trump kritikon përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Donald Trump në pikiatë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Sipas një ankete të re, popullariteti i presidentit Donald Trump ka rënë gjatë 2-3 muajve të fundit. Në anketën e përbashkët të gazetës “Washington Post” dhe televizionit ABC, mbështetja për zotin Trump...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - Infokusi

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - Antpress

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - 24 ore

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Bie popullariteti i Trumpit

para 9 muajve - AlbPortali

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale.Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Trump vazhdon akuzat ndaj mediave: Po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Lajmi.net

Presidenti Donald Trump kritikoi sërish median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Trump-in nuk e duan më amerikanët: Kështu thonë sondazhet

para 9 muajve - Bota Press

Sondazhi i Washington Post/ABC News,  i cili dha vlerësimin gjashtëmujor të Trump, erdhi mes polemikave në rritje rreth ndërhyrjes ruse në zgjedhjet e vitit 2016. Vlerësimi i miratimit të Trump është vënë...

Trump përsëri sulm mediave: Po shkatërroni demokracinë

para 9 muajve - Shqiptarja

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - Sovrani

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Trump në kundërsulm: Clinton mund të fshinte 3000 e-maile, djali im qortohet nga media e lajmeve të rreme

para 9 muajve - BalkanWeb

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Akuza të reja mediave, Trump: Po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Flaka

Presidenti Donald Trump kritikoi sërish median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Donald Trump në pikiatë

para 9 muajve - Lexo

Sipas një ankete të re, popullariteti i presidentit Donald Trump ka rënë gjatë 2-3 muajve të fundit. Në anketën e përbashkët të gazetës “Washington Post” dhe televizionit ABC, mbështetja për zotin Trump...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për "lajme të rreme"

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Donald Trump kritikoi përsëri ditën e djeshme median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse,...

Trump-in nuk e duan më amerikanët: Kështu thonë sondazhet

para 9 muajve - Periskopi

Sondazhi i Washington Post/ABC News,  i cili dha vlerësimin gjashtëmujor të Trump, erdhi mes polemikave në rritje rreth ndërhyrjes ruse në zgjedhjet e vitit 2016. Vlerësimi i miratimit të Trump është vënë...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - Gazeta e re

Vetëm 36% e amerikanëve e aprovojnë performancën e Donald Trump në zyrën ovale. Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara...

Akuza të reja mediave, Trump: Po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Almakos

Presidenti Donald Trump kritikoi sërish median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Bie popullariteti i Trump, vetëm 36% miratojnë veprimet

para 9 muajve - KosovaPress

Sondazhi i fundit i realizuar nga “Washington Post”/”ABC News” tregon se popullariteti i Presidentit të Shteteve të Bashkuara ka rënë në nivelin më të ulët të 6 muajve të para në detyrë të një kryetari...

SONDAZHI/ Bie ndjeshëm mbështetja për Presidentin Trump

para 9 muajve - Java News

Sipas një ankete të re, popullariteti i presidentit Donald Trump ka rënë gjatë 2-3 muajve të fundit. Në anketën e përbashkët të gazetës “Washington Post” dhe televizionit ABC, mbështetja për zotin Trump...

Trump vazhdon akuzat ndaj mediave: Po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Infokusi

Presidenti Donald Trump kritikoi sërish median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Trump sulmon mediat, i akuzon se po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Java News

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Akuza të reja mediave, Trump: Po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - KosovaPress

Presidenti i bëri këto komente në “Twitter”, nga resorti i tij i golfit në Bedminster, të New Jersit. Ai i doli përsëri në mbrojtje takimit të të birit, Donald Trump Jr., me Natalia Veselnitskaya në qershor...

Trump: Mediat po shkatërrojnë demokracinë

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti Donald Trump kritikoi sërish median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i ishte...

Vijon rënia: Donald Trump ka shkallën më të ulët të miratimit nga publiku në 70 vjetët e fundit

para 9 muajve - Te Sheshi

Shkalla e miratimit nga publiku për presidentin amerikan, Donald Trump ka rënë dukshëm, tregon një sondazh që fokusohet në perceptimin e amerikanëve për axhendën e politikës së brendshme në ngërç dhe zbehjen...

TRUMP AKUZON PËRSËRI MEDIAT

para 9 muajve - TV21

”Lajmet e rreme janë duke shkatërruar demokracinë në vendin tonë” Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin...

Trumpi kritikon sërish mediat për “lajmet e rrejshme”, mbështetja për të bie në nivelin më të keq

para 9 muajve - Telegrafi

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Trump akuzon përsëri mediat

para 9 muajve - RTV 21

”Lajmet e rrme janë duke shkatërruar demokracinë në vendin tonë” Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për “lajme të rreme”

para 9 muajve - Arbresh

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

SHBA, Trump kritikon sërish median për “lajme të rreme”

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për “lajme të rreme”

para 9 muajve - Lajmi.net

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Trump përsërit kritikat ndaj medias për “lajmet e rreme”: Po shkatërron demokracinë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për “lajme të rreme”

para 9 muajve - Ora news

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Presidenti Donald Trump e ka sërish me media, i kritikon për ‘lajme të rreme’

para 9 muajve - Syri

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Bie mbështetja për Presidentin Trump

para 9 muajve - Koha.net

Sipas një ankete të re, popullariteti i presidentit Donald Trump ka rënë gjatë 2-3 muajve të fundit. Në anketën e përbashkët të gazetës "Washington Post" dhe televizionit ABC, mbështetja për zotin Trump...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për "lajme të rreme"

para 9 muajve - Gazeta Express

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për "lajme të rreme"

para 9 muajve - Indeks online

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Trump kritikon përsëri mediat për “lajme të rreme”

para 9 muajve - Gazeta e re

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Trump kritikon përsëri mediat për “lajme të rreme”

para 9 muajve - KosovaPress

Presidenti i bëri këto komente në Twitter, nga rezorti i tij i golfit në Bedminster, të Nju Xhërsit. Ai i doli përsëri në mbrojtje takimit të të birit, Donald Trump Jr., me Natalia Veselnitskaya në qershor...

Trump: Lajmet e rreme janë duke shkatërruar demokracinë tonë

para 9 muajve - GazetaBlic

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Bie mbështetja për Presidentin Trump

para 9 muajve - Zhurnal

Uashington, 16 korrik - Sipas një ankete të re, popullariteti i presidentit Donald Trump ka rënë gjatë 2-3 muajve të fundit. Në anketën e përbashkët të gazetës “Washington Post” dhe televizionit ABC, mbështetja...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për "lajme të rreme"

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Trump përsërit kritikat ndaj medias për “lajmet e rreme”: Po shkatërron demokracinë

para 9 muajve - Lexo

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për “lajme të rreme”

para 9 muajve - Periskopi

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për “lajme të rreme”

para 9 muajve - Tetova Sot

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Bie mbështetja për Presidentin Trump

para 9 muajve - Lajmi.net

Sipas një ankete të re, popullariteti i presidentit Donald Trump ka rënë gjatë 2-3 muajve të fundit. Në anketën e përbashkët të gazetës “Washington Post” dhe televizionit ABC, mbështetja për zotin Trump...

Anketë e re, bie mbështetja për Presidentin Trump

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

Sipas një ankete të re, popullariteti i presidentit Donald Trump ka rënë gjatë 2-3 muajve të fundit. Në anketën e përbashkët të gazetës "Washington Post" dhe televizionit ABC, mbështetja për zotin Trump...

Presidenti Trump kritikon përsëri median për "lajme të rreme"

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Trump: Lajmet e rreme janë duke shkatërruar demokracinë tonë

para 9 muajve - Periskopi

Presidenti Donald Trump kritikoi sot përsëri median, duke e akuzuar se “po shkatërron demokracinë” me njoftimet që ka dhënë lidhur me takimin e djalit të tij vitin e kaluar me një juriste ruse, pasi i...

Donald Jr Trump po "kryqëzohet" për takimin me rusët, nëna e tij relaksohet në jaht

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Ivana Trump, ish gruaja e Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, është parë në një jaht në St Tropez, duke u relaksuar me miqtë e saj, përderisa djali i saj Donald Jr Trump u përfshi në skadalin...

Pse, por sinqerisht pse, Trump dashuron Rusinë kaq shumë?

para 9 muajve - Koha Jone

Nga Fareed Zakaria Zbulimet më të fundit në lidhje me Rusinë dhe fushatën e Presidentit Trump janë të dobishme sepse mund të ndihmojnë të zbulojnë misterin që ka qenë gjithmonë në qendër të kësaj historie....

Servilizmi i Trump ndaj Rusisë ka dhënë shumë pak rezultate

para 9 muajve - Lexo

Edhe pa zgjerimin e skandalit të ndërhyrjes së zgjedhjeve, Presidenti Trump do ta kishte pasur të vështirë të menaxhonte marrëdhëniet e Amerikës me Rusinë, të cilat janë aq të tensionuara sa kurrë më parë...

Pse, por sinqerisht pse, Trump dashuron Rusinë kaq shumë?

para 9 muajve - Gazeta Tema

Nga Fareed Zakaria Zbulimet më të fundit në lidhje me Rusinë dhe fushatën e Presidentit Trump janë të dobishme sepse mund të ndihmojnë të zbulojnë misterin që ka qenë gjithmonë në qendër të kësaj historie....

ANALIZA/ Një lidhje reale

para 9 muajve - Lexo

Për herë të parë ne kemi prova të qarta të lidhjeve të papërshtatshme mes Rusisë dhe rrethit të ngushtë të Trump-it. Këto zbulime mund të tregojnë shkelje “të cilat fare mirë mund të arrijnë deri tek vetë...

‘Djali i Donald Trumpit mori informacione dëmtuese për Clinton’

para 9 muajve - Tetova Sot

Vijojnë të zbulohen detaje të reja nga takimi i vitit të kaluar mes djalit të Presidentit Donald Trump dhe ndihmësve të tij me avokaten ruse Natalia Veselnitskaya. Rinat Akhmetshin, një ish-zyrtar sovjetik...

Donald Jr Trump po ‘kryqëzohet’ për takimin me rusët, nëna e tij relaksohet në jaht

para 9 muajve - Arbresh

Ivana Trump, ish gruaja e Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, është parë në një jaht në St Tropez, duke u relaksuar me miqtë e saj, përderisa djali i saj Donald Jr Trump u përfshi në skadalin e Shtëpisë...

Pse, por sinqerisht pse, Trump e dashuron Rusinë kaq shumë?

para 9 muajve - Shqiptarja

Zbulimet më të fundit në lidhje me Rusinë dhe fushatën e Presidentit Trump janë të dobishme sepse mund të ndihmojnë të zbulojnë misterin që ka qenë gjithmonë në qendër të kësaj historie. Pse Trump kishte...

Një lidhje reale

para 9 muajve - Insajderi

Për herë të parë ne kemi prova të qarta të lidhjeve të papërshtatshme mes Rusisë dhe rrethit të ngushtë të Trump-it. Këto zbulime mund të tregojnë shkelje “të cilat fare mirë mund të arrijnë deri tek vetë...

Pse, por sinqerisht pse, Trump dashuron Rusinë kaq shumë?

para 9 muajve - Lexo

Nga Fareed Zakaria/ Zbulimet më të fundit në lidhje me Rusinë dhe fushatën e Presidentit Trump janë të dobishme sepse mund të ndihmojnë të zbulojnë misterin që ka qenë gjithmonë në qendër të kësaj historie....

“Zbrit me shpejtësi nga treni i Trump para se të përplaset”

para 9 muajve - Gazeta Tema

“A do t’i thotë ai presidentit “jo””? Kjo pyetje ishte në zemër të deklaratës hapëse të Sen. Dianne Feinstein në dëgjimin e konfirmimit të së mërkurës për Christopher A. Wray, i emëruari nga Presidenti...

“Zbrit me shpejtësi nga treni i Trump para se të përplaset”

para 9 muajve - Lexo

“A do t’i thotë ai presidentit “jo””? Kjo pyetje ishte në zemër të deklaratës hapëse të Sen. Dianne Feinstein në dëgjimin e konfirmimit të së mërkurës për Christopher A. Wray, i emëruari nga Presidenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK