http://kariera.mk

Rreziku i përditësimit të ri të WhatsApp

para 10 muajve - Portalb

etëm pak ditë më parë WhatsApp bëri një përditësim të fundit të aplikacionit, ku tashmë mund të shpërndaje gjithçka, dhe çdo lloj dokumenti. Por përveç lehtësive të mundshme, ky përditësim ka dhe një rrezik...

Rreziku i përditësimit të ri të WhatsApp

para 10 muajve - Lexo

Vetëm pak ditë më parë WhatsApp bëri një përditësim të fundit të aplikacionit, ku tashmë mund të shpërndaje gjithçka, dhe çdo lloj dokumenti. Por përveç lehtësive të mundshme, ky përditësim ka dhe një...

Rreziku i përditësimit të ri të WhatsApp

para 10 muajve - Lajmi.net

Vetëm pak ditë më parë WhatsApp bëri një përditësim të fundit të aplikacionit, ku tashmë mund të shpërndaje gjithçka, dhe çdo lloj dokumenti. Por përveç lehtësive të mundshme, ky përditësim ka dhe një...

Rreziku i përditësimit të ri të WhatsApp

para 10 muajve - Mapo

Vetëm pak ditë më parë WhatsApp bëri një përditësim të fundit të aplikacionit, ku tashmë mund të shpërndaje gjithçka, dhe çdo lloj dokumenti. Por përveç lehtësive të mundshme, ky përditësim ka dhe një...

Kjo risi e WhatsApp do t’ju lehtësojë punët

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

WhatsApp lançoi ditën e djeshme një përditësim mjaft të rëndësishëm në aplikacionin Android dhe iOS. Më shumë se 1 miliard përdorues tashmë mund të ndajnë me familjen, miqtë dhe kolegët e tyre çfarëdolloj...

Rreziku i përditësimit të ri të WhatsApp

para 10 muajve - KosovaPress

Por përveç lehtësive të mundshme, ky përditësim ka dhe një rrezik në vetvete. Nëse jeni përdorues iPhone mund të përdorni këtë sherbim mesazhesh për të shpërndarë çdo lloj dokumenti, mjafton të jetë deri...

Rreziku i përditësimit të ri të WhatsApp

para 10 muajve - Infokusi

Vetëm pak ditë më parë WhatsApp bëri një përditësim të fundit të aplikacionit, ku tashmë mund të shpërndaje gjithçka, dhe çdo lloj dokumenti. Por përveç lehtësive të mundshme, ky përditësim ka dhe një...

WhatsApp sapo shtoi një veçori shumë të nevojshme

para 10 muajve - Zeri

Lajm i mirë për të ‘varurit’ nga WhatsApp – versioni më i fundit i aplikacionit tani ka një veçori të re dhe shumë të nevojshme. Në WhatsApp mund të dërgonit fotografi, video dhe GIF-a, por tani kjo nuk...

WhatsApp sapo shtoi një veçori shumë të nevojshme!

para 10 muajve - GazetaBlic

Lajm i mirë për të ‘varurit’ nga WhatsApp – versioni më i fundit i aplikacionit tani ka një veçori të re dhe shumë të nevojshme. Në WhatsApp mund të dërgonit fotografi, video dhe GIF-a, por tani kjo nuk...

WhatsApp sapo shtoi një veçori shumë të nevojshme

para 10 muajve - Lajmi.net

Lajm i mirë për të ‘varurit’ nga WhatsApp – versioni më i fundit i aplikacionit tani ka një veçori të re dhe shumë të nevojshme. Në WhatsApp mund të dërgonit fotografi, video dhe GIF-a, por tani kjo nuk...

WhatsApp sapo shtoi një veçori shumë të nevojshme

para 10 muajve - Gazeta Liria

Lajm i mirë për të ‘varurit’ nga WhatsApp – versioni më i fundit i aplikacionit tani ka një veçori të re dhe shumë të nevojshme. Në WhatsApp mund të dërgonit fotografi, video dhe GIF-a, por tani kjo nuk...

WhatsApp sapo shtoi një veçori shumë të nevojshme

para 10 muajve - Gazeta Express

Lajm i mirë për të ‘varurit’ nga WhatsApp – versioni më i fundit i aplikacionit tani ka një veçori të re dhe shumë të nevojshme. Në WhatsApp mund të dërgonit fotografi, video dhe GIF-a, por tani kjo nuk...

WhatsApp, tani mund të shpërndani gjithçka

para 10 muajve - Mapo

Prej sot në WhatsApp mund të shpërndash çfarëdolloj dosje apo dokumenti, jo vetëm pdf, foto apo video. Risia është në përditësimin e fundit të aplikacionit aktualisht për Android dhe shumë shpejt dhe për...

WhatsApp me risi të radhës

para 10 muajve - RTV 21

WhatsApp dërgoi ditën e djeshme një përditësim mjaft të rëndësishëm në aplikacionin Android dhe iOS Mëse 1 miliard përdorues tashmë mund të ndajnë me familjen, miqtë dhe kolegët e tyre çfarëdo lloj skedari....

Risia e WhatsApp, tashmë mund të dërgoni çdo lloj skedari

para 10 muajve - BalkanWeb

WhatsApp dërgoi ditën e djeshme një përditësim mjaft të rëndësishëm në aplikacionin Android dhe iOS. Mëse 1 miliard përdorues tashmë mund të ndajnë me familjen, miqtë dhe kolegët e tyre çfarëdo lloj skedari....

Në WhatsApp tani mund t'i dërgoni të gjitha

para 10 muajve - Indeks online

WhatsApp dërgoi ditën e djeshme një përditësim mjaft të rëndësishëm në aplikacionin Android dhe iOS. Më se 1 miliard përdorues tashmë mund të ndajnë me familjen, miqtë dhe kolegët e tyre çfarëdo lloj skedari....

Përditësohet WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tash

para 10 muajve - Lajmi.net

Përdoruesit e WhatsApp më në fund do të marrin një version të qëndrueshëm për të gjitha llojet e fajllave. Veçoria u bë e gatshme për përdoruesit e versionit beta të WhatsApp, por tani përditësimi i ri...

WhatsApp, tani mund të shpërndani gjithçka

para 10 muajve - Arbresh

Prej sot në WhatsApp mund të shpërndash çfarëdolloj dosje apo dokumenti, jo vetëm pdf, foto apo video. Risia është në përditësimin e fundit të aplikacionit aktualisht për Android dhe shumë shpejt dhe për...

Përditësohet WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tash

para 10 muajve - Tetova Sot

Përdoruesit e WhatsApp më në fund do të marrin një version të qëndrueshëm për të gjitha llojet e fajllave. Veçoria u bë e gatshme për përdoruesit e versionit beta të WhatsApp, por tani përditësimi i ri...

WhatsApp me përditësim të ri

para 10 muajve - Gazeta e re

WhatsApp dërgoi ditën e djeshme një përditësim mjaft të rëndësishëm në aplikacionin Android dhe iOS. Më se 1 miliard përdorues tashmë mund të ndajnë me familjen, miqtë dhe kolegët e tyre çfarëdo lloj skedari....

WhatsApp sjell risi të shumta dhe të nevojshme për miliona përdorues

para 10 muajve - Portalb

WhatsApp ka nxjerrë një përditësim për aplikacionin e saj në Android dhe iOS, duke i lejuar përdoruesit të ndajnë çdo lloj dokumenti me njëri-tjetrin. Nëse është një dokument PDF, një arkiv ZIP, një tabelë...

Përditësohet WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tash

para 10 muajve - Fol

Veçoria u bë e gatshme për përdoruesit e versionit beta të WhatsApp, por tani përditësimi i ri mund të shkarkohet nga Play Store e Android. Përditësimi i ri do ta bëjë më të lehtë për përdoruesit shpërndarjen...

WhatsApp sjell risi të shumta dhe të nevojshme për miliona përdorues

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... WhatsApp ka nxjerrë një përditësim për aplikacionin e saj në Android dhe iOS, duke i lejuar përdoruesit të ndajnë çdo lloj dokumenti me njëri-tjetrin. Nëse është një dokument PDF, një arkiv...

WhatsApp sjell risi të shumta dhe të nevojshme për miliona përdorues

para 10 muajve - Ina

WhatsApp ka nxjerrë një përditësim për aplikacionin e saj në Android dhe iOS, duke i lejuar përdoruesit të ndajnë çdo lloj dokumenti me njëri-tjetrin. Nëse është një dokument PDF, një arkiv ZIP, një tabelë...

Përditësohet WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tash

para 10 muajve - Infokusi

Përdoruesit e WhatsApp më në fund do të marrin një version të qëndrueshëm për të gjitha llojet e fajllave. Veçoria u bë e gatshme për përdoruesit e versionit beta të WhatsApp, por tani përditësimi i ri...

Përditësohet WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tash

para 10 muajve - Gazeta Express

Përdoruesit e WhatsApp më në fund do të marrin një version të qëndrueshëm për të gjitha llojet e fajllave. Veçoria u bë e gatshme për përdoruesit e versionit beta të WhatsApp, por tani përditësimi i ri...

WhatsApp, tani mund të shpërndani gjithçka

para 10 muajve - Insajderi

Prej sot në WhatsApp mund të shpërndash çfarëdolloj dosje apo dokumenti, jo vetëm pdf, foto apo video. Risia është në përditësimin e fundit të aplikacionit aktualisht për Android dhe shumë shpejt dhe për...

WhatsApp sjell risi të shumta dhe të nevojshme për miliona përdorues

para 10 muajve - Tetova Sot

WhatsApp ka nxjerrë një përditësim për aplikacionin e saj në Android dhe iOS, duke i lejuar përdoruesit të ndajnë çdo lloj dokumenti me njëri-tjetrin. Nëse është një dokument PDF, një arkiv ZIP, një tabelë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK