http://kariera.mk

Babai i krishterë vret të bijën, se donte të martohej me një mysliman

para 10 muajve - GazetaBlic

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Aktuale

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

Babai i krishterë vret të bijën, se donte të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Syri

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Me 6 thika kuzhine në duar, shqiptari ndjek në rrugë gruan që ta vrasë

para 10 muajve - Portalb

Shqiptari me iniciale J.V. tentoi të vriste gruan e tij pas një sherri mes tyre. Ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie mbrëmjen e djeshme në komunën “San Giorgio su Legnano” në Milano, Itali. Gruaja 35-vjeçare...

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Telegrafi

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

‘Çmendet’ shqiptari në Itali, i sulet bashkëshortes nga pas me 6 thika, por…

para 10 muajve - BalkanWeb

ITALI – Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia në Legano (Milano), pasi ka tentuar të vrasë bashkëshorten e tij me thikë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në banesën e një çifti shqiptar në San Giorgio, teksa...

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Klan Kosova

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

Ndoqi gruan me gjashtë thika për ta vrarë, arrestohet shqiptari

para 10 muajve - NOA

Policia e San Giorgio su Legnano në Itali ka arritur të prangosë një shtetas shqiptar, i akuzuar për dhunë në familje. Ai është një 43-vjeçar, me inicialet J.V, i cili ka tentuar ta godasë me thikë bashkëshorten...

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Indeks online

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

‘Çmendet’ shqiptari në Itali, i sulet bashkëshortes nga pas me 6 thika, por…

para 10 muajve - Standard

Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia në Legano (Milano), pasi ka tentuar të vrasë bashkëshorten e tij me thikë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në banesën e një çifti shqiptar në San Giorgio, teksa shqiptari...

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - GazetaBlic

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

Me 6 thika kuzhine në duar, shqiptari ndjek në rrugë gruan që ta vrasë

para 10 muajve - Syri

Shqiptari me iniciale J.V. tentoi të vriste gruan e tij pas një sherri mes tyre. Ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie mbrëmjen e djeshme në komunën “San Giorgio su Legnano” në Milano, Itali. Gruaja 35-vjeçare...

Shqiptarit i ?ikën? mendja , i sulet gruas nga pas me 6 thika por...

para 10 muajve - Albeu

Një 43 vjeçar shqiptar është prangosur sot nga policia e San Giorgio su Legnano në Itali, për dhunë në familje, shkruan larena.it Mediat italiane bëjnë të ditur se ai ka tentuar të vrasë gruan e tij për...

Çmendet shqiptari, i sulet gruas me 6 thika për ta vrarë…

para 10 muajve - Shekulli

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

Babai i krishterë vret të bijën, se donte të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Opozita

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Itali/ Shqiptari tenton të vrasë gruan për motive xhelozie, në pranga

para 10 muajve - Sot News

Policia italiane e San Giorgio su Legnano-s ka arrestuar sot një 43 vjeçar shqiptar me akuzën e dhunës në familje. Mediat italiane bëjnë të ditur se ai ka tentuar të vrasë gruan e tij për motive xhelozie....

Babai i krishterë vret të bijën, se donte të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Me 6 thika kuzhine në duar, shqiptari ndjek në rrugë gruan që ta vrasë

para 10 muajve - Antpress

Shqiptari me iniciale J.V. tentoi të vriste gruan e tij pas një sherri mes tyre. Ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie mbrëmjen e djeshme në komunën “San Giorgio su Legnano” në Milano, Itali. Gruaja 35-vjeçare...

Babai i krishterë vret të bijën, se donte të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Periskopi

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Almakos

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

Me 6 thika kuzhine në duar, shqiptari ndjek në rrugë gruan që ta vrasë

para 10 muajve - Opozita

Shqiptari me iniciale J.V. tentoi të vriste gruan e tij pas një sherri mes tyre. Ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie mbrëmjen e djeshme në komunën “San Giorgio su Legnano” në Milano, Itali. Gruaja 35-vjeçare...

Babai i krishterë vret të bijën, se donte të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Gazeta e re

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Ina

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Aktuale

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Gazeta Express

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Arbresh

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

‘Çmendet’ shqiptari në Itali, i sulet bashkëshortes nga pas me 6 thika

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia në Legano (Milano), pasi ka tentuar të vrasë bashkëshorten e tij me thikë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në banesën e një çifti shqiptar në San Giorgio, teksa shqiptari...

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Sovrani

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Periskopi

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

Shqiptari tenton ta vrasë gruan me 6 thika

para 10 muajve - Gazeta e re

Një burrë 43 vjeç shqiptar është arrestuar sot nga policia e san Giorgois në Legnano të Italisë për akuzën e dhunës në familje. Mediet italiane shkruajnë se shqiptari ka tentuar të vrasë me thikë gruan...

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Tetova Sot

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Arbresh

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të...

Vajza e krishtere që deshi të martohej me një mysliman, vritet nga babai

para 10 muajve - Insajderi

Një banor i krishterë nga qyteti Ramle i Izraelit qendror, është arrestuar të dielën nën akuzën se ka vrarë të bijën adoleshente për shkak se ajo ka qenë në lidhje dashurie me një djalosh të ri mysliman....

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Fakti Ditor

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Babai i krishterë e vret të bijën për shkak se deshi të martohej me një mysliman

para 10 muajve - Gazeta Liria

Një banor i krishterë në qytetin Ramle të Izraelit qendror është arrestuar të dielën dhe akuzohet për vrasjen e të bijës adoleshente për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me një djalosh të ri mysliman....

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Portalb

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Ina

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga Kosova,...

Gjermani, 52-vjeçari nga Kosova vret bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Opozita

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Almakos

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Shenja

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - AlbPortali

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Arbresh

Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - RTV 21

Në Gjermani, një shqiptar nga Kosova vrau bashkëshorten dhe të dashurin e të bijës Një person i moshës 52 vjeçare me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Raportohet...

Gjermani: Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Ina

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Aktuale

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Fakti Ditor

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Portalb

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

Foto/ Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Klan

Një krim në një familje shqiptare ka ndodhur në Baden-Württemberg të Gjermanisë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë, kur një 52-vjeçar vrau bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Mediat gjermane shkruajnë...

Krim i rëndë në Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Shekulli

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur në qytezën e Nurentigenit në Gjermani. Një burrë 52 vjeç nga Kosova ka dyshime se ka vrarë bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij. Krimi ka ndodhur mbrëmjen...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Ora news

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

Tragjedi në Gjermani, shqiptari vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Mapo

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - BalkanWeb

GJERMANI – Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Antpress

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Shqiptari në Gjermani vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Nuretingen të Gjermanisë, aty ku një shqiptar 52 vjeçar nga Kosova ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij 45 vjeçare dhe të dashurin e vajzës . Ngjarja ka...

Sherri në familje, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Nuretingen të Gjermanisë, aty ku një shqiptar 52 vjeçar nga Kosova ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij 45 vjeçare dhe të dashurin e vajzës. Ngjarja ka...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Standard

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Zhurnal

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

E rëndë në Gjermani, shqiptari qëllon dhe vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Syri

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Gazeta Express

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 10 muajve - Indeks online

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Klan Kosova

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Gjermani, shqiptari nga Kosova ekzekuton bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë me protagonistë shqiptarë të Kosovës ka ndodhur në Gjermani. Një 52-vjeçar nga Kosova, qëllon me armë zjarri bashkëshorten e tij 45-vjeçare dhe të dashurin e së bijës, duke i lënë  që...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Telegrafi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Lajmi.net

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Zeri

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - GazetaBlic

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Albinfo

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga...

​Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Blitz

Një ngjarje ë rëndë është regjistruar në qytetin e Nurentingen të Gjermanisë, ku një shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës, duke i lënë ata të vdekur. Ngjarja...

Gjermani/ Krim brenda familjes, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - InfoShqip

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

E rëndë në Gjermani, shqiptari qëllon dhe vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Opozita

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Lajm

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Dy tragjedi në familjet kosovare brenda dy javësh në Gjermani

para 10 muajve - Insajderi

Vrasje të grave, të vajzës, e të të afërmve të tjerë të familjes. Dy tragjedi brenda familjeve kosovare në Gjermani kanë ndodhur gjatë muajit korrik të këtij viti. Njëra në Marburg, e tjetra në Nurentingen....

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Tetova Sot

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Opozita

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Gazeta Liria

Crime Scene Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Tetova Sot

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Infokusi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Crime Scene Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Almakos

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 10 muajve - Gazeta e re

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 10 muajve - Arbresh

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Sovrani

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Bota Press

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Periskopi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 10 muajve - Insajderi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK