http://kariera.mk

Ja sa drejtori do ti takojnë BDI, LR-PDSH, por edhe RDK

para 11 muajve - Lajm

Grupet negociatore të partive të koalicionit qeverisës po diskutojnë për ndarjen e posteve të drejtorive. Siç mëson Alsat, në kuadër të ndarjes së kulaçit qeveritar, 70 drejtori dhe këshilla drejtues do...

Ja sa drejtori do ti takojnë BDI, LR-PDSH, por edhe RDK

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Grupet negociatore të partive të koalicionit qeverisës po diskutojnë për ndarjen e posteve të drejtorive. Siç mëson Alsat, në kuadër të ndarjes së kulaçit qeveritar, 70 drejtori dhe këshilla drejtues do...

Ja sa drejtori do t?i takojnë BDI-së, LR-PDSH-së dhe RDK-së

para 11 muajve - Albeu

Grupet negociatore të partive të koalicionit qeverisës po diskutojnë për ndarjen e posteve të drejtorive. Në kuadër të ndarjes së kulaçit qeveritar, 70 drejtori dhe këshilla drejtues do t’i takojnë BDI,...

Ja sa drejtori do t’i takojnë BDI dhe LR-PDSH

para 11 muajve - Lajm

Grupet negociatore të partive të koalicionit qeverisës po diskutojnë për ndarjen e posteve të drejtorive. Siç mëson Alsat, në kuadër të ndarjes së kulaçit qeveritar, 70 drejtori dhe këshilla drejtues do...

Ja sa drejtori do ti takojnë BDI, LR-PDSH, por edhe RDK

para 11 muajve - Ina

Grupet negociatore të partive të koalicionit qeverisës po diskutojnë për ndarjen e posteve të drejtorive. Siç mëson Alsat, në kuadër të ndarjes së kulaçit qeveritar, 70 drejtori dhe këshilla drejtues do...

Ndarja e drejtorive dhe këshillave drejtues, pak për shqiptarët

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Partitë e koalicionit qeveritar janë në përafrimi e sipërm të qëndrimeve për ndarjen e drejtorive dhe këshillave drejtues në kuadër të qeverisë dhe ministrive. Burime nga grupet e punës së partive...

Ja sa drejtori do ti takojnë BDI, LR-PDSH

para 11 muajve - Fol

Grupet negociatore të partive të koalicionit qeverisës po diskutojnë për ndarjen e posteve të drejtorive. Siç mëson Alsat, në kuadër të ndarjes së kulaçit qeveritar, 70 drejtori dhe këshilla drejtues do...

Emërimi i drejtorëve rrezikon të mbetet në shtator?

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - Me sa duket jo vetëm shkarkimi i prokurorit publik Marko Zvërlevski dhe Ligji për shqipen, por edhe emërimi i drejtorëve në institucionet shteëtrore dhe ndërmarrje rrezikon të mbetet...

Emërimi i drejtorëve rrezikon të mbetet në shtator?

para 11 muajve - Fol

Me sa duket jo vetëm shkarkimi i prokurorit publik Marko Zvërlevski dhe Ligji për shqipen, por edhe emërimi i drejtorëve në institucionet shteëtrore dhe ndërmarrje rrezikon të mbetet për në shtator. Partnerët...

Emërimi i drejtorëve rrezikon të mbetet në shtator?

para 11 muajve - Ina

Me sa duket jo vetëm shkarkimi i prokurorit publik Marko Zvërlevski dhe Ligji për shqipen, por edhe emërimi i drejtorëve në institucionet shteëtrore dhe ndërmarrje rrezikon të mbetet për në shtator. Partnerët...

LR-PDSH ja me cilët kandidatë po kalkulon për komunën e Tetovës?!

para 11 muajve - Ina

LR-PDSH po shqyrton disa kandidatura për garën për komunën e Tetovës. Siç mëson INA janë disa emra në lojë, duke nisur nga emra që nuk janë pjesë e këtij subjekti por që kanë autoritetet të madh në opinion....

Ja me cilët kandidatë LR-PDSH’ja, po kalkulon për komunën e Tetovës?!

para 11 muajve - Lajm

LR-PDSH po shqyrton disa kandidatura për garën për komunën e Tetovës. Siç mëson INA janë disa emra në lojë, duke nisur nga emra që nuk janë pjesë e këtij subjekti por që kanë autoritetet të madh në opinion....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK