http://kariera.mk

Skandali i mishit, dhjetra të arrestuar në Spanjë

para 9 muajve - Top Channel

Policia spanjolle arrestoi dhe akuzoi 65 persona për organizimin e një rrjeti të gjerë kriminal në të gjithë kontinentin që tregtonte mish kali nga kafshë në gjendje të keqe, të plakura, ose thjesht të...

Skandali i mishit – dhjetra të arrestuar në Spanjë

para 9 muajve - Insajderi

Policia spanjolle arrestoi dhe akuzoi 65 persona për organizimin e një rrjeti të gjerë kriminal në të gjithë kontinentin që tregtonte mish kali nga kafshë në gjendje të keqe, të plakura, ose thjesht të...

Skandali i mishit, dhjetra të arrestuar

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Policia spanjolle arrestoi dhe akuzoi 65 persona për organizimin e një rrjeti të gjerë kriminal në të gjithë kontinentin që tregtonte mish kali nga kafshë në gjendje të keqe, të plakura, ose thjesht të...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Almakos

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Shenja

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Telegrafi

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona

para 9 muajve - RTV 21

Europoli arreston 66 persona në Spanjë pas skandalit të mishit të kalit Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është...

Europol i arreston 66 persona për shitjen e mishit të papërdorshëm të kalit

para 9 muajve - Tetova Sot

Europoli ka njoftuar se 66 persona janë arrestuar për shkak se kanë bërë tregti me mish të kalit të papërdorshëm për konsumim njerëzor dhe se ka konfiskuar llogari bankare, prona dhe makina luksoze pas...

Europol arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Zeri

Agjencia policore evropiane, , ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Në kuadër të...

Europoli arreston 66 persona në Spanjë pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Tetova Sot

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Aktuale

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europol i arreston 66 persona për shitjen e mishit të papërdorshëm të kalit

para 9 muajve - Gazeta Express

Europoli ka njoftuar se 66 persona janë arrestuar për shkak se kanë bërë tregti me mish të kalit të papërdorshëm për konsumim njerëzor dhe se ka konfiskuar llogari bankare, prona dhe makina luksoze pas...

Europoli arreston 66 persona në Spanjë pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Portalb

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Ora news

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Skandali me mishin e kalit, 66 të arrestuar nga Europol

para 9 muajve - Respublica

Europol ka njoftuar arrestimin e 66 personave me dyshimin e tregtisë së mishit të kalit, të papërshtatshmëm për konsum njerëzor. Gjatë operacionit u sekuestruan llogari bankare, pasuri të paluajtshme dhe...

Skandali i mishit të kalit/ Europoli arreston 66 persona, ja detajet e operacionit

para 9 muajve - Shekulli

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - AlbPortali

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Loading......

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Koha.net

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - GazetaBlic

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Indeks online

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur ishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Lajmi.net

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona në Spanjë pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Syri

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona në Spanjë pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Opozita

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europol i arreston 66 persona për shitjen e mishit të papërdorshëm të kalit

para 9 muajve - Infokusi

Europoli ka njoftuar se 66 persona janë arrestuar për shkak se kanë bërë tregti me mish të kalit të papërdorshëm për konsumim njerëzor dhe se ka konfiskuar llogari bankare, prona dhe makina luksoze pas...

Europoli arreston 66 persona në Spanjë pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Lajm

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona në Spanjë pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Opozita

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europol i arreston 66 persona për shitjen e mishit të papërdorshëm të kalit

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Europoli ka njoftuar se 66 persona janë arrestuar për shkak se kanë bërë tregti me mish të kalit të papërdorshëm për konsumim njerëzor dhe se ka konfiskuar llogari bankare, prona dhe makina luksoze pas...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Sovrani

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Gazeta Liria

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Europoli arreston 66 persona pas skandalit të mishit të kalit

para 9 muajve - Gazeta e re

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njërëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

Skandali i mishit të kalit, arrestohen 66 persona

para 9 muajve - Periskopi

Në kuadër të hetimeve nga agjencia policore evropiane, Europol, bëhet e ditur që kanë arrestuar 66 persona të cilët kanë shitur mish të kalit i cili është cilësuar nga doktorët si jo i përdorshëm për njerëzit,...

Arreston 66 persona pas skandalit me mish kali

para 9 muajve - Insajderi

Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit, që është konsideruar i papërdorshëm për konsum njerëzor, transmeton Reuters. Në kuadër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK