http://kariera.mk

I riu godet me gotë 19-vjeçarin në një lokal në Golem

para 11 muajve - Klan Kosova

Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajës ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tirana është larguar nga vendi...

I riu godet me gotë 19-vjeçarin në një lokal në Golem

para 11 muajve - Indeks online

Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajës ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tirana është larguar nga vendi...

I riu godet me gotë 19-vjeçarin në një lokal në Golem

para 11 muajve - GazetaBlic

Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajës ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tirana është larguar nga vendi...

Plas sherri në një lokal në Tiranë, i riu godet me gotë 19-vjeçarin

para 11 muajve - Albeu

Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajë s ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tiranë është larguar nga vendi...

Përplasje fizike brenda një lokali në Golem, i riu godet me gotë 19 vjeçarin

para 11 muajve - Sot News

Një 27 vjeçar nga Tirana, ka goditur me gotë një 19 vjeçar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tiranë është larguar nga vendi i ngjarjes, dhe po punohet...

Sherr në lokal/ I riu nga Tirana ia plas me gotë 19-vjeçarit

para 11 muajve - Opozita

Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajës ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tiranë është larguar nga vendi...

I riu godet me gotë 19-vjeçarin në një lokal në Golem

para 11 muajve - Periskopi

Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajës ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tirana është larguar nga vendi...

I riu godet me gotë 19-vjeçarin në një lokal në Golem

para 11 muajve - Arbresh

Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajës ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tirana është larguar nga vendi...

I riu godet me gotë 19-vjeçarin në një lokal në Golem

para 11 muajve - Sovrani

Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajës ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Golem, ku pas sherrit i riu nga Tirana është larguar nga vendi...

Gomonia në Himarë godet 19-vjeçarin që po lahej në det, përfundon në spital

para 11 muajve - NOA

Një ngjarje që mund të kishte rezultuar fatale ka ndodhur në Himarë. Një 19-vjeçar është plagosur lehtë nga një gomone që drejtohej nga një 26-vjeçar, banues në Tiranë. Policia e Vlorës ka referuar materialet...

Himarë, i riu nga Tirana plagos me gomone 19- vjeçarin

para 11 muajve - Shqiptarja

Drejtimi i pakujdesshme i gomones nga një 26- vjeçar, ka çuar në plagosjen e një 19- vjeçari në plazhin e Potamit në Himarë. Mësohet se 19- vjeçari, J.J, nga Himara është plagosur katër ditë më parë nga...

Aksident në det, gomonia godet 19-vjeçarin që po lahej në Himarë. Përfundon në spital

para 11 muajve - Mapo

Policia e Vlorës ka referuar materialet në Prokurori për një 26-vjecar me inicialet N.T banues në Tiranë, pasi ka goditur nga pakujdesia me gomone në det në Himarë një 19 vjeçar me inicialet J.J, 19 vjeç....

Tiranasi plagos me gomone 19 vjeçarin nga Himara

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 26-vjecar banues në Tiranë ka plagosur me gomone në plazhin e Potamit, Himarë, shtetasin J.J., 19 vjeç, banues në Himarë. Policia e Vlorës bën me dije se i riu ndodhet në spital jashtë rrezikut për...

Aksident në det, gomonia godet 19-vjeçarin që po lahej në Himarë. Përfundon në spital

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORE – Policia e Vlorës ka referuar materialet në Prokurori për një 26-vjecar me inicialet N.T banues në Tiranë, pasi ka goditur nga pakujdesia me gomone në det një 19 vjeçar me inicialet J.J., 19 vjeç....

Gomonia godet fort të riun që po lahej në plazhin e Himarës

para 11 muajve - Gazeta Tema

Policia e Vlorës ka referuar materialet në Prokurori për një 26-vjecar me inicialet N.T banues në Tiranë, pasi ka goditur nga pakujdesia me gomone në det një 19 vjeçar me inicialet J.J., 19 vjeç. Ngjarja...

Incidenti në det, i riu nga Tirana përplas me gomone të riun në Himarë

para 11 muajve - Syri

Një 26 vjeçar  banues në Tiranë, ka plagosur me gomone një 19-vjeçar me inicialet J. J., banues në Himarë. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur një ditë më parë në plazhin e Potamit në Himarë, ndërsa policia...

Aksident në detin e Himarës, i riu plagos me gomone 19 vjeçarin

para 11 muajve - Sot News

Një aksident detar ka ndodhur para disa ditësh në Himarë. Policia e Vlorës, me anë të një njoftimi për media bën të ditur se një 26-vjecar banues në Tiranë, në plazhin e Potamit, Himarë, në brendësi të...

I riu plagos me gomone 19-vjeçarin nga Himara

para 11 muajve - Albeu

Një 26-vjecar banues në Tiranë, në plazhin e në plazhin e Potamit, Himarë, në brendësi të detit, ka plagosur lehtë nga pakujdesia, me gomone shtetasin J.J., 19 vjeç, banues në Himarë. Mësohet se i riu...

Kujdes kur laheni në det, mund ta pësoni si ky djalë në Himarë

para 11 muajve - NOA

Kishte hyrë për t’u larë në det, kur befas pranë tij kaloi një gomone, e cila e përplasi. Ngjarja ka ndodhur këtë të premte, ku nën akuzë është vënë N.T., 26 vjeç, banues në Tiranë. Ai dyshohet se në plazhin...

Incidenti në det, i riu nga Tirana përplas me gomone të riun në Himarë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një 26 vjeçar  banues në Tiranë, ka plagosur me gomone një 19-vjeçar me inicialet J. J., banues në Himarë. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur një ditë më parë në plazhin e Potamit në Himarë, ndërsa policia...

I riu nga Tirana plagos me gomone 19-vjeçarin në Himarë

para 11 muajve - Opozita

Një 26 vjeçar banues në Tiranë, ka plagosur plagosur lehtë me gomone shtetasin J.J., 19 vjeç, banues në Himarë. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur 4 ditë më parë në në plazhin e Potamit, Himarë dhe policia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK