http://kariera.mk

SHISH zbulon një tjetër “Lazarat”

para 10 muajve - Koha.net

Gjykata e Vlorës vendosi arrest me burg për 7 banorë të fshatit Drithas Llakatund në shtëpitë e të cilëve u sekuestruan tonelata me hashash, të dyshuara se ishin magazinuar nga kultivimi i bimës narkotike...

SHISH zbuloi “Lazaratin” tjetër

para 10 muajve - Top Channel

Gjykata e Vlorës vendosi arrest me burg për 7 banorë të fshatit Drithas Llakatund në shtëpitë e të cilëve u sekuestruan tonelata me hashash, të dyshuara se ishin magazinuar nga kultivimi i bimës narkotike...

SHISH zbuloi “Lazaratin” tjetër

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Gjykata e Vlorës vendosi arrest me burg për 7 banorë të fshatit Drithas Llakatund në shtëpitë e të cilëve u sekuestruan tonelata me hashash, të dyshuara se ishin magazinuar nga kultivimi i bimës narkotike...

Informacioni sekret që zbuloi “Lazaratin”

para 10 muajve - Opozita

Gjykata e Vlorës vendosi arrest me burg për 7 banorë të fshatit Drithas Llakatund në shtëpitë e të cilëve u sekuestruan tonelata me hashash, të dyshuara se ishin magazinuar nga kultivimi i bimës narkotike...

SHISH zbuloi “Lazaratin” tjetër

para 10 muajve - Koha Jone

Gjykata e Vlorës vendosi arrest me burg për 7 banorë të fshatit Drithas Llakatund në shtëpitë e të cilëve u sekuestruan tonelata me hashash, të dyshuara se ishin magazinuar nga kultivimi i bimës narkotike...

Droga e Kavajës, në burg transportuesit dhe pronarët e makinave

para 10 muajve - Top Channel

Më shumë se kushdo, shprehjen “në prokurori nuk dëgjohen fjalët por dokumentat” e kupton Arvis Muçaj. 24-vjeçari u arrestua në shtëpinë e tij në Vlorë disa orë pasi rezultoi se njëri nga 2 nga automjetet...

Droga në Llakatund, arrest me burg për 7 të arrestuar

para 10 muajve - Top Channel

Gjykata e Vlorës ka dhënë këtë të hënë masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në fshatin Drithas, ku më 14 korrik u sekuestrua sasia rekord prej 15 tonë lëndë narkotike. Trupa gjykuese ka vendosur...

Droga në Llakatund, burg për 8 të arrestuar; lirohet inspektori i policisë

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Gjykata e Vlorës ka dhënë këtë të hënë masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në fshatin Drithas, ku më 14 korrik u sekuestrua sasia rekord prej 15 tonë lëndë narkotike. Trupa gjykuese ka vendosur...

Droga në Kavajë, tregtari i makinave: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem

para 10 muajve - Shekulli

Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun...

Droga e Kavajës, i ndaluari: Po më merrni në qafë, martohem në gusht

para 10 muajve - Indeks online

Njëri nga të arrestuarit në operacioni antidrogë të fundjavës së kaluar në Kavajë, ku u sekuestrua rreth 1.3 ton kanabis sativa, mohon përfshirjen në trafik droge. Arvis Muçaj, ndaj të cilit gjykata vendosi...

Burg për 5 të arrestuarit e drogës së kapur në Kavajë, zbulohet një nga drejtuesit e grupit

para 10 muajve - Klan

Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë...

?Lum? drogë në Llakatund, 8 të tjerë arrest me burg

para 10 muajve - Albeu

Gjykata e Vlorës gjatë ditës së sotme vendosi masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në fshatin Drithas të Vlorës , ku më 14 korrik u sekuestrua një sasi rekord prej 15 tonë lëndë narkotike. “Arrest...

Droga e Kavajës, i ndaluari: Po më merrni në qafë, martohem në gusht

para 10 muajve - NOA

Njëri nga të arrestuarit në operacioni antidrogë të fundjavës së kaluar në Kavajë, ku u sekuestrua rreth 1.3 ton kanabis sativa, mohon përfshirjen në trafik droge. Arvis Muçaj, ndaj të cilit gjykata vendosi...

Droga në Llakatund, Gjykata lë në burg 8 të arrestuarit, lirohet inspektori i policisë

para 10 muajve - BalkanWeb

VLORE- Gjykata e Vlorës ka përcaktuar masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar ne fshatin Drithas, aty ku ne date 14 korrik u sekuestrua sasia rekord e lendes narkotike, mbi 15 tone. Inspektor Lirim...

Droga në Llakatund, gjykata liron një nga policët, 8 të tjerë në burg

para 10 muajve - Mapo

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë për nëntë personat e arrestuar në fshatin Drithas, aty ku në datë 14 korrik, u sekuestrua sasia rekord e lëndës narkotike prej 15.6 ton. Tetë prej të arrestuarve...

Droga në Kavajë, tregtari i makinave: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem!

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun...

Droga në Kavajë, tregtari i makinave: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem!

para 10 muajve - Gazeta Express

Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun...

Droga në Llakatund, burg për 8 të arrestuarit, lirohet inspektori i policisë

para 10 muajve - Gazeta Express

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 8 nga 9 të arrestuarit në fshatin Drithas, ku pak ditë më parë u sekuestruar një asi e madhe droge. Trupi gjykues ka vendosur masën ‘arrest me burg’ për 8 të arrestuarit,...

Droga në Llakatund, gjykata liron një nga policët, 8 të tjerë në burg

para 10 muajve - Shqiptarja

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë për nëntë personat e arrestuar në fshatin Drithas, aty ku në datë 14 korrik, u sekuestrua sasia rekord e lëndës narkotike prej 15.6 ton. Tetë prej të arrestuarve...

Lihen në burg 8 tëarrestuarit për 15 tonë drogë që u kap në Llakatund të Vlorës

para 10 muajve - ABC News

Gjykata e Vlorës vendosi arrest me burg për 8 nga 9 të arrestuarit për 15 tonë drogë që u sekuestrua në fshatin Llakatund të Vlorës. Një inspektor i zonës u la me masën detyrim paraqitje.

?Pilotit? të drogës i rrezikohet dasma: Mos më merrni në qafë, më 27 gusht martohem!

para 10 muajve - Albeu

Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun...

Droga në Llakatund/ Gjykata le të lirë inspektorin e policisë, burg pa afat për 8 të tjerët

para 10 muajve - Sot News

Gjykata e Vlorës ka përcaktuar masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në Vlorë, ku disa ditë më parë u sekuestrua 15 tonë hashash në fshatin Drithas të Llakatundit. Të arrestuarit janë inspektor Lirim...

15 ton drogë në Vlorë

para 10 muajve - Lajmi.net

Gjykata e Vlorës, në një seancë me dyer të mbyllura, ka përcaktuar masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në Vlorë, ku disa ditë më parë u sekuestrua rreth 15 tonë hashash. Gjykata e Vlorës ka dhënë...

Deklarata prekëse e “pilotit” të drogës në gjyq: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem!

para 10 muajve - Gazeta Tema

Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun...

1.3 ton në Kavajë, ja çfarë thanë në gjykatë të arrestuarit

para 10 muajve - Opinion

Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë...

Droga në Llakatund, gjykata lë në burg 8 të arrestuarit, lirohet inspektori i policisë

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Gjykata e Vlorës ka dhënë këtë të hënë masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në fshatin Drithas, ku më 14 korrik u sekuestrua sasia rekord prej 15 tonë lëndë narkotike. Trupa gjykuese ka vendosur...

VENDIMI/ Droga në Llakatund të Vlorës, Gjykata lë në burg 8 të arrestuarit

para 10 muajve - Gazeta Tema

Gjykata e Vlorës ka përcaktuar masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar ne fshatin Drithas, aty ku ne date 14 korrik u sekuestrua sasia rekord e lendes narkotike, mbi 15 tone. Inspektor Lirim Lamaj,...

Droga në Llakatund, burg për 8 të arrestuarit, lirohet inspektori i policisë

para 10 muajve - Ora news

Gjykata e Vlorës ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për 8 nga 9 të arrestuarit lidhur me kapjen e mbi 15 ton kanabis në fshatin Drithas të Llakatundit në Vlorë. Gjykata la në burg inspektorin...

VIDEO Operacioni “Bukoviç” Goditet Rrjetin e Drogës

para 10 muajve - Kallxo

Në një operacion të Policisë së rrethit të Shkodrës në malësinë e Madhe janë konfiskuar mbi 37 kilogramë drogë Sipas njoftimit të Policisë Shqiptarë në operacion janë konfiskuar  4 kilogramë e 124 Heroinë...

U kapën me drogë në Llakatund, jepet masa e sigurisë për 9 të dyshuarit

para 10 muajve - Shekulli

Gjykata e Vlorës ka dhënë vendimin për nëntë personat e arrestuar në Llakatund pasi ata janë kapur me drogë. Për tetë personat të arrestuar është dhënë masa e sigurisë “arrest me burg”. Gjykata në Vlorë...

Zbulohet një nga drejtuesit e grupit të 1.3 tonëve drogë të kapur në Kavajë

para 10 muajve - Gazeta Express

Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë...

Burg për 5 të arrestuarit e drogës së kapur në Kavajë, zbulohet një nga drejtuesit e grupit

para 10 muajve - Standard

Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë...

Zbulohet ‘Lazarati’ tjetër

para 10 muajve - Insajderi

Gjykata e Vlorës vendosi arrest me burg për 7 banorë të fshatit Drithas Llakatund në shtëpitë e të cilëve u sekuestruan tonelata me hashash, të dyshuara se ishin magazinuar nga kultivimi i bimës narkotike...

Ngarkesa 1.3 ton kanabis në Kavajë, gjykata lë në burg 5 të akuzuarit

para 10 muajve - Gazeta Express

‘Arrest me burg’ ka qenë vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda për pesë të arrestuarit për trafikun e 1.3 ton kanabis në Kavajë. Vendimi u mor paraditen e sotme, ku me kërkesë të prokurorisë, Gjykata...

“Bukoviç”,  sekuestrohen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis

para 10 muajve - Top Channel

Policia e Shkodrës ka sekuestruar në kufirin me Malin e Zi 4 kg heroinë dhe 32 kg hashash. Në sajë të operacionit të koduar “Bukoviç”, sasia e drogës u gjet në vendin me të njëjtin emër, në Malësinë e...

Lihen në burg 5 të arrestuarit për drogën në Kavajë, ja çfarë thanë në sallën e gjyqit

para 10 muajve - Shekulli

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë sot në burg 5 të arrestuarit e kapur për drogën në Kavajë. Më konkretisht në burg janë lënë shtetasit Kejvi Hajdari, Roland Hysenbelliu, Aristotel Kasaj dhe Arvis Muçaj....

Video/ Kapet sasi e madhe heroine në Malësi të Madhe, trafikantët arrijnë të zhduken

para 10 muajve - Opinion

Mbi 4 kg heroinë dhe 32 kg hashash u kap sot nga policia shqiptare pranë kufirit me malin e Zi. Trafikantët kanë arritur të largohen dhe kanë braktisur lëndën narkotike në mal. Detajet e operacionit i...

Burg për të arrestuarit në Kavajë

para 10 muajve - Vizion Plus

Pesë të arrestuarit për ngarkesën 1.3 tonë drogë në Kavajë, u lanë me masën e sigurisë “Arrest me burg” nga Gjykata e Krimeve të Rënda. I pari që doli para trupit gjykues ishte Jani Sadikaj. 18-vjecari...

15 ton drogë në Vlorë, lihet i lirë inspektori i policisë, burg pa afat për 8 të tjerët

para 10 muajve - Opozita

Gjykata e Vlorës, në një seancë me dyer të mbyllura, ka përcaktuar masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në Vlorë, ku disa ditë më parë u sekuestrua rreth 15 tonë hashash. Gjykata e Vlorës ka dhënë...

Shkodër, kapen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis në kufi

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Shkodrës ka sekuestruar në kufirin me Malin e Zi 4 kg heroinë dhe 32 kg hashash. Në kuadër të operacionit të koduar “Bukoviç”, Policia Kufitare e Shkodrës, që patrullojnë në vijën e gjelbër ka...

Droga në Kavajë, gjykata lë në burg 5 të dyshuarit

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Gjykata për Krime të Rënda ka lënë në burg pesë personat të cilën u arrestuan për trafikun e 1.3 tonë kanabis në Kavajë. Kështu, është caktuar masa e sigurisë “arest me burg” për Jani Sadikaj,  Kejvi Hajdarin,...

Droga në Llakatund, burg për 8 të arrestuarit, lirohet inspektori i policisë

para 10 muajve - Opozita

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 8 nga 9 të arrestuarit në fshatin Drithas, ku pak ditë më parë u sekuestruar një asi e madhe droge. Trupi gjykues ka vendosur masën ‘arrest me burg’ për 8 të arrestuarit,...

‘Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem’, deklarata e shoferit të drogës

para 10 muajve - Java News

Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun...

Shkodër, kapet heroinë dhe hashash

para 10 muajve - Vizion Plus

Policia Kufitare ne Shkodër godet një tjetër tentativë për trafik ndërkombëtar të drogës. Gjatë operacionit të koduar “Bukoviç”, uniformat blu sekuestruan 4 kilogramë e 124 Heroinë, si dhe 32 kilogramë...

Droga në Llakatund, Gjykata lë në burg 8 të arrestuarit, lirohet inspektori i policisë

para 10 muajve - Opozita

VLORE- Gjykata e Vlorës ka përcaktuar masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar ne fshatin Drithas, aty ku ne date 14 korrik u sekuestrua sasia rekord e lendes narkotike, mbi 15 tone. Inspektor Lirim...

Kapja e 15 tonë drogë në Vlorë, arrest me burg për 8 të arrestuar, lirohet polici

para 10 muajve - Java News

Gjykata e Vlorës ka dhënë këtë të hënë masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në fshatin Drithas, ku më 14 korrik u sekuestrua sasia rekord prej 15 tonë lëndë narkotike. Trupa gjykuese ka vendosur...

Zbulohet një nga drejtuesit e grupit të 1.3 tonëve drogë të kapur në Kavajë

para 10 muajve - Opozita

Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë...

Droga e Kavajës, i ndaluari: Po më merrni në qafë, martohem në gusht

para 10 muajve - Sovrani

Njëri nga të arrestuarit në operacioni antidrogë të fundjavës së kaluar në Kavajë, ku u sekuestrua rreth 1.3 ton kanabis sativa, mohon përfshirjen në trafik droge. Arvis Muçaj, ndaj të cilit gjykata vendosi...

Trafikimi i 1.3 tonëve drogë nga Kavaja

para 10 muajve - ABC News

Do të qëndrojnë në qeli deri në përfundim të hetimeve ndaj tyre të arrestuarit e operacionit policor “Pilot”, të cilëve iu kapën më shumë se 1.3 tonë kanabis sativa të premtën në Kavajë. Tre prej tyre;...

Kapen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis në Shkodër, dy transportuesit u larguan sa panë policinë

para 10 muajve - BalkanWeb

SHKODER – Rreth 4 kg heroinë janë sekuestruar ditën e sotme në qytetin e Shkodër. Në operacionin e koduar “Bukoviç” u sekuestruan edhe 32 kg kanabis. Operacioni i ndërmarrë nga policia kufitare u zhvillua...

Gjendet 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa në Malësi të Madhe

para 10 muajve - ABC News

Mbi 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa është bllokuar nga policia, në vendin e quajtur “Bukoviç”, të Malësisë së Madhe. Mësohet se dy persona po e transportonin drogën drejt Malit te Zi. Dy trafikantët...

Po transportonin heroinë në Mal të Zi, Policia kap drogën, trafikantët arratisen

para 10 muajve - Sot News

Operacion i koduar “Bukoviç” në Shkoder u finalizua me sekuestrimin e 4 kilogramë e 124 gramë lëndë narkotike e dyshuar Heroinë dhe me kapjen e 32 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa. Policia...

Heroinë dhe kokainë në Shkodër, dy trafikantët hedhin çantat dhe zhduken

para 10 muajve - NOA

Bllokohet në Shkodër katër kilogramë heroinë dhe 32 kanabis sativa, e destinuar për t’u trafikuar. Në kuadër të operacionit të koduar “Bukoviç”, Policia Kufitare e Shkodrës, që patrullojnë në vijën e gjelbër...

Shkodër, ndalohet një tentativë e trafikut ndërkombëtar të narkotikëve

para 10 muajve - RTSH

Policia e Shkodrës ndaloi të hënën një tentativë të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Sipas saj në vendin e quajtur “Bukoviç”, në Malësi të Madhe, rreth 100-150m larg kufirit të gjelbër, dy shtetas...

Droga në Kavajë, tregtari i makinave: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem!

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun...

"Bukoviç", policia ndjek mes shkurreve trafikantët, kap vetëm drogën

para 10 muajve - Albeu

Policia e Shkodrës ka sekuestruar rreth 4 kilogramë heroinë dhe 32 kilogramë kanabis gjatë aksionit të koduar "Bukoviç" ndërkohë që nuk ka arritur të arrestojë personat që e transportonin atë. Burime zyrtare...

Të arrestuarit për drogën e Kavajës refuzojnë burgun: Jo, ne ishim për drekë kur...

para 10 muajve - Syri

Pesë të arrestuarit për 1.3 tonë drogë të kapur në Kavajë gjatë një operacioni policor kanë dalë sot para gjykatës për masën e sigurisë. I pari që ka dëgjuar masën e arrestit me burg ka qënë Joni Sadikaj,...

Goditet trafiku ndërkombëtar i drogës/ Policia e Shkodrës ndjek trafikantët por…

para 10 muajve - Shekulli

Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e trafikit ndërkombëtar të lëndëve narkotike, Drejtoria Rajonale Për Kufirin dhe Migracionin Shkodër në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Narkotikëve...

Droga e kapur në Kavajë, burg për të arrestuarit e operacionit “Pilotët”

para 10 muajve - Shekulli

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën e arrestit me burg për të arrestuarit e drogës në Kavajë. Nga operacioni i quajtur “Pilotët” janë kapur dhe sekuestruar 1.3 ton drogë dhe u arrestuan 5 shtetas...

“Bukoviç”, sekuestrohen 32 kg kanabis dhe 4 kg heroinë

para 10 muajve - Koha Jone

Policia e Shkodrës ka sekuestruar në kufirin me Malin e Zi 4 kg heroinë dhe 32 kg hashash. Në sajë të operacionit të koduar “Bukoviç”, sasia e drogës u gjet në vendin me të njëjtin emër, në Malësinë e...

Shkodër, sekuestrohen 4.2 kg heroinë dhe 32 kg kanabis

para 10 muajve - Shqiptarja

Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e trafikit ndërkombëtar të lëndëve narkotike, Drejtoria Rajonale Për Kufirin dhe Migracionin Shkodër në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Narkotikëve...

Droga në Llakatund, burg për 8 të arrestuarit, lirohet inspektori i policisë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 8 nga 9 të arrestuarit në fshatin Drithas, ku pak ditë më parë u sekuestruar një asi e madhe droge. Trupi gjykues ka vendosur masën ‘arrest me burg’ për 8 të arrestuarit,...

Droga në Llakatund, arrest me burg për 8 të arrestuar

para 10 muajve - KosovaPress

Trupa gjykuese ka vendosur masën “arrest me burg” për 8 nga të arrestuarit dhe “detyrim paraqitje” për personin e mbetur.  Konkretisht, arresti ka prekur shtetasit:  Lirim Lamaj, 49 vjeç,...

Heroinë dhe kanabis drejt Mali të Zi, në kërkim dy transportuesit

para 10 muajve - Ora news

Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e trafikit ndërkombëtar të lëndëve narkotike, Drejtoria Rajonale Për Kufirin dhe Migracionin Shkodër në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Narkotikëve...

Sekuestrohen 4 kg heroinë dhe 32 kg Cannabis Sativa, dy të rinj nga Shkodra shpallen në kërkim

para 10 muajve - Gazeta Express

Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e trafikimit ndërkombëtar të lëndëve narkotike, Drejtoria Rajonale Për Kufirin dhe Migracionin Shkodër në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Narkotikëve...

Shkodër / Sekuestrohen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis, trafikantët largohen

para 10 muajve - Standard

Një sasi prej 4 kilogramësh heroinë dhe 3.2 kilogramësh kanabis sativa është kapur në Kastrat të Malësisë së Madhe, por dy personat që po e trafikonin kanë ikur me vrap. Sekuestrimi është bërë gjatë operacionit...

Bllokimi i 1.3 ton drogë në Kavajë, “arrest me burg” për të dyshuarit

para 10 muajve - NOA

Të rinjtë e arrestuar këtë të premte pas sekuestrimit të 1.3 tonë drogë në Kavajë, kanë dalë sot përpara Gjykatës së Krimeve të Rënda Ndaj tyre është vendosur masa e sigurisë “arrest me burg”, deri në...

15 ton drogë në Vlorë, lihet i lirë inspektori i policisë, burg pa afat për 8 të tjerët

para 10 muajve - Gazeta e re

Gjykata e Vlorës, në një seancë me dyer të mbyllura, ka përcaktuar masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në Vlorë, ku disa ditë më parë u sekuestrua rreth 15 tonë hashash. Gjykata e Vlorës ka dhënë...

Gjenden 15 tonë drogë në Vlorë

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Gjykata e Vlorës, në një seancë me dyer të mbyllura, ka përcaktuar masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në Vlorë, ku disa ditë më parë u sekuestrua rreth 15 tonë hashash. Gjykata e Vlorës ka dhënë...

VIDEO/ Sekuestrohen në Shkodër 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis, trafikantët ikin me vrap

para 10 muajve - Syri

Një sasi prej 4 kilogramësh heroinë dhe 3.2 kilogramësh kanabis sativa është kapur në Kastrat të Malësisë së Madhe, por dy personat që po e trafikonin kanë ikur me vrap. Sekuestrimi është bërë gjatë operacionit...

1.3 ton drogë në Kavajë, i riu rrëfen në gjyq: Isha në drekë me…

para 10 muajve - Koha Jone

Kejvi Hajdari, Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj, dolën sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku u njohën me masën e sigurisë “arrest me burg”. Në seancën e sotme Sadikaj ka mohuar të ketë lidhje me...

Droga në Kavajë, dëshmia e të riut në gjyq: Isha në drekë me miqtë e mi, ngatërrova rrugën në Synej

para 10 muajve - Standard

Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve për drogën e kapur në Kavajë. Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Hysenbelliun...

Zbulohet një nga drejtuesit e grupit të 1.3 tonëve drogë të kapur në Kavajë

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë...

Droga e Kavajës, arrest me burg për të arrestuarit e 'Pilotit'

para 10 muajve - Syri

Pesë të arrestuarit për 1.3 tonë drogë të kapur në Kavajë gjatë një operacioni policor kanë dalë sot para gjykatës për masën e sigurisë. I pari që ka dëgjuar masën e arrestit me burg ka qënë Joni Sadikaj,...

Droga në Kavajë, dëshmia e të riut në gjyq: Isha në drekë me miqtë e mi, ngatërrova rrugën në Synej

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kejvi Hajdari, Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj do të njihen sot me masën e sigurisë në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Në seancën e sotme Sadikaj ka mohuar të ketë lidhje me drogën, duke u shprehur...

Përgjimet në komisariat zbuluan trafikun e 1.3 tonëve drogë, gjykata lë në burg të rinjtë

para 10 muajve - Blitz

Katër të arrestuarit për ngarkesën me 1.3 tonëve drogë në Kavajë dolën përpara gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë. Arrest me burg për Joni Sadikajn dhe Kejvi Hajdarin, djalin e ish-shefit të krimeve...

Droga e Kavajës, në burg transportuesit dhe pronarët e makinave

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Më shumë se kushdo, shprehjen “në prokurori nuk dëgjohen fjalët por dokumentat” e kupton Arvis Muçaj. 24-vjeçari u arrestua në shtëpinë e tij në Vlorë disa orë pasi rezultoi se njëri nga 2 nga automjetet...

Të arrestuarit për 1.3 ton drogë në Kavajë dalin para gjykatës

para 10 muajve - Gazeta Express

Kanë dalë para gjykatës për tu njohur me masën e sigurisë pesë të arrestuarit para pak ditësh, ku u sekuestriuan 1.3 ton drogë në Kavajë. Gjykata, pasi u njoh me materialet hetimore nga prokuroria, vendosi...

Droga e Kavajës, burg 5 të arrestuarve. Zbardhen dëshmitë, lëvizjet dhe rolet e tyre

para 10 muajve - Java News

Gjykata për Krime të Rënda ka lënë në burg pesë personat të cilën u arrestuan për trafikun e 1.3 ton kanabis në Kavajë. Paraditen e sotme Gjykata njohu me masën e sigurisë  Jani Sadikaj,  Kejvi Hajdarin,...

Droga në Kavajë, nis seanca për të arrestuarit, zbardhen dëshmitë

para 10 muajve - Shqiptarja

Gjykata për Krimet e Rënda ka nisur seancën ndaj tre të arrestuarve pas operacionit antidrogë të policisë në Kavajë, ku u sekuestruan 1.3 ton lëndë narkotike e llojit kanabis. Lënda narkotike e cila u...

Ngarkesa 1.3 tonë drogë/ Zbardhen dëshmitë, lëvizjet dhe rolet e të arrestuarve

para 10 muajve - Shekulli

Sasia prej 1,3 tonë drogë, e cila u kap katër ditë më parë në Kavajë teksa transportohej drejt plazhit të Gjeneralit për t’u nisur për trafikim në Itali, vinte nga zonat e Tepelenës. Prokuroria për Krime...

Gjendet 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa në Malësi të Madhe

para 10 muajve - Infokusi

Mbi 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa është bllokuar nga policia, në vendin e quajtur “Bukoviç”, të Malësisë së Madhe. Mësohet se dy persona po e transportonin drogën drejt Malit te Zi. Dy trafikantët...

Kapen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis, dy të rinj nga Shkodra shpallen në kërkim

para 10 muajve - Lexo

Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e trafikimit ndërkombëtar të lëndëve narkotike, Drejtoria Rajonale Për Kufirin dhe Migracionin Shkodër në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Narkotikëve...

VIDEO/ Kapen 4 kg heroinë e 32 kg kanabis në Shkodër, dy trafikantët ia mbathën nëper shkurre

para 10 muajve - Java News

Operacion i koduar “Bukoviç” në shkoder u finalizua me sekuestrimin e 4 kilogramë e 124 gramë lëndë narkotike e dyshuar Heroinë dhe me kapjen e 32 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa. Policia...

VIDEO/ Sekuestrohen në Shkodër 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis, trafikantët ikin me vrap

para 10 muajve - Opozita

Një sasi prej 4 kilogramësh heroinë dhe 3.2 kilogramësh kanabis sativa është kapur në Kastrat të Malësisë së Madhe, por dy personat që po e trafikonin kanë ikur me vrap. Sekuestrimi është bërë gjatë operacionit...

Grupi kriminali 1.3 tonëve kanabis në Kavajë ka gëzuar mbështetjen e strukturave policore

para 10 muajve - Gazeta 55

Detaje të reja vërtet tronditëse janë bërë së fundmi publike për operacioni policor që çoi në sekuestrimin e 1.3 tonëve drogë që do të trafikohej në Itali nga bregdeti i Kavajës. Sipas grupit hetimor ka...

Të arrestuarit për 1.3 ton drogë në Kavajë dalin para gjykatës

para 10 muajve - Infokusi

Kanë dalë para gjykatës për tu njohur me masën e sigurisë pesë të arrestuarit para pak ditësh, ku u sekuestriuan 1.3 ton drogë në Kavajë. Gjykata, pasi u njoh me materialet hetimore nga prokuroria, vendosi...

Të arrestuarit për 1.3 ton drogë në Kavajë dalin para gjykatës

para 10 muajve - Opozita

Kanë dalë para gjykatës për tu njohur me masën e sigurisë pesë të arrestuarit para pak ditësh, ku u sekuestriuan 1.3 ton drogë në Kavajë. Gjykata, pasi u njoh me materialet hetimore nga prokuroria, vendosi...

Droga e Kavajës, nis gjykimi për masat e arrestit. Ja çfarë po dëshmojnë të arrestuarit

para 10 muajve - Java News

Kejvi Hajdari, Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj do të njihen sot me masën e sigurisë në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Në seancën e sotme Sadikaj ka mohuar të ketë lidhje me drogën, duke u shprehur se...

Heroinë dhe kanabis drejt Malit të Zi, trafikantët i ikën policisë në Shkodër

para 10 muajve - Illyria

Policia Kufitare  ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Në Shkodër në pikën kufitare me Malin e Zi është zhvilluar operacioni i koduar “Bukiviç”, ku u sekuestruan...

Rrëfimi i Gjykatës për të arrestuarit me 1.3 ton drogë

para 10 muajve - Insajderi

Katër të arrestuarit për ngarkesën me 1.3 ton  drogë në Kavajë kanë dalë përpara trupit gjykues për tu njohur me masën e sigurisë. Gjykata dha vendimin arrest me burg për Jani Sadikajn paraditen e së hënës....

Të arrestuarit për 1.3 ton drogë në Kavajë dëshmojnë në gjykatë

para 10 muajve - Illyria

Katër të arrestuarit për ngarkesën me 1.3 ton  drogë në Kavajë kanë dalë përpara trupit gjykues për tu njohur me masën e sigurisë. Gjykata dha vendimin arrest me burg për Jani Sadikajn paraditen e së hënës....

Kapen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis në Shkodër, dy transportuesit u larguan sa panë policinë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Rreth 4 kg heroinë janë sekuestruar ditën e sotme në qytetin e Shkodër. Në operacionin e koduar “Bukoviç” u sekuestruan edhe 32 kg kanabis. Operacioni i ndërmarrë nga policia kufitare u zhvillua në Kastrat...

Droga në Kavajë, dëshmia e të riut në gjyq: Isha në drekë me miqtë e mi, ngatërrova rrugën në Synej

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve për drogën e kapur në Kavajë. Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Hysenbelliun...

Policia e Vlorës Zbulon Bunkerin e Drogës

para 10 muajve - Kallxo

Dhjetëra kilogram Drogë janë zbuluar të fshehura në një bunker betoni në një oborr në fshatin Drithas të Vlorës. Sipas policisë së Shtetit droga me peshë rreth 40 kg u gjet e groposur në bahçen e kësaj...

Hetimet, kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, 5 në pranga

para 10 muajve - Portalb

Të paktën 5 persona janë përfshirë në tentativën për trafikimin e rreth 1.3 ton kanabis sativa, e cila u zbulua tri ditë më parë në zonën e bregdetit të Kavajës, transmeton Sovrani. Prokuroria sqaron se...

Sekuestrimi i 1,3 tonë kanabis në Kavajë, Prokuroria: Ja roli i 5 të arrestuarve

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Prokuroria e krimeve të rënda ka zbardhur detaje nga hetimet lidhur me sekuestrimin e një sasie prej 1,3 tonë lëndë narkotike e llojit kanabis sativa tri ditë më parë në bregdetin e Kavajës. Në pranga...

Droga e Kavajës, prokuroria zbulon rolet e trafikantëve

para 10 muajve - Albeu

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

Detaje/ Droga e Kavajës, prokuroria zbulon rolet e trafikantëve, si u përfshinë dhe 2 të tjerë (Emrat)

para 10 muajve - BalkanWeb

Prokuroria për Krime të Rënda, jep detaje për sasinë rekord të drogës të kapur tre ditë më parë në Kavajë. Sipas hetimeve, përveç 3 të ndaluarve janë siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme...

Hetimet - Kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, 5 në pranga

para 10 muajve - Indeks online

Të paktën 5 persona janë përfshirë në tentativën për trafikimin e rreth 1.3 ton kanabis sativa, e cila u zbulua tri ditë më parë në zonën e bregdetit të Kavajës. Prokuroria sqaron se janë krijuar dyshime...

Kush është djali i ish-policit që u arrestua për trafikimin e 1.3 tonë kanabisit

para 10 muajve - Mapo

Prokuroria urdhëroi dje arrestimin e dy personave të tjerë në vazhdim të operacionit antidrogë “Pilotët”, i cili tri ditë më parë sekuestroi në Kavajë 1,3 tonë kanabis që po bëhej gati për t’u trafikuar...

Kapja e 1.3 tonë kanabis në Kavajë, 5 në pranga. Prokuroria: Ja roli i tyre

para 10 muajve - Shekulli

Tri ditë më parë, policia ka zbuluar 1.3 ton drogë e llojit kanabis sativa në Kavajë Të paktën 5 persona janë përfshirë në tentativën për trafikimin e kësaj droge. Prokuroria shqiptare ka sqaruar se ka...

Detaje/ Droga e Kavajës, prokuroria zbulon rolet e trafikantëve, si u përfshinë dhe 2 të tjerë (Emrat))

para 10 muajve - Standard

Prokuroria për Krime të Rënda, jep detaje për sasinë rekord të drogës të kapur tre ditë më parë në Kavajë. Sipas hetimeve, përveç 3 të ndaluarve janë siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme...

Megaoperacioni në Kavajë/ Prokuroria: Si u kapën 1.3 ton kanabis. Emrat e 5 të arrestuarve

para 10 muajve - Opinion

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

"U nisëm nga Tepelena, por humbëm rrugën në Kavajë", zbardhen dëshmitë e trafikantëve të 1.3 ton cannabis

para 10 muajve - Gazeta Express

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

Zbulimi i 1.3 ton drogë në Kavajë Prokuroria: Si do trafikohej në Itali

para 10 muajve - Shqiptarja

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

Kapja e 1.3 tonëve drogë në Kavajë, Krimet e Rënda akuzojnë 5 të ndaluarit: Ja roli i secilit

para 10 muajve - Syri

"Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

Kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, 5 në pranga. Prokuroria zbardh rolin e tyre

para 10 muajve - Ora news

Të paktën 5 persona janë përfshirë në tentativën për trafikimin e rreth 1.3 ton kanabis sativa, e cila u zbulua tri ditë më parë në zonën e bregdetit të Kavajës. Prokuroria sqaron se janë krijuar dyshime...

Bllokimi i 1.3 ton kanabis në Kavajë, Prokuroria jep detaje mbi pesë të arrestuarit

para 10 muajve - NOA

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e pesë personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

Kapja e 1.3 tonë drogë në Kavajë, Krimet e Rënda akuzojnë 5 të ndaluarit: Ja roli i secilit

para 10 muajve - Syri

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

Kapja e 1.3 tonë drogë në Kavajë, Krimet e Rënda akuzojnë 5 të ndaluarit: Ja roli i secilit prej tyre

para 10 muajve - Syri

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

Kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, dalin në dritë të tjera fakte

para 10 muajve - Standard

Grupi hetimor ka dyshime se sasia e drogës që do të trafikohej ne Itali nga Kavaja tri ditë më parë, mund të jetë shumë më e madhe se sa ajo që zbuloi rastësisht policia pranë plazhit të Gjeneralit. Në...

Kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, dalin në dritë të tjera fakte

para 10 muajve - Mapo

Grupi hetimor ka dyshime se sasia e drogës që do të trafikohej ne Itali nga Kavaja tri ditë më parë, mund të jetë shumë më e madhe se sa ajo që zbuloi rastësisht policia pranë plazhit të Gjeneralit. Në...

Vlorë, 29 vjeçarit i gjendet në banesë 40 kg kanabis

para 10 muajve - Mapo

Një sasi prej 40 kg drogë e llojit kanabis sativa është sekuestruar nga policia e Vlorës. Sekuestrimi i lëndës narkotike është bërë në fshatin Drithas dhe vjen në kuadër të operacionit masiv antidrogë....

Kapja e 1.3 tonë drogë në Kavajë, Prokuroria jep detaje: Trafikantët humben rrugën, ja rolet i tyre

para 10 muajve - Java News

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka dhënë detaje rreth lëndës narkotike të sekuestruar tre ditë më parë në Kavajë. Gjatë një operacioni të policisë u kapën 1350 kg lëndë narkotike....

Kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, dalin në dritë të tjera fakte

para 10 muajve - Ora news

Grupi hetimor ka dyshime se sasia e drogës që do të trafikohej ne Itali nga Kavaja tri ditë më parë, mund të jetë shumë më e madhe se sa ajo që zbuloi rastësisht policia pranë plazhit të Gjeneralit. Në...

Vlorë, sekuestrohen 40 kg kanabis

para 10 muajve - Top Channel

Në vijim të operacionit masiv në Llakatund të Vlorës, policia gjeti sërish drogë. Në banesën e shtetasit, Fatjon Lamçaj në fshatin Drithas, u gjet e groposur në oborr një sasi prej 40 kilogramësh kanabis....

Kapja e 1.3 tonëve kanabis në Kavajë, Krimet e Rënda akuzojnë 5 të ndaluarit: Ja roli i secilit prej tyre

para 10 muajve - Opozita

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas zbulimit...

Si u zbulua sasia më e madhe  drogës në Vlorë, pas Lazaratit

para 10 muajve - Shqiptarja

Rreth 15 ton drogë të zbuluar dy ditë më parë në zonën e Llakatundit në Vlorë , është sasi më e madhe e kanabist të thatë të gjetur, pas Lazaratit. Droga e cila u zbulua në disa vende të ndryshme, vuri...

Foto/ Zbulohet kanabis i groposur në bahçen e shtëpisë

para 10 muajve - Klan

Një tjetër sasi kanabisi është zbuluar nga policia e Vlorës, në vijim të operacionit në fshatin Drithas, që pak ditë më parë çoi në sekuestrimin e mbi 15 ton drogë. Këtë herë policia ka zbuluar 40 kilogramë,...

Sekuestrimi i 1,3 tonë kanabis në Kavajë, Prokuroria: Ja roli i 5 të arrestuarve

para 10 muajve - Gazeta e re

Prokuroria e krimeve të rënda ka zbardhur detaje nga hetimet lidhur me sekuestrimin e një sasie prej 1,3 tonë lëndë narkotike e llojit kanabis sativa tri ditë më parë në bregdetin e Kavajës. Në pranga...

Hetimet – Kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, 5 në pranga

para 10 muajve - Sovrani

Të paktën 5 persona janë përfshirë në tentativën për trafikimin e rreth 1.3 ton kanabis sativa, e cila u zbulua tri ditë më parë në zonën e bregdetit të Kavajës. Prokuroria sqaron se janë krijuar dyshime...

Fshihte drogën në bidona, pranga 29-vjeçarit në Vlorë

para 10 muajve - Vizion Plus

Policia vijon të nxjerrë sërish drogë nga fshatrat e Vlorës aty ku dy ditë më parë u sekuestruan mbi 15 tonë kanabis. Kësaj here hashashi ishte groposur në bahcen e një 29 vjecari në fshatin Drithas. Fatjon...

Groposi 40 kg drogë në bahçen e tij

para 10 muajve - ABC News

Rreth 40 kg drogë është sekuestruar nga Policia e Vlorës dhe një person ka përfunduar në pranga. Operacioni u zhvillua në fshatin Drithas dhe i arrestuari është Fatjon Lamçaj. Ky i fundit mesohet se e...

Aksioni kundër makinave të vjedhura zbuloi trafikun e drogës në Kavajë. Pranga djalit të ish-policit

para 10 muajve - BalkanWeb

Prokuroria urdhëroi dje arrestimin e dy personave të tjerë në vazhdim të operacionit antidrogë “Pilotët”, i cili tri ditë më parë sekuestroi në Kavajë 1,3 tonë kanabis që po bëhej gati për t’u trafikuar...

Hetimet – Kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, dalin në dritë të tjera fakte

para 10 muajve - Tetova Sot

Grupi hetimor ka dyshime se sasia e drogës që do të trafikohej ne Itali nga Kavaja tri ditë më parë, mund të jetë shumë më e madhe se sa ajo që zbuloi rastësisht policia pranë plazhit të Gjeneralit. Në...

Vlorë, zbulohet drogë e groposur sërish në të njejtin vend

para 10 muajve - Standard

Policia e Vlorës ka zbuluar drogë sërish në të njejtin vend në fshatin Drithas dhe ka vënë në pranga një 29-vjeçar. Policia njoftoi se dje, në vijim të operacionit masiv antidrogë në Drithas sekuestroi...

Aksioni kundër makinave të vjedhura zbuloi trafikun e drogës në Kavajë

para 10 muajve - Albeu

Ditën e djeshme Prokuroria urdhëroi arrestimin e dy personave të tjerë në vazhdim të operacionit antidrogë “Pilotët”, i cili tri ditë më parë sekuestroi në Kavajë 1,3 tonë kanabis që po bëhej gati për...

Groposi 40 kg drogë në bahçe, arrestohet vlonjati

para 10 muajve - Indeks online

Policia e Vlorës ka zbuluar drogë sërish në të njejtin vend në fshatin Drithas dhe ka vënë në pranga një 29-vjeçar. Policia njoftoi se dje, në vijim të operacionit masiv antidrogë në Drithas sekuestroi...

Shpikje e re për drogën, policia gjen në Vlorë 40 kg kanabis, ja ku e kishin futur

para 10 muajve - BalkanWeb

VLORË- Pas tenxhereve të presionit me para, një tjetër shpikje nga shqiptarët për fshehjen e drogës. Policia e Vlorës ka sekuestruar 40 kg kanabis dhe ka arrestuar pronarin e drogës, një 26-vjeçar. Sipas...

Groposi 40 kg drogë në bahçe, arrestohet vlonjati

para 10 muajve - Albeu

Policia e Vlorës ka sekuestruar 40 kg kanabis dhe ka arrestuar pronarin e drogës, një 26-vjeçar. Sipas të dhënave zyrtare nga Policia e Shtetit, në vijim të operacionit masiv antidrogë në fshatin Drithas...

Katër dosje në gjykatë për “Lazaratin” e vogël të Llakatundit

para 10 muajve - Shekulli

Nikoleta Kovaçi Gjithandej gjurmë Vlore dhe vlonjatësh, kur bëhet fjalë për trafik droge, posedim apo edhe për të kryer ndonjë transport. Rasti i dy ditëve më parë, njëri në Vlorë dhe tjetri në Kavajë...

Hetimet për 15.2 ton kanabis në Prokurorinë e Vlorës, çështja ndahet në 4 dosje

para 10 muajve - Zhurnal

Pas sekuestrimit të një sasi rekord prej 15.2 ton kanabis sativa në Llakatund të Vlorës dhe prangosjes së 9 personave, hetimet për këtë çështje do të kryhen nga prokuroria e Vlorës dhe do të veçohen në...

Sekuestrohen 40 kg kanabis në Vlorë, në pranga 26-vjeçari

para 10 muajve - Sot News

Policia e Shtetit informon se në vijim të operacionit masiv antidrogë në fshatin Drithas, ka goditur një rast tjetër të prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, po në të njëjtin vend. Dje, në bazë të informacioneve...

Vlorë, zbulohet drogë e groposur sërish në të njejtin vend

para 10 muajve - Koha Jone

Policia e Vlorës ka zbuluar drogë sërish në të njejtin vend në fshatin Drithas dhe ka vënë në pranga një 29-vjeçar. Policia njoftoi se dje, në vijim të operacionit masiv antidrogë në Drithas sekuestroi...

Foto/ Policia nxjerr fotot: Ja ku e fshehin kanabisin banorët e Llakatundit

para 10 muajve - Opinion

Një tjetër sasi kanabisi është zbuluar nga policia e Vlorës, në vijim të operacionit në fshatin Llakatund dhe Drithas, që pak ditë më parë çoi në sekuestrimin e mbi 15 ton drogë. Këtë herë policia ka zbuluar...

Vlorë, zbulohet drogë e groposur sërish në të njejtin vend

para 10 muajve - Mapo

Policia e Vlorës ka zbuluar drogë sërish në të njejtin vend në fshatin Drithas dhe ka vënë në pranga një 29-vjeçar. Policia njoftoi se dje, në vijim të operacionit masiv antidrogë në Drithas sekuestroi...

Vlorë, kishte groposur 40 kg drogë në bahçe, arrestohet 29 vjeçari

para 10 muajve - Shqiptarja

Një tjetër sasi lënde narkotike është gjetur në fshatin Drithas të Vlorës, ku vetëm para dy ditësh policia sekuestroi 15 ton e 162 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa. Ditën e sotme janë sekuestruar  40...

Vlorë, zbulohet drogë e groposur sërish në të njejtin vend

para 10 muajve - Syri

Policia e Vlorës ka zbuluar drogë sërish në të njejtin vend në fshatin Drithas dhe ka vënë në pranga një 29-vjeçar. Policia njoftoi se dje, në vijim të operacionit masiv antidrogë në Drithas sekuestroi...

Vlorë, 29 vjeçarit i gjendet në banesë 40 kg kanabis

para 10 muajve - Ora news

Një sasi prej 40 kg drogë e llojit kanabis sativa është sekuestruar nga policia e Vlorës. Sekuestrimi i lëndës narkotike është bërë në fshatin Drithas dhe vjen në kuadër të operacionit masiv antidrogë....

Pas operacionit masiv në Vlorë, zbulohet tjetër sasi droge e groposur

para 10 muajve - NOA

Vetëm dy ditë pas sekuestrimit të policisë së Vlorës, në zonën e Llakatundit ku u sekuestrua 15 ton lëndë narkotike, zbulohet sërish sasi tjetër. Në vijim të operacionit masiv antidrogë në fshatin Drithas,...

Kishte groposur 40 kg hashash, pranga 29 vjeçarit

para 10 muajve - Gazeta Express

​ Në vijim të operacionit masiv antidrogë në fshatin Drithas, goditet një rast tjetër i prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, po në të njëjtin vend. Policia e Vlorës njofton se dje është bërë e mundur...

Hetimet për 15.2 ton kanabis në Prokurorinë e Vlorës, çështja ndahet në 4 dosje

para 10 muajve - Sot News

Pas sekuestrimit të një sasi rekord prej 15.2 ton kanabis sativa në Llakatund të Vlorës dhe prangosjes së 9 personave, hetimet për këtë çështje do të kryhen nga prokuroria e Vlorës dhe do të veçohen në...

Prokuroria e Krimeve të Rënda nis hetimet për drogën e kapur në Kavajë, shkon në 5 numri i të arrestuarve

para 10 muajve - Sot News

Me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, policia ka vënë në pranga dy personat e dyshuar që kanë patur në pronësi dhe përdorim mjetin ku u gjet sasia prej 300 kg kanabis sativa në Kavajë, ku më pas...

Groposi 40 kg drogë në bahçe, arrestohet vlonjati

para 10 muajve - Infokusi

Policia e Vlorës ka zbuluar drogë sërish në të njejtin vend në fshatin Drithas dhe ka vënë në pranga një 29-vjeçar. Policia njoftoi se dje, në vijim të operacionit masiv antidrogë në Drithas sekuestroi...

Shihni ku e fshehin drogën në Llakatund të Vlorës

para 10 muajve - Opozita

Edhe pse gjetjes së 15 tonëve kanabis, policia vijon operacionin anti-drogë në Llakatund të Vlorës. Një sasi e vogël u gjet sot në oborrin e një shtëpie. Por më shumë ra në sy mënyra si e kishin fshehur...

Vlorë, sekuestrohen 40 kg kanabis

para 10 muajve - KosovaPress

Hashashi ishte hermetikuar në dy bidona plastikë, ndërsa 29-vjeçari Fatjon Lamçaj është arrestuar në flagrancë. Dy ditë më parë në këtë zonë policia sekuestroi sasinë rekord prej më shumë se 15 tonë  kanabis.

Vlorë, zbulohet drogë e groposur sërish në të njejtin vend

para 10 muajve - Opozita

Policia e Vlorës ka zbuluar drogë sërish në të njejtin vend në fshatin Drithas dhe ka vënë në pranga një 29-vjeçar. Policia njoftoi se dje, në vijim të operacionit masiv antidrogë në Drithas sekuestroi...

Policia nuk i ndahet Vlorës, sekuestron 40 kg kanabis, nuk do e besoni ku ishte fshehur (fotot)

para 10 muajve - Java News

Policia e Vlorës sekuestron 40 kilogramë lëndë narkotike dhe arreston në flagrancë autorin e dyshuar. Në vijim të operacionit masiv antidrogë në fshatin Drithas, goditet një rast tjetër i prodhimit dhe...

Vlorë, zbulohet drogë e groposur sërish në të njejtin vend

para 10 muajve - Arbresh

Policia e Vlorës ka zbuluar drogë sërish në të njejtin vend në fshatin Drithas dhe ka vënë në pranga një 29-vjeçar. Policia njoftoi se dje, në vijim të operacionit masiv antidrogë në Drithas sekuestroi...

Kishte groposur 40 kg hashash, pranga 29 vjeçarit

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Në vijim të operacionit masiv antidrogë në fshatin Drithas, goditet një rast tjetër i prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, po në të njëjtin vend. Policia e Vlorës njofton se dje është bërë e mundur gjetja...

Kapen 4 ton kanabis në Kavajë

para 10 muajve - Koha.net

Një tjetër operacion anti-drogë është zhvilluar nga policia gjatë natës në Kavajë. “BalkanWeb” transmeton se rreth orës 01:00 të mëngjesit të sotëm, policia ka sekuestruar 4 ton kanabis sativa në fshatin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK