http://kariera.mk

“S’na plas për askënd”/ Çmendet çifti te “Mali i Robit”, seks në mes të njerëzve?

para 9 muajve - Antpress

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ.al, shihet çifti që,...

“S’na plas për askënd”/ Çmendet çifti te “Mali i Robit”, skena të nxehta në mes të njerëzve

para 9 muajve - Standard

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ.al , shihet çifti që,...

Çmendet çifti te “Mali i Robit”, skena të nxeht në mes të njerëzve?

para 9 muajve - Bota Press

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ.al, shihet çifti që,...

“S’na plas për askënd”/ Çmendet çifti te “Mali i Robit”, seks në mes të njerëzve?

para 9 muajve - Mapo

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ.al, shihet çifti që,...

Çmendet çifti te “Mali i Robit”, skena të nxehta në plazh

para 9 muajve - Indeks online

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ, shihet çifti që, duket...

Çmendet çifti te “Mali i Robit”, skena të nxehta në plazh

para 9 muajve - Tetova Sot

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ, shihet çifti që, duket...

Çmendet çifti te “Mali i Robit”, skena të nxehta në plazh

para 9 muajve - Infokusi

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ, shihet çifti që, duket...

“S’na plas për askënd”/ Çmendet çifti te “Mali i Robit”, bën…

para 9 muajve - GazetaBlic

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e publikuar nga JOQ.al, shihet çifti që, duket se...

Çmendet çifti te “Mali i Robit”, skena të nxehta në plazh

para 9 muajve - Arbresh

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ, shihet çifti që, duket...

“S’na plas për askënd”/ Çmendet çifti te “Mali i Robit”, bën...

para 9 muajve - Gazeta Express

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e publikuar nga JOQ.al, shihet çifti që, duket se...

Çmendet çifti te “Mali i Robit”, skena të nxehta në plazh

para 9 muajve - Republika

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ, shihet çifti që, duket...

Skandal te “Mali i Robit” në Durrës, skena të nxehta në mes të njerëzve

para 9 muajve - Lajm

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ.al, shihet çifti që,...

“Mali i Robit”/ Shikoni çiftin më të “pacipë”, bën dashuri publikisht në sy të pushuesve

para 9 muajve - Java News

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e publikuar nga JOQ.al, shihet çifti që, duket se...

“S’na plas për askënd”/ Çmendet çifti te “Mali i Robit”, bën…

para 9 muajve - Infokusi

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët, të cilët kanë vajtur për të pushuar ditën e sotme në plazh në zonën e “Malit të Robit” në Durrës. Në videon e publikuar nga JOQ.al, shihet çifti që, duket se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK