http://kariera.mk

KLD i dërgon Presidentit kërkesën për shkarkimin e gjyqtares Majlinda Andrea

para 11 muajve - Mapo

Këshilli i Lartë i Drejtësisë i dërgoi Presidentit Bujar Nishani kërkesën për shkarkimin e Majlinda Andreas. Gjyqtarja e Gjykatës së Lartë u dënua me 4 vite burg për korrupsion, por dënimi u konvertua...

KLD i dërgon Presidentit kërkesën për shkarkimin e gjyqtares Majlinda Andrea

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Këshilli i Lartë i Drejtësisë i ka dërguar Presidentit Bujar Nishani kërkesën për shkarkimin e Majlinda Andreas. Gjyqtarja e Gjykatës së Lartë u dënua me 4 vite burg për korrupsion, por dënimi...

KLD kërkesë Presidentit për shkarkimin e gjyqtares, Majlinda Andrea

para 11 muajve - Ora news

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ia kalon presidentit kërkesën e Kryetarit të Gjykatës së Lartë për shkarkimin nga detyra të Majlinda Andreas, gjyqtarja e pezulluar e kësaj gjykate, e dënuar për korrupsion....

KLD kërkesë Presidentit për shkarkimin e gjyqtares së dënuar për korrupsion

para 11 muajve - Standard

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ia kalon presidentit kërkesën e Kryetarit të Gjykatës së Lartë për shkarkimin nga detyra të Majlinda Andreas, gjyqtarja e pezulluar e kësaj gjykate, e dënuar për korrupsion....

KLD mblidhet për Majlinda Andrean, ja vendimi që mori

para 11 muajve - Shekulli

Këshilli i Lartë i Drejtësisë është mbledhur dje me kërkesë të kryetarit të Gjykatës së Lartë, Xhezair Zaganjori për të diskutuar në lidhje me mandatin e gjyqtares Majlinda Andrea.  Një muaj më parë ishte...

KLD i dërgon Presidentit kërkesën për shkarkimin e gjyqtares Majlinda Andrea

para 11 muajve - Gazeta Tema

Këshilli i Lartë i Drejtësisë i dërgoi Presidentit Bujar Nishani kërkesën për shkarkimin e Majlinda Andreas. Gjyqtarja e Gjykatës së Lartë u dënua me 4 vite burg për korrupsion, por dënimi u konvertua...

Dënimi/ KLD kërkesë Presidentit për shkarkimin e gjyqtares Majlinda Andrea

para 11 muajve - Opinion

Këshilli i Lartë i Drejtësisë, në mbledhjen e ditës së sotme, nisi me diskutimin e kërkesës së Kryetarit të Gjykatës së Lartë për fillimin e procedurave për deklarimin e përfundimit të mandatit të gjyqtares...

KLD i dërgon Presidentit kërkesën për shkarkimin e gjyqtares Majlinda Andrea

para 11 muajve - Sot News

Këshilli i Lartë i Drejtësisë i ka dërguar Presidentit Bujar Nishani kërkesën për shkarkimin e gjyqtares Majlinda Andrea. Gjyqtarja e Gjykatës së Lartë u dënua me 4 vite burg për korrupsion, por dënimi...

KLD kërkesë Nishanit: Shkarkoni gjyqtaren

para 11 muajve - Gazeta Express

Këshilli i Lartë i Drejtësisë i ka drejtuar një kërkesë zyrtare presidentit Bujar Nishani për shkarkimin e gjyqtares së Gjykatës së Lartë, Majlinda Andrea. Andrea, e cila akuzohet për korrupsion vazhdonte...

KLD i dërgon Nishanit kërkesën për shkarkimin e Andreas

para 11 muajve - Shqiptarja

U dënua për korrupsion në drejtësi me burg të konvertuar në tre vite shërbim prove, Këshilli i Lartë i Drejtësisë  i dërgon Presidentit shkarkimin nga rradhët e gjyqësorit të gjyqtares Majlinda Andrea....

KLD kërkesë Presidentit për shkarkimin e gjyqtares së dënuar për korrupsion

para 11 muajve - Syri

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ia kalon presidentit kërkesën e  Kryetarit të Gjykatës së Lartë për shkarkimin nga detyra të Majlinda Andreas, gjyqtarja e pezulluar e Gjykatës së Lartë, e dënuar për korrupsion....

‘50 mijë euro ryshfet’, KLD kërkon shkarkimin nga detyra të gjyqtares së dënuar për korrupsion

para 11 muajve - Syri

Këshilli i Lartë i Drejtësisë kërkon shkarkimin nga detyra të Majlinda Andreas, gjyqtarja e pezulluar e Gjykatës së Lartë, e dënuar për korrupsion. Pas mbledhjes së sotme, KLD i ka dërguar një shkresë...

Dosja e korrupsionit, KLD nis procedurat e shkarkimit të gjyqtares Majlinda Andrea

para 11 muajve - Java News

Këshilli i Lartë i Drejtësisë, zhvilloi sot, mbledhjen plenare, e cila nisi me diskutimin e kërkesës së Kryetarit të Gjykatës së Lartë për fillimin e procedurave për deklarimin e përfundimit të mandatit...

KLD, kërkesë Presidentit për gjyqtaren

para 11 muajve - Opozita

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ia kalon presidentit kërkesën e Kryetarit të Gjykatës së Lartë për shkarkimin nga detyra të Majlinda Andreas, gjyqtarja e pezulluar e kësaj gjykate, e dënuar për korrupsion....

KLD i dërgon Nishanit kërkesën për shkarkimin e gjyqtares Andrea

para 11 muajve - Lexo

U dënua për korrupsion në drejtësi me burg të konvertuar në tre vite shërbim prove, Këshilli i Lartë i Drejtësisë  i dërgon Presidentit shkarkimin nga rradhët e gjyqësorit të gjyqtares Majlinda Andrea....

KLD kërkesë Presidentit për shkarkimin e gjyqtares së dënuar për korrupsion

para 11 muajve - Opozita

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ia kalon presidentit kërkesën e Kryetarit të Gjykatës së Lartë për shkarkimin nga detyra të Majlinda Andreas, gjyqtarja e pezulluar e kësaj gjykate, e dënuar për korrupsion....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK