http://kariera.mk

Ilir Shaqiri: Ja pse e lash muzikën

para 9 muajve - Aktuale

Këngëtari Ilir Shaqiri nuk ka sjell projekt të ri qe një kohë. Kjo ngase ai ka vendosur ta lë anash muzikën për tu marr me angazhime tjera, shkruan arbresh.info. Në një intervistë për emisionin n’ZOOM...

Ilir Shaqiri: Ja pse e lash muzikën

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtari Ilir Shaqiri nuk ka sjell projekt të ri qe një kohë. Kjo ngase ai ka vendosur ta lë anash muzikën për tu marr me angazhime tjera, shkruan arbresh.info. Në një intervistë për emisionin...

Ilir Shaqiri: Ja pse e lash muzikën

para 9 muajve - Infokusi

Këngëtari Ilir Shaqiri nuk ka sjell projekt të ri qe një kohë. Kjo ngase ai ka vendosur ta lë anash muzikën për tu marr me angazhime tjera, shkruan arbresh.info. Në një intervistë për emisionin n’ZOOM...

Baboo Darabukat e kallin në dasmën e vëllait të Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Mbrëmë është martuar Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit zviceran me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri. Erdini është vëllai i madh i Xherdanit dhe dasma është organizuar në vendlindjen e...

Xherdan Shaqiri i ulur në sofër këndon bashkë me Medën

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Xherdan Shaqiri gjatë mbrëmjes së kaluar ishte prezent në dasmën e vëllait të tij. Me këtë rast, Shaqiri dukej krejtësisht ndryshe i veshur me elegancë dhe jo siç janë mësuar ta shohin të gjithë,...

Baboo Darabukat e kallin në dasmën e vëllait të Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë është martuar Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit zviceran me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri. Erdini është vëllai i madh i Xherdanit dhe dasma është organizuar në vendlindjen e lojtarit, në...

Baboo Darabukat e kallin në dasmën e vëllait të Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë është martuar Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit zviceran me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri. Erdini është vëllai i madh i Xherdanit dhe dasma është organizuar në vendlindjen e lojtarit, në...

Baboo Darabukat e kallin në dasmën e vëllait të Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - Bota Press

Mbrëmë është martuar Arjanit Shaqiri, vëllai i futbollistit zviceran me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri. Arjaniti është vëllai i madh i Xherdanit dhe dasma është organizuar në vendlindjen e lojtarit,...

Xherdan Shaqiri e "kall" atmosferën në dasmën e vëllaut të tij

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Dje është martuar Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit zviceran me origjinë shqiptare Xherdan Shaqiri. Eventi është mbajtur privat nga familja dhe të afërmit e fisit Shaqiri, por megjithatë...

Xherdan Shaqiri e 'kall' në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Zeri

Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Pavarësisht se kjo është mbajtur fshehur nga mediat, Express ka siguruar video nga dasma e vëllait të Xherdan Shaqiri, ku mysafirët u...

Ilir Shaqiri: Ja pse e lash muzikën

para 9 muajve - Arbresh

Këngëtari Ilir Shaqiri nuk ka sjell projekt të ri qe një kohë. Kjo ngase ai ka vendosur ta lë anash muzikën për tu marr me angazhime tjera, shkruan arbresh.info. Në një intervistë për emisionin n’ZOOM...

Baboo Darabukat e kallin në dasmën e vëllait të Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - Arbresh

Mbrëmë është martuar Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit zviceran me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri. Erdini është vëllai i madh i Xherdanit dhe dasma është organizuar në vendlindjen e lojtarit, në...

Xherdan Shaqiri bashkë me Medën “e kall” atmosferën në dasmën e vëllaut

para 9 muajve - RTV 21

Xherdan Shaqiri gjithë disponim Mbrëmë ka pasur arsye pr të festuar në familjen e futbollistit Xherdan shaqiri, kjo pasi që është martuar vëllau i tij Erdini. Ashtu siç e don tradita dasma ëshë organizuar...

Martohet vëllai i Xherdan Shaqirit! Futbollisti ‘e djeg’ në dasëm

para 9 muajve - Blitz

Dje është martuar Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit zviceran me origjinë shqiptare Xherdan Shaqiri. Eventi është mbajtur privat nga familja dhe të afërmit e fisit Shaqiri, por megjithatë është arritur...

Nusja kosovare kërcen me këngën e Medës, të kënaq syrin tek e shikon

para 9 muajve - Bota Press

Është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nëpër festa familjare, vetëm Meda di të bëjë një atmosferë të tillë. Shihet edhe nëpërmjet kësaj video se si të gjithë pjesëmarrësit e këtij ahengu familjarë janë...

Shaqiri i ulur në sofër këndon bashkë me Medën

para 9 muajve - Indeks online

Xherdan Shaqiri gjatë mbrëmjes së kaluar ishte prezent në dasmën e vëllait të tij. Me këtë rast, Shaqiri dukej krejtësisht ndryshe i veshur me elegancë dhe jo siç janë mësuar ta shohin të gjithë, si tip...

Kunata e Xherdan Shaqirit e kall atmosferën në dasmën e saj

para 9 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë Erdini, vëllai i futbollistit të njohur Xherdan Shaqiri i dha fund beqarisë. Nga fotot e video që janë publikuar shihet se ka qenë një dasmë e mrekullueshme. Për atmosferën në familjen Shaqiri ishte...

Kunata e Xherdan Shaqirit e kall atmosferën në dasmën e saj

para 9 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë Erdini, vëllai i futbollistit të njohur Xherdan Shaqiri i dha fund beqarisë. Nga fotot e video që janë publikuar shihet se ka qenë një dasmë e mrekullueshme. Për atmosferën në familjen Shaqiri ishte...

Futbollisti shqiptar i Zvicrës krah këngëtarëve, ndez atmosferën në dasmën e vëllait

para 9 muajve - BalkanWeb

Xherdan Shaqiri futbollisti shqiptar që luan me klubin anglez Stoke City në Premier League dhe me kombëtaren zvicerane si mesfushor është rikthyer në vendlindjen e tij në Gjilan për dasmën e vëllait. Martesën...

Xherdan Shaqiri e kall në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Lajm

Martesën e Erdinit e ka konfirmuar këngëtarja, Vjollca Haxhiu, përmes një postimi në rrjetet sociale, që po argëton mysafirët së bashku me Medën. Xherdan Shaqirit kështu i është lëshuar rendi për martesë,...

Xherdan Shaqiri në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Lajmi.net

Xherdan Shaqiri ka qenë i pranishëm në dasmën e vëllait të tij, i cili është martuar.

Xherdan Shaqiri e `kallë` atmosferën bashkë me Meden e Vjollca Haxhiun

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtari Meda dhe këngëtarja Vjollca Haxhiu mbrëmë argëtuan mysafirët në një dasmë. Ndër shumë të ftuarit, aty i pranishëm ishte edhe futbollisti i njohur Xherdan Shaqiri, shkruan Indeksonline....

Kunata e Xherdan Shaqirit e kall atmosferën në dasmën e saj

para 9 muajve - Infokusi

Mbrëmë Erdini, vëllai i futbollistit të njohur Xherdan Shaqiri i dha fund beqarisë. Nga fotot e video që janë publikuar shihet se ka qenë një dasmë e mrekullueshme. Për atmosferën në familjen Shaqiri ishte...

Xherdan Shaqiri e djeg në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Albeu

Erdin Shaqiri , vëllai i Xherdan Shaqirit , i ka dhënë fund beqarisë. Pavarësisht se kjo është mbajtur fshehur nga mediat, Gazeta Express ka siguruar video nga dasma e vëllait të Xherdan Shaqiri , ku mysafirët...

Xherdan Shaqiri e 'kallë' atmosferën bashkë me Meden e Vjollca Haxhiun

para 9 muajve - Indeks online

Këngëtari Meda dhe këngëtarja Vjollca Haxhiu mbrëmë argëtuan mysafirët në një dasmë. Ndër shumë të ftuarit, aty i pranishëm ishte edhe futbollisti i njohur Xherdan Shaqiri, shkruan Indeksonline. Në videon...

Dasëm në familjen Shaqiri, Xherdani ndez atmosferën

para 9 muajve - Opozita

Dasëm në familjen e Xherdan Shaqirit, nuk martohet futbollisti, jo, por vëllai i tij Erdini. Futbollisti shqiptar që luan me klubin anglez Stoke City në Premier League dhe me kombëtaren zvicerane si mesfushor...

Xherdan Shaqiri e kall në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Gazeta Express

Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Pavarësisht se kjo është mbajtur fshehur nga mediat, Gazeta Express ka siguruar disa video nga dasma e vëllait të Xherdan Shaqiri, ku...

Meda: Në një familje të shëndoshë, nuk ka vend tradhtia

para 9 muajve - Ina

Meda ka qenë ndër të ftuarit në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke. Njëra prej pyetjeve që ia ka bërë Big Mama këngëtarit , ishte nëse e ka tradhtuar gruan e tij,...

Kështu vallëzon kjo nuse me muzikën e Medës

para 9 muajve - Periskopi

Është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nëpër festa familjare, vetëm Meda di të bëjë një atmosferë të tillë. Shihet edhe nëpërmjet kësaj video se si të gjithë pjesëmarrësit e këtij ahengu familjarë janë...

Xherdanit i lëshohet rendi, e kall dasmën e vëllait

para 9 muajve - Infokusi

Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Martesën e Erdinit e ka konfirmuar këngëtarja, Vjollca Haxhiu, përmes një postimi në rrjetet sociale, që po argëton mysafirët së bashku...

Xherdan Shaqiri e djeg në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Republika

Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Pavarësisht se kjo është mbajtur fshehur nga mediat, Gazeta Express ka siguruar disa video nga dasma e vëllait të Xherdan Shaqirit, ku...

Kështu vallëzohej në dasmën e familjes së Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - Arbresh

Mesfushori kosovar i Stoke Cityt dhe Përfaqësueses së Zvicrës, Xherdan Shaqiri, po e marton vëllain e tij sonte në Gjilan, përcjellë Arbresh.info. Këngëtar si Mehedin Përgjegja dhe Vjollca Haxhiu po e...

Shaqiri e kall dasmën e vëllait

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Pavarësisht se kjo është mbajtur fshehur nga mediat, Gazeta Express ka siguruar disa video nga dasma e vëllait të Xherdan Shaqiri, ku...

Xherdan Shaqiri e kall në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Ina

Martesën e Erdinit e ka konfirmuar këngëtarja, Vjollca Haxhiu, përmes një postimi në rrjetet sociale, që po argëton mysafirët së bashku me Medën. Xherdan Shaqirit kështu i është lëshuar rendi për martesë,...

Xherdan Shaqiri e kall në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Aktuale

Martesën e Erdinit e ka konfirmuar këngëtarja, Vjollca Haxhiu, përmes një postimi në rrjetet sociale, që po argëton mysafirët së bashku me Medën. Xherdan Shaqirit kështu i është lëshuar rendi për martesë,...

Xherdan Shaqiri e kall në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Tetova Sot

Martesën e Erdinit e ka konfirmuar këngëtarja, Vjollca Haxhiu, përmes një postimi në rrjetet sociale, që po argëton mysafirët së bashku me Medën. Xherdan Shaqirit kështu i është lëshuar rendi për martesë,...

Kështu e “kallë” Xherdan Shaqiri në dasmën e vëllait

para 9 muajve - Lajmi.net

Ylli i futbollit me prejardhje nga Kosova, Xherdan Shaqiri po e marton vëllanë e tij, Erdinin. Këngëtarja Vjollca Haxhiu dhe këngëtari Meda, po disponojnë mysafirët në dasmë. I disponuar po duket edhe...

Xherdanit i lëshohet rendi, e kall dasmën e vëllait

para 9 muajve - Zeri

Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Martesën e Erdinit e ka konfirmuar këngëtarja, Vjollca Haxhiu, përmes një postimi në rrjetet sociale, që po argëton mysafirët së bashku...

Vjollca Haxhiu dhe Meda e kallin dasmën te vëllau i Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - GazetaBlic

Sonte Meda ka ngriti në këmbë gjithë sallën në dasmën e vëllaut të futbollistit të njohur, Xherdan Shaqiri, shkruan revista Kosovarja. E pranishme është edhe Vjollca Haxhiu e cila vërtetë se duket shumë...

Xherdanit i lëshohet rendi, e kall dasmën e vëllait

para 9 muajve - Gazeta Express

Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Martesën e Erdinit e ka konfirmuar këngëtarja, Vjollca Haxhiu, përmes një postimi në rrjetet sociale, që po argëton mysafirët së bashku...

Vjollca Haxhiu me fjalë të mëdha për Big Mamën

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... "Njeri më të mirë se Big Mama nuk ka" E ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku Vjollca Haxhiu....

Big Mama hyn fshehurazi në dhomë dhe i bën masazh Medës

para 9 muajve - GazetaBlic

Meda shijoi një masazh nga duart e Big Mamës Në këtë sezon të nxehtë sigurisht që secilit prej nesh i nevojitet një masazh që të relaksohet dhe ta largojë mendjen nga problemet e përditshme, shkruan rtv21.tv...

Big Mama hyn fshehurazi në dhomë dhe i bën masazh Medës

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Meda shijoi një masazh nga duart e Big Mamës Në këtë sezon të nxehtë sigurisht që secilit prej nesh i nevojitet një masazh që të relaksohet dhe ta largojë mendjen nga problemet e përditshme,...

Big Mama hyn fshehurazi në dhomë dhe i bën masazh Medës

para 9 muajve - Tetova Sot

Meda shijoi një masazh nga duart e Big Mamës Në këtë sezon të nxehtë sigurisht që secilit prej nesh i nevojitet një masazh që të relaksohet dhe ta largojë mendjen nga problemet e përditshme, shkruan rtv21.tv...

Meda flet për tradhtinë

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Meda ka qenë ndër të ftuarit në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke. Njëra prej pyetjeve që ia ka bërë Big Mama këngëtarit , ishte nëse e ka tradhtuar gruan...

Meda: Në një familje të shëndoshë, nuk ka vend tradhtia

para 9 muajve - Arbresh

Meda ka qenë ndër të ftuarit në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke. Njëra prej pyetjeve që ia ka bërë Big Mama këngëtarit , ishte nëse e ka tradhtuar gruan e tij,...

Vjollca Haxhiu dhe Meda e kallin dasmën te vëllau i Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Sonte Meda ka ngriti në këmbë gjithë sallën në dasmën e vëllaut të futbollistit të njohur, Xherdan Shaqiri. E pranishme është edhe Vjollca Haxhiu e cila vërtetë se duket shumë bukur. Shikoni se si e kallën...

Vjollca Haxhiu dhe Meda e kallin dasmën te vëllau i Xherdan Shaqirit

para 9 muajve - Periskopi

Sonte Meda ka ngriti në këmbë gjithë sallën në dasmën e vëllaut të futbollistit të njohur, Xherdan Shaqiri, shkruan revista Kosovarja. E pranishme është edhe Vjollca Haxhiu e cila vërtetë se duket shumë...

Meda flet për tradhtinë

para 9 muajve - GazetaBlic

Meda ka qenë ndër të ftuarit në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke. Njëra prej pyetjeve që ia ka bërë Big Mama këngëtarit , ishte nëse e ka tradhtuar gruan e tij,...

Xherdan Shaqiri e “kall” në dasmën e vëllait, i djeg shaminë e beqarisë

para 9 muajve - Newsport

Mbrëmjen e sotme, Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë, pasi ka kurorëzuar martesën me vajzën e ëndrrave të tij. Në një video të postuar, shihet se si vellai i tij, Xherdan...

Meda: Në një familje të shëndoshë, nuk ka vend tradhtia

para 9 muajve - Telegrafi

Meda ka qenë ndër të ftuarit në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke. Njëra prej pyetjeve që ia ka bërë Big Mama këngëtarit , ishte nëse e ka tradhtuar gruan e tij,...

Big Mama hyn fshehurazi në dhomë dhe i bën masazh Medës

para 9 muajve - Bota Press

Meda shijoi një masazh nga duart e Big Mamës Një 39 vjeçar nga Kosova vdes në aksident në aksin Lezhë-Shkodër Në këtë sezon të nxehtë sigurisht që secilit prej nesh i nevojitet një masazh që të relaksohet...

Xherdani, Meda dhe Vjollca po e kallin sonte Gjilanin

para 9 muajve - Arbresh

Mesfushori kosovar i Stoke Cityt dhe Përfaqësueses së Zvicrës, Xherdan Shaqiri, po e marton vëllain e tij sonte në Gjilan, përcjellë Arbresh.info. Këngëtar si Mehedin Përgjegja dhe Vjollca Haxhiu po e...

A e ka tradhtuar ndonjëherë Meda gruan e tij?!

para 9 muajve - Aktuale

Meda tregon se a e ka tradhtuar ndonjëherë Lulen I ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtari i mirënjohur Meda. Ajo tregoi informacione të shumta...

Meda: Në një familje të shëndoshë, nuk ka vend tradhtia

para 9 muajve - Almakos

Meda ka qenë ndër të ftuarit në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke. Njëra prej pyetjeve që ia ka bërë Big Mama këngëtarit , ishte nëse e ka tradhtuar gruan e tij,...

Meda flet për tradhtinë

para 9 muajve - Bota Press

Meda ka qenë ndër të ftuarit në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke. Njëra prej pyetjeve që ia ka bërë Big Mama këngëtarit , ishte nëse e ka tradhtuar gruan e tij,...

A e ka tradhtuar ndonjëherë Meda gruan e tij?!

para 9 muajve - RTV 21

Meda tregon se a e ka tradhtuar ndonjëherë Lulen I ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtari i mirënjohur Meda. Ajo tregoi informacione të shumta...

Meda: Në një familje të shëndoshë, nuk ka vend tradhtia

para 9 muajve - Periskopi

Meda ka qenë ndër të ftuarit në emisionin Mama’s Trip, i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke. Njëra prej pyetjeve që ia ka bërë Big Mama këngëtarit , ishte nëse e ka tradhtuar gruan e tij,...

Big Mama i bën masazh Medës

para 9 muajve - RTV 21

Meda shijoi një masazh nga duart e Big Mamës Në këtë sezon të nxehtë sigurisht që secilit prej nesh i nevojitet një masazh që të relaksohet dhe ta largojë mendjen nga problemet e përditshme, shkruan rtv21.tv...

Vjollca Haxhiu me fjalë të mëdha për Big Mamën

para 9 muajve - RTV 21

“Njeri më të mirë se Big Mama nuk ka” E ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku Vjollca Haxhiu. Gjatë...

“A e ke tradhtuar guan?” Ja përgjigja e Medës

para 9 muajve - Periskopi

Meda tregon se a e ka tradhtuar ndonjëherë Lulen. I ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtari i mirënjohur Meda. Ajo tregoi informacione të shumta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK