http://kariera.mk

Qytetari nga Berati ka një “listë të zezë” për Ramën: Kam emrat e atyre që…

para 11 muajve - BalkanWeb

BERAT – ryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat me qytetarët, pas fitores në zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Pasditen e sotme, Rama ka zhvilluar një bashkëbisedim me qytetarët e Beratit të cilët...

Video/ Gruaja nga Berati i kërkon llogari Ramës: Ermonela mi lidhi dritat për fushatë, tani mi prenë…

para 11 muajve - Mapo

Një banore e lagjes ‘Çlirim’ në Berat, i ka shprehur Ramës problemin me hipotekën për banesën, pasi ka bërë ndërtim në tokën shtet. Por i ka kërkuar zgjidhje edhe për energjinë elektrike që ia kanë prerë,...

Qytetarja zbardhi skandalin e ministres së Ramës: Ajo mi lidhi dritat për fushatë, tani mi prenë...

para 11 muajve - Gazeta Express

​Gjatë dëgjesave me banorët e Beratit, kryeministri Edi Rama u ndesh me një dëshmi që në fakt zbuloi një skandal se çfarë bëjnë ministrat e qeverisë së tij thjesht për të marrë ca vota më shumë. Një banore...

VIDEO/ Rama në Berat, banorja i kërkon llogari: Ermonela mi lidhi dritat për fushatë, tani mi prenë

para 11 muajve - Syri

Një banore e lagjes ‘Çlirim’ në Berat, i ka shprehur Ramës problemin me hipotekën për banesën, pasi ka bërë ndërtim në tokën shtet. Por i ka kërkuar zgjidhje edhe për energjinë elektrike që ia kanë prerë,...

VIDEO/ Gruaja i ankohet Ramës: Ermonela mi lidhi dritat për fushatë, tani mi prenë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një banore e lagjes Clirim në Berat, i ka shprehur Ramës problemin me hipotekën për banesën, pasi ka bërë ndërtim në tokën shtet. Por i ka kërkuar zgjidhje edhe për energjinë elektrike që ia kanë prerë,...

Qytetarja i qan hallin kryeministrit: Mi lidhën dritat gjatë fushatës, mi prenë pas saj

para 11 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama është ndalur në Berat në takimet për degjesat e qytetarëve, ndërsa një banore në lagjen “Çlirim”, ka shprehur problemin e saj me hipotekën e banesës, pasi ka bërë ndërtim ën tokën...

VIDEO/ Gruaja nga Berati në takimin me Ramën: Ermonela mi lidhi dritat për fushatë, tani…

para 11 muajve - Koha Jone

Një banore e lagjes Çlirim në Berat, i ka shprehur Ramës problemin me hipotekën për banesën, pasi ka bërë ndërtim në tokën shtet. Por i ka kërkuar zgjidhje edhe për energjinë elektrike që ia kanë prerë,...

Rama me qytetarët në Berat. E moshuara: Ermonela mi lidhi dritat vetëm për fushatë

para 11 muajve - Opinion

Një banore e lagjes Çlirim në Berat, i ka shprehur Ramës problemin me hipotekën për banesën, pasi ka bërë ndërtim në tokën shtet. Por i ka kërkuar zgjidhje edhe për energjinë elektrike që ia kanë prerë,...

Qytetarja zbardhi skandalin e ministres së Ramës: Mi lidhi dritat për fushatë, tani …

para 11 muajve - AlbPress

​Gjatë dëgjesave me banorët e Beratit, kryeministri Edi Rama u ndesh me një dëshmi që në fakt zbuloi një skandal se çfarë bëjnë ministrat e qeverisë së tij thjesht për të marrë ca vota më shumë. Një banore...

Qytetari i dorëzon dosjen Ramës: Kam emrat e të gjithë atyre që…

para 11 muajve - Opozita

Në Berat, në dëgjesën publike organizuar nga PS, në mesin e qytetarëve që folën para kryeministrit, ishte dhe një qytetar që i dorëzoi Ramës një dosje me emrat e disa nënpunësve që janë emëruar padrejtësisht...

“Emrat e të punësuarve pa arsimin përkatës”, qytetari i dorëzon dosjen Ramës

para 11 muajve - Java News

Kryeministyri Rama ishte në Berat ku zhvilloi një dëgjesë publike me qytetarë të zonës. Njëri prej tyre i dorëzoi Ramës një dosje ku sipas tij janë emrat e atyre që janë punësuar pa të drejtë në pozita...

VIDEO/ Rama në Berat, banorja i kërkon llogari: Ermonela mi lidhi dritat për fushatë, tani mi prenë

para 11 muajve - Opozita

Një banore e lagjes ‘Çlirim’ në Berat, i ka shprehur Ramës problemin me hipotekën për banesën, pasi ka bërë ndërtim në tokën shtet. Por i ka kërkuar zgjidhje edhe për energjinë elektrike që ia kanë prerë,...

Populli nis raportimin me dosje për zyrtarët e korruptuar

para 11 muajve - Respublica

Kërkesa e kryeministrit që populli të bashkohet qeverisë për të zgjidhur hallet duket se ka dhënë efekt të menjehershëm. Në Berat, në dëgjesën publike organizuar nga PS, në mesin e qytetarëve që folën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK