http://kariera.mk

Zbulohet lidhja e biznesmenit vlonjat me vajzën që drejtonte makinën kur ndodhi aksidenti

para 9 muajve - NOA

Një vajzë 21 vjeçe eshte arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj. 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, tri ditë...

Aksidenti në Vlorë, zbulohet lidhja e biznesmenit me vajzën që drejtonte makinën

para 9 muajve - BalkanWeb

VLORE -Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj, raporton “Panorama”. 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e...

Zbulohet lidhja e biznesmenit vlonjat me vajzën që drejtonte makinën kur ndodhi aksidenti

para 9 muajve - Gazeta Express

Një vajzë 21 vjeçe eshte arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj. 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, tri ditë...

Zbulohet lidhja e biznesmenit vlonjat me vajzën që i “mori jetën”

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj, raporton “Panorama”. 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e Traumës...

Vdes biznesmeni nga Vlora, ja sa keq e pëson vajza që e shoqëronte

para 9 muajve - Albeu

Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj . 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, tri ditë...

Detajet/ Vdekja misterioze e biznesmenit nga Vlora, policia arreston vajzën që e shoqëronte

para 9 muajve - Standard

Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj, raporton “Panorama”. 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e Traumës...

Dyshime për lidhje intime me 21-vjeçaren, biznesmeni po i mësonte makinën kur u përplasën

para 9 muajve - Java News

Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj, raporton “Panorama”. 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e Traumës...

Zbulohet lidhja e biznesmenit vlonjat me 21-vjeçaren që dyshohet se e ka aksidentuar për vdekje

para 9 muajve - Lexo

Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj, raporton “Panorama”. 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e Traumës...

Vdes biznesmeni i njohur Malaj

para 9 muajve - Bota Press

Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, Bukurosh Malaj. 46-vjeçari ndërroi jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, tri ditë...

Aksidenti misterioz që i mori jetën biznesmenit vlonjat, familja: E kanë vrarë

para 9 muajve - Shekulli

Nga Xhentila Gjoshi Një aksident i ndodhur në rrethana misterioze, i ka marrë jetën një biznesmeni vlonjat. Ngjarja e rëndë ka ndodhur katër ditë më parë në një fshat të Vlorës. Burime nga Policia bënë...

Vdiq në rrethana misterioze, dy vjet më parë biznesmeni kërkonte mbrotje nga shteti

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Unë kam dy fëmijë për të rritur dhe jam shumë i sigurt që këtij shteti i kam paguar çdo lloj takse dhe detyrimi që kam, nuk kërkoj as më shumë e as më pak të më mbrojë jetën”. Kështu shprehej...

Vdiq në rrethana misterioze, dy vjet më parë biznesmeni kërkonte mbrotje nga shteti

para 9 muajve - Fakti Ditor

Unë kam dy fëmijë për të rritur dhe jam shumë i sigurt që këtij shteti i kam paguar çdo lloj takse dhe detyrimi që kam, nuk kërkoj as më shumë e as më pak të më mbrojë jetën”. Kështu shprehej me frikën...

Vdes në mënyrë të mistershme biznesmeni shqiptar, ja dëshmia e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - GazetaBlic

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Vdes në mënyrë të mistershme biznesmeni shqiptar, ja dëshmia e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Ina

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Vdes biznesmeni nga Vlora, dëshmia e femrës që e shoqëronte (dyshimet)

para 9 muajve - Shekulli

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Biznesmeni vdes pas aksidentit familjarët: Dyshojmë se e vranë

para 9 muajve - Shqiptarja

Biznesmeni vlonjat, Bukurosh Malaj, është ndarë nga jetë  mbrëmjen e djeshme në spital në kryeqytet, pasi ka qëndruar për tre ditë në gjendje kome. Ndarja nga jeta e biznesmenit ka ardhur si pasojë e plagëve...

Vdekja e mistershme e biznesmenit vlonjat. Po udhëtonte me një femër në makinë. Ja emri

para 9 muajve - Tetova Sot

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak...

Vdes biznesmeni nga Vlora, dëshmia e femrës që e shoqëronte dhe dyshimet e familjes

para 9 muajve - Opozita

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Humb jetën biznesmeni pasi u godit nga kamioni në Vlorë

para 9 muajve - ABC News

Familjarët e një biznesmeni nga Vlora kanë kërkuar hetim për aksidentin që pesoi tre ditë më parë i afërmi i tyre. Sipas familjarëve  policia duhet të zbardhë ngjarjen dhe të mos e trajtojë thjesht si...

Vdes në mënyrë të mistershme biznesmeni shqiptar, ja dëshmia e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Infokusi

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Vdekja e dyshimtë e biznesmenit nga Vlora, dëshmia e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Telegrafi

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve...

VLORE/ Vdekja e biznesmenit Bukurosh Malaj, dyshimet e familjes mbi dëshminë e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Java News

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve të një femre që udhëtonte me biznesmenin...

E përplasi kamioni në ecje, zbardhet e shkuara e errët e vlonjatit

para 9 muajve - Albeu

Mbrëmjen e kaluar binznesmeni 45-vjeçar nga Vlora humbi jetën pasi qëndroi 3 ditë në koma. Sipas dëshmive të familjarëve dhe vajzës që e shoqëronte, biznesmeni u aksidentua pasi kishte nxjerrë kokë n nga...

“Shteti të më mbrojë jetën”, ç’kishte ndodhur dy vjet më parë me biznesmenin që vdiq në rrethana të dyshimta

para 9 muajve - Mapo

Unë kam dy fëmijë për të rritur dhe jam shumë i sigurt që këtij shteti i kam paguar cdo lloj takse dhe detyrimi që kam, nuk kërkoj as më shumë e as më pak të më mbrojë jetën”. Kështu shprehej me frikën...

Vdiq në rrethana misterioze, dy vjet më parë biznesmeni kërkonte mbrotje nga shteti

para 9 muajve - Shekulli

Unë kam dy fëmijë për të rritur dhe jam shumë i sigurt që këtij shteti i kam paguar çdo lloj takse dhe detyrimi që kam, nuk kërkoj as më shumë e as më pak të më mbrojë jetën”. Kështu shprehej me frikën...

Nxori kokën nga dritarja e makinës...3 ditë në koma. Kush është biznesmeni që vdiq në mënyrë misterioze?

para 9 muajve - Gazeta Express

Bukurosh Malaj është biznesmeni 45-vjeçar nga qyteti i Vlorës, para se të ndërronte jetë dje, qëndroi 3 ditë në koma. Ai  u aksidentua me makinë ndërkohë që udhëtonte me një vajzë e cila sipas dëshmisë...

Vdes biznesmeni nga Vlora, udhëtonte me të dashurën. Familjarët: Nuk e besojmë aksidentin

para 9 muajve - Opinion

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme dhe ngjarja është raportuar si aksident me makinë. Gazetari i News 24, Enrik Mehmeti ka kontaktuar me familjarët e të ndjerit,...

Në makinë me një femër, pse vdiq biznesmeni nga Vlora?

para 9 muajve - Albeu

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Mësohet se biznesmeni ka qënë duke udhëtuar me të në makinë, kur është përplasur nga një kamion dhe...

Dyshimet/ Në makinë me një femër, biznesmeni nga Vlora vdes në mënyrë të mistershme (Emri+ Foto)

para 9 muajve - BalkanWeb

VLORË- Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar...

Biznesmeni vdes pas aksidentit familjarët: Dyshojmë se e vranë

para 9 muajve - Lexo

Biznesmeni vlonjat, Bukurosh Malaj, është ndarë nga jetë  mbrëmjen e djeshme në spital në kryeqytet, pasi ka qëndruar për tre ditë në gjendje kome. Ndarja nga jeta e biznesmenit ka ardhur si pasojë e plagëve...

Dyshimet/ Në makinë me një femër, biznesmeni nga Vlora vdes në mënyrë të mistershme (Emri+ Foto)

para 9 muajve - Standard

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWebnga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Vdekje e mistershme për biznesmenin vlonjat, ishte në makinë me një femër

para 9 muajve - NOA

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve të një femre që udhëtonte me biznesmenin...

Vdes në mënyrë të mistershme biznesmeni nga Vlora, ja dëshmia e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Shekulli

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Në makinë me një femër, biznesmeni nga Vlora vdes në mënyrë të mistershme

para 9 muajve - Koha Jone

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi raportohet nga BalkanWeb, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve të...

Në makinë me një femër, biznesmeni nga Vlora vdes në mënyrë të mistershme

para 9 muajve - Gazeta Express

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi raportohet nga BalkanWeb, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve të...

Vdekja e mistershme e biznesmenit vlonjat. Po udhëtonte me një femër në makinë. Ja emri

para 9 muajve - Mapo

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak...

Vdekja e biznesmenit vlonjat, ja dëshmia e femrës që e shoqeronte

para 9 muajve - Opinion

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

FOTO/ Vdekja e mistershme e biznesmenit vlonjat. Po udhëtonte me një femër në makinë. Ja emri

para 9 muajve - Syri

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak...

Vdes në mënyrë të mistershme biznesmeni shqiptar, ja dëshmia e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Periskopi

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Nxori kokën nga dritarja e makinës…3 ditë në koma. Kush është biznesmeni që vdiq në mënyrë misterioze?

para 9 muajve - Infokusi

Bukurosh Malaj është biznesmeni 45-vjeçar nga qyteti i Vlorës, para se të ndërronte jetë dje, qëndroi 3 ditë në koma. Ai  u aksidentua me makinë ndërkohë që udhëtonte me një vajzë e cila sipas dëshmisë...

FOTO/ Vdekja e mistershme e biznesmenit vlonjat. Po udhëtonte me një femër në makinë. Ja emri

para 9 muajve - Opozita

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak...

Vdekja e dyshimtë e biznesmenit nga Vlora, dëshmia e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Almakos

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve...

Vdes në mënyrë të mistershme biznesmeni nga Vlora, dëshmia e çuditshme e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Lexo

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet nga BalkanWeb , ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve të një...

Vdes në mënyrë të mistershme biznesmeni nga Vlora, dëshmia e çuditshme e femrës që e shoqëronte

para 9 muajve - Java News

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet nga BalkanWeb , ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve të një...

FOTO/ Vdekja e mistershme e biznesmenit vlonjat. Po udhëtonte me një femër në makinë. Ja emri

para 9 muajve - Opozita

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak...

“Nxori kokën nga makina në ecje dhe kamioni e fshiu”, ky është biznesmeni vlonjat që vdiq në rrethana misterioze

para 9 muajve - Tetova Sot

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak...

Kush është biznesmeni që vdiq në mënyrë misterioze?

para 9 muajve - AlbPress

Bukurosh Malaj është biznesmeni 45-vjeçar nga qyteti i Vlorës, para se të ndërronte jetë dje, qëndroi 3 ditë në koma. Ai u aksidentua me makinë ndërkohë që udhëtonte me një vajzë e cila sipas dëshmisë...

“Nxori kokën nga makina në ecje dhe kamioni e fshiu”, ky është biznesmeni vlonjat që vdiq në rrethana misterioze

para 9 muajve - Gazeta Liria

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak...

Dyshimet/ Në makinë me një femër, biznesmeni shqiptar vdes në mënyrë të mistershme (Emri+ Foto)

para 9 muajve - Bota Press

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWebnga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Biznesmeni shqiptar vdes në mënyrë të mistershme

para 9 muajve - Periskopi

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj, është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister...

Në makinë me një femër, biznesmeni nga Vlora vdes në mënyrë të mistershme

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Biznesmeni nga Vlora, Bukurosh Malaj është ndarë nga jeta në mënyrë të mistershme pas një aksidenti. Lajmi raportohet nga BalkanWeb, ndërsa ngjarja është e rrethuar me mister për shkak të deklarimeve të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK