http://kariera.mk

Kuvendi i kërkon Gjykatës Kushtetuese rrëzimin e padisë për reformën në drejtësi

para 10 muajve - Lajmi.net

Në prag të vendimit të Gjykatës së Kushtetuese për padinë e fundit të dy shoqatave të gjyqtarëve, Kuvendi i Shqipërisë argumenton se kërkuesve u mungon legjitimiteti dhe se procesi i kontrollit të pastërtisë...

VOA: Kuvendi i kërkon Gjykatës Kushtetuese rrëzimin e padisë për reformën në drejtësi

para 10 muajve - Syri

Në prag të vendimit të Gjykatës së Kushtetuese për padinë e fundit të dy shoqatave të gjyqtarëve, Kuvendi i Shqipërisë argumenton se kërkuesve u mungon legjitimiteti dhe se procesi i kontrollit të pastërtisë...

Vettingu, Kuvendi kërkon rrëzimin e dy padive të shoqatës së gjyqtarëve : Kërkuesve u mungon legjitimiteti

para 10 muajve - Lexo

Në prag të vendimit të Gjykatës së Kushtetuese për padinë e fundit të dy shoqatave të gjyqtarëve, Kuvendi i Shqipërisë argumenton se kërkuesve u mungon legjitimiteti formal dhe se procesi i kontrollit...

Vettingu, Kuvendi kërkon rrëzimin e padisë: Kërkuesve u mungon legjitimiteti

para 10 muajve - Java News

Nje seance e Gjykates Kushtetuese, ku eshte rrezuar kerkesa e Kuvendit per heqjen e pezullimit per ligjin e Vetting-ut. /r/n/r/nA session of the Constitutional Court, which overruled the request of the...

Kuvendi i kërkon Kushtetueses rrëzimin e padisë për reformën në drejtësi

para 10 muajve - Illyria

Në prag të vendimit të Gjykatës së Kushtetuese për padinë e fundit të dy shoqatave të gjyqtarëve, Kuvendi i Shqipërisë argumenton se kërkuesve u mungon legjitimiteti dhe se procesi i kontrollit të pastërtisë...

Kuvendi kërkon në Kushtetuese rrëzimin e padisë për tre ligjet e drejtësisë

para 10 muajve - Gazeta Tema

Në prag të vendimit të Gjykatës së Kushtetuese për padinë e fundit të dy shoqatave të gjyqtarëve, Kuvendi i Shqipërisë argumenton se kërkuesve u mungon legjitimiteti formal dhe se procesi i kontrollit...

Kuvendi i kërkon Gjykatës Kushtetuese rrëzimin e padisë për reformën në drejtësi

para 10 muajve - Zëri i Amerikës

Në prag të vendimit të Gjykatës së Kushtetuese për padinë e fundit të dy shoqatave të gjyqtarëve, Kuvendi i Shqipërisë argumenton se kërkuesve u mungon legjitimiteti dhe se procesi i kontrollit të pastërtisë...

Kuvendi kërkon në Kushtetuese rrëzimin e padisë për tre ligjet e drejtësisë

para 10 muajve - Lexo

Në prag të vendimit të Gjykatës së Kushtetuese për padinë e fundit të dy shoqatave të gjyqtarëve, Kuvendi i Shqipërisë argumenton se kërkuesve u mungon legjitimiteti formal dhe se procesi i kontrollit...

Kuvendi i kërkon Gjykatës Kushtetuese rrëzimin e padisë për reformën në drejtësi

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Në prag të vendimit të Gjykatës së Kushtetuese për padinë e fundit të dy shoqatave të gjyqtarëve, Kuvendi i Shqipërisë argumenton se kërkuesve u mungon legjitimiteti dhe se procesi i kontrollit të pastërtisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK