http://kariera.mk

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat? Ja momenti i rrallë

para 11 muajve - GazetaBlic

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat? Ja momenti i rrallë

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë...

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat, ky është momenti i rrallë

para 11 muajve - Lajmi.net

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat? Ja momenti i rrallë

para 11 muajve - Gazeta Express

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat, kë është momenti i rrallë

para 11 muajve - Telegrafi

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

Mësoni se si flenë balenat, foto nga thellësia e oqeanit

para 11 muajve - NOA

Secili ka disa pyetje, përgjigjet e të cilave i merr me vonesë, ose në rastin më të keq asnjëherë. Një ndër to është: si flenë balenat? Zhytësi Franco Banfi na e jep këtë përgjiigje, ndërsa ka fotografuar...

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat? Ja momenti i rrallë…

para 11 muajve - Ora news

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat, kë është momenti i rrallë

para 11 muajve - Almakos

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat? Ja momenti i rrallë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

Jeni kurioz të shihni si flenë balenat, ky është momenti i rrallë

para 11 muajve - Periskopi

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

E dini si flenë balenat? Shuajeni kureshtjen

para 11 muajve - Arbresh

Zhytësi Franco Banfi fotografi një moment me të vërtet të rrallë. Gjatë zhytjes në brigjet e Karaibeve, ai vuri re një grup balenash që ishin duke fjetur. Këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të...

Zhytësi fotografoi momentin e rrallë kur balenat flenë në pozitë vertikale

para 11 muajve - Telegrafi

Franco Banfi ka qenë duke u zhytur në brigjet e Karaibeve, kur ka hasur në një grup balenash që ishin duke fjetur. Ky është një moment i rrallë, meqë këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të kohës...

Zhytësi fotografoi momentin e rrallë kur balenat flenë në pozitë vertikale

para 11 muajve - Infokusi

Franco Banfi ka qenë duke u zhytur në brigjet e Karaibeve, kur ka hasur në një grup balenash që ishin duke fjetur. Ky është një moment i rrallë, meqë këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të kohës...

Zhytësi fotografoi momentin e rrallë kur balenat flenë në pozitë vertikale

para 11 muajve - Almakos

Franco Banfi ka qenë duke u zhytur në brigjet e Karaibeve, kur ka hasur në një grup balenash që ishin duke fjetur. Ky është një moment i rrallë, meqë këto gjallesa kalojnë vetëm shtatë për qind të kohës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK