http://kariera.mk

Aksident i rëndë te Gjiri i Lalzit, makina kthehet përmbys

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE -Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar...

Video/ Aksident i rëndë pranë Gjirit të Lalëzit, makina kthehet përmbys

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 1 Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është...

Aksident i rëndë te Gjiri i Lalëzit, makina kthehet përmbys

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar...

Aksident te Gjiri i Lalzit, makina kthehet përmbys

para 11 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar...

Aksident i rëndë te Gjiri i Lalëzit, makina kthehet përmbys

para 11 muajve - Indeks online

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar...

VIDEO TRAGJIKE/ Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 3 makina

para 11 muajve - Opozita

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku janë përfshirë tre makina. Aksidenti ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje. Policia...

Aksident i rëndë te Gjiri i Lalzit, makina kthehet përmbys

para 11 muajve - Opinion

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar...

Aksident i rëndë te Gjiri i Lalëzit, makina kthehet përmbys

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar...

Aksident i rëndë te Gjiri i Lalëzit, makina kthehet përmbys

para 11 muajve - Periskopi

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK