http://kariera.mk

Gjin Gjoni, përsëri në krye të Rrjetit Gjyqësor Ballkanik Euro-Mesdhetar

para 11 muajve - Opinion

Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë që zhvilloi punimet në Bullgari, më 10 dhe 11 korrik, ka rizgjedhur në krye gjykatësin nga Shqipëria, zotin Gjin...

Rrjeti Ballkanik e Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë, Gjin Gjoni rizgjidhet kryetar

para 11 muajve - Koha Jone

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë.  Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave...

Gjin Gjoni rizgjidhet president i Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë

para 11 muajve - Mapo

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë. Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave Gjyqësorë,...

Gjin Gjoni rizgjidhet president i Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë

para 11 muajve - BalkanWeb

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë. Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave Gjyqësorë,...

Rrjeti Ballkanik i Këshillave Gjyqësorë, Gjin Gjoni: Të forcohet statusi i gjyqtarëve dhe prokurorëve

para 11 muajve - BalkanWeb

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë. Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave Gjyqësorë,...

Gjin Gjoni bën karshillëk me një post qesharak dhe ankohet se po përndiqet nga qeveria dhe mediat

para 11 muajve - Gazeta Tema

Gjin Gjoni ka shpërndarë një njoftim në disa media, të cilat kanë pranuar ta botojnë atë copy-paste. Sipas këtij njoftimi, Gjin Gjoni qenka zgjedhur president i Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të...

Rrjeti Ballkanik e Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë, Gjin Gjoni rizgjidhet kryetar

para 11 muajve - Gazeta Express

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë. Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave Gjyqësorë,...

Rrjeti Ballkanik e Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë, Gjin Gjoni rizgjidhet kryetar

para 11 muajve - Standard

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë. Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave Gjyqësorë,...

Rrjeti Ballkanik e Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë, Gjin Gjoni rizgjidhet kryetar

para 11 muajve - Syri

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë. Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave Gjyqësorë,...

Gjin Gjoni sërish në krye të rrjetit ballkanik gjyqësor, bën bashkë Kosovën e Serbinë

para 11 muajve - Opinion

Gjyqtari i Apelit Gjin Gjoni u zgjodh sërish në krye të Rrjetit Ballkani Gjyqësor. Votimi u zhvillua në përfundim të Kongerencës së 12 të këtij rrjeti që u zhvillua në në Burgas të Bullgarisë. Përmes një...

Gjin Gjoni ankohet se po përndiqet nga qeveria dhe mediat

para 11 muajve - Lexo

Gjin Gjoni ka shpërndarë një njoftim në disa media, të cilat kanë pranuar ta botojnë atë copy-paste. Sipas këtij njoftimi, Gjin Gjoni qenka zgjedhur president i Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të...

Gjin Gjoni me post ndërkombëtar

para 11 muajve - Java News

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë. Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave Gjyqësorë,...

Gjin Gjoni sërish në krye të rrjetit ballkanik gjyqësor, bën bashkë Kosovën e Serbinë

para 11 muajve - Opozita

Gjyqtari i Apelit Gjin Gjoni u zgjodh sërish në krye të Rrjetit Ballkani Gjyqësor. Votimi u zhvillua në përfundim të Kongerencës së 12 të këtij rrjeti që u zhvillua në në Burgas të Bullgarisë. Përmes një...

Rrjeti Ballkanik e Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë, Gjin Gjoni rizgjidhet kryetar

para 11 muajve - AlbPress

Në datat 10-11 korrik, zhvilloi punimet në Burgas, Bullgari Konferenca e 12-të Plenare e Rrjetit Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar të Këshillave Gjyqësorë. Rrjeti Ballkanik dhe Euro-Mesdhetar i Këshillave Gjyqësorë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK