http://kariera.mk

“Enigmat e aksidentit të Arben Ahmetajt”

para 6 muajve - NOA

Nga Kastriot Myftaraj Medias iu dha një version i rremë për aksidentin e ish-ministrit Arben Ahmetaj në Maqedoni. Për të krijuar versionin e rremë kanë bashkëpunuar zëvendësministri i Punëve të Brendshme...

Aksidenti i ish-ministri Ahmetaj, rrëfehet shoferi i autobusit: Po mundohen të hedhin baltë mbi të vërtetën

para 6 muajve - Standard

Pas aksidentit të ndodhur në Maqedoni në të cilin u përfshinë 3 automjete metë të cilave edhe makina me të cilën po udhëtonte ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, ka reaguar edhe shoferi i autobusit,...

EKSKLUZIVE/ Ahmetaj, aksident me femër në makinë? Shoferi i autobusit shpjegon çdo gjë

para 6 muajve - Albeu

Ish-ministri Arben Ahmetaj mbeti i dëmtuar në femur dhe mushkri nga një aksident në Kumanovë. Aksidenti në fjalë shkaktoi mjaft debate në lidhje me destinacionin e ish-ministrit, shkaktarin aksidentit,...

Flet shoferi i autobusit: Makina e ish-ministrit Ahmetaj, me shpejtësi të madhe

para 6 muajve - Mapo

Foto 1 nga 9 Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri...

Disa të lënduar nga një aksident i rëndë në rrugën Tabanoc - Kumanovë, mes tyre një ish ministër

para 6 muajve - Gazeta Express

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë. Në aksident kanë marë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë vërtetuar...

Aksidenti në Kumanovë/ Flet shoferi i autobusit: Si na goditi Ranger Rover i Arben Ahmetajt. Policia po fsheh të vertetën

para 6 muajve - Shekulli

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj mbrëmjen e djeshme u përfshi në një aksident në Kumanovë, të Maqedonisë. Makina Range Rover ku udhëtonte ish-ministri u përplas me një autobus dhe një veturë tjetër...

"Policia po mashtron, kjo është e vërteta për aksidentin e Arben Ahmetajt"

para 6 muajve - Gazeta Express

“Aksidenti i djeshëm i ish ministrit të Financave Arben Ahmetaj nuk ka ndodhur për shkak të lagështirës, por për shkak të parakalimit të gabuar” Të paktën ky është dyshimi që ngre një ‘qytetar dixhital’,...

Me femër në makinë dhe pa siguracion? Berisha zbulon "sekretin" e Ahmetajt

para 6 muajve - Albeu

Arben Ahmetaj mbeti i plagosur mbrëmë në aksidentin e ndodhur në Kumanovë duke u futur për në Serbi. Albeu.com mësoi nga spitali se ai kishte dëmtime në femur dhe mushkri. Ndërkohë, gjatë ditës së sotme...

BOMBA/ "Kush ishte femra enigmatike në makinën e aksidentuar të Ahmetajt?"

para 6 muajve - Albeu

Kastriot Myftaraj ka një version ndryshe të aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj mbrëmë në Maqedoni . Sipas tij, Ahmetaj ishte duke shkuar me shumë shpejtësi në Serbi , ndërkohë që në makinën e aksidentuar...

Spekulimet mbi aksidentin ku u përfshi ish-ministri Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Gazeta Tema

Aksidenti i mbrëmshëm në Kumanovë ku u përfshi ish-ministri Arben Ahmetaj (i cili sipas autoriteteve maqedonase u shkaktua nga lagështira e tepër në rrugë) është kthyer në temë dite edhe në Tiranë, ku...

Aksidenti i Ahmetajt, shoferi i autobusit: Ish-ministri me shpejtësi

para 6 muajve - Shqiptarja

Policia nuk ka bërë publike ende të dhënat zyrtare në lidhje me aksidentin e djeshëm në Kumanovë ku u plagos edhe ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj duke ia hedhur paraprakisht fajin lagështirës....

Aksidentohet me “Range Rover” Arben Ahmetaj në Kumanovë, dërgohet me urgjencë në spital

para 6 muajve - Bota Press

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

Berisha komenton aksidentin e Arben Ahmetajt: Ja e vërteta…

para 6 muajve - Shekulli

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka komentuar aksidentin e ish-ministrit të Financave Arben Ahmetaj. Berisha thotë se shkak i aksidentit ka qenë parakalimi i gabuar i makinës ku ka qenë ish-ministri...

Aksidenti i Ahmetaj, Berisha: Policia mashtron, ja e vërteta

para 6 muajve - NOA

Ish-Kryeministri Sali Berisha reagon lidhur me aksidentin e pasdites së të dielës në Maqedoni, ku mbeti i plagosur ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Duke publikuar në Facebook, një mesazh që pretendon...

Aksidenti në Kumanovë, Range Rover nuk drejtohej nga Ahmetaj

para 6 muajve - Shekulli

Pas dëshmisë së shoferit të autobusit që u përplas me automjetin Range Rover, opinion.al ka kontaktuar me autoritetet policore në maqedoni dhe ma mësuar se fuoristrada nuk ka qenë duke u drejtuar nga ish-ministri...

Detaje/ Aksidenti në Kumanovë, Range Rover nuk drejtohej nga Ahmetaj

para 6 muajve - Opinion

Pas dëshmisë së shoferit të autobusit që u përplas me automjetin Range Rover, opinion.al ka kontakuar me autoritetet policore në maqedoni dhe ma mësuar se fuoristrada nuk ka qenë duke u drejtuar nga ish-ministri...

DENONCIMI BOMBE/ Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj. Makina ishte pa …

para 6 muajve - Opozita

Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë...

Aksidenti në Kumanovë/ Flet shoferi i autobusit: Si na goditi Ranger Rover i Arben Ahmetajt. Policia po fsheh të vertetën

para 6 muajve - Opinion

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj mbrëmjen e djeshme u përfshi në një aksident në Kumanovë, të Maqedonisë. Ai u përplas me një autobus dhe një veturë tjetër duke shkaktuar 18 të plagosur, por fatmirësisht...

Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 6 muajve - Ina

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Aksidenti në Kumanovë, shoferi i autobusit nxjerr "bllof" Ahmetajn

para 6 muajve - Albeu

Policia nuk ka bërë publike ende të dhënat zyrtare në lidhje me aksidentin e djeshëm në Kumanovë ku u plagos edhe ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj duke ia hedhur paraprakisht fajin lagështirës,...

Aksidenti i Ahmetajt/ Dëshmitari: Nuk ishte shkaku i lagështisë por….

para 6 muajve - Standard

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj. Makina ishte pa ...

para 6 muajve - Syri

Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë...

FOTO/ Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 6 muajve - Syri

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj. Makina ishte pa …

para 6 muajve - Opozita

Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë...

Spekulimet mbi aksidentin ku u përfshi ish-ministri Ahmetaj

para 6 muajve - Lexo

Aksidenti i mbrëmshëm në Kumanovë ku u përfshi ish-ministri Arben Ahmetaj (i cili sipas autoriteteve maqedonase u shkaktua nga lagështira e tepër në rrugë) është kthyer në temë dite edhe në Tiranë, ku...

“Prapaskenat” e aksidentit të Arben Ahmetaj, makina e pa siguruar dhe parakalimi i gabuar

para 6 muajve - Opinion

Një mesazh nga qytetari dixhital, ardhur në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha, ka shtuar dyshimet lidhur me incidentin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kumanovë, ku u plagosën 14 persona dhe mes...

Ekskluzive/ Flet shoferi i autobusit: Makina e ish- ministrit Arben Ahmetaj ishte me shpejtësi të madhe

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Bujar Osmani, mjeku që pranoi ish ministrin Ahmetaj pas aksidentit

para 6 muajve - Aktuale

Zv/kryeministri Bujar Osmani i cili të dielën ka punuar edhe si mjek në repartin e Kirurgjisë, ka pranuar ish ministrin e Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj pas aksidentit që pati dje në rrugën Tabanovcë-Kumanovë....

Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj. Makina ishte pa …

para 6 muajve - Tetova Sot

Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë...

Aksidenti i Ahmetajt, flet shoferi i autobusit: “Ai ishte me shpejtësi, mediat gënjejnë”

para 6 muajve - Blitz

Një ditë pas aksidentit të rëndë në Maqedoni ku u përfshi edhe ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka folur shoferi i autobusit që u bë pjesë e përplasjes së automjeteve. Në një intervistë me drejtuesin...

“Policia po mashtron, kjo është e vërteta për aksidentin e Arben Ahmetajt”

para 6 muajve - Insajderi

“Aksidenti i djeshëm i ish ministrit të Financave Arben Ahmetaj nuk ka ndodhur për shkak të lagështirës, por për shkak të parakalimit të gabuar”. Të paktën ky është dyshimi që ngre një ‘qytetar dixhital’,...

Detaje/ Aksidenti në Kumanovë, Range Rover nuk drejtohej nga Ahmetaj

para 6 muajve - Opozita

Pas dëshmisë së shoferit të autobusit që u përplas me automjetin Range Rover, opinion.al ka kontakuar me autoritetet policore në maqedoni dhe ma mësuar se fuoristrada nuk ka qenë duke u drejtuar nga ish-ministri...

Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 6 muajve - Fol

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 6 muajve - Lajm

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Aksident në autostradë, 14 të lënduar

para 6 muajve - RTV 21

Aksidentohen tre automjete Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18:00 dhe në të sipas informacioneve...

Aksidenti i Arben Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Ju tregoj si ndodhi përplasja

para 6 muajve - Java News

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 6 muajve - Tetova Sot

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmeraj. Makina ishte pa …

para 6 muajve - Opozita

Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë...

KATËRMBËDHJETË PERSONA U LËNDUAN NË NJË AKSIDENT RRUGOR NË AUTOSTRADËN KUMANOVË-SHKUP

para 6 muajve - TV21

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

FOTO/ Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 6 muajve - Opozita

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Foto nga aksidenti i ish-ministrit Ahmetaj

para 6 muajve - Koha Jone

Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga policia maqedonase ndërkohë bëjnë me dije se “në momentin e aksidentit, Arben Ahmetaj udhëtonte...

Aksidenti i ish- ministrit: Detaje të reja

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga...

Aksidenti i ish- ministrit/ Detaje të reja

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga...

Detaje nga aksidenti i Ahmetaj, me kë udhëtonte ish-ministri në momentin e përplasjes

para 6 muajve - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me aksidentin e pasdites së të dielës në Maqedoni, ku mbeti i plagosur ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Policia maqedonase bën me dije se shkak për aksidentin ka qenë...

Detajet/ Policia maqedonase: Arben Ahmetaj udhëtonte me 3 të tjerë në makinë, ja shkaqet e aksidentit

para 6 muajve - BalkanWeb

MAQEDONI- Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e...

Bujar Osmani mjeku që pranoi ish ministrin Ahmetaj pas aksidentit

para 6 muajve - Tetova Sot

Zv/kryeministri Bujar Osmani i cili të dielën ka punuar edhe si mjek në repartin e Kirurgjisë ka pranuar ish ministrin e Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj pas aksidentit që pati dje në rrugën Tabanovcë-Kumanovë....

Flet shoferi i autobusit: Makina e ish-ministrit Arben Ahmetaj ishte me shpejtësi të madhe

para 6 muajve - Insajderi

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Arben Ahmetaj udhëtonte me 3 të tjerë në makinë, policia maqedonase zbulon shkaqet e aksidentit

para 6 muajve - Shekulli

Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës...

Ish-ministri Arben Ahmetaj plagoset në një aksident në Maqedoni

para 6 muajve - Top Channel

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një autobus...

FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: ja me kë udhëtonte

para 6 muajve - Standard

Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe...

FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: ja me kë udhëtonte

para 6 muajve - Syri

Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe...

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar

para 6 muajve - Telegrafi

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - Portalb

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Aksidenti nga lagështia: Ja kush ishte në makinë me Ahmetajn

para 6 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Ish-ministri Arben Ahmetaj ka mbetur i plagosur dje pasdite, pas një aksidenti ku ai është përfshirë. Ngjarja ka ndodhur në Maqedoni dhe mediat vendëse njoftuan se “Aksidenti ndodhi rreth...

Autostrada Shkup-Kumanovë, aksident komunikacioni me shumë të lënduar

para 6 muajve - GazetaBlic

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

Maqedoni, ish-ministri Arben Ahmetaj plagoset në një aksident

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ish-ministri i Financave Arbën Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Lajmi është bërë publik nga mediat shqiptare në Maqedoni, sipas të cilave aksidenti ka ndodhur pasditen...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - Aktuale

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Zv/ministri i MPB-së, Agim Nuhiu, viziton të aksidentuarin ish-ministrin e Financave të Shqipërisë z.Arben Ahmetaj në spitalin e Kumanovës

para 6 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 17 korrik - Pas aksidentit rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup, me 14 persona të lënduar mes tyre dhe dhe ish-ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj, zv/ministri...

Autostrada Shkup-Kumanovë, aksident komunikacioni me shumë të lënduar

para 6 muajve - Gazeta Express

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

Aksidenti i ish- ministrit Ahmetaj/ Zbulohet personi që e shoqëronte në makinë

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish- ministri i Financave Arben Ahmetaj dje pësoi një aksident automobilistik në Maqedoni. Ndërsa u dërgua me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit. Albeu.com mëson se një tjetër person...

Ish-ministri Arben Ahmetaj plagoset në një aksident në Maqedoni

para 6 muajve - Lajmi.net

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një autobus...

Aksidentohet afër Kumanovës ish-ministri Arbën Ahmetaj

para 6 muajve - Koha.net

Ish-ministri i Financave Arbën Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Lajmi është bërë publik nga mediat shqiptare në Maqedoni, sipas të cilave aksidenti ka ndodhur pasditen...

14 persona të lënduar në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 17 korrik - Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve...

14-të persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - MRT

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor... Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite...

FOTOT/ Detajet e reja nga policia e Maqedonisë: Ahmetaj udhëtonte me 3 shtetas të tjerë kur ndodhi aksidenti, ja si u përmbys makina

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ish-ministri Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga policia maqedonase...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - Antpress

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Aksidentet, 3 të vdekur, plagoset dhe ish-ministri

para 6 muajve - Shekulli

Nga Xhentila Gjoshi Nuk kanë të sosur tragjeditë në Shqipëri. Pas një të shtunë të zezë, e diela djeshme është shoqëruar me një bilanc tragjik të aksidenteve rrugore. Tre persona kanë vdekur dhe 11 janë...

Ish-ministri Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni

para 6 muajve - Albeu

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj , u përfshi dje pasdite në një aksident me makinë në Maqedoni. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc – Kumanovë...

Detaje/ Dëmtimet që ka pësuar Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 6 muajve - Koha Jone

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime për Albeu.com bëjnë me dije se ai është transferuar në Shkup. Nga spitali...

FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: Ja me kë udhëtonte

para 6 muajve - Opozita

Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe...

14 persona lëndohen në aksidentin zinxhiror, autostrada Shkup-Kumanovë

para 6 muajve - Lajm

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Ahmetaj flet nga spitali pas aksidentit në Maqedoni, si është gjendja e tij

para 6 muajve - NOA

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e së dielës u përfshi në një aksident në Maqedoni ku mbeti i lënduar. Në një prononcim për “Panorama”, bën të ditur se është në gjendje të mirë shëndetësore...

Plagoset ish-ministri Arben Ahmetaj, u aksidentua në Maqedoni

para 6 muajve - Klan

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Media maqedonase “Telma” shkruan se aksidenti ka ndodhur në autostradën Tabanovc-Kumanovë. “Zhurnal” shkruan...

Aksident zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë. Disa të lënduar

para 6 muajve - Lajm

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

U aksidentua në Maqedoni, ish ministri Ahmetaj tregon shkaqet

para 6 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Përplasja ka ndodhur mes një autobusi udhëtarësh dhe dy automjeteve të pasagjerëve. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të...

Aksident komunikacioni në autostradën Shkup-Kumanovë, lëndohen 14 persona

para 6 muajve - Tetova Sot

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar

para 6 muajve - Lajm

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

Aksidenti i Arben Ahmetaj, Top Channel raporton për vizitën e Agim Nuhiut

para 6 muajve - Almakos

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedon i. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një autobus...

Aksidenti i Arben Ahmetaj, Top Channel raporton për vizitën e Agim Nuhiut

para 6 muajve - Flaka

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një autobus...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - Tetova Sot

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - Almakos

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Aksidentohet në Maqedoni, Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, është përfshirë në një aksident të rëndë në Maqedoni, kur ka qenë duke udhëtuar me mjetin e tij. Nga përplasja me një autobus janë plagosur 14 persona. Arben Ahmetaj...

FOTOT/ Policia e Maqedonisë: Ja shkaqet e aksidentit të ish ministrit Ahmetaj

para 6 muajve - Java News

Ish-ministri Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga policia maqedonase...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni, gjendja shëndetësore dhe shkaku i aksidentit

para 6 muajve - Opozita

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar

para 6 muajve - Gazeta Max

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - Republika

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 6 muajve - Kurir

Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr pjesë një xhip, një autobus dhe edhe një automjet. “Nga 14 personat e lënduar, dhjetë janë nga autobusi, katër...

Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni, por është jashtë rrezikut për jetën

para 6 muajve - Java News

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e djeshme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të...

Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni, zv/ministri shqiptar: Zoti na e shpëtoi vëllanë!

para 6 muajve - Te Sheshi

Ish-ministri në qeverinë e Edi Ramës, Arben Ahmetaj, është aksidentuar në afërsi të Kumanovës në Maqedoni, e për fat ka shpëtuar vetëm me disa lëndime të lehta duke përfunduar në spital. Automjeti me të...

Arben Ahmetaj, është jashtë rrezikut për jetë pas aksidentit që pati

para 6 muajve - Gazeta Max

Ish-ministri i financave në Qeverinë e kaluar të Edi Ramës në Shqipëri është aksidentuar dje (16.07.2017) pasdite në afërsi të Kumanovës. Aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin afër pikës kufitare Tabanoc-Kumanovë,...

Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj

para 6 muajve - RTV 21

Nga aksidenti janë lënduar 14 persona Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në një aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave aksidenti ndodhi rreth orës 17:30...

Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera

para 6 muajve - Ina

Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit. Burime ekskluzive për...

Detaje/ Dëmtimet që ka pësuar Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 6 muajve - Gazeta Express

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime për Albeu.com bëjnë me dije se ai është transferuar në Shkup. Nga spitali...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej ish-ministri shqiptar

para 6 muajve - Ina

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin...

Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shëndetësore

para 6 muajve - Shekulli

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet të...

Aksidenti në Kumanovë, flet pas ngjarjes ish-ministri Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Klan Kosova

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, ai bën të ditur se është në gjendje të...

Arben Ahmetaj flet nga spitali: Jam në gjendje të mirë, ja pse ndodhi aksidenti

para 6 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për Panorama, Amhetaj bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Aktuale

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë

para 6 muajve - Koha Jone

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili mbrëmjen e sotme u përfshirë në një aksident në Kumanovë të Maqedonisë, ndërsa makina të cilën e drejtonte e tipit “Range Rover”, u përplas, është prononcuar...

Pamje të frikshme/ Ja si është përmbysur makina e Arben Ahmetaj (Fotot)

para 6 muajve - Gazeta Express

Mesditën e sotme ish ministri i financave, Arben Ahmetaj pësoi një aksident në Kumanovë të Maqedonisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar me një makinë “Range Rover”, kur janë përfshirë...

FOTO/ Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ‘Range Rover’ i Arben Ahmetaj i kthyer përmbys në rrugë

para 6 muajve - BalkanWeb

Pas njoftimit të aksidentit të ish-Ministrit të Financave, Arben Ahmetaj në aksin rrugor Tabanoc-Kumanovë, janë publikuar pamjet e para nga vend i ngjarjes. Në disa foto të publikuara nga JOQ, duket automjeti...

Kumanovë: Aksidentohet ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Aktuale

Nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite në Kumanovë, ka mbetur i lënduar ish minsitri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj dhe janë plagosur edhe dy të tjerë. Sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës...

Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj në Kumanovë, pëson lëndime të lehta

para 6 muajve - Vizion Plus

Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në nje  aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave maqedonase sksidenti ndodhi rreth orës 17:30 disa kilometra nga pika...

Ja dëmtimet që ka marrë Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 6 muajve - Shekulli

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime ekskluzive për Albeu.com bëjnë me dije se ai është duke i transferuar në...

Ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj aksidentohet në Kumanovë

para 6 muajve - Portalb

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni - Kjo është gjendja e tij

para 6 muajve - Zeri

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish ministri Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Klan Kosova

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili është...

Nuhiu viziton Ahmetajn në spital

para 6 muajve - Aktuale

Zv/ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë. “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave...

Aksidenti, flet ish-ministri Ahmetaj: Ja çfarë ndodhi

para 6 muajve - Opinion

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendje të...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - GazetaBlic

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Aksidenti i ‘frikshëm’ në Maqedoni, flet pas ngjarjes Ahmetaj: Mirë që shpëtova se…

para 6 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, ai bën të ditur se është...

LAJM I FUNDIT/ Aksidenti në Kumanovë, zv.ministri i Brendshëm i Maqedonisë: Kjo është gjendja shëndetësore e Arben Ahmetaj

para 6 muajve - BalkanWeb

MAQEDONI – Zv./ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme në Maqedoni Agim Nuhiu ka vizituar ish- ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pësoi ish- ministri i Financave pasditen...

EKSKLUZIVE/ Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera

para 6 muajve - Albeu

Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit , Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit. Burime ekskluzive për...

Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë: Kjo është gjendja e tij

para 6 muajve - Aktuale

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Foto të aksidentit të Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Shekulli

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj është përfshirë në aksident automobilistik në rrugën që lidh Tabonocin me Kumanovën. Ai u përfshi në një aksident, ku janë përplasur tre makina. Bashkë me makinën...

Aksidentohet në Kumanovë Arben Ahmetaj, është jashtë rrezikut për jetë

para 6 muajve - Telegrafi

Ish-ministri i financave në Qeverinë e kaluar të Edi Ramës në Shqipëri është aksidentuar sot pasdite në afërsi të Kumanovës. Aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin afër pikës kufitare Tabanoc-Kumanovë, ku...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish-ministri Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Zeri

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili është...

Zv. Ministri Nuhiu: Kjo është gjendja e ish- ministrit Arben Ahmetaj

para 6 muajve - GazetaBlic

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Maqedoni ku u përfshi edhe ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj reagoi Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu. Ai e vizitoi ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës,...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Syri

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

LAJM I FUNDIT/ Aksidentohet në Maqedoni, Arben Ahmetaj. Ish-ministri shtrohet me urgjencë në spitalin e Kumanovës

para 6 muajve - BalkanWeb

MAQEDONI- Një aksident i masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rreth 14 persona, mes të cilëve edhe ish ministri i financave...

Pamjet e frikshme, ja si është katandisur ?Range Rover-i? i Arben Ahmetajt (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Kumanovë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar me një makinë “ Range Rover”, kur janë përfshirë në...

Detaje nga aksidenti i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Shekulli

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me aksidentin që ka ndodhur në Kumanovë dhe se pjesë e tij është bërë edhe ish-ministri i Financave i Shqipërisë Arben Ahmetaj. Bëhet me dije se dy makina janë...

Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shëndetësore

para 6 muajve - AlbPortali

Loading... Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në...

Zv. Ministri Nuhiu: Kjo është gjendja e ish- ministrit Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Gazeta Express

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Maqedoni ku u përfshi edhe ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj reagoi Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu. Ai e vizitoi ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës,...

Ish-ministri Arben Ahmetaj aksident në Maqedoni

para 6 muajve - Koha Jone

Ish ministri i Financave Arben Ahmetaj është përfshirë në një aksident në Maqedoni, kur ka qenë duke udhëtuar në rrugën Tabanoc-Kumanovë. Nga përplasja me një autobus janë plagosur 14 persona. Arben Ahmetaj...

Arben Ahmetaj flet për aksidentin, nuk ka asnjë lëndim

para 6 muajve - Gazeta Tema

Arben Ahmetaj është përfshirë në një aksident në Maqedoni. Por, burime të gazetës TemA bëjnë me dije se ai nuk ka pësuar asnjë dëmtim. Dy bashkëudhëtarët e tij mësohet se kanë pësuar dëmtime të lehta....

AKSIDENTI/ Flet Ahmetaj: Çfarë ndodhi ne Kumanove

para 6 muajve - Albeu

Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Këtë...

EKSLUZIVE/ Ja dëmtimet që ka marrë Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 6 muajve - Albeu

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaju dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime ekskuzive për Albeu.com bëjnë me dije se ai është duke i transferuar në Shkup...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Ora news

Ish-ministri i Financave Arbën Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Lajmi është bërë publik nga mediat shqiptare në Maqedoni, sipas të cilave aksidenti ka ndodhur pasditen...

Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shëndetësore

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet të...

Flet ish-ministri Ahmetaj pas aksidentit, ja gjendja e tij

para 6 muajve - Indeks online

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

FOTO/ Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Syri

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Fotolajm/ Aksidenti ish-ministrit Ahmetaj, ja si është botuar në rrugë makina

para 6 muajve - Opinion

Vetëm pak minuta pas publikimit të lajmit për aksidentimin e ish-ministrit të Financave Arben Ahmetaj në magjistralen e Kumanovës në  Maqedoni, kanë filluar të qarkullojnë edhe fotot e para të makinës...

Mësohet gjendja shëndetësore e Arben Ahmetajt pas aksidentit të rëndë (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Arben Ahmetaj u aksidentua para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi...

Zyrtarë të Maqedonisë vizitojnë në spital ish ministrin Ahmetaj, ja gjendja e tij

para 6 muajve - Sot News

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital pas aksidentit. “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave i Shqipërisë z. Arben Ahmetaj iu shmang pasojave dhe...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish ministri Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Indeks online

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili është...

Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj

para 6 muajve - AlbPortali

Loading... Nga aksidenti janë lënduar 14 persona Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në një aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave aksidenti ndodhi rreth...

Arben Ahmetaj pëson aksident në Maqedoni

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka pësuar një aksident automobilistik gjatë ditës së sotme në Kumanovë. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy vetura, ndërsa janë lënduar 14 persona. Pjesë...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, zv/ministri shqiptar: Ja si është gjendja e tij

para 6 muajve - Syri

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Lajmi i fundit/ Aksidentohet ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Opinion

Ish-Ministri i Financave Arben Ahmetaj është aksidentuar sot pasdite, rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës pranë pikës kuftare Tabanoc – Kumanovë ne Maqedoni, në krahun që përfshin rrugën magjistrale...

E FUNDIT/ Aksidentohet rëndë Arben Ahmetaj, çohet me urgjencë në spital

para 6 muajve - Albeu

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

Aksidentohet ish-ministri Arben Ahmetaj në Maqedoni, dërgohet në spitalin e Kumanovës

para 6 muajve - NOA

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në Maqedoni, me pasojë 14 të plagosur. Mediat vendase shkruajnë se aksidenti ka ndodhur në autostradën Tabanovc – Kumanovë, ku janë përfshirë një...

Lajmi i fundit/ Aksidentohet ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Opinion

Ish-Ministri i Financave Arben Ahmetaj është aksidentuar sot pasdite, rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kuftare Tabanoc – Kumanovë, në krahun që përfshin rrugën magjistrale midis Kumanovës...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, zv/ministri maqedonas: Ja si është gjendja e tij

para 6 muajve - Syri

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Maqedoni/ Ish-ministri i Edi Ramës pëson aksident, shtrohet në spital

para 6 muajve - Mapo

Foto 1 nga 7 Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc- Kumanovë në Maqedoni. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy vetura. Nga...

Aksidentohet ish- ministri Financave, Arben Ahmentaj

para 6 muajve - Shqiptarja

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, është aksidentuar ditën e sotme në Kumanovë. Nga aksidenti në të cilin janë përfshirë një autobus dhe dy vetura, janë lënduar 14 persona, dy prej të cilëve për...

Aksidentohet në Maqedoni ish- ministri Arben Ahmetaj (Fotot)

para 6 muajve - Gazeta Express

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë...

14 te aksidnetuar ne Maqedoni. Mes tyre dhe Arben Ahmetaj, por eshte jashte rrezikut

para 6 muajve - Gazeta Tema

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, vizitohet nga zv/ministri i Brendshëm maqedonas

para 6 muajve - Syri

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Detajet e reja nga policia e Maqedonisë/ Ahmetaj udhëtonte me 3 shtetas të tjerë kur ndodhi aksidenti

para 6 muajve - Lexo

Pak orë më parë u njoftua se në një aksident në Maqedoni, ishte përfshirë edhe ish-ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe...

14 të lënduar nga një aksident i rëndë në rrugën Tabanoc - Kumanovë, mes tyre një ish ministër

para 6 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 16 korrik - Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marë pjesë një autobus...

Aksident në autostradën Tabanoc – Kumanovë, pëson edhe ish-ministri Ahmetaj

para 6 muajve - Ina

Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar sot në aksidentin që ndodhi sot pasdite në autostradën Tabanoc- Kumanovë, informon INA. Aksidenti ndodhi rreth orës 17:30 disa kilometra...

Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni, vizitohet nga zyrtarë të shtetit maqedonas

para 6 muajve - Shekulli

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë, përcjell TetovaSot “Falë Zotit, vëllai ynë, ish-ministri...

Aksidentohet në Maqedoni, ish-ministri i Financave, shtrohet në spitalin e Kumanovës

para 6 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rreth 14 persona, mes të cilëve edhe ish ministri i financave i Shqipërisë, Arben...

Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj

para 6 muajve - Fakti Ditor

Nga aksidenti janë lënduar 14 persona Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në një aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave aksidenti ndodhi rreth orës 17:30...

Detajet e reja nga policia e Maqedonisë/ Ahmetaj udhëtonte me 4 shtetas të tjerë në mjet kur ndodhi aksidenti

para 6 muajve - Lexo

Pak orë më parë u njoftua se në një aksident në Maqedoni, ishte përfshirë edhe ish-ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe...

FOTO/ Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Syri

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

Detajet/ Ahmetaj me 4 miq në mjet kur ndodhi aksidenti, gjendja e tyre jashtë rrezikut

para 6 muajve - Lexo

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë. Në aksident kanë marë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë vërtetuar...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej ish-ministri shqiptar

para 6 muajve - Lajm

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Ahmetajt

para 6 muajve - InfoShqip

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Tetova Sot

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera

para 6 muajve - Tetova Sot

Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit. Burime ekskluzive për...

Agim Nuhiu viziton ish ministrin Ahmetaj në spital, pa aksidentit

para 6 muajve - Lajm

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë, përcjell TetovaSot “Falë Zotit, vëllai yne, ish...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

para 6 muajve - Opozita

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Pas aksidentit, ish-ministri Ahmetaj flet për atë që ndodhi, ja gjendja e tij

para 6 muajve - Lexo

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama” , bën të ditur se është në gjendje të...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë. Kjo është gjendja e tij

para 6 muajve - Tetova Sot

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

FOTO/ Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Opozita

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Detaje/ Dëmtimet që ka pësuar Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 6 muajve - AlbPress

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime për Albeu.com bëjnë me dije se ai është transferuar në Shkup. Nga spitali...

Pas aksidentit, Agim Nuhiu viziton ish ministrin Ahmetaj në spital

para 6 muajve - Antpress

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, zv/ministri shqiptar: Ja si është gjendja e tij

para 6 muajve - Opozita

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Infokusi

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

14 te aksidentuar ne Maqedoni. Mes tyre dhe Arben Ahmetaj, por eshte jashte rrezikut

para 6 muajve - Lexo

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

Kumanovë: Aksidentohet ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj, ja si është gjendja e tij

para 6 muajve - Antpress

Nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite në Kumanovë, ka mbetur i lënduar ish minsitri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj dhe janë plagosur edhe dy të tjerë. Sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës...

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni

para 6 muajve - Opozita

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

E fundit/ Aksidentohet ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, përfundon në spital

para 6 muajve - Blitz

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në Maqedoni, në aksin rrugor Tabanoc-Kumanovë. Rreth 14 persona kanë mbetur të plagosur nga ky aksident masiv, ku ndër të cilët është edhe ish-ministri i...

Aksident në autostradën Tabanoc – Kumanovë, pëson edhe ish-ministri Ahmetaj

para 6 muajve - Lajm

Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar sot në aksidentin që ndodhi sot pasdite në autostradën Tabanoc- Kumanovë, informon INA. Aksidenti ndodhi rreth orës 17:30 disa kilometra...

Mësohet gjendja shëndetësore e Arben Ahmetajt pas aksidentit të rëndë

para 6 muajve - Gazeta Liria

Arben Ahmetaj u aksidentua para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi...

Aksident i tmershëm në autostradën pranë Kumanovës – 14 të plagosur

para 6 muajve - Tetova Sot

Katërmbëdhjetë të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot pasditen në autostradën Tabanovc – Kumanovë. Në përplasje janë përfshirë një autobus dhe dy makina. Në aksident dy persona me lëndime...

Aksidentohet ish ministri i Financave i Shqipërisë Arben Ahmetaj, u vizitua na zv/ministri Nuhiu

para 6 muajve - Flaka

Në një aksient të ndodhur sot në afërsi të qytetit të Kumanovës  ish ministri i Financave i Republikës së  Shqipërisë Arben Ahmetaj iu shmang pasojave dhe lëndimeve të rënda trupore nga një aksident automobilistik,...

Pas aksidentit, Agim Nuhiu viziton ish ministrin Ahmetaj në spital

para 6 muajve - Tetova Sot

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital pas aksidentit, përcjell TetovaSot “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave i Shqipërisë z. Arben Ahmetaj iu...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Fol

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Arben Ahmetaj flet per aksidentin/Ja pse ndodhi…

para 6 muajve - AlbPress

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet të...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë. Kjo është gjendja e tij

para 6 muajve - Fol

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, zv/ministri shqiptar: Ja si është gjendja e tij

para 6 muajve - AlbPress

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Bota Press

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - AlbPress

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Aksidentohet në Kumanovë ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj, ja si është gjendja e tij

para 6 muajve - Tetova Sot

Sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kiftare Tabanoc – Kumanovë në krahun që përfshin rrugën magjistrale Kumanovës dhe Kriva Pallankës, në mes të autobusit dhe dy automjeteve të pasagjerëve,...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish ministri Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Gazeta e re

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili është...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 6 muajve - Periskopi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

para 6 muajve - KosovaPress

Sipas TetovaSot në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy automjete, njëri prej të cilëve Range Rover me targa të shqiptare të cilën  e drejtonte  ish-ministri Financave të Shqipërisë. Në këtë aksident...

Zv. Ministri Nuhiu: Kjo është gjendja e ish- ministrit Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Periskopi

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Maqedoni ku u përfshi edhe ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj reagoi Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu. Ai e vizitoi ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës,...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

para 6 muajve - Periskopi

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Mësohet gjendja shëndetësore e Arben Ahmetajt pas aksidentit të rëndë

para 6 muajve - Arbresh

Arben Ahmetaj u aksidentua para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi...

Flet ish-ministri Ahmetaj pas aksidentit, ja gjendja e tij

para 6 muajve - Sovrani

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Arben Ahmetaj pëson aksident në Maqedoni

para 6 muajve - Gazeta Liria

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka pësuar një aksident automobilistik gjatë ditës së sotme në Kumanovë. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy vetura, ndërsa janë lënduar 14 persona. Pjesë...

Aksident i tmershëm në autostradën pranë Kumanovës – 14 të plagosur

para 6 muajve - Fol

Katërmbëdhjetë të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot pasditen në autostradën Tabanovc – Kumanovë. Në përplasje janë përfshirë një autobus dhe dy makina. Në aksident dy persona me lëndime...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Sovrani

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

Arben Ahmetaj pëson aksident në Maqedoni

para 6 muajve - Bota Press

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka pësuar një aksident automobilistik gjatë ditës së sotme në Kumanovë. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy vetura, ndërsa janë lënduar 14 persona. Pjesë...

Aksidentohet rëndë në Kumanovë Arben Ahmetaj, çohet me urgjencë në spital

para 6 muajve - Arbresh

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

Aksidentohet në Maqedoni ish- ministri Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 6 muajve - Periskopi

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

Pas aksidentit, Agim Nuhiu viziton ish ministrin Ahmetaj në spital

para 6 muajve - Fol

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë. “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK