http://kariera.mk

Berisha: Shqipëria nuk dështoi në Trieste. Ajo mori aty çmimin opingat e Ramës!

para 10 muajve - Mapo

Për ish-kryeministrin Sali Berisha në Trieste mori vetëm një çmim, atë të opingave të Edi Ramës. Duke komentuar lajmet se në samit Shqipëria nuk fitoi asnjë projekt, Berisha thotë me jo pak ironi se ‘mediat...

"Shqipëria mori çmimin e opingave të Ramës...foli dhe 'miss gënjeshtra'"

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish kryeministri, Sali Berisha në një status në Facebook shkruan se vendi ynë nuk mori mbështetje për asnjë projekt të paraqitur në Samitin e Triestets, ku pak ditë pas tij kreu i qeverisë, Edi Rama deklaroi...

RAMA: TË PAAFTËT NË ADMINISTRATË, ARMIQ TË POPULLIT SHQIPTAR

para 10 muajve - TV21

Rama ka premtuar një qeveri më të vogël, por edhe me pak burokraci në administratë Nga Berati, kryeministri Edi Rama ka shpjeguar vizionin e tij për bashkëqeverisjen me qytetarët. Rama ka shpjeguar se...

Samiti i Triestes/ Berisha: Shqipëria mori çmimin opingat e Ramës

para 10 muajve - Opinion

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një shënimi në Facebook, ka ironizuar paraqitjen e Shqipërisë në Samitin e Triestes disa ditë më parë, ndërsa BE shpërndau miliona Euro për vendet e Ballkanit Perëndimor....

Rama: Të paaftët në administratë, armiq të popullit shqiptar

para 10 muajve - RTV 21

Rama ka premtuar një qeveri më të vogël, por edhe me pak burokraci në administratë Nga Berati, kryeministri Edi Rama ka shpjeguar vizionin e tij për bashkëqeverisjen me qytetarët. Rama ka shpjeguar se...

Rama: Të paaftët në administratë, armiq të popullit shqiptar

para 10 muajve - Vizion Plus

Nga Berati, kryeministri Edi Rama ka shpjeguar vizionin e tij per bashkëqeverisjen me qytetaret. Rama ka shpjeguar se do te ketë nje platforme, e cila do t’u mundësoje shqiptareve njohjen ne kohe reale...

Berisha: Shqipëria nuk dështoi në Trieste. Ajo mori aty çmimin opingat e Ramës!

para 10 muajve - Syri

Për ish-kryeministrin Sali Berisha në Trieste mori vetëm një çmim, atë të opingave të Edi Ramës. Duke komentuar lajmet se në samit Shqipëria nuk fitoi asnjë projekt, Berisha thotë me jo pak ironi se ‘mediat...

“Shqipëria në Trieste mori çmimin ‘Opingat’ e Ramës”

para 10 muajve - Shekulli

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka shkruar një status në profilin e tij në “Facebook”, ku shprehet me ironi se Shqipëria në Trieste mori çmimin “Opingat e Ramës”. Statusi i plotë i Sali Berishës:...

Berisha: Shqipëria në Trieste mori opingat e Ramës

para 10 muajve - Standard

Ish-kryeministri i vendt Sali Berisha, me anë të një postimi në Facebook ka ironizuar kreun e qeverisë Edi Rama në lidhje me pretendimet e këtijt të fundit se Shqipëria nga samisi i Triestes ka dalë me...

Berisha “përgënjeshtron” mediat: Shqipëria nuk dështoi në Trieste

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar qëndrimin e mediave për samitin e Triestës. Mediat shkruajnë se Shqipëria nuk mori asnjë projekt në këtë forum. Por Berisha thotë se Shqipëria e ka marrë një...

“Njerëzit nuk jetojnë në kohën e Saliut, po mashtrohen nga opingat e Ramës”

para 10 muajve - Opozita

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në “Facebook” ka ironizuar kreun e qeverisë Edi Rama në lidhje me pretendimet e këtij të fundit, se Shqipëria nga samisi i Triestes ka dalë me më shumë...

Dështimi i Ramës, zbardhen dokumentet, asnjë projekt i Triestes nuk e prek Shqipërinë

para 10 muajve - Standard

Shqipëria nuk është askund në projektet dhjetëra-milionëshe që morën financim në Samitin e Triestes. Deklaratat triumfuese të Edi Ramës pas samitit, fatkeqësisht, kanë qenë një tjetër lojë mediatike për...

FOTO/ Dështimi i Ramës, zbardhen dokumentet, asnjë projekt i Triestes nuk e prek Shqipërinë

para 10 muajve - Syri

Shqipëria nuk është askund në projektet dhjetëra-milionëshe që morën financim në Samitin e Triestes. Deklaratat triumfuese të Edi Ramës pas samitit, fatkeqësisht, kanë qenë një tjetër lojë mediatike për...

Shqipëria nuk fitoi asnjë projekt në Trieste

para 10 muajve - Koha Jone

Shqipëria nuk është askund në projektet dhjetëra-milionëshe që morën financim në Samitin e Triestes. Deklaratat triumfuese të Edi Ramës pas samitit, fatkeqësisht, kanë qenë një tjetër lojë mediatike për...

Zbardhen vendimet e Triestes, asnjë projekt nuk e prek Shqipërinë

para 10 muajve - Gazeta Express

Nuk e prek Shqipërinë, projekti i gazit mes Serbisë dhe Bullgarisë. Nuk e prek as Korridori Mesdhetar që lidh Bosnjën me Kroacinë, as investimet në Korridorin e Pestë, as hekurudha që lidh Maqedoninë me...

FOTO/ Dështimi i Ramës, zbardhen dokumentet, asnjë projekt i Triestes nuk e prek Shqipërinë

para 10 muajve - Opozita

Shqipëria nuk është askund në projektet dhjetëra-milionëshe që morën financim në Samitin e Triestes. Deklaratat triumfuese të Edi Ramës pas samitit, fatkeqësisht, kanë qenë një tjetër lojë mediatike për...

Dështimi i Ramës, zbardhen dokumentet, asnjë projekt i Triestes nuk e prek Shqipërinë

para 10 muajve - Gazeta Liria

Shqipëria nuk është askund në projektet dhjetëra-milionëshe që morën financim në Samitin e Triestes. Deklaratat triumfuese të Edi Ramës pas samitit, fatkeqësisht, kanë qenë një tjetër lojë mediatike për...

Ironia e Manjanit: Ky është fondi që mori Shqipëria në Trieste

para 10 muajve - Standard

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ironizon në rrjetin social “Facebook”, shpërndarjen e fondeve nga ana e Samitit të Triestes. Manjani nënkupton se janë shpërndarë fonde të shumta për Bosnjën, gjithashtu...

Kokëdhima: Rama, gënjeshtër me bisht për Triesten

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Partia ZGJIDHJA, përmes një deklarate për mediet, ka thënë se kryeministri Edi Rama tha një gënjeshtër me bisht për projektet e Samitit të Triestes. Për partinë ZGJIDHJA, kryeministri Rama shkoi atje dhe...

Ironia e Manjanit: Ky është fondi që mori Shqipëria në Trieste

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ironizon në rrjetin social “Facebook”, shpërndarjen e fondeve nga ana e Samitit të Triestes. Manjani nënkupton se janë shpërndarë fonde të shumta për Bosnjën, gjithashtu...

Ironia e Manjanit për Samitin e Triestes: Ja çfarë fondi shkon për Shqipërinë

para 10 muajve - Shekulli

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka shpërndarë një foto në rrjetin social “Facebook”, ku bën ironi për shpërndarjen e fondeve nga ana e Samitit të Triestes. Manjani përmes fotos ironike shprehet...

REPLIKAT/ Komentuesi: Po na e zbukuron m**in si tortë. Rama: Mos përdor fjalë me erë të keqe se do të kapë…

para 10 muajve - BalkanWeb

Kryeministri, Edi Rama është përfshirë sot në replika të ashpra me komentuesit, veçanërisht pas reagimit të bërë në “Facebook” ku sqaroi se nuk po pushon në Parga siç pretenduan më herët mediat greke....

Kokëdhima: Rama e nxori Shqipërinë me këpucë të kuqe

para 10 muajve - Shekulli

Kryetari i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima ka reaguar sërish dje lidhur me gënjeshtrën e kryeministrit Edi Rama se Shqipëria ka përfituar fonde në Samitin e Triestes për financimin e katër projekteve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK