http://kariera.mk

Mërgimtari rrëfen trishtimin në Spitalin e Strugës

para 11 muajve - Ina

Xhevat Zhuta Këte katër fragmenta jan marr nje mbramje në spitalin e Struges, te kati dytë, nje repart kur pranohen paciente me raste urgjente por edhe dhoma plot me pacinte qe jan pranuar me heret ose...

Mërgimtari rrëfen trishtimin në Spitalin e Strugës

para 11 muajve - Lajm

Xhevat Zhuta Këte katër fragmenta jan marr nje mbramje në spitalin e Struges, te kati dytë, nje repart kur pranohen paciente me raste urgjente por edhe dhoma plot me pacinte qe jan pranuar me heret ose...

Mërgimtari rrëfen trishtimin në Spitalin e Strugës

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Xhevat Zhuta Këte katër fragmenta jan marr nje mbramje në spitalin e Struges, te kati dytë, nje repart kur pranohen paciente me raste urgjente por edhe dhoma plot me pacinte qe jan pranuar me...

Mërgimtari rrëfen trishtimin në Spitalin e Strugës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Xhevat Zhuta Këte katër fragmenta jan marr nje mbramje në spitalin e Struges, te kati dytë, nje repart kur pranohen paciente me raste urgjente por edhe dhoma plot me pacinte qe jan pranuar me heret ose...

Sa shume mundim per te shfaqur mosmirenjohjen!

para 11 muajve - Opozita

Reagim nga Albina Deda -Jo formimi normal njerezor e politik por as pjese te thartuara te subkoshiences nuk imagjinoja te prodhonin kaq shume vrer kunder Bashes dhe PD-se ne kulmin e fushates ne parti....

Universitetet në pritje të aplikimeve

para 11 muajve - Vizion Plus

Maturantet kane edhe pak dite per te vendosur per studimet e larta dhe degët qe do te zgjedhin ne universitete. Ne 20 korrik nis aplikimi i formularit A2, ku te rinjtë shënojnë nga 1 deri  10 preferencat...

VIDEO/ Plazh, muzikë, alkool; jeta e natës në bregdet nuk njeh moshë

para 11 muajve - Java News

Himara eshte nje nder perlat turistike te Shqiperise. Plazhet e bukura, deti i paster dhe jeta e nates e kane kthyer Himaren ne nje destinacion te preferuar per te gjithe. Turiste te shumte nga vende te...

​Turqia dhe përkrahja shqiptare

para 11 muajve - InfoShqip

Shkruan: Eduard Thartori U perfol shume, nga njerez te semure, se ne Pallatin e Kongreseve ne Tirane nuk mori pjese Politika Shqiptare, as Media dhe as Elita Intelektuale.. Madje u ironizua nje sukses...

Anglia kampione Europe U19

para 11 muajve - Vizion Plus

Anglia është shpallur per here te pare kampione Europe per 19-vjeçaret ne turneun final qe u mbajt ne Gjeorgji. Ne finale përballe tre luanët kishin nje superfuqi te futbollit te moshave Portugaline, por...

Shqiptarët protagonistë, shënojnë Sadiku e Cikalleshi

para 11 muajve - Vizion Plus

Vetëm tre dite pas prezantimit zyrtar ne Poloni, por edhe skepticizmit te madh qe shoqëroi kalimi i Armando Sadikut te Legia e Varshaves bomber kuqezi vërteton se ka shkuar per te shënuar dhe per te ndihmuar...

Disa receta të shpejta për një mëngjes të shëndetshëm

para 11 muajve - Albeu

Një mëngjes i shëndetshëm është në një farë mënyre gjysma e punës nëse do i referohemi energjive të marra për një ditë të gjatë. Prandaj duhet ti përkushtoheni këtij vakti me shumë seriozitet dhe nuk duhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK