http://kariera.mk

PD tjetër garë brenda saj, ja beteja e radhës për demokratët

para 10 muajve - Gazeta Express

Anëtari i kryesisë së PD-së, Kreshnik Çollaku ka njoftuar në profilin e tij në Facebook se cila do të jetë gara e radhës për PD-në, pas kësaj që po zhvillohet për kreun e partisë mes Edurd Selamit dhe...

PD do përballet më tjetër garë, anëtari i kryesisë flet për betejën e radhës

para 10 muajve - Standard

Anëtari i kryesisë së PD-së, Kreshnik Çollaku me anë të një statusi në “Facebook”, shkruan se ndërsa PD, është e fokusuar tek gara për kreun e saj,  kryebashkiaku i rilindjes ka nisur fushatën për zgjedhjet...

Anëtari i Kryesisë së PD: Beteja jonë janë zgjedhjet lokale

para 10 muajve - Shekulli

Anëtari i Partisë Demokratike të Shqipërisë Kreshnik Çollaku ka shkruar një status në profilin e tij në FB. Ai nënvizon se partia ku bën pjesë është duke u përgatitur për zgjedhjet lokale. “Beteja e radhës...

Anëtari i kryesisë së PD-së, e quan zgjedhjen e kryetarit punë të mbaruar: Të mendojmë për zgjedhjet lokale

para 10 muajve - Syri

Dyshimet se procesi i votimi për zgjedhjen e kreut të PD-së janë një farsë e stisur, tashmë sa vjen e bëhet më e qartë dhe ata që në heshtje apo qartazi janë rreshtuar në krahë të Lulzim Bashës nuk e fshehin...

Anëtari i kryesisë së PD-së, e quan zgjedhjen e kryetarit punë të mbaruar: Të mendojmë për zgjedhjet lokale

para 10 muajve - Opozita

Dyshimet se procesi i votimi për zgjedhjen e kreut të PD-së janë një farsë e stisur, tashmë sa vjen e bëhet më e qartë dhe ata që në heshtje apo qartazi janë rreshtuar në krahë të Lulzim Bashës nuk e fshehin...

Zgjedhjet parlamentare, betejë vendimtare për partitë shqiptare

para 10 muajve - Almakos

Zgjedhjet e ardhshme lokale të cilat janë caktuar për më 15 tetor janë marrë me shumë seriozitet nga partitë politike shqiptare dhe duket që këto zgjedhje do të jenë vendimtare për fatin e tyre dhe përcaktimin...

Zgjedhjet parlamentare, betejë vendimtare për partitë shqiptare

para 10 muajve - Shenja

Zgjedhjet e ardhshme lokale të cilat janë caktuar për më 15 tetor janë marrë me shumë seriozitet nga partitë politike shqiptare dhe duket që këto zgjedhje do të jenë vendimtare për fatin e tyre dhe përcaktimin...

Zgjedhjet parlamentare, betejë vendimtare për partitë shqiptare

para 10 muajve - AlbPortali

Zgjedhjet e ardhshme lokale të cilat janë caktuar për më 15 tetor janë marrë me shumë seriozitet nga partitë politike shqiptare dhe duket që këto zgjedhje do të jenë vendimtare për fatin e tyre dhe përcaktimin...

Tomorr Alizoti: Gara në PD, jo e ndershme, pse refuzova të isha pjesë e partisë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ka qenë një nga kritikët e hapur të kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Tomor Alizoti, drejtuesi i departamentit të të përndjekurve Politikë në Partinë Demokratike, ka menduar që të japë kontributin...

“Zgjedhjet në PD janë një farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë”

para 10 muajve - Zhurnal

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24” tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

“Zgjedhjet në PD janë një farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë”

para 10 muajve - Gazeta Express

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24” tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

“Zgjedhjet në PD janë një farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë”

para 10 muajve - AlbPress

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24” tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Tomor Alizoti për zgjedhjet në PD: Një garë farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë

para 10 muajve - BalkanWeb

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24”  tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Gara në PD, Alizoti: Dorëheqja është fisnikëri, Basha humbi shansin për të freskuar partinë

para 10 muajve - Gazeta Tema

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24”  tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

“Zgjedhjet në PD janë një farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë”

para 10 muajve - Opozita

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24” tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Ç’është kjo garë pa lista?

para 10 muajve - Lexo

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24”  tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

PD, Alizoti sulmon Bashën: Ç’është kjo garë pa lista?

para 10 muajve - Java News

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24”  tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Gara në PD fut në sherr edhe anëtarët e Këshillit Kombëtar, shpërthejnë në fyerje e ofendime

para 10 muajve - Ina

Ish kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i PD Lulzim Basha, gjate homazheve ne Pallatin e Kongreseve, per nder te Heroit te Demokracise, Azem Hajdari, me rastin e 15 vjetorit te vdekjes dhe rivarrimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK