http://kariera.mk

Pak më tepër se miqësi, pak më pak se lidhje: A e dini çfarë është “situationship”

para 11 muajve - Arbresh

Ndoshta nuk keni dëgjuar por është koha të ju njoftojmë me llojin më të ri të lidhjes që është duke u popullarizuar tek çifet- bëhet fjalë për situationship. “Situationship” është përdorur si fjalë për...

7 gjërat që nuk duhet të bëni për një bashkëjetesë sa më të lumtur

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Nëse doni të keni një lidhje apo martesë sa më të lumtur e sa më afatgjatë, në këtë artikull po sjellim listën e atyre gjërave që nuk duhet të bëni: 1. Mos u fiksoni në barazinë absolute Asnjëherë nuk...

Një listë këngësh për dashuri dhe ajo do të thotë ”po”

para 11 muajve - Lajmi.net

Keni një koleksion këngësh për një propozim martese, qëndrim me të dashurën tuaj ose ditë dasme? Sot është bërë shumë e thjeshtë që të keni me vete këngët më të mira, ashtu që të krijoni momente të paharrueshme...

Horoskopi, 17 korrik 2017

para 11 muajve - Opinion

Dashi Ata që janë çift do të kenë mosmarrëveshje, por në thelb do të “luftojnë” për mosndarje. Më pas mes tyre do ndizet pasioni! Jetë e re për beqarët, sepse nuk do të jenë më të tillë. Demi Do të merrni...

Horoskopi, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi 21/3 – 20/4 Çdo gjë po ecën siç e kishit planifikuar ju të dashuruarit por ndonjë ndryshim programi ndonjëherë është mëse i nevojshëm. Beqarët do jenë të pafat për të krijuar një lidhje. Demi 21/4...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 Korrik 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi 21 Mars – 20 Prill Marsi në shenjën tuaj ju dhuron energji për t’iu përkushtuar angazhimeve të përditshme, ndërsa Urani ju mbështet me ide gjeniale për të lëvizur gjithçka. Do t’ia dilni të nisni...

Horoskopi, 17 Korrik 2017

para 11 muajve - Shekulli

Dashi 21/3 – 20/4 Çdo gjë po ecën siç e kishit planifikuar ju të dashuruarit, por ndonjë ndryshim programi ndonjëherë është mëse i nevojshëm. Beqarët do jenë të pafat për të krijuar një lidhje. Demi 21/4...

Shenjat që tregojnë se e keni gjetur shpirtin tuaj binjak

para 11 muajve - Antpress

Është shumë e lehtë të përshtatesh me shumë njerëz. Por që dy njerëz të plotësojnë njëri-tjetrin në të gjitha kuptimet e mundshme është shumë e vështirë, sidomos në ditët e sotme. Prandaj është shumë rastësi...

Ja çfarë thotë horoskopi për ty sot

para 11 muajve - Lajmi.net

DASHIHumori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Ja çfarë thotë horoskopi për ty sot

para 11 muajve - Indeks online

DASHI Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi për ditën e sotme 16 Korrik 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi 21 Mars – 20 Prill Nëse aspektet negative të Hënës në shenjë me Jupiterin dhe Plutonin ju bëjnë nervozë, aspektet pozitive me Mërkurin dhe Saturnin do nxisin vetëvlerësimin. Projektet tuaja janë...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 11 muajve - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qëndronin me këmbë në tokë...

Horoskopi, 16 korrik 2017

para 11 muajve - Shekulli

Dashi 21/3 – 20/4 Ditë harmonike kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do flisni hapur edhe për disa çështje delikate do iu jepni zgjidhje. Beqarët do preferojnë aventurat kalimtare. Binjakët 22/5...

Horoskopi për datën 15 korrik, çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 11 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj për sot. Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Lajm

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qëndronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Opozita

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qëndronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qëndronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi ditor, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Portalb

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi ditor, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi 16 Korrik 2017

para 11 muajve - Java News

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 korrik 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Të shpërblyer nga Venusi në shenjën tuaj që përqafon Hënë, do të përballeni me vendosmëri dhe optimizëm pengesa të mundshme. Nëse keni dyshime në lidhje me një çështje, është e kotë të shqetësoheni....

Shenjat që tregojnë se e keni gjetur shpirtin binjak

para 12 muajve - Gazeta Liria

Është e lehtë që të gjesh gjëra të përbashkëta me shumicën e njerëzve. Por të “përshtatesh” është shumë e vështirë. Një rastësi e tillë quhet “të gjesh shpirtin binjak”, që ndodh shumë pak herë në këtë...

Horoskopi – 14 korrik 2017

para 12 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Një atmosferë gëzimi dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Në planin financiar pritet fat me shumicë. DEMI Venusi do ta mbrojë në çdo moment jetën tuaj në çift sot....

Horoskopi 14 Korrik 2017

para 12 muajve - Klan

Dashi – Nëse sot nuk mund të motivoheni, përqëndrohuni në diçka tjetër, ndoshta në një aktivitet që nuk keni provuar më parë. Demi – Në përgjithësi ata që janë në një lidhje do mendojnë për t’i thelluar...

Horoskopi, 4 korrik 2017

para 12 muajve - Opinion

Dashi – Nëse sot nuk mund të motivoheni, përqëndrohuni në diçka tjetër, ndoshta në një aktivitet që nuk keni provuar më parë. Demi – Në përgjithësi ata që janë në një lidhje do mendojnë për t’i thelluar...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 korrik 2017

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Të kënaqur me surprizat e dhuruara nga Jupiteri që bashkëvepron me Uranin do të jeni shumë aktiv. Sot me të vërtetë do t’ia kaloni bukur. Do të keni dëshirë t’i përkushtoheni studimit të lëndëve...

Horoskopi, 14 korrik 2017

para 12 muajve - Indeks online

Dashi 21/3 – 20/4 Familjarët në shenjën e Dashit në këtë ditë nuk do të jenë në gjendjen më të mirë. Këtë të shtunë nuk është dita më e përshtatshme për të bërë plane të madhe. Demi 21/4 – 21/5 Nëse ju...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK