http://kariera.mk

“Koordinatorja”, pranga 28-vjeçares në Elbasan

para 10 muajve - Top Channel

Agjentët e antikrimit financiar të Elbasanit kanë finalizuar pasditen e së hënës operacionin e koduar “Koordinatorja”. Në kuadër të këtij aksioni është arrestuar shtetasja me inicialet K.K, 28 vjeçe, nën...

Elbasan, premtonte vende pune fiktive,arrestohet 28 vjeçarja

para 10 muajve - Shqiptarja

Policia e Elbasanit ka vënë nën pranga këtë të hënë 28 vjecaren Klodiana Kuqi.Sipas informacioneve nga Policia e Rrethit të Elbasanit, ndalimi i saj u bë pasi akuzohet për kryerjen e veprës penale ̏ të...

Pranga mashtrueses në Elbasan, merrte 500 deri në 2.000 euro për një vend pune në shtet

para 10 muajve - NOA

Bie në pranga një grua në Elbasan e cila dyshohet të ketë mashtruar shumë persona, pasi duke u prezantuar si koordinatore e një shoqate dhe pasi merrte kontakt me njerëz të ndryshëm dyshohet ti ketë marrë...

Arrestohet mashtruesja/ Premtonte punë në administratë, ja skema që përdorte

para 10 muajve - Opozita

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan kryen operacionin policor, ku vunë në pranga një 28 vjeçare. Policia bën me dije se e arrestuara është...

I mashtronte qytetarët për një vend pune në shtet, arrestohet e reja nga Elbasani

para 10 muajve - Albeu

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Koordinatorja”, policia ndaluar shtetasen me inicialet K.K., 28 vjeçe banuese në Elbasan . Ndalimi i saj, u bë në kuadër të një proçedimi penal , pasi Gjykata...

Nga 500 në 2000 mijë euro për një vend pune në administratë, arrestohet mashtruesja

para 10 muajve - BalkanWeb

ELBASAN- Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan finalizuan me sukses operacionin policor të koduar “Koordinatorja” në kuadër të së cilit u...

Elbasan/ Premtonte vende pune në shtet për 2 mijë euro, arrestohet 28-vjeçarja

para 10 muajve - Opinion

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, nalizuan me sukses operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”. Si rezultat i këtij operacioni, u...

Premtonte vende pune për 2 mijë euro, arrestohet 28 vjeçarja nga Elbasani

para 10 muajve - Sot News

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, finalizuan me sukses operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA” Si rezultat i këtij operacioni,...

Premtonte punë në shtet kundrejt pagesave 500-2000 euro, arrestohet 28-vjeçarja

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Koordinatorja” në kuadër të të cilit është vënë në pranga shtetasja K.K, 28 vjeçe  banuese  në Elbasan. Ndalimi i kësaj shtetaseje u bë...

Merrte 2.000 euro për një vend pune në shtet, arrestohet mashtruesja

para 10 muajve - Mapo

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”. Si rezultat i këtij operacioni, u bë ndalimi i: K.K.,...

Premtonte punë në shtet për 500-2000 euro, arrestohet mashtruesja

para 10 muajve - Mapo

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar gjatë finalizimit me sukses të operacionit policor të koduar “Koordinatorja” vunë në pranga shtetasen K.K, 28 vjeçe  banuese  në Elbasan. Ndalimi...

Premtonte punë në administratë për 500-2000 euro, arrestohet mashtruesja

para 10 muajve - Ora news

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar gjatë finalizimit me sukses të operacionit policor të koduar “Koordinatorja” vunë në pranga shtetasen K.K, 28 vjeçe  banuese  në Elbasan. Ndalimi...

2.000 euro për një vend pune në shtet, arrestohet mashtruesja 28 vjeçare

para 10 muajve - Gazeta Express

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan kryen operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”, ku vunë në pranga një 28 vjeçare. Policia bën me...

Ofronte punë në shtet, arrestohet koordinatorja

para 10 muajve - Standard

Një 28-vjeçare është arrestuar nga policia pasi akuzohet për mashtrim dhe për ushtrim ndikimi të paligjshëm ndaj personave me funksione publike. Ajo është me iniciale K.K, ndaj të cilës Gjykata e Elbasanit...

Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “KOORDINATORJA”, ndalohet një shtetase

para 10 muajve - Shekulli

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, finalizuan me sukses operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA” Si rezultat i këtij operacioni,...

Merrte 2.000 euro për një vend pune në shtet, arrestohet mashtruesja

para 10 muajve - Syri

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”. Si rezultat i këtij operacioni, u bë ndalimi i: K.K.,...

500 deri në 2000 mijë euro për një vend pune në administratë, arrestohet mashtruesja

para 10 muajve - Lexo

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan finalizuan me sukses operacionin policor të koduar “Koordinatorja” në kuadër të së cilit u ndalua shtetasja...

“Dy mijë euro për punë në shtet”, prangoset mashtruesja 28-vjeçare

para 10 muajve - Java News

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan kryen operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”, ku vunë në pranga një 28 vjeçare. Policia bën me...

2.000 euro për një vend pune në shtet, arrestohet mashtruesja

para 10 muajve - Opozita

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”. Si rezultat i këtij operacioni, u bë ndalimi i: K.K.,...

2.000 euro për një vend pune në shtet, arrestohet mashtruesja 28 vjeçare

para 10 muajve - Arbresh

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan kryen operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”, ku vunë në pranga një 28 vjeçare . Policia bën...

2.000 euro për një vend pune në shtet/Ja rezultatet e operacionit “Koordinatorja”…

para 10 muajve - AlbPress

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan kryen operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”, ku vunë në pranga një 28 vjeçare. Policia bën me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK