http://kariera.mk

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 18 KORRIK 2017

para 11 muajve - Lexo

Dashi Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar....

Federer, rinia e dytë e nje Fenomeni

para 11 muajve - Flaka

Ai eshte etiketuar si Fenomen, mbreti i kurorezuar qe qendron ne fronin e kompeticionit te Wimbledon, nje prej kampioneve me te forte ne historine e tenisit behet fjale pikerisht per Roger Federer, i cili...

Federer, rinia e dytë e nje Fenomeni

para 11 muajve - GazetaBlic

Ai eshte etiketuar si Fenomen, mbreti i kurorezuar qe qendron ne fronin e kompeticionit te Wimbledon, nje prej kampioneve me te forte ne historine e tenisit behet fjale pikerisht per Roger Federer, i cili...

Federer, rinia e dytë e nje Fenomeni

para 11 muajve - SuperSport

Ai eshte etiketuar si Fenomen, mbreti i kurorezuar qe qendron ne fronin e kompeticionit te Wimbledon, nje prej kampioneve me te forte ne historine e tenisit behet fjale pikerisht per Roger Federer, i cili...

Ja çka thotë horoskopi për fatin tënd sot

para 11 muajve - GazetaBlic

Lexo shenjën tënde Dashi – Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te...

Ja çka thotë horoskopi për fatin tënd sot

para 11 muajve - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi – Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te...

Ja çka thotë horoskopi për fatin tënd sot

para 11 muajve - Infokusi

Lexo shenjën tënde Dashi – Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te...

Horoskopi për datën 17 korrik  Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 11 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj për sot. Dashi Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te...

Horoskopi, 17 korrik 2017

para 11 muajve - Arbresh

Dashi – Neptuni do influencoje se tepërmi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne çift te cilat do i japin një tjetër drejtim jetës suaj. Disa mund te kalojnë ndonjë moment te tensionuar....

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi - Neptuni do influencoje se tepërmi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne çift te cilat do i japin një tjetër drejtim jetës suaj. Disa mund te kalojnë ndonjë moment te tensionuar....

FATI YT/ HOROSKOPI, 17 KORRIK 2017

para 11 muajve - Lexo

Dashi – Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te ardhmen. Beqaret do...

Horoskopi ditor, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - Portalb

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar....

Horoskopi – 16 korrik 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Nervozizmi qe do te keni sot pergjate gjithe dites nuk do tju lejoje te shijoni kete dite pushimi qe vetem stresante nuk duhej te ishte. DEMI Mjaft aktivitete dhe surpriza te kendshme parashikohen...

Nusja nga Shqiperia ja merr gjitha paratë burit serb dhe ikën me taksi

para 11 muajve - Tetova Sot

Lugina e Presheves diteve te fundit sa ishte e “gezuar” se eshte shtuar edhe per nje banore, me nje shqiptare, motra jone nga Shqiperia, por ky gezim nuk zgjati per Presheven sidomos per familjen ..vic...

Nusja nga Shqiperia i ikën me tax-i burrit serb. Ja len that jo vetem shtratin por edhe arken me alltan dhe pare

para 11 muajve - Ina

Lugina e Presheves diteve te fundit sa ishte e “gezuar” se eshte shtuar edhe per nje banore, me nje shqiptare, motra jone nga Shqiperia, por ky gezim nuk zgjati per Presheven sidomos per familjen ..vic...

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 11 muajve - Indeks online

Dashi-Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 15 korrik 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi-Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 15 korrik 2017

para 12 muajve - Lajm

Dashi-Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Horoskopi ditor, e shtunë 15 korrik 2017

para 12 muajve - Portalb

Dashi Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Disa receta të shpejta për një mëngjes të shëndetshëm

para 12 muajve - Albeu

Një mëngjes i shëndetshëm është në një farë mënyre gjysma e punës nëse do i referohemi energjive të marra për një ditë të gjatë. Prandaj duhet ti përkushtoheni këtij vakti me shumë seriozitet dhe nuk duhet...

Horoskopi ditor, e premte 14 korrik 2017

para 12 muajve - Lajme.al

DASHI Jeta ne cift do jete me e qete dhe me e bukur sot. Do i sqaroni edhe ato keqkuptime qe iu kishin dale dhe do filloni nje etape te re. Beqaret do bejne shume gabim nese nisin nje histori dashurie...

Horoskopi, 14 korrik 2017

para 12 muajve - Arbresh

Dashi-Jeta ne cift do jete me e qete dhe me e bukur sot. Do i sqaroni edhe ato keqkuptime qe iu kishin dale dhe do filloni nje etape te re. Beqaret do bejne shume gabim nese nisin nje histori dashurie...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 14 korrik 2017

para 12 muajve - Syri

Dashi-Jeta ne cift do jete me e qete dhe me e bukur sot. Do i sqaroni edhe ato keqkuptime qe iu kishin dale dhe do filloni nje etape te re. Beqaret do bejne shume gabim nese nisin nje histori dashurie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK