http://kariera.mk

Adelina Ismaili me mesazh emocionues për martesën e motrës

para 9 muajve - Gazeta Express

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismajli. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Adelina Ismaili me mesazh emocionues për martesën e motrës

para 9 muajve - Lajm

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismajli. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Martohet Ema motra e Adelinës, ky është mesazhi i Divës shqiptare për të

para 9 muajve - GazetaBlic

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismajli. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Dasmë në familjen Ismaili, motra e Adelinës do të martohet së shpejti

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Më shumë se një vit më parë, Mona, nëna e tri motrave Ismaili u nda nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë që e mundonte prej kohësh. Zanfina, Adelina, por edhe Ema motra më pak e njohur e përjetuan...

Dasmë në familjen Ismaili, motra e Adelinës do të martohet së shpejti

para 9 muajve - Standard

Më shumë se një vit më parë, Mona, nëna e tri motrave Ismaili u nda nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë që e mundonte prej kohësh. Zanfina, Adelina, por edhe Ema motra më pak e njohur e përjetuan shumë...

Lajm i mrekullueshëm nga familja Ismaili

para 9 muajve - Prive

Duket se lajmet e mira nga familja Ismaili nuk kanë të ndalur. Pak kohë pas ardhjes në jetë të Uliksit, një tjetër zhvillim i rëndësishëm ka ndodhur. Motra e Adelinës dhe Zanfinës, Ema ka kurorëzuar dashurinë...

Martohet motra e Adelinës, ky është mesazhi i saj për të

para 9 muajve - Periskopi

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismajli. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Martohet motra e Adelina Ismailit, ky është urimi i këngëtares

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Motra e këngëtares Adelina Ismaili, Ema sot i dha fund beqarisë. Ajo dashurinë e saj disa vjeçare e ka kurorëzuar me martesë, shkruan lajmi.net Ndërsa këtë e ka bërë të ditur Adelina nëpërmjet...

Martohet motra e Adelina Ismailit, ky është urimi i këngëtares

para 9 muajve - Tetova Sot

Motra e këngëtares Adelina Ismaili, Ema sot i dha fund beqarisë. Ajo dashurinë e saj disa vjeçare e ka kurorëzuar me martesë. Ndërsa këtë e ka bërë të ditur Adelina nëpërmjet një fotografie të publikuar...

Festë në familjen e Adelina Ismailit

para 9 muajve - Klan Kosova

Një lajm të mirë e ka dhënë sot diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili. Përmes llogarisë së saj në Instagram, këngëtarja ka zbuluar se motra e saj Ema po martohet, dhe për këtë Adelina po ndjehet jashtëzakonisht...

Martohet motra e Adelinës, ky është mesazhi i divës shqiptare për të

para 9 muajve - GazetaBlic

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismjali. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Martohet motra e Adelinës

para 9 muajve - Zeri

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismjali. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Martohet motra e Adelinës

para 9 muajve - Gazeta Express

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismjali. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Festë në familjen e Adelina Ismailit

para 9 muajve - Infokusi

Një lajm të mirë e ka dhënë sot diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili. Përmes llogarisë së saj në Instagram, këngëtarja ka zbuluar se motra e saj Ema po martohet, dhe për këtë Adelina po ndjehet jashtëzakonisht...

Motra e Adelinës po bëhet nuse

para 9 muajve - RTV 21

Adelina s’po mund të pres Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku Adelina Ismaili, i ka njoftuar fansat e saj se motra e saj Ema po martohet. “E+A po më bëni njeriun më të lumtur” ka shkruar...

Martohet motra e Adelina Ismailit, ky është urimi i këngëtares

para 9 muajve - Lajmi.net

Motra e këngëtares Adelina Ismaili, Ema sot i dha fund beqarisë. Ajo dashurinë e saj disa vjeçare e ka kurorëzuar me martesë, shkruan lajmi.net Ndërsa këtë e ka bërë të ditur Adelina nëpërmjet një fotografie...

Dasëm në familjen Ismaili?! Ja cila nga motrat martohet…

para 9 muajve - Blitz

Një ngjarje e bukur ka ndodhur në familjen, Ismaili. Ema motra e dy këngëtareve, Adelina dhe Zanfina ka kurorëzuar historinë disa vjeçare të dashurisë me partnerin e saj. Ka qenë Adelina ajo që e ka bërë...

Martohet motra e Adelinës

para 9 muajve - Lajm

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismjali. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Martohet motra e Adelinës

para 9 muajve - Opozita

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismjali. Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë. Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të...

Adelina s’po mund të pres, motra e saj po bëhet nuse

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Një ngjarje e bukur ka ndodhur në familjen, Ismaili. Ema motra e dy këngëtareve, Adelina dhe Zanfina ka kurorëzuar historinë disa vjeçare të dashurisë me partnerin e saj. Këngëtarja e njohur dhe shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK