http://kariera.mk

Vjen filmi më i ri shqiptar “Klithmë”

para 10 muajve - Portalb

Kinematografia shqiptare së shpejti do të pasurohet edhe me një film të metrazhit të shkurtë i cili në regji të Korab Lecajt dhe aktorit Hazir Haziri do të mbajë emrin “Klithmë”, njofton Portalb.mk . Filmi...

Me mungesë aktorësh vjen filmi më i ri shqiptar “Klithmë”

para 10 muajve - Portalb

Kinematografia shqiptare së shpejti do të pasurohet edhe me një film të metrazhit të shkurtë i cili në regji të Korab Lecajt dhe aktorit Hazir Haziri do të mbajë emrin “Klithmë”, njofton Portalb.mk . Filmi...

Nisin përgatitjet për filmin “Klithmë”, kërkohen tre aktorë

para 10 muajve - Telegrafi

Kanë nisur përgatitjet për xhirimin e filmit “Klithmë”, me skenar të regjisorit Korab Lecajt dhe aktorit Hazir Haziri. Ky projekt kinematografik, një film i metrazhit të shkurtë – regjinë e të cilit do...

Nisin përgatitjet për filmin “Klithmë”, kërkohen tre aktorë

para 10 muajve - Almakos

Kanë nisur përgatitjet për xhirimin e filmit “Klithmë”, me skenar të regjisorit Korab Lecajt dhe aktorit Hazir Haziri. Ky projekt kinematografik, një film i metrazhit të shkurtë – regjinë e të cilit do...

Nisin përgatitjet për filmin “Klithmë”, kërkohen tre aktorë

para 10 muajve - Gazeta e re

Kanë nisur përgatitjet për xhirimin e filmit “Klithmë”, me skenar të regjisorit Korab Lecajt dhe aktorit Hazir Haziri. Ky projekt kinematografik, një film i metrazhit të shkurtë – regjinë e të cilit do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK