http://kariera.mk

Komandant Daja: Më 19 korrik do t?i them të gjitha në gjykatë për rastin e Kumanovës!

para 11 muajve - Albeu

Sulejman Osmani, Komandant Daja , në një letër dërguar gazetës Lajm, shkruan se më 19 korrik do t’i thotë të gjitah në Gjykatë. “Ua bëjë me dije Ambasadës së Amerikës, Ambasadës së Shqipërisë, Ambasadës...

Komandant Daja: Më 19 korrik, në gjyq do t’i them të gjitha. Kërkoj që “Specialja” t’i zbardhë rastet

para 11 muajve - Ina

Sulejman Osmani – Komandant Daja, gazetës “Lajm’, në postën elektronike i ka drejtuar një letër, të cilën do ta paraqeim në mënyrë të tërësishme (integrale): “Ua bëjë me dije Ambasadës së Amerikës, Ambasadës...

Komandant Daja: Më 19 korrik, në gjyq do t’i them të gjitha. Kërkoj që “Specialja” t’i zbardhë rastet

para 11 muajve - Lajm

Sulejman Osmani – Komandant Daja, gazetës “Lajm’, në postën elektronike i ka drejtuar një letër, të cilën do ta paraqeim në mënyrë të tërësishme (integrale): “Ua bëjë me dije Ambasadës së Amerikës, Ambasadës...

Shitet shtepia ne Kumanove

para 11 muajve - Ina

Comments comments

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK