http://kariera.mk

Bashkëqeverisje me qytetarët, Rama: Çfarë kanë më shumë Ndoka dhe Dule?

para 10 muajve - Ora news

Kryeministri Edi Rama ka nxitur edhe njëherë qytetarët ti bashkohen qeverisë së re në shtator në një koalicion bashkëqeverisje në plaftormën online “Shqipëria që duam”. Duke folur me banorët në Berat,...

Rama flet për armiqtë e qeverisë,ja çfarë thotë për LSI-në

para 10 muajve - Albeu

Kryeministri i vendit Edi Rama në dëgjesën nga Berati thumboi dy aleatët e Lulzim Bashës, Nard Ndokën kreun e PDK-së dhe Vangjel Dulen e PBDNJ-së. “Çfarë ka Nard Ndoka apo Vangjel Dule më shumë se ajo...

Rama thumbon ish-aleatët: U bënë ministra me parti që s’ekzistojnë, kushërinjtë i bënë drejtorë

para 10 muajve - BalkanWeb

BERAT- Kryeminsitri Edi Rama thumboi sot nga Berati dy aleatët e Lulzim Bashës, Nard Ndokën kreun e PDK-së dhe Vangjel Dulen e PBDNJ-së. Duke shpjeguar bashkëqeverisjen me qytetarët, Rama tha se këta të...

Rama thumbon ish-aleatët: U bënë ministra me parti që s’ekzistojnë, kushërinjtë i bënë drejtorë

para 10 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama thumboi sot nga Berati dy aleatët e Lulzim Bashës, Nard Ndokën, kreun e PDK-së dhe Vangjel Dulen e PBDNJ-së. Duke shpjeguar bashkëqeverisjen me qytetarët, Rama tha se këta të dy,...

Rama thumbon ish-aleatët: U bënë ministra me parti që s’ekzistojnë, kushërinjtë i bënë drejtorë

para 10 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama thumboi sot nga Berati dy aleatët e Lulzim Bashës, Nard Ndokën, kreun e PDK-së dhe Vangjel Dulen e PBDNJ-së. Duke shpjeguar bashkëqeverisjen me qytetarët, Rama tha se këta të dy,...

Rama thumbon aleatët e Bashës: S’ju vjen zor të dalin në televizor, duan të bëhen ministra e kushurinjtë t’i kenë drejtorë

para 10 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama thumboi sot nga Berati dy aleatët e Lulzim Bashës, Nard Ndokën kreun e PDK-së dhe Vangjel Dulen e PBDNJ-së. “Çfarë ka Nard Ndoka apo Vangjel Dule më shumë se ajo zonja që foli? Kanë...

Edhe pas zgjedhjeve, Ramës ‘nuk i ndahet shpirti’ nga Nard Ndoka

para 10 muajve - Syri

Dashi i Havasë, Vangjel Dulja i bakllavasë, apo Nard Ndoka si Messi... Sulmet e kryeministrit Edi Rama ndaj kundërshtarëve të tij politikë, vazhdojnë edhe pas zgjedhjeve. Gjatë dëgjesës publike pasditen...

Edhe pas fushate, Ramës ‘nuk i ndahet shpirti’ nga Nard Ndoka

para 10 muajve - Syri

Dashi i Havasë, Vangjel Dulja i bakllavasë, apo Nard Ndoka si Messi... Sulmet e kryeministrit Edi Rama ndaj kundërshtarëve të tij politikë, vazhdojnë edhe pas zgjedhjeve. Gjatë dëgjesës publike pasditen...

“Çfarë ka Nard Ndoka apo Vangjel Dule më shumë…?”

para 10 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ishte në berat në një dëgjesë publike me qytetarët. Edhe në këtë takim ai foli për atë që e cilëson “koalicioni me njërëzit e zonshëm”. Rama ironizoi kryetarët e dy partive të vogla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK