http://kariera.mk

?Fatos Nano ishte njëshi, ti s?je më i??, qytetari e prek në tela Ramën

para 10 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama , ishte i pranishëm sot në Berat, në vijim të turit të dëgjesave publike me qytetarët. I gjithë aktiviteti i tij u ndoq nga qytetarët dhe në rrjetin e tij social “Facebook”, ku shumë...

“Fatos Nano ishte njëshi, ti Edi je…”, Rama acarohet me qytetarin

para 10 muajve - Standard

Kryeministri Edi Rama bashkebisedon por edhe debaton me qytetaret e ndryshem ne rrjetet sociale. ne disa raste, kreu i qeverise replikon ashper dhe me batuta te ndryshme me qytetaret qe e kritikojne. I...

"Fatos Nano ishte njëshi, ti Edi je...", Rama acarohet me qytetarin: Edhe me kanatiere dhe me revole nuk shkon...

para 10 muajve - Gazeta Express

Pasi dëgjoi për më shumë se një orë shqetësimet e banorëve të Beratit në na dëgjesat që kryeministri Edi Rama ka nisur të bëjë në mbarë vendin pas fitores së zgjedhjeve të 25 qershorit, ai u ka kthyer...

“Fatos Nano ishte njëshi…” Ja si ja kthen Rama komentuesit

para 10 muajve - Java News

Pasi dëgjoi për më shumë se një orë shqetësimet e banorëve të Beratit në na dëgjesat që kryeministri Edi Rama ka nisur të bëjë në mbarë vendin pas fitores së zgjedhjeve të 25 qershorit, ai u ka kthyer...

“Fatos Nano ishte njëshi”, shikoni si i përgjigjet Rama qytetarit

para 10 muajve - Opozita

Kryeministri Edi Rama, ishte i pranishëm sot në Berat, në vijon të turit të dëgjesave publike me qytetarët. I gjithë aktiviteti i tij u ndoq nga qytetarët dhe në rrjetin e tij social “Facebook”, ku shumë...

“Fatos Nano ishte njëshi, ti Edi je…”, Rama acarohet me qytetarin

para 10 muajve - AlbPress

Pasi dëgjoi për më shumë se një orë shqetësimet e banorëve të Beratit në na dëgjesat që kryeministri Edi Rama ka nisur të bëjë në mbarë vendin pas fitores së zgjedhjeve të 25 qershorit, ai u ka kthyer...

“Fatos Nano ishte njëshi, ti Edi je…”, Rama acarohet me qytetarin

para 10 muajve - Bota Press

Pasi dëgjoi për më shumë se një orë shqetësimet e banorëve të Beratit në na dëgjesat që kryeministri Edi Rama ka nisur të bëjë në mbarë vendin pas fitores së zgjedhjeve të 25 qershorit, ai u ka kthyer...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK