http://kariera.mk

MPJ e Maqedonisë: Pas motit të keq në Halkidiki, vetëm një familje nga Maqedonia është paraqitur te Konsullata në Selanik

para 11 muajve - Telegrafi

Deri tani vetëm një familje nga Maqedonia, e cila ka qenë për pushime në Toroni, në cepin e dytë Sitonia në Halkidiki është paraqitur deri te Konsullata në Selanik pas motit të keq të përcjellur me të...

Moti i keq në Halkidiki, një familje nga Maqeodnia është paraqitur në konsullatën në Selanik

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - Deri tani vetëm një familje nga Maqedonia, e cila ka qenë për pushime në Toroni, në cepin e dytë Sitonia në Halkidiki është paraqitur deri te Konsullata në Selanik pas motit të keq të...

Pas motit të keq në Halkidiki vetëm një familje nga Maqeodnia është paraqitur në konsullatën në Selanik

para 11 muajve - Portalb

Deri tani vetëm një familje nga Maqedonia, e cila ka qenë për pushime në Toroni, në cepin e dytë Sitonia në Halkidiki është paraqitur deri te Konsullata në Selanik pas motit të keq të përcjellur me të...

Shi dhe erëra të fuqishme vërshojnë Greqinë

para 11 muajve - Alsat-M

Shi dhe erë e fuqishme e kapluan pjesën veriore të Greqisë dhe shkaktuan probleme më të mëdha për turistët, ndërsa disa vende të caktuara janë goditur edhe nga vërshimet. Mediat greke publikuan inserte...

Greqia kaplohet nga mot i lig

para 11 muajve - Portalb

Shi dhe erë e fuqishme e kapluan pjesën veriore të Greqisë dhe shkaktuan probleme më të mëdha për turistët, ndërsa disa vende të caktuara janë goditur edhe nga vërshimet,transmeton MIA. Mediat greke publikuan...

Pas motit të keq në Halkidiki vetëm një familje nga Maqeodnia është paraqitur në konsullatën në Selanik

para 11 muajve - Gazeta Express

Deri tani vetëm një familje nga Maqedonia, e cila ka qenë për pushime në Toroni, në cepin e dytë Sitonia në Halkidiki është paraqitur deri te Konsullata në Selanik pas motit të keq të përcjellur me të...

MPJ: Nuk ka shtetas të Maqedonisë në mesin e turistëve të evakuuar në Greqi

para 11 muajve - Aktuale

Deri më tani vetëm një familje nga Maqedonia e cila është me pushime në Halkidiki, Greqi ka kërkuar ndihmë në Konsullatën në Selanik. MPJ njofton se anëtarët e kësaj familje janë jashtë rrezikut. Nga MPJ...

”Pas motit të keq në Halkidiki, vetëm një familje nga Maqedonia është paraqitur te Konsullata në Selanik”

para 11 muajve - Antpress

Deri tani vetëm një familje nga Maqedonia, e cila ka qenë për pushime në Toroni, në cepin e dytë Sitonia në Halkidiki është paraqitur deri te Konsullata në Selanik pas motit të keq të përcjellur me të...

Vërshime në Greqi, evakuohen turistët

para 11 muajve - Aktuale

Shi dhe erë e fuqishme e kapluan pjesën veriore të Greqisë dhe shkaktuan probleme më të mëdha për turistët, ndërsa disa vende të caktuara janë goditur edhe nga vërshimet. Mediat greke publikuan inserte...

MPJ: Nuk ka shtetas të Maqedonisë në mesin e turistëve të evakuuar në Greqi

para 11 muajve - Flaka

Deri më tani vetëm një familje nga Maqedonia e cila është me pushime në Halkidiki, Greqi ka kërkuar ndihmë në Konsullatën në Selanik. MPJ njofton se anëtarët e kësaj familje janë jashtë rrezikut. Nga MPJ...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK