http://kariera.mk

Rama, dëgjesë në Berat: Problemet do adresohen në kohë reale

para 11 muajve - Top Channel

Kreu i qeverisë në Berat bisedoi me qytetarët per strukturën e re për modernizimin e administratës, ndërsa dëgjoi nga ata një sërë shqetësimesh. Kryeministri Rama dëgjoi një qytetare, që i ankohej për...

Rama bën për “dush të ftohtë” drejtorin e ALUIZNI-t Berat

para 11 muajve - Ora news

Ndryshe nga qytetet e tjera, diskutimet e Ramës me qytetarët në Berat nuk kanë mbetur vetëm në kuadrin e dëgjesave. Një shqetësim i ngritur nga një grua e pranishme në takim lidhur me legalizimin ka marrë...

Rama në Berat: Në administratën e re, drejtorët do vrapojnë për të bërë detyrën

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama ishte pasditen e sotme në qytetit i Beratit në kuadër të dëgjesave me qytetarët, për bashkëqeverisjen me ta. Fillimisht, Rama nënvizoi se, nga zgjedhjet e 25 qershorit, krahas fitores...

Rama: Vota masive e 25 qershorit na mbush me përgjegjësi

para 11 muajve - Ora news

Krijimi i një koalicioni me qytetarët do të jetë ndër hapat e parë të kryeministrit Edi Rama, pas fitores bindëse të 25 qershorit. Gjatë një takimi me qytetarët e Beratit, Rama tha se e vetmja mënyrë për...

Rama sërish ftesë qytetarëve: Ejani në koalicionin e hapur, ta kuptojnë drejtorët në zyra se …

para 11 muajve - BalkanWeb

BERAT – Kryeministri Edi Rama ka ftuar sërish qytetarët që t’i bashkohen platformës për qeverisjen e vendit. Nga qyteti i Beratit ku ka vijuar dëgjesat pas fitores në zgjedhjet e 25 qershorit, Rama tha...

Berat,Rama:Problemet do adresohen në kohë reale

para 11 muajve - Shqiptarja

Nga qyteti i Berati në turin e dëgjesave me qytetarët pas fitores me 74 mandate që i dhanë në 25 qershor, kryeministri Edi Rama u shpreh se të gjitha problemet do të adresohen në kohë reale Fillimisht,...

Rama, dëgjon ankesat e qytetarëve në Berat: Problemet do adresohen në kohë reale

para 11 muajve - Flaka

Berati ka qenë ndalesa e radhës e kryeministrit Edi Rama, në kuadër të dëgjesave me qytetarët, për bashkëqeverisjen me ta. Fillimisht, Rama nënvizoi se, nga zgjedhjet e 25 qershorit, krahas fitores PS...

Rama-qytetarëve: Problemet do adresohen në kohë reale

para 11 muajve - Lexo

Nga qyteti i Berati në turin e dëgjesave me qytetarët pas fitores me 74 mandate që i dhanë në 25 qershor, kryeministri Edi Rama u shpreh se të gjitha problemet do të adresohen në kohë reale Fillimisht,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK