http://kariera.mk

Dalin detaje, personi i plagosur te rruga e Dibrës, pronar argjendarie

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Detaje të reja kanë dalë në dritë rreth plagosjes që ndodhi sot në rrugën e Dibrës në Tiranë. Mësohet se gjatë ngjarjes që ndodhi mëngjesin e sotëm ka mbetur i plagosur pronari i argjendarisë....

Dalin detaje, personi i plagosur te rruga e Dibrës, pronar argjendarie

para 10 muajve - Fakti Ditor

Detaje të reja kanë dalë në dritë rreth plagosjes që ndodhi sot në rrugën e Dibrës në Tiranë. Mësohet se gjatë ngjarjes që ndodhi mëngjesin e sotëm ka mbetur i plagosur pronari i argjendarisë. Informacionet...

Tragjedi në familjen Kashara/ I vranë nënën në ’97, të birin e plagosen sot në mes të Tiranës

para 10 muajve - Opinion

Pronari i një argjendarie në “Rrugën e Dibrës”, u plagos me armë zjarri gjatë një tentative grabitjeje këtë të hënë, rreth orës 10:00. Vangjush T. Kashara 28 – vjeç, ndodhej i vetëm në argjendari, kur...

I vranë nënën në ’97, të birin e plagosen sot në mes të Tiranës

para 10 muajve - Mapo

Pronari i një argjendarie në “Rrugën e Dibrës”, u plagos me armë zjarri gjatë një tentative grabitjeje këtë të hënë, rreth orës 10:00. Vangjush T. Kashara 28 – vjeç, ndodhej i vetëm në argjendari, kur...

Plagoset në tentativë grabitje pronari i një argjendarie, në ’97 i vranë edhe nënën gjatë një grabitje

para 10 muajve - Klan

Një 28 –vjeçar u plagos me pistoletë këtë të hënë rreth orës 10:00, në një argjendari pranë Medresesë, në rrugën e Dibrës. Vangjush  T. Kashara pronar i argjendarisë u sulmua nga një person ende i paidentifikuar....

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Antpress

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Kush është personi që u plagos në Tiranë, dyshimet mbi ngjarjen

para 10 muajve - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me plagosjen me armë zjarri të ndodhur ditën e sotme në Rrugën e Dibrës në kryeqytet. Rreth orës 09:30, u qëllua me armë zjarri duke u lënë i plagosur Vangjel Kashara, 28 vjeç....

Të shtëna me armë, plagoset 28-vjeçari në Tiranë

para 10 muajve - Top Channel

Vendi i ngjarjes Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë...

Atentat në Tiranë, plagoset një pronar i argjendarisë

para 10 muajve - Telegrafi

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Atentat në Tiranë, plagoset një pronar i argjendarisë

para 10 muajve - Aktuale

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Plagosje me armë zjarri në Tiranë

para 10 muajve - Klan Kosova

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Ina

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Plagosje me armë zjarri në Tiranë

para 10 muajve - GazetaBlic

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Lajmi.net

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Plagoset me armë 28 vjeçari në kryeqytet

para 10 muajve - ABC News

Një 28 vjeçar mbeti i plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:30, kohë kur në numrin e Emergjencave 112, ka patur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën...

Plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - RTV 21

Viktima është dërguar menjëherë në spital Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna...

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Indeks online

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Të shtëna me armë, plagoset 28-vjeçari në Tiranë

para 10 muajve - Portalb

Një 28-vjeçar është plagosur mëngjesin e të hënës në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën e Dibrës, dhe uniformat blu janë lajmëruar përmes një telefonate në numrin e emergjencave , shkruan Top...

Plagosja në Tiranë, 28-vjeçari i lënduar pronar i një argjendarie

para 10 muajve - Sot News

Mëngjesin e sotëm një plagosje e dyshuar si atentat ka ndodhur në Rrugën e Dibrës, në kryeqytet. Mësohet se nga të shtënat e armës mbeti i lënduar një 28-vjeçar me inicialet V.K. Mësohet se nga hetimet...

Zbulohet biznesi i personit të plagosur tek rruga e Dibrës

para 10 muajve - Albeu

Policia ka nxjerrë detaje të reja në lidhje me plagosjen që ndodhi sot në rrugën e Dibrës. Mësohet se 28-vjeçari ndaj të cilit u qëllua është pronari i një argjendarie në këtë zonë. Njoftimi i policisë...

LAJM I FUNDIT/ “Po qëllojnë me armë”, policia gjen të plagosur të riun tek “Rruga e Dibrës”. Identikiti i autorit

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Një i ri ka mbetur i plagosur sot në kryeqytet. Policia pohon se rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në...

Atentat në Tiranë, plagoset me armë zjarri 28-vjeçari

para 10 muajve - Vizion Plus

Tirana është tronditur nga një atentat mëngjesin e sotëm. Një 28-vjeçar është plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30 në rrugën e Dibrës në Tiranë. “Nga hetimet dhe verifikimet paraprake...

Dalin detaje, personi i plagosur te rruga e Dibrës, pronar argjendarie

para 10 muajve - Shekulli

Detaje të reja kanë dalë në dritë rreth plagosjes që ndodhi sot në rrugën e Dibrës në Tiranë. Mësohet se gjatë ngjarjes që ndodhi mëngjesin e sotëm ka mbetur i plagosur pronari i argjendarisë. Informacionet...

E fundit/ Të shtëna tek Rruga e Dibrës, plagoset një i ri

para 10 muajve - Opinion

Sot orës 09:30 ka patur të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Policia tha se i plagosur ka mbetur  shtetasi V.K., 28 – vjeç. Sipas të dhënave paraprake 28 – vjeçari është qëlluar nga një person i paidentifikuar...

Detaje/ I plagosuri në Tiranë, pronar argjendarie. Foto nga vendi i ngjarjes

para 10 muajve - Opinion

Një 28 vjeçar është plagosur mëngjesin e sotëm në Tiranë, në rrugën e Dibrës. Opinion.al ka mësuar se ai është pronar i argjendarisë “Kashara”. Policia tha se të shtënat u dëgjuan në orën 09.30 ku i plagosur...

Plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Koha Jone

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

FOTO/ Grabitet me armë një argjendari në Tiranë, plagoset pronari

para 10 muajve - Syri

Grabitet argjendari Kashari në rrugën e Dibrës, ndërsa autori është plagosur me armë. Ngjarja që sipas policisë është plagosje, në fakt duket se është një grabitje me armë në kryeqytet, ku ngjarja ka ndodhur...

Atentat në Tiranë, qëllohet me armë i riu

para 10 muajve - Albeu

Një 28-vjeçar është qëlluar disa herë me armë sot në Tiranë duke mbetur i plagosur jashtë rrezikut për jetën. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ai është qëlluar rreth orës 09:30 në rrugën e Dibrës...

Përleshje me armë në Rrugën e Dibrës, plagoset 28-vjeçari në Tiranë

para 10 muajve - Sot News

Policia e Tiranes ka njoftuar sot per nje plagosje ne Rrugen e Dibres. Sipas uniformave blu shenjestra e atentatit ka qene nje 28 vjecar me inicialet V.K. Policia ka bere te ditur gjithashtu qe nga informacionet...

Të shtëna me armë në rrugën e Dibrës, plagoset 28 vjeçari

para 10 muajve - Shqiptarja

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në tiranë në në rrugën e Dibrës. Sipas informacioneve paraprake është plagosur një person me inicialet V.K., 28 - vjeç. 28 - vjeçari është qëlluar nga një person...

Atentat me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person

para 10 muajve - NOA

Atentat me armë zjarri në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 09:30, në Rrugën e Dibrës. Nga hetimet dhe verifikimet paraprake rezulton se është...

“Po qëllojnë me armë”, policia gjen të plagosur të riun tek “Rruga e Dibrës”. Identikiti i autorit

para 10 muajve - Standard

Një i ri ka mbetur i plagosur sot në kryeqytet. Policia pohon se rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në vendngjarje...

Të shtëna me armë zjarri në “Rrugën e Dibrës”, plagoset 28-vjeçari

para 10 muajve - Ora news

Më datë 17.07.2017, rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe...

Të shtëna me armë në rrugën e Dibrës, qëllohet 28-vjeçari

para 10 muajve - Shekulli

Një plagosje  me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Dibrës në kryeqytet. Grupi hetimor ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale gëzhoja të qitura nga armë e llojit pistoletë. Njoftimi...

Atentat në Tiranë, plagoset një pronar i argjendarisë

para 10 muajve - Infokusi

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

LAJMI I FUNDIT/ Atentat me armë zjarri në Tiranë

para 10 muajve - Gazeta Express

Një atentat me armë ka ndodhur ditën e sotme në tiranë, ku mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30, ku nga hetimet e para është plagosur me...

Atentat me armë në Tiranë, qëllohet me armë i riu tek rruga e Dibrës

para 10 muajve - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një i ri është qëlluar me armë në zonën e rrugës së Dibrës. Burime nga policia thanë se rreth orës 09:30 është marrë një telefonatë për...

Atentat në Tiranë, plagoset një pronar i argjendarisë

para 10 muajve - Almakos

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Çfarë fshihet pas plagosjes te “Rruga e Dibrës” në Tiranë? Detaje të reja

para 10 muajve - Java News

Zbulohen deteje pas plagosjes se sotme ne Rrugen e Dibres në kryeqytet, ku nga te shtenat e armes mbeti i lenduar nje 28-vjeçar me inicialet V.K. Nga hetimet e para, ende jo zyrtare, mesohet se behet fjale...

Atentat me armë zjarri në Tiranë

para 10 muajve - Tetova Sot

Një atentat me armë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30, ku nga hetimet e para është plagosur me...

Plagoset me pistoletë në atentat një 28-vjeçar në Tiranë

para 10 muajve - Illyria

Një 28-vjeçar është plagosur me armë zjarri mëngjesin e kësaj të hëne. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30 në rrugën e Dibrës në Tiranë. Në lidhje me ngjarjen policia ka marrë një telefonatë në numrin...

FOTO/ Grabitet me armë një argjendari në Tiranë, plagoset pronari

para 10 muajve - Opozita

Grabitet argjendari Kashari në rrugën e Dibrës, ndërsa autori është plagosur me armë. Ngjarja që sipas policisë është plagosje, në fakt duket se është një grabitje me armë në kryeqytet, ku ngjarja ka ndodhur...

E fundit/ Të shtëna te “Rruga e Dibrës”, alarmohen banorët: “Po qëllojnë me armë!”

para 10 muajve - Blitz

Mëngjesi i sotëm ka nisur me të shtëna në rrugën e Dibrës, kur banorë të shumtë kanë telefonuar në numrin e Emergjenca, 112, për të kërkuar ndihmën e policisë. Pas mbërritjes në vendngjarje policia ka...

Të shtëna me armë, plagoset 28-vjeçari

para 10 muajve - Flaka

Një 28-vjeçar është plagosur mëngjesin e të hënës në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën e Dibrës, dhe uniformat blu janë lajmëruar përmes një telefonate në numrin e emergjencave. Informacionet...

“Po qëllojnë me armë”, policia gjen të plagosur të riun tek “Rruga e Dibrës”

para 10 muajve - Lexo

Një i ri ka mbetur i plagosur sot në kryeqytet. Policia pohon se rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në vendngjarje...

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë te “Rruga e Dibrës”, policia gjen të plagosur të riun

para 10 muajve - Java News

Një i ri ka mbetur i plagosur sot në kryeqytet. Policia pohon se rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në vendngjarje...

Atentat me armë në Tiranë, qëllohet me armë i riu tek rruga e Dibrës

para 10 muajve - Opozita

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një i ri është qëlluar me armë në zonën e rrugës së Dibrës. Burime nga policia thanë se rreth orës 09:30 është marrë një telefonatë për...

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Sovrani

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Plagoset pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Periskopi

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 10 muajve - Gazeta e re

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Grabitet me armë një argjendari, plagoset pronari

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Plazhi në zonën e Vlorës që merr jetë çdo vit 2 hours ago Elbasanasi Sadiku dhe zgjedhja e Legias: Erdha për ndeshje të rëndësishme 3 days ago Banka e Shqipërisë vë alarmin për përdorimin...

Atentat me armë në Tiranë, qëllohet me armë i riu tek rruga e Dibrës

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një i ri është qëlluar me armë në zonën e rrugës së Dibrës. Burime nga policia thanë se rreth orës 09:30 është marrë një telefonatë për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK